Jump to content
Reborn fórum

Sraz u Ústí­ nad Labem 6.5. 2006


Hwi Nori

Recommended Posts

koukal jsi na odkaz kde se bude pí­t?no tak tam,u Pétana ne,to on jen tak vtipkuje,páÄ má stejnÄ pudla a dřevÄný plot /gg a kdo bude potřebovat muže pak přespat u nás,ty zdatnÄjÄí­ a menÄí­ alkoholici mužou jet domu,nebo taky zustat,jak se bude chtí­t... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

uf tak jeÄtÄ jednou a v klidu /heh no...zaÄí­ná to kolem 16 hodiny v Dolní­ch Zálezlech v hospodÄ,tam se bude,to je celé...jen tak budem sedÄt v hospodÄ,kecat a pomalu se opí­jet,no pomalu...až nás vykopnou což by mÄlo být až k ránu,pujde se spát,teda nevim co budeÄ dÄlat ty...a pokud nÄkdo dorazí­ autem nebo nebude stvau schopné odjet,muže spát u nás,jelikož jsme taky ze Zálezel :) kdyby přece jen byla dalÄí­ otázka,což už nemyslí­m,tak mé icq je 210 482 250 :)

Link to comment
Share on other sites

hafaci :group:

28057[/snapback]

 

Jak ináÄ /gg

 

Ale doopravdy, psí­ guláÄ sem nigdy nejedel iba poznám ludí­ co ho jedli a rí­kali že to je dobré, ale já bych nemohel jest neco co ví­m že predtým bylo také miueřuÄké stvorení­ jak pes, mám rád psíş (prosí­m žádné extrémizmy ani dvojzmysli).

 

Ale k vieci, od dneÄka (fÄerajÄka) mám mobil s foÂťákem tak vás Äeckých vyfotí­m /gg /ho

Link to comment
Share on other sites

noo tak pocitejte semnou ale uz jsem tam napsanej s gagem myslim ze s gagem prijede vicero lidu asi (rikam asi) Pusina,fejk.. joo a jeste asi tak na 50% prijde trouble

myslim ze nas tam bude dosti /gg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...