Jump to content
Reborn fórum

Novice Guildy/GW


Draxlith

Recommended Posts

Tak jsem dnes zalozil druhou guildu jmenem Skritci tim padem uz jsme 2 Novice guildy. Pred tim kdyz jsem se bavil s Ozralou o guildach a GW jsme se dohodli, ze az zalozim guildu rozdelime se na dve pulky a budeme usilovat o zavedeni Novice GW :). Takze doufam az se nejak dohodneme a budeme spolu v co nejkratsim case dat pratelske utkani aspon v Test hradu :)

 

Jinak doufam, ze casem se prida i nejaka treti nebo dokonce ctvrta guilda, aby to nebylo moc jednotvarne ;)

 

 

PS:Hodne stesti pri expeni a snad v nejblizsi dobe i pri GW ;)

 

Edit: byl bych pro udelat Novice GW o jeden hrad, ktery by byl bez dropu do doby nez by bylo vice guild, proim vyjadrete se

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Myslim, ze dokud nebude mit TK druhe classy tak by bylo dobre aby mohl na NGW, precejenom je jich dost :)... Jestli chces do guidly tak se mi okolo 20:00 ozvi na Melinador nebo Draxlitha, rad te prijmu :D

 

PS: zacnete sem psat v kdy a v kolik hodin by jste chteli ty NGW

Link to comment
Share on other sites

Myslim, ze dokud nebude mit TK druhe classy tak by bylo dobre aby mohl na NGW, precejenom je jich dost :)... Jestli chces do guidly tak se mi okolo 20:00 ozvi na Melinador nebo Draxlitha, rad te prijmu  :D

 

PS: zacnete sem psat v kdy a v kolik hodin by jste chteli ty NGW

14339[/snapback]

 

Eh, už si ma videl v akcii? :) Myslí­m že po pár novic GW by tam TK už nemohli :)

Link to comment
Share on other sites

hh abych zacal rychle expit :-)

uz se tesim ale ty teakwony nefim nefim ted nejak posilili se mi zda  :blink:  B)

14646[/snapback]

no vzhledem k tomu ze ted uz TK funguje a s klidem se da rict ze je to nejsilnejsi 1st class vubec, nepripada jeho vpusteni na novice gw v uvahu. TK s TK_mission na 80 levelu by udelal i na normalnich gw peknou paseku :ninja:

Link to comment
Share on other sites

no vzhledem k tomu ze ted uz TK funguje a s klidem se da rict ze je to nejsilnejsi 1st class vubec, nepripada jeho vpusteni na novice gw v uvahu. TK s TK_mission na 80 levelu by udelal i na normalnich gw peknou paseku  :blink:

14649[/snapback]

 

(joke) Možno by nebolo na Äkodu spraviÂť TK GW :ninja: (/joke)

Link to comment
Share on other sites

jinak uz mame 2 guildy a protoze bude asi 18 lidi, myslim ze by klidne slÿ zalozit 3 guildy o 6ti lidech.

14680[/snapback]

 

ja bych se toho rad chopil (teda estli nebude mit nikdo nic proti).. ale par dni tu este nebudu jelikoz muj PC dedecek dela problemy :confused1:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
dotaz?? slysel sem ze zitra maj byt novice GW co je na tom pravdy?

15780[/snapback]

Ano, ty famy se ke me taky donesli .... bohuzel me nenapadlo ze to nekdo veme vazne, kdyz o tom neni nikde ani ř. :pinch: Priste radsi dam do komentu v guilde, ze je to nepodlozene :)

Link to comment
Share on other sites

Ani ř. Nejsou udelany ani skripty.

15781[/snapback]

No a budou se Äasem dÄlat, nebo se N/NS gw zatí­m neplánujou. Ví­m, že asi máte hodnÄ práce se serverem, ale moc by to potÄčilo minimálnÄ 39 SN, kteří­ na serveru už jsou ;o)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...