Jump to content
Reborn fórum

videa z GW


Dasn9k

Recommended Posts

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Tak rad bych se podival na to Video ze soboty ale nejde mi to stahnout ani od jednoho :clap: od jahy to stahnu cely ale kdyz to chci z raru rozbalit tak mi to nejde pí­Äe mi to že je to poÄkozené a od kennyho se mi to vdicky na 100mb vypne a rekne mi to ze to je stazené a nejde to taky :( tak jestli ma nikdo stejnej problem. a jestli jo tak jestli by to slo uploadnout jeste nikam jinam.dekuji :clap:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tak tady máte video z dneÄka (99MB)

Uááá tohle úplně žeru :D Takovej skill .. a profesor je snad nejkreativnÄjÄí­ povolání­ .. dispell .. kraviny s sp .. doplřování­ .. pálení­ nepřátelům .. safety wall .. wall of fog .. spell breaker a magic rod .. landy .. Uááá já chci profa :D

Link to comment
Share on other sites

Uááá tohle úplně žeru :D Takovej skill .. a profesor je snad nejkreativnÄjÄí­ povolání­ .. dispell .. kraviny s sp .. doplřování­ .. pálení­ nepřátelům .. safety wall .. wall of fog .. spell breaker a magic rod .. landy .. Uááá já chci profa :D

Nj, takovy sacri toho asi tak moc nema (nebo co jsi zac), ale moh bych ti doporucit priesta, ten toho na gw dava jeste o neco vic (heal, bless, agi, dec agi, mag, angelus, ke1, assu, impo, suff, warp, pneuma, ruwach, divina, lexa, status rec., gloria, bss, sanctuary, aspersio, a buhvi co jeste, nedej boze kdyz jo to i GiM a ma k tomu jeste par guildovnich skillu). A nedej boze aby ses pri boostovani uklik a nekoho netrefil, nebo na nekoho zapomnel, to ti hned dotycny na VT(ne)patricne vynada. Ted uz vim ze idealni fs priest ma int 99+, dex99+ a zbytek vit (a ja *censored* to jel tosku jinak)

Link to comment
Share on other sites

Já priesta mám .. Viconia .. a v porovnání­ s "bÄžným standardem", kdy si lidi řvou o boosty nÄkolik minut, aby dostali něco jinýho, než o co si celou dobu řvali, ho hraju dost dobře :D

(a na angelus bych se při gw fakt vykaÄlal ;) )

edit: dex 73 :D

Link to comment
Share on other sites

chtÄl bych poprosit nÄkoho jestli by to poslední­ videjko nehodil nÄkam odkud to stáhnu...rapid nedavam a share am je dost haluz....hodte to nekdo prosim sem

http://www.filefactory.com

a nebo kamkoliv jinam odkud se da sosat bez cekani a omezeni moc diky

Edit od k3dt: Prispevky s bordelem ktere tu byly promazany & odmeneny.

 

Rad bych, ale ani v Opere Firefoxu ani IE mi to nejde.

Link to comment
Share on other sites

:D ach jo, se na to asi nikdy nepodivam....btw mě to ve firefoxu beží­ v klidu

 

Pockej mam FF v 1.0.7 tak mergnu 1.5.5 nebo kolik :D

 

Edit: Tak uz to "bezi", ale sorry sem za proxy, nic nebude zjevne se to netvari.., Jinak pokud mi das ftp ktery je na 1Gb/s lince tak to tam mas do 50s. Sorry

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ahojky tak sem natočil vÄera video :D pro ti co si tostahnou tak necekejte nejviÄí­ kvalitu :drool: nejsem takovej borec jako treba Jahy :blink: moc mi to nejde a taky nema moc ví­konej komp tak tam je obcas zasek takže se nedivete :drool:

 

GW 16.12

95MB

1) http://www.filefactory.com/file/b43c24/

2) Download for free with FileFactory Basic

3) Click here to begin your download

4) Stahnout :beg:

5) Zkouknout a ohodnotit :D

 

:air_kiss:

Link to comment
Share on other sites

Jinak dobry souboje clown vs. clown :drool: Skoda jen ze jsi to mel predem prohrany,jednou support priesta podruhy profy,ale fandil jsem ti :blink:

 

:D VÄechno bylo ze vÄera až ne ten souboj s Malvinkem, kterej byl natoÄen dří­ve ale kvuli nedostatku materialu nebylo video uskuteÄneno, tak sem to dal do tutoho :air_kiss:

Jinak dí­k..aspon mam podporu do dalÄí­ho videa :drool:

Link to comment
Share on other sites

Jelikož free fileshare servery stojí­ zaprd a na eDisku mi videa neustále mazali, tak jsem spustil u sebe FTP

BÄží­ to na 100MBit lince, je povoleno 20 připojení­ (max 2 na IP). Jsou tam vÄechny videa co jsem vyÄtrachal na disku

 

a teÄ už adresa :-)

 

pro připojení­ přes FTP klienty:

jahy.sh.cvut.cz:21 (147.32.114.160:21), bez SSL

login: ragnarokvideo

pass: downloadvideo

 

nebo přes webový prohlí­žeÄ:

ftp://ragnarokvideo:downloadvideo@jahy.sh.cvut.cz

 

Tenhle odkaz prosí­m nikde nezveřejřujte (na jiných fórech atd) nebo vám to zatrhnu :P

 

pří­mý odkaz na poslední­ video od Rewoka:

download

 

Kdo tam bude chtí­t Äoupnout svůj výtvor, tak piÄte PM, mí­sta je dost a traffic je neomezený :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...