Jump to content
Reborn fórum

Sraz u Ústí­ nad Labem 6.5. 2006


Hwi Nori

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Jáááj ludé ale vám je vy ste už o desí­ti byly doma jak sa tak dí­vám, já sem sa docurigal teprf pred píşl hodiníş, nejaké meÄkání­ vlkíş, zrazený ludé, pokusy o krádež a hned Äloviekovi tvá cesta 13 hodin.

 

A ináÄ piekná hospoda len keby tam nehrály ty zasrané piesničky sa mi zdá od kabátu alebo jakých buzerantíş.

Link to comment
Share on other sites

Tsss, jsem byla spořádaná a tichá a vůbec...

 

A aby se neřeklo, že se tu Äí­ří­ drby - bylo to tak:

 

1) MiKy zví­tÄzil v první­m kole pití­ a poslal Rogiho do ří­Äe blábolů

 

2) Krátce na to Rogi rezignuje a je odveden na vzduch, kde zvrací­ kolem sebe a pod sebe, následnÄ usí­ná na laviÄce...

 

3) MiKymu se zželelo padlého soka a jde se mu ven vysmát, Rogi nalézá ztracenou stabilitu a zahání­ MiKyho k blí­zkému obrubní­ku, kde tento padá a rozbí­jí­ si koleno... Rogi se vrací­ dospat na laviÄku.

 

4) Uplynou asi dvÄ hodiny, bÄhem kterých jsme vyzváni, abychom si uklidili nejen zvratky, ale pokud možno i Rogiho...

 

5) Rogi se vrací­ (vystří­zlivÄl trochu na vzduchu :confused1: ), touží­ce po pomstÄ... Objednává dvojitou vodku, nabí­zený kýbl a hadr odmí­tá (netuÄí­, že se jeÄtÄ bude hodit).

 

6) MiKy do sebe vrhá vodku (tento Äampion po celou dobu oka nezamhouřil)... Krátce na to mezi řeÄí­ zvrací­ pod stůl... Rogi se zvrhle usmí­vá /gg

 

7) DalÄí­ panák vodky MiKyho totálnÄ doráží­, MiKy zvrací­ na zeÄ, posléze padá pod stůl do vlastní­ch zvratek a rozlitého piva a je diskrétnÄ odveden do postele :cray:

 

Zaznamenala Lady Irulán Corrino, Princezna z Assagy, dle nejlepÄí­ho vÄdomí­ a svÄdomí­ :rip:

Link to comment
Share on other sites

A pak byl taky super posrazovej flame  :)

Mam dalsi warn uz 60% jsem silenej ruller :)

28857[/snapback]

 

To mas za tyreci ohledne "nahod" co vedl fejk, hold chodis spat ke spatnejm lidem /gg

 

btw: ja taky jeste nespal, ve vlaku jsem si 1,5 povidal s cca 65letou babickou>>bez sance na spanek

Link to comment
Share on other sites

Kenny si dal praci a omezil pekne forum. Koukam ze ste nakonec dobre zachlastali.Priste musim dorazit nejak abych nemusel na to lezt strizlivej,i ty speky tomu moc nepomohli.Nasadil sem 90 km v hodine a dosvistel timto tempem az dom.A neverim ze borec jako je rogi se takhle zdelal:-))) neskutecne a miky musel teda chlastat jako ze vic nez dost. Mejte se, poradatele vedi kde me najdou na dalsi sraz. Chlastu zdar a vam cest. /no1

 

faklaf

Link to comment
Share on other sites

Tak mám tu fotogalerii hotovou. Upozorřuju, že jsem se s tí­m moc nepáral, použil automatický korekce jasu a barev i tvorbu html, dal tam i přepálený fotky, až na jednu nic neořezával.

 

U nÄkolika málo lidí­ jsem zapomnÄl nicky, tak mi je sem napiÄte aÂť je doplní­m nebo opraví­m.

 

Link: www.home.karneval.cz/0204080601

Link to comment
Share on other sites

Tak mám tu fotogalerii hotovou. Upozorřuju, že jsem se s tí­m moc nepáral, použil automatický korekce jasu a barev i tvorbu html, dal tam i přepálený fotky, až na jednu nic neořezával.

 

U nÄkolika málo lidí­ jsem zapomnÄl nicky, tak mi je sem napiÄte aÂť je doplní­m nebo opraví­m.

 

Link: www.home.karneval.cz/0204080601

29079[/snapback]

Silku foto bezvadny, ale nemyslete si ze jsem to cely prospal:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...