Jump to content
Reborn fórum

videa z GW


Dasn9k

Recommended Posts

vzhledem k tomu, že mám teÄ najednou hroznÄ moc Äasu..rozhod sem se udÄlat své první­ video z GW...neni to nic moc, ale snad se budu jen zlepÄovat a doufám že se podÄlí­te i o vaÄe výtvory /no1

 

tak koneÄnÄ je to tady /pif vzhledem k tomu že je to celkem velký musel sem to rozdÄlit na 2Äástí­...přeju pÄkný pokoukání­ :console:

http://rapidshare.de/files/20483840/defend....part1.rar.html

http://rapidshare.de/files/20487495/defend....part2.rar.html

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply
Guest Ashitaka

Rozdelovat si to nemel...

Nebo mohl ale nemel si to davat na rapidshare kde musis cekat 80min nez muzes stahnout druhou cast :console:

Link to comment
Share on other sites

Rozdelovat si to nemel...

Nebo mohl ale nemel si to davat na rapidshare kde musis cekat 80min nez muzes stahnout druhou cast :console:

29365[/snapback]

aje...já znám jen rapidshare...dá se zdí­let jeÄtÄ přes něco jinýho?

Link to comment
Share on other sites

Hmm tak nevim kde je chyba jestli u me nebo u tebe ale je nejakej divnej obraz.

29375[/snapback]

mno..v životÄ sem nic podobnýho nedÄlal..pří­ÄtÄ se pokusim použí­t jinej kodek, nebo to frapsnout v lepÄí­ kvalitÄ :)

Link to comment
Share on other sites

Konstruktivní­ kritika ;)

Nepouží­vej interlace, vypadá to blbÄ. Mí­sto toho hluku v pozadí­ tam můžeÄ dát i nějakou poslouchatelnou hudbu :P

 

Asurování­ huntů a Äekání­ na sp ruluje, stejnÄ jako asurování­ barda, když pár vteřin před tí­m probÄhnul sinx v cloaku a kousek vedle stál paladin, no vypadalo to spí­Ä jako ukliknutí­ :) A abych nezapomnÄl, nejví­c ruluje asurování­ roguů a sinů :) Když rogua nezastaví­ kemp celý guildy, musí­ holt asurák zatáhnout za záchrannou brzdu :)

 

edit: 2 pelda: Nejde o nějakej pruh, ní­zký rozliÄení­ nebo malou bitrate, já jsem myslel interlace, kdy je framerate poloviÄní­ a hýbe se vždy jen jedna půlka obrazovky, stří­davÄ liché a sudé řádky, při rychlejÄí­m pohybu je to hodnÄ znát, celý to je takový >roztrhaný<. Hlukem jsem taky nemyslel kvalitu hudby, ale styl, nějaký drum bumbum něco, prostě fuj :wall:

 

edit2: Wizna se pohne trochu rychle, ale v tomhle framu se ho pohne jen půlka, druhá půlka doskoÄí­ až v tom následují­cí­m, kde pro zmÄnu první­ půlka stojí­ a nemÄní­ se. Když se hejbe vÄechno, vypadá to asi takhle nebo i takhle :)

Link to comment
Share on other sites

jj kvalita toho videa... co na to rict snad jen skoda tech 140M ty barvy a ten pruh uprostred...navic ta "hudba" taky mega spatna kvalitka. zkusi priste pouzit ten navod na czechroforu jak ti tu nekdo pastoval.

co se obsahu videa tyce moc to neposoudim sem zvyklej na czechro a tam ty kempy vypadaj trosku jinak :)

Link to comment
Share on other sites

Konstruktivní­ kritika  ;)

Nepouží­vej interlace, vypadá to blbÄ. Mí­sto toho hluku v pozadí­ tam můžeÄ dát i nějakou poslouchatelnou hudbu  :P

29382[/snapback]

interlace - jeÄtÄ se musim trochu vzdÄlat :)

hudba - vybí­ral sem podle toho co se lí­bí­ mÄ, ale když sem se rozhod to videiko zpří­stupnit čirokej veřejnosti asi sem tam mÄl dát něco ví­c pří­stupnÄjÄí­ho-popřemí­Älim o tom

Asurování­ huntů a Äekání­ na sp ruluje, stejnÄ jako asurování­ barda, když pár vteřin před tí­m probÄhnul sinx v cloaku a kousek vedle stál paladin, no vypadalo to spí­Ä jako ukliknutí­ :) A abych nezapomnÄl, nejví­c ruluje asurování­ roguů a sinů :) Když rogua nezastaví­ kemp celý guildy, musí­ holt asurák zatáhnout za záchrannou brzdu  :)

