Jump to content
Reborn fórum

Assassin Cross-buildy


medved

Recommended Posts

mozna min agi a vic dex/vit? mno 24 int ma, 99str taky, luk1 tez...ale jak to ma s agi to nevim, treba ma 1 a vsechno v dex/vit, nebo to ma prinejmensim v planu

 

kazdopadne ta int misto agi je blbost, at uz to ma jak to ma...expeni s 24int SD je pomalejsi nez s agi, mozna na stejno a na GW je to taky horsi

(EDIT:myslel sem Zombie z Czechra, z rebornu sem videl jenom par videji ale lidi neznam)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

Tak nějak pořád neví­m, kam dát zbývají­cí­ch 10 jobů.

 

1) 3 do cloak (celkem 6), 2 do right h. mastery (5) a 5 do left h. mastery

 

nebo

 

2) 7 do cloak (celkem 10), 2 do right h. mastery (5) a 1 do left h. mastery

 

U druhé varianty předpokládám, že kdybych nasadil kudličky, tak ta levá ruka je jen na přenášení­ statusu, takže 40% atk z ní­ nemá žádnej vliv. Je to tak?

 

A teď babo raď, kterou variantu zvolit :-)

Link to comment
Share on other sites

U SinXe urco variantu 2. LHM pridava celkem mizive dmg - jen si zkus svuj build hodit do calcu a podivat se za jak dlouho rozbijes empo s LHM a bez nej (vetsina buildu ho rozbije za stejnej cas i bez LHM)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zdraví­m, sinX je sice jeÄtÄ daleko, ale už plánuju build, abych věděl co huntit :sorcerer: MÄl by to být "arena" SB/SD/EDP build, kritika velmi ví­tána:

 

 

 

str 130 (92 base +5 jí­dlo + mustle ring, cramp, tarou, slotovej ring, doll, evil ears, firelock + bless)

 

agi 1 + 27 (150 aspd s dvÄma kudlama a awaekem, staré empo (68k HP, nevim, kdy se zmÄní­)za 9 sec s icepickem, cursed water, EDP, quadruple damned main gauche, se Ätí­tem to bude cca 13 sec :sorcerer: )

 

vit 57+3 (pomÄrnÄ malý stat resist, hodil by se valky armor "Belive in God" :sorcerer: )

 

int 76 + 11 (prakticky to co zbylo bless + ED, možná +něco za haeddongum, ale zkusí­m vyplusovat saber)

 

dex 40 + 20 (ví­c jsem nechtÄl dávat- rozdí­l mezi 60 dex a 80 dex je 0,07 sec, naví­c poÄí­tám, že SD budu použí­vat jen v kempu, doufám ostringovaný :clap: )

 

luk 1 + 8 (můžu přihodit 1 bod, ale netuÄí­m jak moc se to odrazí­ ve status def)

 

Arzenál:

Hlava: beret (možná feather beret)/ alice s crampem, devil wing ears (masquerade nechci, protože nefunguje na SD a nechci přehazovat jak blb, už tak si budu hrát se zbranÄmi, Ätí­tem a beretem), gangsta maska

 

Armor: chain mail s ED (sluÄná def a chain mail je pomÄrnÄ levný a weight mÄ netrápí­)

 

Ruce: buck s tharou, assasin dagger, katar na SB (už jsem zlomil tři infí­ky :clap: ), sabre se zipperama/icepick (stále doufám v seal quest), gauche do druhé ruky na empo, quadruple ancient něco, když nebude icepick tak katar na empo

 

Garment: manÂťák s ray...

 

Botky: boots s firelockem na +2 str bonus, +9 do důchodu možná seženu :clap:

 

Accessory: ring s tarou, ring s mantisem, sign bych možná sehnal, ale na SD je prd platný tak radči uÄetří­m bodí­ky ze str a vezmu mustle ring...

