Jump to content
Reborn fórum

Novice Guildy/GW


Draxlith

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply
Nj, aj ja s SN pocitam, ked sa konecnce dostanem k svojni assasinovi kedze som mal pauzu trosku, ale tesim sa uz teraz, hlavne na GW proti Skritkom, boli vzdy skvely super :).

16538[/snapback]

Taky se tÄÄí­m, až vači SN budou padat pod ranama načich íştoků ;););) B)

Link to comment
Share on other sites

jak to vidim zacina odchazet kazdy koho jsem znal....spousta mych kamaradu tu uz neni a s new hracema si uz tak nerozumim , vzpominam este z CZRA na King_Johna ten me tenkrat zasvetil a ukazal vse o RO a nikdy sem mu nedokazal podekovat ale myslim ze tu nekdo zustane ale otazkou je ... jak dlouho ja osobne oslavil uz rok u RO sice s prastavkami ale i tak ... zdaleka tu neni tolik znamych lidi jako byvavalo a taktez doufam ze se nekdo vrati stejne jako ja nebo katartwister(i kdyz sme se asi nikdy neznali) :)

Link to comment
Share on other sites

:) aj vám sa u kelly v control paneli pí­Äe, že má job level 81?

(v rebrí­Äku super novicov) SkíşÄal som sa na to pozrieÂť z niekoÂľkých PC, a stále tam je 81 :P (myslel som že SN má max 70 job /ho )

edit: sry za OT ale nevedel som kam to postníşÂť ;)

Link to comment
Share on other sites

Domluvili jste se na casu? a jsou vubec aspon 2 bojeschopny guildy?

17894[/snapback]

Guildy jsou už 2 bojeschpný ... Skří­tci a Way of Novice. Pak jsem jeÄtÄ potkal pár lidí­, kteří­ se chystali založit třetí­ guildu, ale jak vidí­m, tak se jim to jeÄtÄ nepovedlo :whistling: Co se týÄe Äasu, tak jsem ani nevěděl, že už se máme o Äasu gw domlouvat. No každopádnÄ to nesmí­ být bÄhem normální­ch gw. No Äas 8:00 je myslí­m nejlepÄí­ a co se týÄe dne, tak nejspí­Ä bych to tak vidÄl na nÄkterej den bÄhem týdne a to tak asi íşterý. KaždopádnÄ když se máme dohodnout, tak by bylo nejlepÄí­, kdyby se udÄlala anketa, takže jestli můžeÄ, tak prosí­m udÄlej anketu, kterej den se mají­ konat.

Link to comment
Share on other sites

Jsem GuM Way of novice, ale bojeschopni nejsme, uz jen proto, ze nehraju. No ale nehraju jen proto, ze nebyly nGW a myslim ze i ostatni hraci od nas by zacali hrat, akorat by se musely trosku znovurozlozit sily, protoze nekteri silene poexpili a myslim ze skritci teda docela drsne vedou.

sam jsem pro utery, ale az se na necem domluvite, byl by nekdo tak laskav, aby mi napsal na icq 179693257 ze uz to zacalo? dekuji

Link to comment
Share on other sites

proc ji nezalozis sam? :)

17903[/snapback]

No taky jsem uvažoval, že bych založil novou SN guildu, ale kde sehnat tÄch 6 lidí­ (nebo kolik je jich na guildovní­ quest potřeba) hrají­cí­ch v jednu dobu. Ale stejnÄ si už myslí­m, že by se ty nGW mohly konat co nejdří­v :) VÄtčina lidí­ taky souhlasila s tí­m íşterkem, takže ... :) Nic, snad to vÄechno dobře dopadne a nGW budou co nejdří­v /gawi

Link to comment
Share on other sites

proc ji nezalozis sam? :)

17903[/snapback]

 

tohle myslel Kenny na to => proc nezalozis sam tu anketu ;)

No taky jsem uvažoval, že bych založil novou SN guildu, ale kde sehnat tÄch 6 lidí­ (nebo kolik je jich na guildovní­ quest potřeba) hrají­cí­ch v jednu dobu. Ale stejnÄ si už myslí­m, že by se ty nGW mohly konat co nejdří­v :) VÄtčina lidí­ taky souhlasila s tí­m íşterkem, takže ... :) Nic, snad to vÄechno dobře dopadne a nGW budou co nejdří­v  /gawi

18138[/snapback]

jinak novice guildy se zakladali s pomoci GM, protoze nektere guesty jsou pro SN ( minimalne 80+) nerealne a navic 3 guilda by ted stejne dost aktivnich clenu asi nenasla :)

Link to comment
Share on other sites

tohle myslel Kenny na to => proc nezalozis sam tu anketu :)

 

jinak novice guildy se zakladali s pomoci GM, protoze nektere guesty jsou pro SN ( minimalne 80+) nerealne a navic 3 guilda by ted stejne dost aktivnich clenu asi nenasla :)

18277[/snapback]

No tak to sry :) KaždopádnÄ ani jsem nevěděl, že můžu zakládat ankety, tak to aspoř teÄka ví­m.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jako ze sem si tez rozjel SN a bylo by to spatne kdyby GW novicu byli v utery to robim a nemohl bych dochazet tak mozna kdyby byli od 19:00 do 20:00 to by slo ale jinak nevim mno

Link to comment
Share on other sites

Jako ze sem si tez rozjel SN a bylo by to spatne kdyby GW novicu byli v utery to robim a nemohl bych dochazet tak mozna kdyby byli od 19:00 do 20:00 to by slo ale jinak nevim mno

20835[/snapback]

No mÄ by zmÄna Äasu nevadila. KlidnÄ to může být i ve Ätvrtek, jen sobota se mi nehodí­ :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...