Jump to content
Reborn fórum

Co byste na Rebornu zmenili?


k3dT

Recommended Posts

Guest Baalberith

zrovna vcera som kupoval uz asi tretiu...RO im dava zabrat :D dufam ze tato vydrzi dlhsie a ako prve sa znici rolovacie kolecko koli /quickspellu :)

Tak nekupuj take lacne mysi:P Nikdy som ziadnu neznicil:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest Baalberith

Celkom by som bol za autodrop kariet. Nieje zrovna 2x prijemne, ked padne karta, a naleti tam tolko lootovacich mobov, ze než ich zabijem, karta nieje nikde, alebo ma niečo zabije, než stihnem kartu vziat. :)

Adrenalin musi byt sucast hry;) autoloot sa tu uz viackrat odmietol z roznych dovodov:)

Link to comment
Share on other sites

Muzu dotaz?? Neslo by vratit zpatky puvodni rybareni?? Neni moc zabavne sedet hodinu na posedu a nic nechytit =X Nebo se to zmenilo, at rybareni zanikne? =)

Tohle by nemelo byt mozne aby hodinu nic nepadlo, kdyz me padly tusim ze 3 belice za tri ctvrte hodiny (+dalsi veci - ty jsem na samhain nehuntil) s nulovym skillem...Ale asi tam pridelam hlasku ze chytas spatnou navnadou/prutem, to je nejcastejsi chyba (a ty tabulky jsou dost slozite)
Link to comment
Share on other sites

Tohle by nemelo byt mozne aby hodinu nic nepadlo, kdyz me padly tusim ze 3 belice za tri ctvrte hodiny (+dalsi veci - ty jsem na samhain nehuntil) s nulovym skillem...Ale asi tam pridelam hlasku ze chytas spatnou navnadou/prutem, to je nejcastejsi chyba (a ty tabulky jsou dost slozite)

 

 

Ja teda netusim jak se menilo rybareni, ale na wiki byly vzdycky kombinace navnad a posedu dobre popsane. Nikdy jsem nemel jproblem se v tom vyznat.

 

 

Btw, opravdu je nutne mit dole na reborn.cz reklamu na Asian beauties? (a jine?)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Btw, opravdu je nutne mit dole na reborn.cz reklamu na Asian beauties? (a jine?)

No mam taky pocit, ze to je kontextova reklama googleads, ktora ti ponuka veci, ktore ty vyhladavas;) Ja tam mam furt nejaku hru :) Holt si google mysli, ze to je to co potrebujes :-P

 

Mimochodom po zmazani cookies to napr. v topicu o miningu a forgingu na foru ponukalo zbijacky a odborne vykopove prace :)

Link to comment
Share on other sites

Tohle by nemelo byt mozne aby hodinu nic nepadlo, kdyz me padly tusim ze 3 belice za tri ctvrte hodiny (+dalsi veci - ty jsem na samhain nehuntil) s nulovym skillem...Ale asi tam pridelam hlasku ze chytas spatnou navnadou/prutem, to je nejcastejsi chyba (a ty tabulky jsou dost slozite)

Timhle to nebude - mam skill pres 800(takze vim, kterej prut a kterou navnadu pouzit(teda pokud se to s novym rybarenim nemenilo)) a proste jsem nechytl ani n =p U stareho rybareni si clovek makrely na tokeny a kafra karty nachytal bez problemu - takhle uz na to vetsina lidi kasle =p Ale pokud to takhle ma byt spravne, tak v poho =) Proste se budu muset zaridit jinak =)

Link to comment
Share on other sites

takhle uz na to vetsina lidi kasle =p Ale pokud to takhle ma byt spravne, tak v poho =) Proste se budu muset zaridit jinak =)

Nema... kde a s jakou navnadou+prutem lovis? (pripadne to klidne rovnou presunme do topicu Hlaseni Bugu)

