Jump to content
Reborn fórum

Novice Guildy/GW


Draxlith

Recommended Posts

Hmm tak nevim v ten ctvrek je to to same tez robota /sob ale nedele by sla /no1

20886[/snapback]

Nee ví­kend nee, to je vetčina lidi pryÄ.

 

Jo to: Melinador a Kjubik ... lol, proÄ jste dneska nepřiÄli na GW? nakonec nas teda bylo aspoř tÄch 10 myslí­m. Ale neví­m, minule to bylo troÄku o nÄÄem jiným. Jo ale i takhle se skří­tci dostali i k empu, ale moc ran mu nedali :) Ale stejnÄ neví­m, proÄ jste nepřiÄli :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply
Nee ví­kend nee, to je vetčina lidi pryÄ.

 

Jo to: Melinador a Kjubik ... lol, proÄ jste dneska nepřiÄli na GW? nakonec nas teda bylo aspoř tÄch 10 myslí­m. Ale neví­m, minule to bylo troÄku o nÄÄem jiným. Jo ale i takhle se skří­tci dostali i k empu, ale moc ran mu nedali :) Ale stejnÄ neví­m, proÄ jste nepřiÄli :)

21118[/snapback]

 

5 Rán odo mřa :)

Link to comment
Share on other sites

1, jsem an GW uplne zapomel, protoze jsem mel neco jineho na praci  :)

2, asi bych na ne stejne nemel chut,protoze bejt furt v ledu me nelaka a marca jeste nemam :)

21226[/snapback]

Chyba xD nebylo nas moc, tak by jste to mozna i dali xD A ten led ... taky me nebavi SC, aspon ze je na blizko xD

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lool, tak dnes byly nejlepÄí­ GW za celou dobu. Jen Äkoda, že jsme přiÄli o hrad a nebyli jsme schopní­ ho pak zase dobýt ... no jeÄtÄ 10 minut a bylo by to jinak xD KaždopádnÄ ale zrada Kelly bude potrestána xD No tak nebude, ale byla to zrada, když nakonec jich bylo ví­c, než nás a k tomu tam mÄli Meli 86 tak bylo snad vyrovnaný, že Kelly byla u nás, tak smůla no :) Ale GW jsem si užil :) takže celkovej dojem... 9/10! /no1

Link to comment
Share on other sites

Chci verejne podekovat vsem Skritkum co se dnes ucastnili GW a obzvlast kelly, bez ktere by to bylo jenom nabihani na prvni warp. :)

 

Tim mi odkazal, ze aspon nekdo pochopil smysl NGW, tak jak jsme si ho s LittleOzralou predstavovali. :)

 

 

Stinna stranka GW ze kterych jsem mel strach a proto jsem se NGW vyhybal:

Chtel bych vyjadreni proc nas nekdo(v zapalu boje jsem si nezapamatoval jmeno) urazel na main chatu slovy "skritci sux ......(a pak neco o tom jak nam to trvalo nez jsme to dobyli)" :)

 

A na konci narek, ze jsme tri 80+ lvli ... byli jsme 2 a to moje postava je zatim slabsi nez jakykoliv Dex/Int s FD a LB (lvl 65+ me dostane na GW) :)

 

Secteno podtrzeno ja jsem se bavil, i prez to ze 30 minut z hodiny GW jsem byl v ledu a jenom sledoval prubeh.

Link to comment
Share on other sites

No nevim, ale podle vaÄeho poÄtu, kterej pak přiÄel by to bylo vyrovnany, ikdyby Kelly nepřeÄla. Neří­kám nic na to, že to bylo "vyrovnaný", ale tvůj cast fire botlu je taky o nÄÄem jiným a stone curse jsem taky dostal mnohokrát :) No možná tÄ FD+LB wiz 65 dostane, ale nedá tÄ jední­m LB, takže je pak celkem v pasti. To samé platí­ o kelly, která dÄlala v načich řadách moc ÄluÄný dí­ry :)

KaždopádnÄ pochybuju, že by to byl boj o první­ warp, kdyby k vám Kelly neÄla, ale to je jen na názoru, takže co už.

Kdo nadával skří­tkům to netuÄí­m a doufám, že to nebyl nikdo z načich :)

Jo to s tÄma 80 lvlama jsem psal já :) to se omlouvám, jen 2x 80 a 3x70, takže prostě o dost naÄlapanÄjÄí­, než lvly u nás, ale co už :)

 

Edit: Po tom co odeÄla kelly, tak jsme mÄli jen 2x 70 a pak ní­ž!

