Jump to content
Reborn fórum

Assassin Cross-buildy


medved

Recommended Posts

Orc hero je sinxovi v našich podmí­nkách na nic, protože ho urve první­ sinx, kterýho na gw potká (samozřejmě mluví­m o 1 vit buildu pří­mo na tu kartu).

 

No ja sem myslel spis tak 30-40 vit. (kdyby na ty GW mermomoci chtel)

 

edit: jak jsem se docetl na czechro foru tak ohledne stunu: "

valkyrja armor (50%) + 2 krat stalactic golem (po 20%) to je 90% redukce na stun a 20vit je dalsich 20% ktere se s tim nasobi tedy 92%

s gemini card je to 100% redukce na stun bez ohledu na build (za predpokladu ze mas tech zakladnich 90 agi no:o])"

 

 

 

A ohledne tech 5 bodu v agi na emp break, muze to v pohode dohanet jidlem...

Ja kdybych chtel neco takoveho jet bych si nechal ten dex kvuli rozptylu min dmg a max dmg.

 

Ale on SinX SinX vynda na potkani takrka vzdy ne? (nevim to jen si to myslim)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

Hezký damage, ale na gw stojí­Ä pořád v pastech pří­padnÄ v jedné pasti ;-)

 

Proto plánuju WSko a ne sinXe :P Ale takový build se mi lí­bí­ nejen kvůli dmg ale i kvůli nějakému tomu tankování­ a sluÄnému stat resu. A s redukÄní­m equipem a sin daggerou to i cosi potankuje :)

 

btw. na rebu už je minimálnÄ jedna Orc hero c., ale stejnÄ tuÄí­m, že se kvůli nÄÄemu takovému nepojede 1 + X vit build

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

prosim o kritiku:

 

STR 70

AGI 85

VIT 1

INT 10

DEX 30

LUK 60

 

nebudte moc kruti.... ;);):)

 

(zbytek bodu jak je libo)

Udelej to aspon s job bonusy, int delitelnou 6ti na regen, luk 3mi (resp. 15ti) , str 10 ti, dex 5 ti, vit podle toho jestli to chces na PVM nebo PVP, agi na aspd (neznam ty tabulky, musis v calculatoru) zaokrouhli ;)

Link to comment
Share on other sites

prosim o kritiku:

 

STR 70

AGI 85

VIT 1

INT 10

DEX 30

LUK 60

 

nebudte moc kruti.... ;);):)

 

(zbytek bodu jak je libo)

 

ocividne crit build. jednoznacne pvm jednak kvuli VIT ale taky proto ze crit build nikdy nenadela na GW tolik dmg jako SB [o IP nemluve]. kdyz tedy budu vychazet z tohodle, tak musim rict ze luk by klidne stacilo 45, i kdyz zaokrouhleni na 10ky je taky dobry kvuli lucky flee.

 

dale, tyhle base staty ti vychazeji na 93lvl, do 99 by se dalo krasne zvednout str na 84 at to stoji alespon za neco [i kdyz bych sel alespon 95 min, zalezi na equipu].

 

jako build se to ale hodnotit neda pokud nenapises finalni staty, nejlepe s equipem a predstavu co od toho cekas...

Link to comment
Share on other sites

prosim o kritiku:

STR 70

AGI 85

VIT 1

INT 10

DEX 30

LUK 60

 

KonkrétnÄ z crit sinxů se mi velice lí­bilo tady toto:

 

juj.JPG

 

Ví­m ví­m, dohání­ equipem.... a i s nÄÄí­m takovým bude dost velká Äance, že dopadneÄ jako Silk a udÄláÄ z toho vařiÄe EDP flaÄek a vyexpí­Ä nového sinxe :)

Link to comment
Share on other sites

v posledni dobe porad vaham nad svym SB sinX buildem. jde mi hlavne o to jak velkou dex mam jet s ohledem na hit a rozptyl dmg. mam i pripraveno nekolik variant tak je rozpisu a necham si poradit kterou z nich zvolit.

atk pocitan na prikladu +0 infik a 130 str.

 

dex 60

atk 500-554

hit protivnika s 210 flee [po redukci] = 74%

vitalita 72

 

dex 70

atk 522-556

hit protivnika s 210 flee [po redukci] = 84%

vitalita 64

 

dex 80

atk 544-559

hit protivnika s 210 flee [po redukci] = 94%

vitalita 55

 

body co bych usetril narvu do vit, takze by me i zajimalo jakou vitalitu mi doporucujete [kvuli HP, resistum a ADcku].