Link to comment
Share on other sites

...autoloot sa tu uz viackrat odmietol z roznych dovodov:)

niekolko tych "roznych" dovodov:

 

1. autoloot nie

2. autoloot tu nikdy nebude

3. autoloot - nikdy

 

zatial, za poslednych par rokov som tu nevidel ziadny dovod preco autoloot nie. no mozno teraz spravite vynimku, a niekto z gm nejaky napise. dakujem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

niekolko tych "roznych" dovodov:

 

1. autoloot nie

2. autoloot tu nikdy nebude

3. autoloot - nikdy

 

zatial, za poslednych par rokov som tu nevidel ziadny dovod preco autoloot nie. no mozno teraz spravite vynimku, a niekto z gm nejaky napise. dakujem.

 

1) Drop z MVP ... tam je to jasna blbost, ked si nedokazes zlootit MVP loot, resp. ta zabije pri zabijani, nemas narok na loot

2) Prilis velke ulahcenie na tazke lokacie, toto je proste nieco, co ma vyznam na HR servroch, nie na LR ako je reborn

3) Lootiaci pet / greed skill by stratili uplne vyznam

Link to comment
Share on other sites

Nejsem nekdo z GM, ale neco zkusim vymyslet ..

1. lootici peti by prisli o svou nejdulezitejsi funkci (byla by zbytecna)

2. pokud neco nechci tak to nesbiram, s autolootem bych musel v nekterych lokacich stale vyhazovat odpad z inventare

3. je to automatizace nejake cinnosti, kterou ma vykonavat hrac .. povoli se autoloot a lidi se zacnou dozadovat povoleni autopotu

4. bylo by to obrovske zvyhodneni "afkujicich" hombotu (pokud by se to vztahovalo i na moby zabite homunem)

5. bez autolootu je to vetsi adrenalin - pokud padne karta v nejake "huste osidlene" oblasti

 

Koukam ze me Baal predbehl .. no nic, stejne to sem poslu ;)

Link to comment
Share on other sites

1) Drop z MVP ... tam je to jasna blbost, ked si nedokazes zlootit MVP loot, resp. ta zabije pri zabijani, nemas narok na loot

2) Prilis velke ulahcenie na tazke lokacie, toto je proste nieco, co ma vyznam na HR servroch, nie na LR ako je reborn

3) Lootiaci pet / greed skill by stratili uplne vyznam

 

Add 1: ne pokazde je ochrana lootu dostatecne dlouha, aby jsi loot stihl zebrat driv, nez nekdo jiny. Zeptej se Dracuse, kolikrat nestihl dobehnout k lootu z glooma driv, nez nekdo jiny a pobrat ho.

 

Ale jinak autoloot fuj

Link to comment
Share on other sites

betr:

Určitě nejsem pro zavedení autolootu, ale k tvým důvodům...

1) No to by všechny mrzelo. Osobně bych je minimálně ve městech zakázal všechny (minimálně lootící fci).

2) Nevíš, co je autoloot

3) V tomto případě je to šetření myši. Kdyby šlo jen o to, že hráč nemusí klikat, tak to tu klidně je.

4) Homuni se dají pořešit zvlášť, toho bych se nebál. Napřed mohli "afk expit" a přišlo to přeboostěné. Pořešilo se.

5) Mám upravené grf, kde kartu mám tak velkou, že by ji nenaklikl jen člověk s výrazně pokračující Alzheimerem. Jde jen o to, jestli to dám dřív já nebo Zerga.

 

PRO autoloot:

Žádné hádky o tom, čí je drop, kdo komu co zlootil. Nemá autoloot? Tvoje blbost.

Šetří to myš

 

Argumenty proti od Baala a jirkana jsou ale vcelku rozhodující... každopádně jeden příklad přihodim taky.

Mám high int stringy a wiznu. Port, SG, port, SG, port, SG. A to, co huntím mi skáče do inventáře (takhle se prý dají huntit dost solidně lichky na high ratech, ale dovedu si toho představit o dost víc).

