Jump to content
Reborn fórum

Blbiny na netu


Coud

Recommended Posts

  • Replies 2,5k
  • Created
  • Last Reply

Dobra blbinka, k3 to daval na IRC

 

Ale hadi po 1M se stane tohle :) -

 

http://wind.goo.cz/Frostikovi/1m.jpg

 

//Ja sem vydrzel to poslouchat do cca 20k, pak uz se to nedalo

 

 

Nejsem zastance nirvany a vubec tohohle stylu hudby, ale myslim si ze kurtik si zaslouzi aspon trocha ucty protoze jeho hudba je dobra a este k tomu je mrtvej :) .

Link to comment
Share on other sites

DyÂť se nestalo vůbec nic, nebo jo? :) A proÄ máÄ .jpg a je to bitmapa? :)

 

 

Nic se nestane :) smradi , a tedka nemam nakej patek pristup na svuj normalni PC poze bratr je sfina :D a tady by tenhle PC corel skoro neutahl a kdyz jo tak by to bylo peklo na zemi. Tak sem to lamacky delal v kresleni a nestval se s tim..

Link to comment
Share on other sites

Na leteckém dnu piloti předvádÄjí­, co umí­ a jako vždy je vylosován jeden civilista, který si může vyzkouÄet, jaké to je proletÄt se s akrobatickým pilotem. Onen ÄÂťastlivec nastoupí­ do stí­haÄky a je patřiÄnÄ arogantní­, tak si pilot řekne, že mu teda ukáže ... Start a hned první­ figura, letoun se vrátí­ do normální­ polohy a pilot se ptá chlápka: "Tak co - jak je?" Chlápek s ledovým klidem: "Sem to Äekal." Tak pilot mí­rnÄ naÄtvaný udÄlá mnohem složitÄjÄí­ cvik a opÄt se ptá: "A co teÄ, jak se cí­tí­te?" "To sem taky Äekal," zní­ pilotovi ve sluchátkách. Ten už vytoÄenej úplně na maximum obrátí­ letadlo vzhůru nohama a tak podletí­ most. Po návratu do normální­ polohy se zase ptá a chlápek přizná: "No, tak tohle jsem fakt neÄekal." Pilot je spokojený a ukonÄí­ let. Když vystupují­ z letadla, poví­dá pilot tomu chlápkovi: "Teda řeknu vám, takovýho tvrÄase - civilistu - jsem jeÄtÄ nepotkal." Chlápek se zamyslí­ a pak mu odpoví­: "No, po pravdÄ, při tom první­m cviku jsem se pochcal - což jsem Äekal, při druhém, jsem se posral - a to jsem taky Äekal, ale při tom třetí­m, kdy mi to vÄechno nateklo do helmy - to mÄ opravdu překvapilo."

Link to comment
Share on other sites

Na leteckém dnu piloti předvádÄjí­, co umí­ a jako vždy je vylosován jeden civilista, který si může vyzkouÄet, jaké to je proletÄt se s akrobatickým pilotem. Onen ÄÂťastlivec nastoupí­ do stí­haÄky a je patřiÄnÄ arogantní­, tak si pilot řekne, že mu teda ukáže ... Start a hned první­ figura, letoun se vrátí­ do normální­ polohy a pilot se ptá chlápka: "Tak co - jak je?" Chlápek s ledovým klidem: "Sem to Äekal." Tak pilot mí­rnÄ naÄtvaný udÄlá mnohem složitÄjÄí­ cvik a opÄt se ptá: "A co teÄ, jak se cí­tí­te?" "To sem taky Äekal," zní­ pilotovi ve sluchátkách. Ten už vytoÄenej úplně na maximum obrátí­ letadlo vzhůru nohama a tak podletí­ most. Po návratu do normální­ polohy se zase ptá a chlápek přizná: "No, tak tohle jsem fakt neÄekal." Pilot je spokojený a ukonÄí­ let. Když vystupují­ z letadla, poví­dá pilot tomu chlápkovi: "Teda řeknu vám, takovýho tvrÄase - civilistu - jsem jeÄtÄ nepotkal." Chlápek se zamyslí­ a pak mu odpoví­: "No, po pravdÄ, při tom první­m cviku jsem se pochcal - což jsem Äekal, při druhém, jsem se posral - a to jsem taky Äekal, ale při tom třetí­m, kdy mi to vÄechno nateklo do helmy - to mÄ opravdu překvapilo."

 

good :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Mohli jsme vám nabí­dnout plnej pytel drog. A krásnej! FaleÄný koule, ří­zlej koks. Ale my jsme řekli NE! O tÄchto vánocí­ch máme totiž pro zaÄí­nají­cí­ ale i starÄí­ feÂťáky výkendové smažení­ zdarma!

A když heroin, tak pro vÄechny!

Link to comment
Share on other sites

Mohli jsme vám nabí­dnout plnej pytel drog. A krásnej! Falešný koule, ří­zlej koks. Ale my jsme řekli NE! O těchto vánocí­ch máme totiž pro začí­nají­cí­ ale i starší­ feťáky výkendové smažení­ zdarma!

A když heroin, tak pro všechny!

 

 

já znám i z platama

mohli jsme vám dát třináctý platy a krásný! výc prémijí­, menší­ daně. ale my jsme si řekli NE! Otěchto vánocí­ch máme pro nove i stávajicí­ zaměstnance výkendové přesčasy zdarma!

A když hovno! tak pro každýho :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Mohli jsme vám nabí­dnout plnej pytel drog. A krásnej! FaleÄný koule, ří­zlej koks. Ale my jsme řekli NE! O tÄchto vánocí­ch máme totiž pro zaÄí­nají­cí­ ale i starÄí­ feÂťáky výkendové smažení­ zdarma!

A když heroin, tak pro vÄechny!

 

styd se i s Paynem.... vYkend je fakt uz moc :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...