Jump to content
Reborn fórum

PETi


NasaS

Recommended Posts

Guest jirkan

Tak bych se rovnou zeptal.

Mam Dokebiho, equip ma od zacatku, oddany uz konecne je, beha mi se zlodejem, ale Hamerfall nebo nic podobneho jsem si nevsiml ze by hodil, coz se mi zda divne.

 

BTW: U attacku se pocita (kdyz mam autoattack on) kazda rana kudlou, nebo jen ta prvni?

 

Sohee u druhe postavy me lecila uz kdyz byla intimacy jen "V poradku"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Muj Dokebi hammerfall dava. Ne moc, ale dava (videl sem ho 2x). Ale zato Deviruchi me zklamal. Dava +2 k tem statum <bug>od prvniho vylihnuti</bug>, ale mel by davat +4:(

 

Edit: A taky sem nevidel zautocit bapho jr. Ale je to mozna tim, ze mam dost flee a moc casto me prisery netrefujou

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Na jednom nemeckom fore som nasla dalsieho peta :D

Asi si ten rok a nieco pockam, nez sa objavi aj na reborne, aj keby mal samoznicenie, ktore by zranovalo iba jeho majitela ;)

Pretoze je fakt k sezrani

Predstavujem vam Rice Cake

 

ricecake.jpgevent_ricecake_a.gif

 

Musite uznat, ze je roztomily.

Uz sa na neho tesim, az ho chytim a zozeriem.

 

Inak k temu prekrmovaniu lunatice, vlasnte peta.

Niekdo mi hovoril, ze ked prekrmim lunatica, tak zomrie a padnu z neho normalne veci, ako s priserky.

Tak som to na Lunaticovi vyskusala.

Zacal byt nedovercivy /asi tusil, ze skonci na pekaci/, normalne mi zdrhal, ked som sa k nemu priblizila a nakoniec mi zdrhol.

Ach jo, ale vyskusat som to jednoducho musela ;)

 

None Hope, blacksmith

 

PS - neviem, ako sa upravuju tie tabulky na wiky, inak by som do tej o petoch pridala jeden ramecek - False Angel - ziskatetlny za guest. Aby to bolo pokope

Link to comment
Share on other sites

íşplně jednoduše tabulku "začneš":

první­ řádek: ^ první­ sloupec ^ druhý slouper ^

druhý řádek: | položka 1. sloupec | položka 2. sloupec |

atd

mezi řádky jen entruješ..už žádné znaky

 

pak pod tabulkou vynecháš řádek a napí­šeš \\ jako "enter ve wordu" to by mělo být vše

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 8 months later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

"Krome jiz zminenych informaci se v okne muzete dozvedet i jaky lvl vas pet je (s vasim dalsim lvlem vzroste i lvl peta, pokud je jeho oddanost na max. urovni)"

 

 

 

 

Takze jestli jsem to pochoil spravne, tak pokud muj Poring bude maximalne spokojeny a ja budu levelovat tak si muzu udelat Poringa s lvl 99 ? :)

Link to comment
Share on other sites

"Krome jiz zminenych informaci se v okne muzete dozvedet i jaky lvl vas pet je (s vasim dalsim lvlem vzroste i lvl peta, pokud je jeho oddanost na max. urovni)"

 

 

 

 

Takze jestli jsem to pochoil spravne, tak pokud muj Poring bude maximalne spokojeny a ja budu levelovat tak si muzu udelat Poringa s lvl 99 ? :)

 

Neni tomu tak, s peco peco oddanym ( lvl 19 ) jsem naxpil 9 lvlu a je porad 19 :P

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith
Neviem ci je to pravda, ale pocul som ze petov level = vas level/nejake zaujimave cislo :P, ale nezarucujem spravnost :)

Neviem, či je to pravda, ale petov lvl = presný lvl prí­Äery peta z DB :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...