Jump to content
Reborn fórum

PETi


NasaS

Recommended Posts

Peta taky nesmí­te překrmovat, pokud chcete, aby rychle rostla důvÄra tak ho krmte stupeř před hladový. Když je důvÄra na max, tak ho krmte klidnÄ na hladový. Pokud je max najedený a přesto ho budete znovu krmit, tak se důvÄra snižuje. Alespoř mÄ to tak fungovalo u poringa, dropse i lunatica :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...
ako si vyrobim Apple Juice ? V payone je NPC Juicer Marx Hansen.......ale da sa snim iba kecaÂť.........mam aj veci na Juice.........ale iba keca....je potreba nejaky quest ?  /hmm

26215[/snapback]

 

Musis ho aktivovat...Nakup maso a v Pronte najdi v nejakym baraku Little Morrison a Marianne...Pokecej s nima...Malej bude chtit maso, ale nedavej mu ho...Tim si aktivujes Juicera...:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Udelej si v adresari, kde mas RO, adresar "data" a tam hod tenhle soubor zerox414.ic.cz/pettalktable.xml (stahnout pres ulozit jako). Nejsem si jistej, jestli to bude fungovat, ale teoreticky by melo :confused1: Btw, timhle zpusobem se meni ty hlasky peta, ale jak uz jsem rikal, vidis ty svoje hlasky akorat ty :cray: (teda pokud nema ten soubor s tvyma hlaskama jeste nikdo jinej :rip:)

Link to comment
Share on other sites

Udelej si v adresari, kde mas RO, adresar "data" a tam hod tenhle soubor zerox414.ic.cz/pettalktable.xml (stahnout pres ulozit jako). Nejsem si jistej, jestli to bude fungovat, ale teoreticky by melo :confused1: Btw, timhle zpusobem se meni ty hlasky peta, ale jak uz jsem rikal, vidis ty svoje hlasky akorat ty :cray: (teda pokud nema ten soubor s tvyma hlaskama jeste nikdo jinej :rip:)

28818[/snapback]

 

No jo.. ale reexe necte adresar /data /hmm

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Mam jeden problem s petem ktery me hrozne rozciluje,jestli se to tu uz probiralo tak se omlouvam,necetl sem to cele :confused1:

 

Moje Isis kdyz casti magnif a ja se pohnu zrusi se toto casteni.

Zkousel sem to vychytat tak ,ze kdyz uz zhruba tusim ze by ten magnif mohla seslat,tak si dam pozor,ale ve vetsine pripadu se zohnu pro loot,neco se vedle me respawne(musim se pohnout) a jak naschval zacne castit a prerusi se to,potom nasleduje celkem dost dlouha doba nez se odhodla k opakovani sesilani.

 

Nevim jestli to tak ma byt,ale urcite to na CZ a i tu na rebornu tak nefungovalo,chtel bych vedet jestli to tak ma byt nebo je to nejaka mala chybka v nastaveni,tato vlastnost u Isis hodne pije krev :'( ,driv to vazne takhle nefungovalo.

 

Dik za odpoved :blink:

Link to comment
Share on other sites

Můj zealotus nechce íştočit :) . ZkouÄel jsem to na nÄkolika lokací­ch a dost dlouho :) ... zkouÄel jsem skilly atd. Ani jednou tí­m biÄem neÄvihl. Stál mnÄ fakt hafo penÄz a usilovnÄ sem ho celý týden dával do stupnÄ ,,oddaný´´. Není­ s tí­m něco? :o

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest jirkan

Bych se chtÄl zeptat tady ty peti dÄlaj ty jejich speciální­ triky třeba že Poring sbí­rá vÄci ze zemÄ.

Na Czechru to nedÄlaj. :air_kiss:

Delaji, tedy s par upravami proti "originalu" (viz zacatek topicu)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...