Jump to content
Reborn fórum

Novinky na GW od 11/2011


Guest Baalberith

Recommended Posts

Guest Baalberith

Upravil som v popise odmenovanie po GW, po prvych GW ziskali odmeny gildy FAIL a Silver Unicorn za drzanie hradu na konci a najvyssi sucet drzania hradu cez GW :)

Link to comment
Share on other sites

Udělějte něco takového a možná přijdou i "nová" komunita lidí.

 

podminky po prevod:

- (v pripade prevodu cele guildy je mozne prenest i TRADESKILLS v tomto pripade guild leader pis na mail prevody@anthoria.net + vsem clenum guildy rict at se tu registrujou a do komentare napisou "NAZEV GUILDY")

- plati pouze pro nove hrace, + (v pripade zjisteni prevodu i stavajiciho hrace = permaban)

- server raty max do 2x

- pri zakladani noveho accountu, si musite dat jine heslo nez na puvodni server!!! pokud mozno i jiny mail, doporucujeme gmail.com z hlediska bezpecnosti..

- prevod by mel bejt uskutecnenej do 1 dne, pokud Vam nepride aktivace do 24h vyplnte zadost znovu

- prevod lze i z oficialnich serveru , do komentaru napiste: OFFIC

- !!! VYTVORTE POSTAVU DRIVE NEZ VYPLNITE TENTO FORMULAR !!! NICK NA ANTHORII MUSI V ZADOSTI SEDET, JINAK VASE POSTAVA BUDE PRI POZDEJSI KONTROLE ZABANOVANA !!!

 

co se prevede?:

- prevadi se pouze jedna postava na hrace! pri zjisteni pokusu o prevod vice postav=permaban na vsechny acc

- prevede se level

- dostanete základní adv/non adv eq(ať už gw, tak pve)

- 10,000,000 do zacatku

- povolani si muzete vybrat jakoukoliv!

- jmeno postavy si dejte jakekoliv!(v ramci pravidel:P)

 

Nebo je také možnost starým hráčům rebornu povolit reset statů/skillu, dle požádání .)

Hate me...

Edited by Aniteru
Link to comment
Share on other sites

A z jakého serveru by se to tak asi převedlo, holidayro, kde nikdo nehraje a raty tam byli snad 15? Z ralokového serveru? Z czechra?

 

"Ragnarok is dead", jak v čr, tak ve světě. Ve světě to zabila spousta brazilský serverů like chronos1, chronos150 a PANO IS GOD servery vision1, 2 a pokus o 3, pak se na to vykašlali i němci s woero, czro + holiday ro zabilo více méně českej ragnarok.

 

 

Edited by Nerosan
Link to comment
Share on other sites

...

Nesmysl ...

technicky slozite

velke riziko zneuziti, slozita kontrola (vymluvy typu bracha hraja na stejnem pc ragnarok na jinem serveru a ted presel na reborn a pujcujeme si postavy ...)

minimalni prinos - pochybuju ze tu zacne nekdo aktivne dlouhodobe hrat kdyz dostane neco do zacatku

nefer vuci stavajicim hracum (i kdyz o tom by se dalo polemizovat)

Link to comment
Share on other sites

z jedne casti te chapu a nezni to spatne, ale zaroven mi je jasne, ze i kdyby vsechno vyslo a dostala ban skrz podvadeni jen pulka, tak jim to tu stejne dele jak mesic nevydrzi...nebot kazdemu jednou dojdou suroviny a uprimne...komu se chce v dnesni dobe huntit neustale zasoby ;) a kdo na to ma mit taky cas :P

Link to comment
Share on other sites

Jen tak málo odezev.. a já myslel že to vyvolá aspoř nějaký flame :D

Zere jestli jsi mÄ nepochopil, já vážnÄ neplánuju hrát na Rebornu a ani se ho nesnaží­m oživit,jen jsem se chtÄl zabavit.. když vÄechny ostatní­ fóra, na který koukám jsou dead :))

Link to comment
Share on other sites

Jen tak málo odezev.. a já myslel že to vyvolá aspoř nějaký flame :D

Zere jestli jsi mÄ nepochopil, já vážnÄ neplánuju hrát na Rebornu a ani se ho nesnaží­m oživit,jen jsem se chtÄl zabavit.. když vÄechny ostatní­ fóra, na který koukám jsou dead :))

Kdyz uz je par poslednich postu OT ... tohle forum ti neprijde dead ? :)

Link to comment
Share on other sites

Jen k tem novinkam dnesnim:

 

To ze pada invest jen nasledujici 2 dny je kvuli sjednoceni jednotlivych scriptu.

Jestli to bude znamenat snizeni dropu z GW nebo ne je na Baalbove zvazeni - pokud uzna za vhodne, muze i za behu zvysit pocet truhel co padaji (t.j. na puvodni pocet). (ale osobne bych se divil, kdyz se nebojuje...)

