Jump to content
Reborn fórum

Co byste na Rebornu zmenili?


k3dT

Recommended Posts

Repeatable exp. questy až do 99 base lvl pro non-advanced classy.

 

jako obchodnikovi by mi to nevadilo, ale jako hrac rikam ani omylem. co by z te hry pak zbylo? ono se lidi musi naucit za svou class hrat a ne ze rovnou pujdou na trans a vedi prd...

Link to comment
Share on other sites

jako obchodnikovi by mi to nevadilo, ale jako hrac rikam ani omylem. co by z te hry pak zbylo? ono se lidi musi naucit za svou class hrat a ne ze rovnou pujdou na trans a vedi prd...

Maj si to nekde vysedet, nebo odklikat u npc ...

Kazdopadne nejak omezit rep exp q by asi nebylo od veci .. treba pres pocitadlo na max. pocet prijatych itemu, nebo povolit tatko exp jen kdyz ma clovek lvl sude cislo, ...

Link to comment
Share on other sites

ono se lidi musi naucit za svou class hrat a ne ze rovnou pujdou na trans a vedi prd...

 

ZaÄí­nají­cí­ hráÄ, který tu nemá kamaráda s adv. tak na nákup itemů stejnÄ nemá zeny...

 

Ti co tu známého s adv. mají­ si to odklikají­/odsedí­. PřesnÄ jak zmiřuje betr.

Link to comment
Share on other sites

Myslím, že není potřeba omezovat repeatable exp questy. Že si někdo vykliká postavu na 86 znamená, že ještě 13 levelů musí udělat sám a není problém se za tak dlouhou dobu naučit za postavu hrát. Kdo to místo doexpení dotahá, tak by to akorát tahal ještě od nižšího levelu, takže pro takovýho člověka to nebude žádná změna. Co se týče naopak ještě rozšiřování těch questů, tak pro to už zase tolik nejsem, ale pořád to není nic, co by mi trhalo žíly.

Edited by Inigarashi
Link to comment
Share on other sites

Jak uz jsem psal vittkovi, tohle je vec na "bugreport" a ne na "feature request" (tak chapu tenhle topic ja, bugreport=je to blbe a musi se to opravit (coz tyhle veci co pises jsou), feature=napad na zvazeni jestli jo nebo ne)

Myslím že zrovna quag se už hlásil a odpověď na to byla "to není bug, to je feature" a i to portění mobu je dost reborn feature, takže bych řekl že to lidi chápali jako feature a ne jako bug, tedy to hlásili do tohohle topicu.

Edited by Nerosan
Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Myslí­m že zrovna quag se už hlásil a odpovÄÄ na to byla "to není­ bug, to je feature" a i to portÄní­ mobu je dost reborn feature, takže bych řekl že to lidi chápali jako feature a ne jako bug, tedy to hlásili do tohohle topicu.

Ja to pomrsil, to ze NEfunguje quag neni bug (jsem si to spletl s FUNGUJE quag u podobneho aktualniho bugu, pozornejs cist, min chlastat a vic spat by to chtelo...), pardon.

 

Porteni mobu jedine co je reborn je v okoli warpu, zbytek je bohuzel "standard" kterej se mi nelibi o nic vic nez tobe (dejme tomu u reflektu za IW bych to bral jako zadouci, ale v 90% jinych situaci za prudici), takze to vyhledove fakt beru jako bug. (tohle pisu jako ne-hrac)

 

----------

Coby ciste hrac mam dalsi napad na zvazeni: Vratit posledni (2 roky+-) zmenu Fiber Locku v PvM (+bugfix toho ze MvP v locku je vzdy idle, i kdyz muze utocit), proste do stavu ze chycena valkyra nemuze behat, ale hazet skilly muze, ted je to dobre ciste jen na odportovavani mobu coz je na 2 veci...

Link to comment
Share on other sites

Ja to pomrsil, to ze NEfunguje quag neni bug (jsem si to spletl s FUNGUJE quag u podobneho aktualniho bugu, pozornejs cist, min chlastat a vic spat by to chtelo...), pardon.

 

Quagmire Mí fungovat na MVP a boss monstra. Mí jim snižovat movement speed I agi a dex.

Link to comment
Share on other sites

Myslí­m že zrovna quag se už hlásil a odpovÄÄ na to byla "to není­ bug, to je feature" a i to portÄní­ mobu je dost reborn feature, takže bych řekl že to lidi chápali jako feature a ne jako bug, tedy to hlásili do tohohle topicu.

 

Dí­ky Zergo, že jsi to za mÄ vysvÄtlil..

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Quagmire na oficialu Mí fungovat na MVP a boss monstra. Mí jim snižovat movement speed I agi a dex.

A Enriched elu a dalsi veci se MA dat koupit za realny prachy.

 

sorry za off tepic.

Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

A tady to nebude fungovat jako jenom proto aby to NEBYLO jako na oficialu? Nějaká rebélie?