Link to comment
Share on other sites

To máÄ nějaký divný, já sem poÄí­tal, že by stačila dex 65, aby se sonikem trefilo cokoli. Nejví­c flee asi budou mí­t snipeři a sinx, ale asi nevemou whispera, takže max 240, na gw -20%, takže 192, na to potřebujeÄ 212 hit, tj 99 base lvl + 50 sonic acceleration + 63 dex. S whisperem by to bylo o dalÄí­ch 16 dex ví­c, ale fakt nevim, kdo by bÄhal na gw s 260 flee, to by určitě umřel dří­v na něco jinýho, než bys k nÄmu vůbec doÄel dát ten SB.

 

No a jinak za sinx sem chtÄl jet (už se nepamatuju přesnÄ) asi 60+4 vit (+ valky armor), 96 str (celkem 120 + sign + maÄkaráda .. s firelockem, mantisem a učima by bylo 130), dex 40+21, luk kolem 20 (o hodnÄ pozdÄjÄ sem zjistil, že to prej už rok zpátky nedává žádnej status resist a prej se to mÄnit nebude, takže luk 1) a zbytek agi, nějak 55+29, aspd katarem vycházela akorát zaokrouhlená.

 

TÄčil sem se, že s tou vÄtÄí­ aspd se budou třeba wizny dobře krájet grimtoothem, pÄt ran by mÄlo dát na GW stejnou dmg, jako sonic s linkou .. než sem zjistil, že tady sin nemůže oblí­ct Äí­py (pochopitelnÄ stun arrow :cool:) a že to tak prej taky zůstane na furt .. a naví­c mÄ to nějak přestalo bavit, takže Skie zůstala lowlvl a na GW sem s tí­m nikdy nebyl :blink:

Link to comment
Share on other sites

To máÄ nějaký divný, já sem poÄí­tal, že by stačila dex 65, aby se sonikem trefilo cokoli. Nejví­c flee asi budou mí­t snipeři a sinx, ale asi nevemou whispera, takže max 240, na gw -20%, takže 192

 

aha takze zde vidim nejakou zradu. ja si proste myslel ze -20% flee je to same jako -20 flee, protoze sance na hit a uhnuti se stejne pocita v procentech. jak to tedy je [bo ja fakt nevim]? jinak taky jsem pocital s 240 flee jako maximem, treba u stalkera.

 

 

 

edit: kus vety

Link to comment
Share on other sites

mam i pripraveno nekolik variant tak je rozpisu a necham si poradit kterou z nich zvolit.

 

 

Přátelská rada, udÄlej si nějaký jakž takž build na 90 base, choÄ tak mÄsí­c na GW a pak budeÄ mí­t naprosto jasno co od toho sinXe budeÄ chtí­t. Jestli stat resist, ví­c hp, lepÄí­ empbreak, ví­c agi na capkání­ v pastech, lepÄí­ sonic...

 

Když už nic tak je tu pořád total hybrid build- full str, 48 + xx agi, 70 vit a 70 dex :blink:

Link to comment
Share on other sites

Přátelská rada, udělej si nějaký jakž takž build na 90 base, choď tak měsí­c na GW a pak budeš mí­t naprosto jasno co od toho sinXe budeš chtí­t. Jestli stat resist, ví­c hp, lepší­ empbreak, ví­c agi na capkání­ v pastech, lepší­ sonic...

 

jj vskutku univerzalni, vsestranna a dobra rada. vim ze casem si udelam nazor svuj, ale ted jsem spise chtel slyset nazor vas. myslite si ze ze se nejak ten mensi rozptyl dmg projevi? neni na vas vkus v nektere variante te vit malo [stun], nebo az moc [AD]? pripadne ted by me zajimalo i jak to je s tim pocitanim flee na GW :cool:

 

edit: Vertol jo promin, bude to skoro cistej SB EDP. agi si chci vytahnout pouze na hranici 175 aspd s boostama a awakem [presnou hodnotu dotahnu prave az zjistim jakou pojedu dex], to kdybych nekdy dostal chut si do toho empa bouchnout. no a taky kvuli snadnejsimu expeni. na crity a DD spolehat taky nebudu [i kdyz crit equip muzu nahodit a R mastery bude] a necham si to jen jako spestreni az me bude nudit jeden zpusob boje. na expeni pocitam s grimmem nebo partou takze tankovat taky nebudu muset i kdyz mam rad vysoke HP:)

 

proste zadnej psycho build s full int a agi, dvema Gazeti v acesorry, Kasou v plasti, ctyrmi mutant dragonidy a ice falchionem:) i kdyz nekdy bych si to chtel zkusit,

for fun :blink:

Link to comment
Share on other sites

jj vskutku univerzalni, vsestranna a dobra rada. vim ze casem si udelam nazor svuj, ale ted jsem spise chtel slyset nazor vas. myslite si ze ze se nejak ten mensi rozptyl dmg projevi? neni na vas vkus v nektere variante te vit malo [stun], nebo az moc [AD]? pripadne ted by me zajimalo i jak to je s tim pocitanim flee na GW :cool:

 

Dal bych (dám) sluÄnou vit:) Ne tolik aby to omezovalo v ostatní­ch statech, ale 65+ vit se hodí­ i s valky armorem, pokud to není­ nějaký brutal empbreak build. Není­ nad to když včichni uvidí­ hvÄzdičky na postavÄ v cloacu a pak tÄ naženou. Sinx má sluÄný modifikátor hp a se sindaggerou to AD až tolik nebolí­. HodnÄ lidí­ má na sinxovi 80+ vit a je to hratelné. Moje WSko má 50 vit bez valky a se stunem nikdy nebyl moc velký problém.

OhlednÄ dex- rozdí­l mezi 60 a 80 dex je znatelný v rozptylu dmg, maximální­ hranici až tolik neposí­lí­ (tzv. neudÄlá z pochába bez equipu řezní­ka). A hit... sonic má +50 bonus hit, když nezabijeÄ high agi snipera jední­m sonicem (missneÄ) tak ho zabijeÄ druhým.

 

A pořád jsi nenapsal co od toho sinxe chceš :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Po skoro roční­ pauze jsem se rozhodl, že si doexpí­m Ar Ulrica :whistling: na GW...

 

99+31 str

53+30 agi

53+4 vit

1+11 int

60+20 dex

4+8 luk

 

Max hp: 14665 (17265 s Vital Assassin dagger & +4 Cranial Valkyries Shield)

Max sp: 567

Def:29

Mdef:9

Hit:179 (s Sonic Acceleration 229)

Flee:227

Aspd:175.01

 

+X Infiltrator s Skeletom worker card

Alice doll s cramp card

+5 Glittering coat s Evil duird card (časem lepší­)

+6 Wool Scarf s Aliot card

+6 Tidal shoes of Wanderer (Green ferus)

Ring[1]s Tarou card

The Sign

Masquerade

Gangster mask

 

+3 jí­dlo na Str : Bomber Steak ( 4 x Meat 1 x Old Frying Pan 10 x Green Herb

5 x Red Chile 1 x Spicy Sauce) (drop z Gremlin card po zabití­ brute monstra)

+3 jí­dlo na Agi: Tentacle Cheese Gratin ( 10 x Tentacle 10 x Cheese 5 x Yam

1 x Sweet Sauce ) (drop z Anopheles card po zabití­ insect monstra)

 

Dále možná Box of Resetment (drop z Raydric Archer card po zabití­ demon monstra).. +20 ATk

 

Nějaká kritika se najde? :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ulri investuj do toho sakra :P Mí­sto aliota ber raye a +5 str jí­dlo, dost levný i když nemá drop z accessory karty.

 

Pokud seženeÄ shacled ball tak 130 str sonic se shacled ballem + masquerade dá ví­c než 140 str sonik, takže equip na 130 str staÄí­ :) . S kafra passama ta weight equipu až tolik nevadí­ :) A imho agi jí­dlo pokud není­ +8 a ví­c tak se na empbreaku a Älapání­ pastí­ tolik neprojeví­:-/ Jinak dost pÄkný buildí­k, docela se mi lí­bí­ :)

 

btw. do slot sin daggery radči golema mí­sto fabre

 

EDIT: co jsem slyÄel tak GC na pungusech docela huntí­ box of resentment, záleží­ na tobÄ :)

Link to comment
Share on other sites

Pokud seženeš shacled ball tak 130 str sonic se shacled ballem + masquerade dá ví­c než 140 str sonik

Asi tě zklamu, ale Bloodied Shackle Ball nedává žádnou STR, ale pouze ATK a to +50, přičemž musí­š mí­t kombo se Shackles, což pak váží­ 700 a podle mě se to vůbec na SinXe nehodí­.

Link to comment
Share on other sites

 

 

V buildu má feÄáku the sign (nedává žádnou str), který nahradí­ shacled ball (nedává žádnou str). OhlednÄ dmg soniku jsem psal něco jako: shacled ball + masquerade + 130 str > 140 str.