 

Skilly už mám prakticky naplánovaný, EDP, SB, SD, oboje mastery na katar, right hand mastery, cloac max. Na grim malá aspd, na max meteor nevyjdou skillpointy. Popří­padÄ budu brát jen jednu kudlu se Ätí­tem a zredukuju RHM na 3 a hodí­m meteor na 9, ale to by mi rozhodilo build :jump:

 

Není­ napsána výbava na exp, ale bude 120 str s blessem

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

JeÄtÄ je dobré vědět, že nefunguje na vÄechny skilly. Např. soul destroyer a tuÄí­m, že i cart terminator a GC nebo ritual, ale nejsem si jistý

upřesní­m

The Sign zvyÄuje ATK a MATK, takže neovlivní­ skilly které na ATK/MATK nezávisejí­, nebo skilly, které neberou v íşvahu +% karty/equip

SinX - Soul Destroyer (Breaker), Meteor Assault, Venom Splasher, Sand Attack

HP - Turn Undead :D

Sniper - Blitz Beat, Falcon Assault, DMG vÄech pastí­

HW - Gravitation Field

Whitesmith - Cart Termination

Paladin - Gloria Domini (Pressure)

Creator - Bomb, Acid Terror, Acid Demonstration

Professor - Soul Burn :)

 

VÄe ostatní­ ( i GC, ritual...) bere The Sign v íşvahu (pokud jsem teda na něco nezapomÄl)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

No nejlepÄí­ je Drooping Alice s Crampem a Ring s Tarou, The Sign a Evil Wing Ears a zbytek dotáhnout jí­dlem do 130 STR, záleží­ kolik kdo jede STR, ale já bych mí­ř jak 130 nejel.

 

mí­sto earsů maÄkarádu. 130 STR se dá dát i bez nich. a 3% DMG je ví­c než 1 STR

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Chtel bych se zeptat,kolik je optimalni DEX u crosse ? Podle prispevku jsem pochopil ze vetsina jede 40 DEX,samozrejme chapu ze zalezi na buildu,spis me zajima jak a co vlastne DEX u sina ovlivnuje (krom HITu samozrejme).Predem diky za jakoukoliv (pozitivni :) )odpoved

Link to comment
Share on other sites

Osobně jedu dex ještě mí­ň, protože hit ti zvýší­ sonic acceleration. Dám bodí­ky raději do agi, abych prošlapával pasti maximální­ rychlostí­ :-)

 

Jinak každé 3 body nebo 5 bodů do dex zvyšuje minimální­ respektive maximální­ hranici atk (nebo tak nějak). Chví­li jsem zvažoval jet str dex crosse, ale nakonec agi a rychlé procházení­ pastí­ zví­tězilo.

Link to comment
Share on other sites

je to každejch 5 dex a 5 luk pro melee atk a 5 str a 5 luk pro ranged..

dobře popsaný na ragnafilia.com .. nebo určo na czechro.net > char status (?)

 

http://ragnafilia.com/?page=game/mec_char :

- STR + [sTR/10]^2 + [DEX/5] + [LUK/5] + WeaponAtk + AtkBonusCards

- DEX + [DEX/10]^2 + [sTR/5] + [LUK/5] + WeaponAtk + AtkBonusCards

a na czru to neni rozepsaný, jenom jako že skrytý bonusy

 

a pak samozřejmě wik.. doufám, že dobře, ale asi jo

http://wiki.reborn.cz/doku.php/wiki:t_atak

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mimo hit a bonus atku způsobuje dex menÄí­ rozptyl dmg (zvyÄuje onu spodní­ hranici dmg co dáÄ) což se taky hodí­. Ad optimální­ dex... záleží­ na buildu, u nás má vÄtčina lidí­ +-60 dex s blessem, ale dá se i 80 dex a to i u SVD buildu (130-140 str, 80 vit, 80 dex)

