Jump to content
Reborn fórum

videa z GW


Dasn9k

Recommended Posts

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Keby si este nahodil sacri nejakej wizne bol by si aj uzitocny.

snažil sem se ale všechny wizzny co sem měl za cely gw na screenu měli jinou partu :laughing1:

btw..užitečnost paladina spočiva hlavně v tom že toho hafo vydrži...z toho videa je podle mě patrny že kdybych se nezučastnil utoku na pay s runelordem tak se k empu nepodivame :)

Neda mi to ... runelord nema provoke alebo co? o.O Len ma zarazilo, ze si utekal pred wiznou co casti SG miesto provoku, a vseobecne si ho vobec nepouzil... :)

Ten zvuk... hm,kazdy mame svoj vkus :)

provoke ma, ale skill za sacri paladina musim ještě vybrousit :)

Link to comment
Share on other sites

snažil sem se ale vÄechny wizzny co sem mÄl za cely gw na screenu mÄli jinou partu :laughing1:

tak to je potom takticka chyba ali.

 

provoke ma, ale skill za sacri paladina musim jeÄtÄ vybrousit :)

jj to urcite, v sobotu si len klikal dopredu a potoval...s Paladinom sa toho da robit viac.

Ale dik za videjko, aspon som si mohol pozret ako sme hrali a buzerovat ich za chyby. :)

Link to comment
Share on other sites

-pro íşplnej zážitek z videa důraznÄ doporuÄuju nechat si zapnutej zvuk :):)

 

To fakt neslo,mel jsem dojem ze mi blbnou repraky a ona to byla hudba :):):)

Video pekny,docela jsem koukal jak Xeno+Fr uz nejsou jen tak snadny sousto,dobra prace hosi(a divky),jen tak dal.A Miltank by si mel nafackovat za tu asuru na rulezze :) Pac to je fakt mega lamerina.Tesim se az nekdy zakazou prodej BP a vyprazdni se kafry,pak se teprve ukaze kdo ma na to aby hral monka/champa.Me tohle proste rozum nebere :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

To fakt neslo,mel jsem dojem ze mi blbnou repraky a ona to byla hudba :):):)

Video pekny,docela jsem koukal jak Xeno+Fr uz nejsou jen tak snadny sousto,dobra prace hosi(a divky),jen tak dal.A Miltank by si mel nafackovat za tu asuru na rulezze :) Pac to je fakt mega lamerina.Tesim se az nekdy zakazou prodej BP a vyprazdni se kafry,pak se teprve ukaze kdo ma na to aby hral monka/champa.Me tohle proste rozum nebere :laughing1:

no tak kritiku zamÄř i do svých řad .. nepamatuju si za novej rok GW kde bych potkal Snipa nedostal asuru ... u friendů moc často champ nehraje ale taky sem už schytal asuru .. a schytávával sem nejenom od tÄhle guild ... :) a s tÄma potama máÄ pravdu ale už to vidim jak to odnesou profové .. doprdele kde je prof ... neser a hoÄ mi SP ... atd ;) jo vadilo mi to ale Äasem si zvykneÄ a nebo se na GW vyprdneÄ i kvůli dalÄí­m důvodům a je to bez starostí­ :)

Link to comment
Share on other sites

no tak kritiku zamÄř i do svých řad ..

 

Vsak to neni tak davno co jsem jak tady tak i na VT sprdnul Kocu kdyz hral za Rogiho ze dal asuru wizne( na jeho obranu,chtel ji dat nekomu jinymu).Ale neboj ja stale tvrde prosazuju pouzivani hlavy pri hrani a to plati i u creatoru,kdy je nabadam aby nehazeli po vsem co se hybe,takze v tomhle ohledu ja mam naprosto ciste svedomi :flirt:

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

Zdar lidi potrebuju helpnout potrebuju sehnat Silence nebo potrebuju vedet co hraje za pisnicku na podkresu k videu z GW je to nejaky stary video tak tady ani neni odkaz na stahnuti ale Silence hral za Jackala a vyguardoval asi 10 asur v hradu PFek.Vsem predem dekuju za nejakou smysluplnou odpoved diky zdar.

myslis toto video?

 

The Cardigans - My favourite game

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
nechcete sem obcas hodit zas nejaky to video? byly moc fajn a rad sem se na ne kukal a ted nemam na co /sob :)

Ja bych rek, ze ty GW nestoji za to, aby je nekdo nahraval. Ja jsem s tim prastil a ikdyz treba nekdo jinej nahrava, asi pak nahranej material po GW smaze, protoze neni zachycenyho nic, co by stalo za tu praci s tim.

 

S tim nahravanim to neni jednoduchy, je to takovej kompromis mezi tim, aby divak neco videl, a mezi tim, aby byl clovek uzitecnej. Sou povolani, ktera maji v tomhle vyhody. Jsou uzitecni tam, kde je toho hodne k videni. Zajimalo by me, jak by vypadalo video od toho, kdo se tim kompromisem zabyvat nemusi, aleb nekdo v GM hidu, kdo je v centru deni a pozoruje ostatni. Vzhledem k tomu, ze GW uz pro me tolik neznamenaj, klidne bych si to i vyzkousel, ikdyz pochybuju, ze k tomu budu mit kdy prilezitost :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baalberith

nechcete sem obcas hodit zas nejaky to video? byly moc fajn a rad sem se na ne kukal a ted nemam na co /sob :)

njn, v poslednom case moc kvalitneho materialu nie je, nevraviac o tom, ze ked nahravam tak aj hra ide +- tak ako to vidno na videu...

dneska som sa o nieco pokusil, aj ked kvalita nie je az taka ako by som si predstavoval...

 

5:45 min., 40MB, 1536kbps, DivX 6.4 codec, 800x600@10fps, staznosti na lamparni:P

 

jahyFTP

 

edit. tie 2 prechody na konci nejak nespolupracovali, nejak to prezijete:D

Link to comment
Share on other sites

skoda ze neumim natacet ja, me vzdy gw bavily bavi a budou bavit furt a materialu bych mel na rozdavani /gg

 

Opravdu to neni slozity, jen to chce misto na disku a trosku vykonnejsi PC. Jsou 2 moznosti, bud to nahravat ve fullscreenu pres fraps a dopad na hru bude minimalni (krome synchronizace na tolik fps, v kolika se nahrava), ale zato to sezere na disku hrozne moc :) A nebo to nahravat v okne pres programy k tomu delany, ale tam dochazi k vyraznymu zpomaleni, ale muzes to rovou enkodovat, coz ti usetri spoustu mista na disku.

 

Ale slozity to vubec neni, v podstate staci stahnout utilitu na nahravani a zmacknout tlacitko "Record" :) Pak to upravit a zakodovat do prijatelny podoby :)

 

Neco je tady: http://wiki.reborn.cz/doku.php/wiki:navod_nahravani_videa

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...