 

Co se přežití­ týÄe... shacles- máÄ o 20% hp mí­ř- tialky s ferusem jediná vÄc co nemůžeÄ mí­t. Na 140 str sonik nejspí­Ä vemeÄ +5 str jí­dlo, aliota (není­ ray), flocka (vÄtčinou ne v +9 botkách) a to jeÄtÄ pořebujeÄ naví­c ewe a valky armor na +1 str

 

A nepsal jsem tam o kafra passech v souvislosti s shacled ball + shacles?

 

 

Je to jen názor, jsem rád, když mi to nÄkdo vyvrátí­ :)

Link to comment
Share on other sites

V buildu má feÄáku the sign (nedává žádnou str), který nahradí­ shacled ball (nedává žádnou str). OhlednÄ dmg soniku jsem psal něco jako: shacled ball + masquerade + 130 str > 140 str.

 

Co se přežití­ týÄe... shacles- máÄ o 20% hp mí­ř- tialky s ferusem jediná vÄc co nemůžeÄ mí­t. Na 140 str sonik nejspí­Ä vemeÄ +5 str jí­dlo, aliota (není­ ray), flocka (vÄtčinou ne v +9 botkách) a to jeÄtÄ pořebujeÄ naví­c ewe a valky armor na +1 str

 

A nepsal jsem tam o kafra passech v souvislosti s shacled ball + shacles?

Je to jen názor, jsem rád, když mi to nÄkdo vyvrátí­ :)

The sign:

bonus2 bAddRace,RC_NonBoss,5; bonus2 bAddRace,RC_Boss,5; bonus2 bAddRace2,5,5; bonus bMatkRate,5

 

== +5% ATK.

Link to comment
Share on other sites

The sign:

bonus2 bAddRace,RC_NonBoss,5; bonus2 bAddRace,RC_Boss,5; bonus2 bAddRace2,5,5; bonus bMatkRate,5

 

== +5% ATK.

 

Podle skriptu by to mÄlo být +5% atk racial. +50 atk > +5% na demihuman. U spec juru bude rozdí­l jeÄtÄ markantnÄjÄí­

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vertol to myslel dobre, i kdyz idealni stav by bylo mit the Sign a okovy soucasne, jenze kde pak udelat 130str a nekrast? :)

 

jinak podobny equip jako planuje Ulric ted huntim i ja [akorat v armoru s jinou kartou, combat knifem a fousama]. dokonce i ten aliot bude jeho pevna cast.

 

k statum snad je detail. se mi zda zbytecne davat 4+8 luk. bych nechal 2+8 a ty dva bodiky soupnul do int [lepsi regen a nejakych 10 sp navrch:D]

 

jinak dobrej build sam bych ho jel kdybych ted netrpel predstavou ze vyzkousim co to udela vysroubovat vit nad 80 :)

Link to comment
Share on other sites

i kdyz idealni stav by bylo mit the Sign a okovy soucasne, jenze kde pak udelat 130str a nekrast? :)

 

 

No jeÄtÄ jedna možnost- do alice dát vanberka- nepotřebujeÄ tarou a pokud seženeÄ valky armor +1 str, tak sundáÄ mantis ring a vezmeÄ vesper core 2 [An object which seems to be part of the Vesper.Possesses a mysterious power that grants great strength to its owner.MDEF + 3, STR + 3, ATK + 10 ] Chabá náhrada za sign ale +10 atk je taky přes to EDP, racial/size bonus, adv katar mastery taky něco :) Ale to už záleží­ na vkusu a finanÄní­ch možnostech :)

Link to comment
Share on other sites

No ještě jedna možnost- do alice dát vanberka- nepotřebuješ tarou a pokud seženeš valky armor +1 str, tak sundáš mantis ring a vezmeš vesper core 2 [An object which seems to be part of the Vesper.Possesses a mysterious power that grants great strength to its owner.MDEF + 3, STR + 3, ATK + 10 ] Chabá náhrada za sign ale +10 atk je taky přes to EDP, racial/size bonus, adv katar mastery taky něco :) Ale to už záleží­ na vkusu a finanční­ch možnostech :)

 

Tak jsem teď zkoušel nějaké kombinace..... a se shackles+bloody shalcked ball a se signem dam klidně 130 str...s +5 jí­dlem :)

 

 

S +10 jí­ldem :) jde i kombinace The Sign+ to Marwelovo Vesper Core..a bude 140str .jenže tí­m odpadne Masquerade....otázka je, jestli je +10 atk ví­c než 3% dmg..?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...