29382[/snapback]

mno..k tomuhle jen...vžádnym pří­padÄ nebrat jako návod jak to má na GW vypadat :P nejsem žádnej suber mega skiller a jeÄtÄ se mám dost co učit..takže co se týÄe náplnÄ berte hodnÄ s rezervou..chtÄl sem hlavnÄ ukázat fragy :P

edit: Nejde o nějakej pruh, ní­zký rozliÄení­ nebo malou bitrate, já jsem myslel interlace, kdy je framerate poloviÄní­ a hýbe se vždy jen jedna půlka obrazovky, stří­davÄ liché a sudé řádky, při rychlejÄí­m pohybu je to hodnÄ znát, celý to je takový >roztrhaný<. Hlukem jsem taky nemyslel kvalitu hudby, ale styl, nějaký drum bumbum něco, prostě fuj ;)

29382[/snapback]

kvalitu pří­ÄtÄ snad zlepčim...mockrát dí­ky za ten odkaz na návod na CZru

o hudbÄ už sem psal :P

edit2: Wizna se pohne trochu rychle, ale v tomhle framu se ho pohne jen půlka, druhá půlka doskoÄí­ až v tom následují­cí­m, kde pro zmÄnu první­ půlka stojí­ a nemÄní­ se. Když se hejbe vÄechno, vypadá to asi takhle nebo i takhle ;)

29382[/snapback]

k tomuhle snad je ndí­ky za pouÄení­ /no1

 

shrnul bych to asi tak, že ti musim moc podÄkovat...dalÄí­ video se pokusim vyplodit asi až ze středeÄní­ch GW...snad to bude o 100% lepÄí­ než tenhle paskvil - Äkoda Äasu,ale aspoř sem se poučil /thx

 

edit:tuhle slátaninu už znova uploadovat nebudu..jestli je nÄkdo takovej masochista a chce se na to podivat......nahoře je odkaz :wall:

Link to comment
Share on other sites

To neznam. Ale 100MB limit je k nicemu. Filefactory nebo uz i ten Megaupload je na tom lip :)

29381[/snapback]

 

noo sic je limit ale muzes stahovat pekne jedno po druhme ne jako na rapidu stahnes 100mb a konec a narozdil od filefactory a mega uploadu tohle jede prlnou mou rychlosti stahovatelnou...filefactory a megaupload hrozzne pomaly :wall:

Link to comment
Share on other sites

stáhl jsem si to video z rapidu a rikam ze jediny co je na tom videu dobre je ta muzika  /heh

29378[/snapback]

máÄ pravdu...zato tvoje videa byli naprosto bájeÄný a íşchvatný /no1 /no1 /hmm beru tÄ jako vzor :)

Link to comment
Share on other sites

vžádnym pří­padÄ nebrat jako návod jak to má na GW vypadat  :)  nejsem žádnej suber mega skiller a jeÄtÄ se mám dost co učit..takže co se týÄe náplnÄ berte hodnÄ s rezervou..chtÄl sem hlavnÄ ukázat fragy  :)

29393[/snapback]

Tí­m nezpochybřuju tvůj skill, je to můj názor na asuráky, kterej mi nikdo nevyvrátí­ :) Extremity fist, krajní­ řeÄení­, když už nejde nic jinýho, obrovský drawback, při každém použití­ peÄlivÄ zvážit .. tak třeba .. narvu ji třeba huntovi, kterej by stejnÄ padnul pod první­m sg :wall:
Link to comment
Share on other sites

Tí­m nezpochybřuju tvůj skill, je to můj názor na asuráky, kterej mi nikdo nevyvrátí­ :wall: Extremity fist, krajní­ řeÄení­, když už nejde nic jinýho, obrovský drawback, při každém použití­ peÄlivÄ zvážit .. tak třeba .. narvu ji třeba huntovi, kterej by stejnÄ padnul pod první­m sg  :)

29396[/snapback]

rozumim ti /heh když mÄ Älo hlavnÄ o fragy do videa /heh /heh

Link to comment
Share on other sites

Tady jsem oprasil jedno Cesovo videjko z lonskeho sprna. Tak kdyby se chtel nekdo v kostce podivat na Guild Quest, muze zacit tahat :)

Btw: skoda, ze v tuto chvili je quest neaktivni, protoze to je prace na 1 s *

 

Stahnout zde

66 mb, 4:06 min, 720x544, xvid

 

p.s. Tak ted uz to snad funguje. Zkousel jsem to zpetne tahat a slo :blum:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...