Link to comment
Share on other sites

Mimo hit a bonus atku způsobuje dex menÄí­ rozptyl dmg (zvyÄuje onu spodní­ hranici dmg co dáÄ) což se taky hodí­. Ad optimální­ dex... záleží­ na buildu, u nás má vÄtčina lidí­ +-60 dex s blessem, ale dá se i 80 dex a to i u SVD buildu (130-140 str, 80 vit, 80 dex)

 

Diky,ja prave jeste nevim co presne pojedu,predevsim neni to postava urcena primarne pro GW,ale rad bych neco univerzalniho,predevsim pro hrani mam rad postavy s vetsi flee,ktery nepotrebujou az tak moc velky support,ale treba pro srandu si s tim zajit do PvP nebo nejaky sranda GW.Rad bych proto slysel kritiku a nazory,je to moje prvni postava a moc se v tom nevyznam,proto uvitam vsechny rady a nazory a pokud mozno mluvit cesky a srozumitelne a ne ROstinou :)

Moje 2 verze :

 

STR 99

AGI 75

DEX 40

VIT 47

 

nebo

 

STR 99

AGI 80

DEX 30

VIT 47

 

Tady prave resim tu DEX jestli ji osulit nebo ne,ale treba mi reknete ze vsechno je spatne :P Rad pouzivam pri exp/hunt grimm a sonic,ale kdyz dojdou SP tak pak jedu dal a pouzivam Morriganes Combo,ktere mi dava 25 do crit a docela pekne se s tim hraje a i proto bych rad nejak k tomu prizpusobil svuj build,teda az na ten LUK tam se mi fakt nechce rvat bodiky ;)

Predem diky za kritiku.

Link to comment
Share on other sites

Mimo hit a bonus atku způsobuje dex menší­ rozptyl dmg (zvyšuje onu spodní­ hranici dmg co dáš) což se taky hodí­. Ad optimální­ dex... záleží­ na buildu, u nás má většina lidí­ +-60 dex s blessem, ale dá se i 80 dex a to i u SVD buildu (130-140 str, 80 vit, 80 dex)

 

Hezký damage, ale na gw stojí­š pořád v pastech pří­padně v jedné pasti ;-)

Link to comment
Share on other sites

Tady prave resim tu DEX jestli ji osulit nebo ne,ale treba mi reknete ze vsechno je spatne :P Rad pouzivam pri exp/hunt grimm a sonic,ale kdyz dojdou SP tak pak jedu dal a pouzivam Morriganes Combo,ktere mi dava 25 do crit a docela pekne se s tim hraje a i proto bych rad nejak k tomu prizpusobil svuj build,teda az na ten LUK tam se mi fakt nechce rvat bodiky ;)

Predem diky za kritiku.

 

Myslim ze by bylo lepsi jet tu dex, ty body nejsou tak drahy jako agi. Pripadne bych se byt tebou jeste zamyslel nad tou vit, pokud to opravdu nema byt primarne na GW...

 

Navic jak te znam, tak drive nebo pozdeji budes mit orc hero. :)

Link to comment
Share on other sites

Myslim ze by bylo lepsi jet tu dex, ty body nejsou tak drahy jako agi. Pripadne bych se byt tebou jeste zamyslel nad tou vit, pokud to opravdu nema byt primarne na GW...

 

Navic jak te znam, tak drive nebo pozdeji budes mit orc hero. :)

 

Ten boj s orc herem jsem davno uz vzdal,normalne me prevalcoval a jediny co mi dovolil udelat par helem a vydelat na emblemech :P

 

No s tou VIT,rikam rad bych aby to byl tak trochu univerzal,100% to neni jen postava na GW,mam rad svoji wiznu,ale obcas si zahrat za neco jinyho neuskodi.Spis me zajima jak velky dopad by mel ten pomer 40DEX/75AGI vs 30DEX/80AGI,jestli tech 5ti bodu do AGI uz neni takovy rozdil oproti 10ti do DEX.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...