Edited by Sir De Bill
Link to comment
Share on other sites

Nema... kde a s jakou navnadou+prutem lovis? (pripadne to klidne rovnou presunme do topicu Hlaseni Bugu)

Jak rikam, nvm jestli je to bug, mozna mam proste smulu =) "Chytam" sportovnim prutem pres cerviky a to na molu v Comodu a v Hugelu (nick Andi Deris)..Driv se dalo za hodku v klidu sehnat 15+bonu, dneska proste za hodku minimum - v mem pripade 0, pac dyl nez hodku me to nebavilo =p Uz ted je mi jasne, ze skillu 1000 se nedockam, pac tohle je nad moje nervy =)

Link to comment
Share on other sites

<p>

Misto mainchatu, bychom dali flamechat, kde by se hraci mohli v klidu vyradit bez toho ze by jim hrozil tridenni ban za slovo posrat....

Napis to bez uvodniho @m a misto enteru mackej alt-enter...<p><p>2Dani: To je urcite nejaky problem, zitra se ti podivam na tuhle kombinaci co rikas (uz je pozde ale jsem si jistej ze je chyba v tomhle) pripadne (po restartu) prihodim hlasku o tom ze "s timhle prutem a navnadou tu tezko neco chytis" nebo tak nejak... Jsem si jistej ze je neco spatne protoze padani melo byt +- jako pred zmenou
Link to comment
Share on other sites

<p> 2Dani: To je urcite nejaky problem, zitra se ti podivam na tuhle kombinaci co rikas (uz je pozde ale jsem si jistej ze je chyba v tomhle) pripadne (po restartu) prihodim hlasku o tom ze "s timhle prutem a navnadou tu tezko neco chytis" nebo tak nejak... Jsem si jistej ze je neco spatne protoze padani melo byt +- jako pred zmenou

 

Oki, dik moc =)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

- Autoloot - nechte rozhodnout hrace napr. anketou

 

- Muzou byt i ruzna omezeni napr. v parte by to nefungovalo, spousteni a vypinani pomoci prikazu ve hre napr @at on @at off

atd. moznosti je nekolik, ale klikat zbesile po dropu casem leze na nervy hracum.

 

To se každých 14 dní někdo ozve že proč na low ratu není autoloot?

 

1) Drop z MVP ... tam je to jasna blbost, ked si nedokazes zlootit MVP loot, resp. ta zabije pri zabijani, nemas narok na loot

2) Prilis velke ulahcenie na tazke lokacie, toto je proste nieco, co ma vyznam na HR servroch, nie na LR ako je reborn

3) Lootiaci pet / greed skill by stratili uplne vyznam

greed

poring tower

lootici pet

ruce

 

4 moznosti jak sbirat loot...

Link to comment
Share on other sites

- Autoloot - nechte rozhodnout hrace napr. anketou

- Muzou byt i ruzna omezeni napr. v parte by to nefungovalo, spousteni a vypinani pomoci prikazu ve hre napr @at on @at off

 

atd. moznosti je nekolik, ale klikat zbesile po dropu casem leze na nervy hracum.

Udelal bych anketu hracum "jake budou raty", ne?

 

P.S. Kdyz ti vadi klikat zbesile, tak neklikej. http://db.reborn.cz/rodb.cgi?job=10&skill=1013

Link to comment
Share on other sites

Greed je jen pro BS ne pro vsechny povolani a navic zere to SP. Cepice jen 1% sance -uzas. Pet chce furt zrat a rad zdrha.

Tak kdyz se nekdo furt pta kazdou chvily tak to asi lidi chtej ne?

A od ceho tu anketa je? Jen aby byla a na nic se neptala?

O rate jsem nic nerikal nevim co to tu pletete.

Kdyz se tu clovek zepta tak ho div neukamenujou. To je tezke odpovedet trochu zdvorileji?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...