Jump to content
Reborn fórum

Sraz u Ústí­ nad Labem 6.5. 2006


Hwi Nori

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply
to nevadí­, já tÄ nikdy nevidÄl ani neoholenýho ;-)

28593[/snapback]

 

Heh napodobne.

 

Ale no Äak mohly by sme dojit už na tu treti. Ale menofku na sebia davat nebudu, já ti poÄlu fotku a mřa si zapamatáÄ aj kebyže nechceš, já sem taký mutant že Âťa míşj xischt bude budit ze spaní­. /gg

Link to comment
Share on other sites

jen tak pro zajimavost, v ty hospode se nevaří­ a otevreno je az od 16.00 teda aspon ve vÄední­ dny v sobotu nefim v kolik otví­raj.A k tem jmenovkam myslim ze nebudou potreba tak velky to tam neni a moc mladejch tam nechodi.

Link to comment
Share on other sites

OK, pojedu na třetí­ a jmenovku budu mí­t pohotovÄ při ruce. Jak uvidí­m podezřelého mutanta s potenciálem k buzení­ ze spaní­, tak jí­ střelhbytÄ nasadí­m.

28603[/snapback]

 

Výborne, takto sa 100% stretneme, možno si myslí­Ä že tá druhá vieta je srandovní­ tak možno je, ale ked mna uvidí­Ä tak zistí­Ä že je aj pravdivá.

Link to comment
Share on other sites

No jak to tak Ätu,nevaři no,to se hold musí­te doma nají­st a velkou sváÄu sebou :) jelikož grilovat se má,ale až v nedÄli u nás,takže kdo si poÄká...hlavne že je tam psáno at se vyjádří­te do 28. tučim /heh yed už to asi jinak nevymyslí­me /swt

Link to comment
Share on other sites

...hlavne že je tam psáno at se vyjádří­te do 28. tučim /heh yed už to asi jinak nevymyslí­me /swt

28665[/snapback]

 

To se jeste nevedelo, ze v te hospe je fakt jen a jen chlast /heh

Link to comment
Share on other sites

Uz mam domluveno, ze me fejk s gagem vyzvednou na nadrazi :) Usti je velike a ja nemam orientacni zalezitosti. Ale to ze se tam neda bastit me stve :)

 

Keny: kup mi kdyztak bagetu a trs bananu :) zaplatim na srazu :)

 

patrik: tebe asi neznam :)

Link to comment
Share on other sites

/kis

Tak jsme byli v hospodÄ, zařidilo se grilování­ 40 kusů masa, okurka a chleba.

Kousek je prej za +-50KÄ tak to doufám sní­te, jinak to jde z mého a sestry :), a hospoda bude otevřena od 3 do 4 asi tak, první­ vlak od nás je neco před 5 tak je to akorát doufám. Kdo chce přespat SPACíK SEBOU.

Link to comment
Share on other sites

no takhle,jestli to nesní­te tak to maso do vás nacpu a do tebe Miky jako do první­ho,páÄ jak už jsem psala,nÄkdy je lepÄí­ mlÄet /heh bylo to nároÄné,vyřizovat tohle v hospodÄ,ale piti bude dost i jí­dla /no1

Link to comment
Share on other sites

JežiÄ to vypadá, že přijede plno lidí­. To abych pustil z klecí­ a řetÄzu naÄeho pudla, vlÄáka, dvÄ neteře a jednoho synovce, zapnul alarm u auta a baráku a přivez si z práce domu služební­ zbrař s plnou krabicí­ ostrejch nábojů a projistotu mÄl připravený eÄtÄ nějaký ty zálohy /heh

Link to comment
Share on other sites

JežiÄ to vypadá, že přijede plno lidí­. To abych pustil z klecí­ a řetÄzu naÄeho pudla, vlÄáka, dvÄ neteře a jednoho synovce, zapnul alarm u auta a baráku a přivez si z práce domu služební­ zbrař s plnou krabicí­ ostrejch nábojů a projistotu mÄl připravený eÄtÄ nějaký ty zálohy  /heh

28702[/snapback]

ze by pan policista? :) nechodis v usti do HP baru?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...