Jump to content
Reborn fórum

Nove questiky


k3dT

Recommended Posts

No musí­m uznat, že je supr, že se na Rebornu sem tam dají­ nový vÄci. Jen jsem je jeÄtÄ nevidÄl, tak neví­m, jestli je huntit, protože já hlavnÄ huntí­m podle toho, jak to vypadá, tak jestli by to Älo, tak sem hodit screeny tÄch Äapek? /ho

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply
Doufam ze na ten lotus si kenny vymyslel extra zakernej quest  :), protoze ten je podle me uber :P

22421[/snapback]

 

Kdepak.. nejtezsi a nejdelsi je vzdy ten prvni. Ostatni jsou bud stredne tezke nebo lehci. To neplati o surovinach /heh

 

Jinak kdyz je u nejakyho questu potreba mit urcity skill nebo vysi statu, tak je to potreba jen pro vyrobu te cepky, ne pro noseni.

Link to comment
Share on other sites

No musí­m uznat, že je supr, že se na Rebornu sem tam dají­ nový vÄci. Jen jsem je jeÄtÄ nevidÄl, tak neví­m, jestli je huntit, protože já hlavnÄ huntí­m podle toho, jak to vypadá, tak jestli by to Älo, tak sem hodit screeny tÄch Äapek?  /ho

22416[/snapback]

 

Nj to je fakt když chci headgear tak se ohlí­ží­m na:

1. Co to přidává

2. Jak vypadá

3. Jak je dotupný

tak jestli by to Älo vždycky k tÄm popisům hoÄ screen :)

Link to comment
Share on other sites

No jediny co muzu rict k novejm capkam je, ze vcera jedna slecna asi 6hodin premyslela nad tim co ma rict nejaky kocce v questu na sheep hat a parkrat dostala i mute. Pokouseli jsme se ji na main chatu poradit a vysledek je: Mnoukani na ni neplati , ani stekani, zkouseli jsme to cesky francouzsky i nemecky a anglicky :)

 

Snadse ji to uz podarilo a vam tato rada pomohla :P

Link to comment
Share on other sites

dneska sem ztravil 2,5h hledanim kocku na ten magic eye a tedka abych jeste dalsich nekolik hodin premyslel nad tim co ji rict :)

jeste k tomu neni zadna napoveda jen ze kocka je opustena a hladova tak si predstavte kolik moznosti vet je na tohle tema ......

Link to comment
Share on other sites

Ta koÄka je extrémnÄ zlý stvoření­, ale možná je nÄkde NPC, co vám poradí­ (tipuju). Myslí­m, že mi nÄkdo ří­kal, že mu nějaká NPC radila, co ří­ct mluví­cí­m kamenům v Payonu. A mimochodem quest na ty Mage Eyes je taky tak trochu "objemnÄjÄí­" po stránce surovin.

Link to comment
Share on other sites

Dí­k moc za obr. tÄc nových headgearů. KaždopádnÄ nechápu, jak jsi to v té databási naÄel, protože já to mezi quest předmÄty nenaÄel :) Co už :P A Items a select mi nějak nefunguje :P Jinak, když jsem si pak zkouÄel ty čísla přdmÄtů +- tÄm co si sem dal, tak jsem tam obÄvil nÄkterý mooc pÄkný helmičky :) Tak snad se tu postupem Äasu obÄví­ i dalÄí­ nový questiky :)

Link to comment
Share on other sites

Je to sice pekne,ze su pridane nove questy na helmy a haty,ale su zasa dostupne pre hracov,ktory maju 3-4 vyexpene rozne postavicky na vysokych leveloch.My sluzobne mladsi,alebo ti ktory maju postavicku jednu pripadne dve mozeme zas len ronit slzicky :P ,napr aj ta crescent helm-80base str :) .

Link to comment
Share on other sites

Je to sice pekne,ze su pridane nove questy na helmy a haty,ale su zasa dostupne pre hracov,ktory maju 3-4 vyexpene rozne postavicky na vysokych leveloch.My sluzobne mladsi,alebo ti ktory maju postavicku jednu pripadne dve mozeme zas len ronit slzicky :P ,napr aj ta crescent helm-80base str :) .

22511[/snapback]

A co se ti na tom zdá divný? Je to celkem logický, že když jsi nÄkde novej, tak hned nemáÄ vÄechno

Link to comment
Share on other sites

Jako by byl problém domluvit se s nÄkým, kdo požadovaný staty má :) VÄak on se nÄkdo najde, kdo pomůže, ne?

Edit: Můžete sem nÄkdo napsat, co je to za questy? Abych tak odhadem věděl, jestli pro mÄ má vůbec cenu to zkouÄet :P Dí­k

Link to comment
Share on other sites

nekdo uz delal na ten +2 agi +5critikal? co nan treba aspon? ci se oplati udelat  narychlo neco co ma jen cisty luck :)  mnoho lidi se tu asi se +70base nepohybuje. mozna naky forgery. ak nekdo ma at se za poplatek popripade ozve.

22537[/snapback]

 

Moje Constance ma moc luk tak si napis klidne ti to udelam aj zadara /kis :)

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem udelala Sunflower Hairpin ai opravte si:

dava AGI +2, to jo,

ale

Crit rate = +5%

tedy procent - coz je podstatnej rozdil

/gawi

22739[/snapback]

coze ... ?

crit byl vzdy uvaden v % tzn 5% vzdy u critu bylo

base crit% + 5%= crit% a ne base crit * 1,05

 

takze je to spravne myslim. /gawi

Link to comment
Share on other sites

coze ... ?

crit byl vzdy uvaden v % tzn 5% vzdy u critu bylo

base crit% + 5%= crit% a ne base crit * 1,05

 

takze je to spravne myslim.  /gawi

22747[/snapback]

 

 

 

tak jinak:

pokud mas Critical 20 a nasadis si Sunflower Hairpin, budes mit Critical 21 a ne 25, jak asi mnozi predpokladali

mam na mysli polozku Critikal se Statusovem okne

- Agi skutecne prida +2, ale ne u BS, kterej ma Agi 1+1 - tam mi pridala jen +2Flee a+1 def...

zkousela jsem jeste Priestku a sinku a tam se AGi zvedne i "pisemne" :)))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...