Tim, ze neco tak MA byt se ohanis ty, ne ja. Takze kdyz uz tvrdis ze neco MA byt, tak bych cekal argumentaci proc by tomu tak melo byt. (expit si archera na Vesperovi mezi to asi nepatri...)

Link to comment
Share on other sites

A Enriched elu a dalsi veci se MA dat koupit za realny prachy.

 

sorry za off tepic.

Ti klidne par kusu za realny prachy prodam .. ale pst, aby o tom nikdo nevedel. :D

 

taktez sry za ot

Link to comment
Share on other sites

Nejaky blaboly ode me- Oficial z Rebornu nikdy nebyl ani nebude... bylo by to za prvy strasne jednoduchy takovej server pustit, za druhy by nebylo co delat z pozice gm a za treti by to nebavilo ani hrace.. cim by pak byl server originalni? ... Pokud chce nekdo oficialni nastaveni tak v CR ma na vyber k dispozici 2 servery kde moc customizaci nenajde.

 

 

Tenhle topic jsem zalozil jen abych znal vase argumenty na veci co se zavedly a nelibi se vam... ne abych cetl nejaky dohady... radsi bych videl diskuzi co je dobryho a co spatnyho na vecech co se zavedly z vaseho pohledu. On treba takovej Quag x let na bose nefungoval... a to ze najednou na oficialu funguje neznamena ze je to ze strany Gravity dobra zmena a ze se to bude po tech x letech menit i tady...

 

-Portovani mobu skrz warpy - z myho pohledu to byl dobrej napad aspon na zkousku, ale vysledek me moc nenadchl... tudiz to se asi zase zrusi.

-Ubytek bodu u rankeru - nikdo me nepresvedcil ze by se mel zrusit. Souhlasim jen s tim ze je skoda, ze se nezavedl uz pred lety...

-Renewal - neni jeste stable. Neni proto potreba ho vubec resit... Renewal klient ma nekolik omezeni ktery se musej obejit nez se nasadi - za tim je jeste spousta prace.

-Zdlouhavy questy - to fakt rusit nebudem... co by pak z ty hry bylo... rovnou bysme mohli zavyst @warp... a lidi by hodne brzo prestalo bavit hrat, pac by nemeli co delat.

-BG - treba uz brzo se neco vymysli.. :-)

-Novy dungeony - jsem pro, i za cenu nekompletnich dropu monster a i kdyz bude hrozit ze se budou staty/dropy radikalne menit.

-K healerovi pridat A+B - nehrozi... nejsme high rate... mozna tak do lvl 50 napr.

- Zrušit delay na skilly - vtip?

- Povolit nodelay - vtip?

- Povolit ahk - nikdy

- Autoloot - nikdy

- Zrušit omezení úroků u bankéře - nikdy

- Přidat příkaz @storage ve městech - neni jedinej duvod

- Přidat příkaz @go, který portuje pouze na save - neni jedinej duvod

..

bohuzel na vic odpovedi ted nemam cas.

Link to comment
Share on other sites

Tak a teď mi prosím řekni, jak by jsi byl schopný (jak by vůbec někdo byl schopný) ten endless projít (když si u toho officiální nastavení) tak za 4hodiny. S PFkama, když jsme to šli bez reflectu tak nám to trvalo asi 6-7hodin a to nás tam bylo 24 !! a ty high-tier MVP jsme stejně netankovali, ale asurovali, protože bychom s equipem jaký jsme měli k dispozici asi neutankovali. Ve 12 lidech bez reflectu by to ani RNRka nedali, řekni mi jak to má dát nějaká pvm guilda, která pomalu nemá ani chary (natož equip) na to aby tam něco udělala.

 

no udajne boli lepsi jak PF....

 

a bol by som rad keby sa kenny vyjadril k tomu otacaniu sa mvp po asure..

Edited by Devil1512
Link to comment
Share on other sites

Guest jirkan

Jeste k tomu protivnemu portovani mobu (MvP) kvuli kazde blbosti, "nahodna" citace ze zdrojaku:

//Escaped.

//TODO: Maybe it shouldn't attempt to run if it has another, valid target?

Az se vratim z dovolene, tak s tim neco udelam.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Jsem pro Bgcka a BG odmÄny

nevim proÄ jste tak zarytí­ proti autoloot?!? koho bavi po kazdym vlaku 50+ mobu sbí­rat tu hromadu sajrajtu :D, kterej hold farmí­. UrčitÄ by to uÄetřilo dost tlaÄí­tek na myči

Link to comment
Share on other sites

Jsem pro Bgcka a BG odmÄny

nevim proÄ jste tak zarytí­ proti autoloot?!? koho bavi po kazdym vlaku 50+ mobu sbí­rat tu hromadu sajrajtu :D, kterej hold farmí­. UrčitÄ by to uÄetřilo dost tlaÄí­tek na myči

greed

poring tower

lootici pet

ruce

 

4 moznosti jak sbirat loot...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...