Jump to content
Reborn fórum

Sraz u Ústí­ nad Labem 6.5. 2006


Hwi Nori

Recommended Posts

Vsechny povidacky o tom, ze sem se ozral a tak, rozhodne nejsou pravdive... :D a ty fotku budou namontovany... Fish je mekej nevypil toho panaka dexovice :P. Nakonec sem u dexovice zustal jen z Mikym... to je hrdina...

 

Diky Kurtyzane ze me ulozila u sebe do postylky, ale vyrazil sem radsi domu. Mam to jenom 15 km :D. Krasna cesta na nejblizsi zastavku trinactky [5km]. Pak sem v ni usnul a prejel sem zastavku, kde sem mel vystoupit.... no peklo

 

 

jj ty na tech fotkach ses brutal :D za chvily je ploudnu :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply
Guest Fisch

Vsechny povidacky o tom, ze sem se ozral a tak, rozhodne nejsou pravdive... :D a ty fotku budou namontovany... Fish je mekej nevypil toho panaka dexovice :D. Nakonec sem u dexovice zustal jen z Mikym... to je hrdina...

 

ja to pil uz predtym kdyz sem sedel na opacne strane stolu a je to peklo v lahvi :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Fisch

tech fotek je 71 z toho 3 videa z toho jedno nechapu nekdo asi mackal co nemnel :D

xanta furt nezvestnej takze sem to este nikam nedal :D

Link to comment
Share on other sites

lidi ja musel list domu prez plot :cray: prede mnou zamkl nekdo barak :cray:

No miky já to ted slyÄela troÄku jinak,prez plot si musel,ale že jsi tam spadl mámÄ do kytek a vyválel se tam v blátÄ už neřikáÄ co :confused1:

Link to comment
Share on other sites

PÄkný fotky máte =) NÄkdo mÄ tam zval, ale koukám že bych stejnÄ znala jen 2 lidi asi :cray:

A mimo to se uÄí­m na státnice :confused1: Jinak moje osobní­ sympatie na dálku si zí­skal Trouble a Pusina, vypadaj fakt komunikativnÄ ^.^

Link to comment
Share on other sites

Guest Fisch

PÄkný fotky máte =) NÄkdo mÄ tam zval, ale koukám že bych stejnÄ znala jen 2 lidi asi :)

A mimo to se uÄí­m na státnice :) Jinak moje osobní­ sympatie na dálku si zí­skal Trouble a Pusina, vypadaj fakt komunikativnÄ ^.^

 

nahodou tam byla vetsina velmi komunikativní­ se tam dycky naÄlo něco na debatu nebo na vypravÄní­ :D

 

jedina chvile ticha tam byla jen když nemesis držel minutu ticha za 5000 mrtvejch sohee :D ktere mu nedaly kartu /swt

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...