Jump to content
Reborn fórum

PETi


NasaS

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply
Nebylo to prvni navyseni jeho lvlu tesne pote co jsi ho chytil?

 

Nene, nebo tedy přesnÄ neví­m- já ví­m, že jak jsem ho chytla mÄl lvl 37 a potom jsem si všimla, že najednou má 39...tak jsem si ří­kala, že se jsem si to 37 nějak domyslela...ale pak když jsem dala lvl, tak klasika, že ten andÄl nade mnou :laughing1: se objevil i u nÄj. Ale pří­jde mi fakt divnÄ, že jsem si toho nevšimla dří­ve. No a jeÄtÄ jedna vÄc: takže mi žere expy? :shifty: Jestli jo, určitě to je zanedbatelné množství­, že? Přece když má skillovat, tak aspoř za expy :))

Link to comment
Share on other sites

Aha, takže je vÄe oki:) ProstÄ lvl peta se zvyÄuje s tvým lvl.. ale ne vždy (to je ta podrobnost kterou si nejsem jista, jak často... ale ber to cca tak že s každým tvým druhým lvl dostane lvl i pet). Ne, expy ti nežere. ProstÄ je to mazlí­Äek, jehož lvl se odví­jí­ od toho jak hezky postupuje pání­Äek:)

 

edit: dí­k betře:)

Link to comment
Share on other sites

Aha, takže je vÄe oki:) ProstÄ lvl homuna se zvyÄuje s tvým lvl.. ale ne vždy (to je ta podrobnost kterou si nejsem jista, jak často... ale ber to cca tak že s každým tvým druhým lvl dostane lvl i pet). Ne, expy ti nežere. ProstÄ je to mazlí­Äek, jehož lvl se odví­jí­ od toho jak hezky postupuje pání­Äek:)

homun != pet

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
a co dÄlá stone shooter za skill?Bohužel jsem se to nikde nedoÄetla a nějak ani nechápu skill od Munaka...(?) :megalol:

munak int+1, def +1 a když íştoÄí­ ( jako každý oddaný pet spoleÄnÄ s pánem ) může zaíştočit íştokem s property shadow

stone shooter možná dÄlá jen ten resist na fire

Link to comment
Share on other sites

munak int+1, def +1 a když íştoÄí­ ( jako každý oddaný pet spoleÄnÄ s pánem ) může zaíştočit íştokem s property shadow

stone shooter možná dÄlá jen ten resist na fire

 

No, jo to ví­m u munaka s tou int a def..to si jde zjistit kliknutí­m na vejce.. :) akorát ten skill byl pro mÄ k nepochopení­ :D

já zkusí­m zjistit, co ten stone shooter dÄlá pokud něco dÄlá..

jinak dí­k :megalol:

Link to comment
Share on other sites

tj pasivní­ bonus peta ( jako u munaka int a def) ale u zadneho z novych petu nemas napsane jestli nemaj i nejaky utocny skill ( jako shadow property attack )

no jo nikde jsem to neneÄla, ale dÄlají­ vůbec něco? :( tak vidÄla jsem dost lidí­ s novými pety, ale nikdy mÄ nenapadlo se jich zeptat, co dÄlají­ krom tÄch pasivek :) a to byla chyba(!) :)

Link to comment
Share on other sites

myslim ze jo

Prijde mi ze vsichni novi peti maji vetsi utok a vetsi level nez ty starsi.

 

no asi jo..

a jeÄtÄ jedna blbá otázka..když mám munaka ve vejci, kliknu pravým a pí­Äe mi to : int a def +1 (teÄ možná kecám..ale je to jen pří­klad..) to se zaÄne projevovat až, když je oddaný? :megalol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 year later...
Guest GM Thor

Vzhledem k poměrně častým žádostem pro změnu jmen vašich mazlíčků a k nelibosti přidávat další služby do pravidel jsme přidali do Prontery pracovníka, který vám jméno peta změní za malý poplatek, jeden pet armor a Headset (který vám vrátí).

Najdete ho v městské síni v Pronteře (na 7 hodinách, případně vás odkáže městský Guide).

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

 

to jo, ale neni tam kde to sezenu (z ktery potvory to pada, kdo to prodava, atd.).

Jak vidis, tak to dle db z zadny potvory nepada ani to zadny npc neprodava, da se ziskat z OBB a OPB, staci rozkliknout NPCsell. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...