Link to comment
Share on other sites

mno jsem si jistej ze to od vas nekdo byl jinak bych se nevytocil :)

ad SC na GW jsem mel 3 red gemy (za coz se stydim ale nebyl cas je pri GW doplnit)

 

Uznavam asi by to nebyl 1 ale druhej warp :), protoze to co udela kelly se na nas promitne 2x tolik, protoze nemame tolik lidi s FD(rekl bych, ze je to skill, ktery ted nejvic rozhoduje prubeh GW) coz bylo jasne vydet v emp roomu, kam by jsme se vubec nemeli sanci probojovat.

 

Este bych chtel dodat, ze od pristiho tydne nebudu mit jistotu jak budu stihat. takze nekdyv prubehu (pristiho tydne mozna, ale az za mesic, fakt nevim presne) preda guilda nekomu kdo ji povede. /kis

 

Edit: pro dnesek jsem toho napsal dost :) dobrou :)

Link to comment
Share on other sites

No uz jsem se o tom bavil s lidma a asi takhle: Podle toho na koho stranÄ by Kelly byl, tak ta by mÄla výhodu. Dnes jste to byli vy :) Je pravda, že dnes jste taky mÄli po dlouhé dobÄ nejsilnÄjÄí­ formaci, takže vám to i celkem pomohlo.

Jo za ty nadávky se jménem celé guildy omlouvám, neví­m, kdo to byl, tak když to zjistí­Ä, tak ho potrestám...nějak :) Ale fakt sry. Tohle ke hře nepatří­!! No nic, uvidí­me se pří­Ätí­ GW ;o)

Jinak co se týÄe FD, tak SC by se vám hodilo naprosto stejnÄ, možná i ví­c, bo zdrží­ na dýl, takže to bylo jen tvoje chybka, že jsi nemÄla dost gemů :) Ale to u vás myslí­m ví­c lidí­, kteří­ ho použili jen sem tam :)

Nic, uzavřu tuhle debatu, ju? ... prostě Super GW a pří­ÄtÄ zas ;o) /no1

Link to comment
Share on other sites

No ja jsem ani ten SC moc nepouzival protoze ja radsi zmrazit + rozmrazit  /no1  ale byly to dneska super gw :) este to chce trochu toho equipu :)

23432[/snapback]

No equip jsem i mÄl, to bylo vidÄt, když jsem na sobě držel 6 skří­tků a stí­hal potovat :) Spí­Ä by to chtÄlo už ten instant xD xD xD

Link to comment
Share on other sites

nejvetsi problem je porad v nedostatku dobrejch agi/str novicu.. proto zutanu u skritku :) vy mate peltaka a ten bude za chvilku lepsi nez ja :)

 

jinak za tohodle stavu by vam 10 minut nepomohlo ;) me tvalo rozbit empo minimalne 5 minut a to mam +8 damnd stilleto, inc. agi, awakening potion, cursed water a str 90 (s blessem), aspd ted nevim... no podle me na novice slusna sila a stejne to empo hodne vydrzi... mozna by to chtelo trochu mu ubrat hp :)

Link to comment
Share on other sites

to by asi byl problem nicmene je zase vyhoda ta ze si to empo nemuzou nijak lecit

23667[/snapback]

Já myslí­m, že empu vůbec ubýrat HP nemusí­me, to by pak hrad mÄnil majitele 10x za GW. Takhle je to celkem dobrý myslí­m. To že nejde léčit naprosto staÄí­.

 

To Kelly: No u Skří­tků si klidnÄ zůstař, byly to celkem fun GW, tak jestli to bude tak i teÄ a zase se dostaneme až k empu a půjde jen o to ho fakt rozbí­t, tak proÄ ne. Peltak má taky už dammed stileto a myslí­m +9, ale nejsem si jistej. KaždopádnÄ to, co tobÄ trvá 5 minut mi dáme za 10, ale to myslí­m není­ problém. Ze 60 minut mlátit empo 10 je snad v pohodÄ, ne? :) Jen aby byla zase dobrá íşÄast, to je jediná vÄc, které se bojí­m :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm, jeden som ja...a ten druhý?  /gg  :)

23836[/snapback]

No Ralok urÄo půjde :) A co se týÄe mÄ, tak jsem doma a doma mám celkem nanic net. Ale snad to půjde v poho :( Jestli ne, tak by mÄ to hodnÄ naÄtvalo, když zrovna teÄ se SN gw celkem rozjely! KaždopádnÄ pří­Ätí­ týden zase z kolejí­, takže v plné sí­le :)

Link to comment
Share on other sites

Len keby tých SN bolo viac...a keby SN gildy mohli maÂť viac Älenov(myslí­m viac ako 13-14 :D) :) Taká bitka 20:20 by už bola o nieÄom inom :)

23845[/snapback]