 

Gilda co ma non-adv hrad ma ted pevny pocet truhel - 2x (5 + 5) (cti: netreba komercni invest, nehraje roli. Obranny funguje jako jinde), typ druhe truhly si muze zvolit GuM pred spawnem (defaultne je tam nastaveno 1325-1328, jestli to Baalb zmeni, zajiste da vedet), vybrat je muze GuM i kdyz je advanced pred hradem.

 

Pro gildu co vlastni hrad je klasicky dostupny guilddung (opatchujte si reborn), ale vstup tam je z hradu -> pouze ne-adv postavy.

Kdyby byl moc/malo/jinak spatne/cokoli jineho (technickeho) divne/spatne, prosim hlaste hned :)

 

Gildu co drzela nejdele zatim neresi automat ale rucne, tak budte schovivavi, do pristich GW to snad doresim plne automaticky.

Link to comment
Share on other sites

Pasti chytaji i vlastni : FAIL

Njn, dam do scriptu automagicke prepnuti tohodle battle flagu (doted se (ne)delalo rucne)

 

Assu v neadv hrade? FAIL

Stezuj si priestum kteri ani nevi jak funguje Kyrie 1. ;-)

(ale i pres to po restartu (patrne so/ne) to bude tenhle boost schazovat pri vstupu...)

 

Quagmire haze DECREASE AGI? say WHAT? FAIL

Odpovida nastaveni jake tu v te dobe bylo -> takze otazka zni Yes/No. :)

Link to comment
Share on other sites

Stezuj si priestum kteri ani nevi jak funguje Kyrie 1. ;-)

 

Odpovida nastaveni jake tu v te dobe bylo -> takze otazka zni Yes/No. :)

Nekdy nejsou lidi na priesta ;)

 

Decre agi? jsem nejak nenasel zadny video a ani si nepamatuju ze by quag delal priestovsky skill a ne "jen" snizoval dex a rusil vetsinu zrychlujicich boostu ..

Link to comment
Share on other sites

Aby ste nehrali stale v tom istom hrade;)

 

 

Nehrajes furt na jediné mapě, naučíš se (snad) hrát i s jinýma podmínkama a kdyby to bylo normální tak taky máš jiný Gdung a truhly ;)

 

Pak je mi to jedno kde dostanem výprask a dělejte co uznáte za vhodné :laughing1::vava::cray:

 

Edit: Možná bych preferoval vlajku v městě k hradu, pokud již není v plánu :beg:

Edited by Mars
Link to comment
Share on other sites

Na to nepotrebjes GM, uprav si sprite GW warpera a bude hned. ;)

Mno ja mam pocit ze ta vlajka ma hazet ke Kafre, nebo ne? Ale fakt je ze je to o jedinej klik vic...

Link to comment
Share on other sites

Mno ja mam pocit ze ta vlajka ma hazet ke Kafre, nebo ne? Ale fakt je ze je to o jedinej klik vic...

 

Ano přesně tak, jestli se nepletu, vlajka hází přímo do hradu(a jelikož můj HW není žádný blesk, každé načítaní mapy je znát! takže není to jen o kliknutí navíc!). A GW warper je jedna z mála věcí na rebu co je podle mě zcela mimo mísu a měl by se zrušit! :megalol: Obránci by měli mít alespoň těch pár vteřin na zformování obrany a né tak, že když se mi načte mapa bude vedle mě stát splašená slepice a rovnou do mě bušit! :giggle:

Edited by Mars
Link to comment
Share on other sites

Ano přesnÄ tak, jestli se nepletu, vlajka hází­ pří­mo do hradu(a jelikož můj HW není­ žádný blesk, každé naÄí­taní­ mapy je znát! takže není­ to jen o kliknutí­ naví­c!). A GW warper je jedna z mála vÄcí­ na rebu co je podle mÄ zcela mimo mí­su a mÄl by se zručit! :megalol: Obránci by mÄli mí­t alespoř tÄch pár vteřin na zformování­ obrany a né tak, že když se mi naÄte mapa bude vedle mÄ stát splaÄená slepice a rovnou do mÄ bučit! :giggle:

pokud ví­m tak Silezio chodilo pesky od prvniho warpu i kdyz meli hrad... nicménÄ vlajka a pří­padný Gdung by byly fajn :P

Link to comment
Share on other sites

pokud ví­m tak Silezio chodilo pesky od prvniho warpu i kdyz meli hrad... nicménÄ vlajka a pří­padný Gdung by byly fajn :P

 

Srr za OT, ale taky jsem na nÄ za to řval celé GW, že nejsou schopní­ použí­t vlajku u hradu :lol: ale já je to Äasem nauÄí­m, jsem o tom skálopevnÄ přesvěděen :devil2::jump:

Link to comment
Share on other sites

pokud ví­m tak Silezio chodilo pesky od prvniho warpu i kdyz meli hrad... nicménÄ vlajka a pří­padný Gdung by byly fajn :P

Tak GDung tam already mate uz 14? dni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...