Jump to content
Reborn fórum

videa z GW


Dasn9k

Recommended Posts

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Jak se natáÄejí­ videa ze hry? Které programy potřebuju? Prosí­m i s odkazy ke stažení­. (Pokud možno návod)

na natáÄení­ fraps, na vyrenderování­ videa (s mí­rnými íşpravami) staÄí­ virtualdub. Popří­padÄ složitÄjÄí­ programy typu sony vegas apod.

A odkazy? StaÄí­ jeden :P

Link to comment
Share on other sites

jako to video je hodne luxusni, sice ne az tak moc jak raymond jachta, ale rozliseni je hodne dobre, jahyho FTP to same, asi dostanes Rewoku funkci valecneho zpravodaje...

zavidim ti ten komp co to utahne, ja mam co delat abych mel kvuli pneumam a magnetu zapnute efekt

Link to comment
Share on other sites

Video mi nedelá problém nataÄet,spí­Ä jde o ty íşpravy, budu se muset zlepÄí­t, třeba ty přechodí­ pí­sniÄek atd.. ale to se Äasem zlepÄí­...

Na nahravání­ použí­vam Fraps :P a na stří­hí­ní­ a vložení­ songů Windous Movie Maker :P

:P

Link to comment
Share on other sites

no mÄ se do ruky dostal takovej software...původnÄ urÄený pro natáÄení­ video návodů programů apod... ale myslim že se to dá vhodnÄ použí­t i takhle.. ten program má i docela dobrý nastavení­ a co je jeho předností­ oproti frapsu že můžete natáÄet pouze aktivní­ okno nebo celej screen..takže teoreticky si hezky můžete přepnout mezi nějakejma oknama a neshodí­ vám to nahrávání­..

je to sice starý asi 3 roky ale vůbec to nevadí­.. mám plnou verzi (legálnÄ) :) a kdyby nÄkdo chtÄl tak mi poÄlete PM a "řeknu" vám ví­c

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem dodělal to video .. spí­š než celovečerní­ biják to je celovečerněnoční­ práce :)

 

FileFront pro stažení­:

Hero.avi

 

youtube (to půjde určitě každýmu i bez kodeků :)):

 

 

Je to v H.264, jestli to nepůjde spustit, protože nemáte kodeky, tak Google a nebo h264.rar - verze, kterou použí­vám já (je to od Hadika z czro; nainstalujete x264 codec a FFD show .. matroska splitter myslí­m není­ potřeba, ale pro jistotu je u toho taky).

 

 

Akorát mě naštval ten konec, mám tam nejspí­š proházený scény a nebo to je špatně střižený, prostě to nenavazuje plynule .. zjistil sem to, až když to bylo celý vyrenderovaný a zdroj smazanej :)

A pří­ště už určitě bude 25 fps, těch 15 se cuká, ale když sem tak měl nahranej začátek, tak sem to už nechtěl měnit.

 

edit: Jo a kdyby někdo věděl, jak v Sony Vegas 6.0 vyrenderovat jen určitej obdélní­kovej výsek (od x1, y1 s rzměrem x2, y2), tak prosí­m PM :) Nebo to napište sem, ať to vědí­ i ostatní­ :) Já sem za dvě hodiny nepřišel na to, jak udělat border shora a zdola o různý velikosti (je tam jen border o stejný ší­řce kolem dokola) a nebo jak právě renderovat jen výřez a ostatní­ kolem zahodit.

 

edit2: tak H.264 už určitě funguje na každým počí­tači, kde je některá z poslední­ch verzí­ all-in-one codecpacku, takže pohoda.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...