Jump to content
Reborn fórum

Fanarts&Fanfictons


Thror

Recommended Posts

  • Replies 175
  • Created
  • Last Reply

Hej, přestala jsem to tady hlí­dat, protože sem nikdo nechodil,a samozřejmě že to tu ožilo... chrrmm xD

 

Z těch tří­ se mi nejví­c lí­bí­ ty chibí­ci (2. obrázek), ta ví­la s tí­m drakem je super nápad, ale určitě by bylo lepší­, kdyby to namaloval/a větší­, a, jak ří­ká At, s barvičkama by to bylo uplně yay *-*

 

To Fischovo mi neco hrozně připomí­ná, jenže nevim co -_-' ale je to zají­mavé :P

 

Drax: pěkný manga-style, obzvláště ten první­ obrázek je hrozně kawaii x3

 

-----

 

Po překonání­ jisté krize mě to opět chytlo o:]

 

Profa - Kirke sketch

 

Gypsy - Gynekis sketch

 

Gypsy- Gynekis full colour

 

Wizna - Taiko full colour (sketch se mi sem davat nece xD)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Já jsem si třeba nakreslila svojeho vlastní­ho avatara tady na fóru... :)

 

PřesnÄ takhle vypadá moje postaviÄka Ageku2 (má i tu maÄliÄku, která spadla z familiara :))

 

Edit: Akorát jeÄtÄ neví­m, jak přidat avatara tak se budete muset podí­vat na můj profil :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

TeÄ koukám, že jste to tu dokonce probí­rali. No jedna Fanart soutÄž právÄ chví­li probí­há po kří­dly Early Bapha téma jakékoliv. JeÄtÄ jsme žádný soutÄžní­ Fanart nedostali, takže máte velkou Äanci. (NeleknÄte se propracovaných obrázků, které jste v Baphovi vidÄli - vÄtčinou jsou úplně od cizí­ch autorů)

Jediná podmí­nka je aby obrázek mÄl něco spoleÄného s mangou / anime / nebo alespoř s RP a aby byl odeslán vÄas (tj. do 16. 11. 2008)

 

íÄastnit se můžete v kategorií­ch ruÄnÄ malovaných obrázků ale i kreslených na PC. Nebo v obou kategorií­ch najednou.

Ve hře je celkem 1M, Blue Hairband, 10 Yggdrasil Berry, 20 Dead Branch a spousta malých roztomilých zví­řátek. Myslí­m, že jsou to ceny, o které se vyplatí­ bojovat.

 

Jak se zapojit do soutÄže? NÄco naÄrtnÄte, poÄlete to jako pří­lohu mailu, na adresu early.bapho@seznam.cz a máte Äanci vyhrát!

Obrázky bude hodnotit Ätyř-Älenná porota, složená z Early Bapho týmu, takže se nebojte nějaké zaujatosti.

 

HodnÄ ÄtÄstí­

Bapho tým

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Tak za týden máme uzávÄrku a zatí­m máme v každé kategorii jen jeden obrázek (odmÄny jsou pro první­ tři mí­sta v každé kategorii) tak snad mnÄ nechcete naÄtvat a ty ceny mi nechat :) . Sakra tak nakreslete nějaké slátaniny, co vám zaberou 5 minut i se skenování­m / focení­m a poslání­m na mail , teoreticky můžete i takhle levnÄ vyhrát 1M zenů, mí­t tu možnost já tak kreslí­m jak blbej, aÂť už jsem picasso nebo člověk co nevzal tužku do ruky :rolleyes:

 

JeÄtÄ jednou připomí­nám: uzávÄrka 15.12. - 23,59,59 :)

mail kde obrázky posí­lejte: early.bapho@seznam.cz

íşÄastnit se můžete jak v kategorii "od ruky" tak v kategorii "od poÄí­taÄe"

 

nezapomeřte přidat svůj nick ze hry

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
moc hezky!!! to je tvoje prace? posli odkaz na profil

Jojo, moje =)

btw http://neoraze.deviantart.com ^^

 

StaÄí­ poprosit strejdu googla a seženeÄ i icq kontakt

 

EDIT: Jinak obrázky íşžasné HlavnÄ ten modrý beret mi je povÄdomý

 

jj, je to totiž modrý beret :in_love:

EDIT: btw, icq kontakt na mÄ už má :sadbye: (Kristacom)

Tak když jsem si všimla, že sem Elven Äoupla Comission pro mÄ, musí­m sem Äoupnout Comission pro ní­... Hh... Art Trade FTW KaždopádnÄ tí­mto krátce přeruÄuji váÄ anime maraton

 

http://img4.imageshack.us/img4/3334/elvenyu3.jpg

 

a sakra, prokouklas mÄ O.O

btw, proÄ máÄ takové srandovní­ nicky? :in_love: nejdří­v Yaoi, pak Hentai ><

Link to comment
Share on other sites

Jojo, moje =)

btw http://neoraze.deviantart.com ^^

 

 

 

jj, je to totiž modrý beret :P

EDIT: btw, icq kontakt na mÄ už má :P (Kristacom)

 

 

a sakra, prokouklas mÄ O.O

btw, proÄ máÄ takové srandovní­ nicky? :) nejdří­v Yaoi, pak Hentai ><

 

To bude tí­m, že to je MřŽJ modrý beret, a ty nicky má proto, že má ráda ujetý jména :in_love: (a Hentai bylo dří­v jak Yaoi) :sadbye: a vůbec, nekritizuj jí­ je, jsou fajn, nebýt nicku Hentai, tak jsem se s ní­ nezaÄal bavit :fool: (asi)

 

A co se týÄe toho, že tÄ prokoukla...tak jsem tÄ spí­Ä prásknul :in_love:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...