Njn, to je fakt. Ale vem si to, že už takhle je to celkem maso :) KaždopádnÄ by mÄ ale zají­malo, jak skončili Way of Novice :) Ani jednou se na GW neukázali :) Na druhou stranu se musí­ uznat, že minule přiÄlo na GW asi 8 nových SN, kteří­ předtí­m nechodili, takže možná to nakonec i tÄch 20:20 skonÄí­ :) Nebo žeby jeÄtÄ jedna guilda :D

Link to comment
Share on other sites

Njn, to je fakt. Ale vem si to, že už takhle je to celkem maso :D KaždopádnÄ by mÄ ale zají­malo, jak skončili Way of Novice :) Ani jednou se na GW neukázali :) Na druhou stranu se musí­ uznat, že minule přiÄlo na GW asi 8 nových SN, kteří­ předtí­m nechodili, takže možná to nakonec i tÄch 20:20 skonÄí­ :) Nebo žeby jeÄtÄ jedna guilda :D

23871[/snapback]

 

Dalsi guildu uz bych nepridaval .... myslim ze maso 20:20 ti by mohlo bejt lepsi nez 14:14:14 napriklad ... pac by to dycky dopadlo 28:14 ti ....... a akorat by se hrad otacel ...

Link to comment
Share on other sites

Njn, to je fakt. Ale vem si to, že už takhle je to celkem maso :D KaždopádnÄ by mÄ ale zají­malo, jak skončili Way of Novice :) Ani jednou se na GW neukázali :) Na druhou stranu se musí­ uznat, že minule přiÄlo na GW asi 8 nových SN, kteří­ předtí­m nechodili, takže možná to nakonec i tÄch 20:20 skonÄí­ :) Nebo žeby jeÄtÄ jedna guilda :D

23871[/snapback]

No, je to maso, ale predsalen...eÄte stále sa bojuje dosÂť telo na telo, a takí­ SN ako kelly a melinador síş za síşÄasného stavu takmer nesmrteÂľní­ :) Sí­ce aj ja sa celkom dobre viem udržaÂť pri živote (poty a ygg berry :] )...Ale keÄ sa bije 10:10 a 20:20 je v tom dosÂť rozdiel :) NemáÄ Äas zastaviÂť sa u jedného novica a biÂť ho kým nezhebne, lebo by si rýchlo padol pod náporom ostatných :)

Link to comment
Share on other sites

No, je to maso, ale predsalen...eÄte stále sa bojuje dosÂť telo na telo, a takí­ SN ako kelly a melinador síş za síşÄasného stavu takmer nesmrteÂľní­ :) Sí­ce aj ja sa celkom dobre viem udržaÂť pri živote (poty a ygg berry :] )...Ale keÄ sa bije 10:10 a 20:20 je v tom dosÂť rozdiel :) NemáÄ Äas zastaviÂť sa u jedného novica a biÂť ho kým nezhebne, lebo by si rýchlo padol pod náporom ostatných :)

23883[/snapback]

No zatí­m je tam jen Äkoda, že vÄtčina SN je skoro půlku GW zmražená. HlavnÄ ti, kteří­ přežijou LB z froze :D Takže se stane, že zmrznu a musí­m Äekat, než rozmrznu, bo do mÄ nikdo nejde. A když mi pak dá nÄkdo LB 10, tak jsem spí­Ä rád :D ProstÄ tam chybí­ postava na oddÄlávání­ froze a marca ... no neví­m :) Na SC funguje aspon bless :)

Link to comment
Share on other sites

Mno kvuli mrazeni jsem se vlastne neobjevil na jednech GW :D protoze na tech prvnich jsem stravil +-35 minut v ledu a jeste ste na me delali " :D " :)

 

Jinak ja LB lvl 10 ve Frostu nepreziju, takze netusim kde vznikla fama ze jsem nesmrtelnej :), akorat tooho hodne prochlastam no :) (asi 5x tolik co za priesta na GW: ))

Link to comment
Share on other sites

Mno kvuli mrazeni jsem se vlastne neobjevil na jednech GW :D protoze na tech prvnich jsem stravil +-35 minut v ledu a jeste ste na me delali ":D" :)

 

Jinak ja LB lvl 10 ve Frostu nepreziju, takze netusim kde vznikla fama ze jsem nesmrtelnej :), akorat tooho hodne prochlastam no :) (asi 5x tolik co za priesta na GW: ))

23891[/snapback]

No ja vsechny magy, takze i sn jedu napred int na 71 a pak dex, dex, dex. No a s tou int 71 uz LB 10 z frozu preziju, tak nevim proc ho ty nedavas ;o) Asi to bude kartama, nic jinyho me nenapada. Jinak to froze je fakt takovej oblbovak ;o)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...