Jump to content
Reborn fórum

Soutez o nejhezci banner


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Od tebe? NIKDY!

A jo ten font je trosicku extravagantni, ale je super, protoze prece kazdej pozna ze je to R a ne 3, a je trochu odlisnej :)

Mno každej to asi pozná, ale mÄ se osobnÄ taky ten font až tak moc nelí­bí­ :) MÄ se lí­bí­, když je první­ pí­smeno výrazný a u tohohle fontu je to spí­Ä naopak.. :) Jinak, že je extravagantní­ mi nevadí­, ale chtÄlo by to troÄku něco jinýho.

Link to comment
Share on other sites

Od tebe? NIKDY!

A jo ten font je trosicku extravagantni, ale je super, protoze prece kazdej pozna ze je to R a ne 3, a je trochu odlisnej :)

 

 

tak za 1. sem nepsal ze R je jak 3 ale ze B

a vem si ze o nekdo nezna a mysli se ze je to Re3orn

Link to comment
Share on other sites

No to je fuk, tak jako tak, jahy ma pravdu :)

Hlavni je kdyz na tom banneru bude napsany Czech Free RO Server a podle toho lidi budou klikat nebo ne, jmeno uz je jedno...ty by si snad tady prestal hrat kdyby se to tu prejmenovalo na "Zadek"Ro :confused1: (joke)

Já zase jsem s Ralokem, protože jim sice nepůjde o jméno serveru, ale snad když dávám banner, jako reklamu na server, tak snad to udÄlám tak, aby to bylo čitelný a každej to jméno poznal, ne? :P

Link to comment
Share on other sites

Me se nahodou ty oba bannery(i ten ruzovej :confused1: ) od tuffinky libej vic nez ty Moriho a Zera(ted po me v PvP pudou :) )

Mno ten růžovej fakt není­ nic pro mÄ, ale ten druhej je fakt moooc pÄknej! :P Ale na Moriho to nemá ;)

Link to comment
Share on other sites

K diskuzi o pí­smu... upří­mně, když na ten banner narazí­m, tak celkem jasně slovo "reborn" vidí­m, naví­c pochybuju, že by kohokoliv bavilo na ten banner čtvrt hodiny civět a zkoumat, co mi který pí­smenko připomí­ná -_- ... Nehledě na to, že když na to někdo klikne, stejně mu vyskočí­ dost důrazně velké sloví­čko "reborn" na vrchní­m banneru stránky... :confused1:

Link to comment
Share on other sites

 

 

bannerst13oo.jpg

 

 

 

Ach jo me to neda ;) ,tak tady sem zkusil stredni velikost ;)

 

reborn.cz - hezký pí­smo

ten druhej nápis taky ujde ale možná bych tam použil stejný pí­smo jako nahoře esli to bue čitelný a ne jenom obrysy ale i vyplnÄný.. a celkovÄ docela pÄkný ale trochu titÄrný člověk chví­li musí­ koukat jak ta postaviÄka vlastnÄ vypadá :)

jinak ostatní­ bannery sou vÄtčinou moc hezký .. zeroxovo sou hezký a byli vždycky ale prostě to není­ můj styl jinak fak moc pÄkný... a zatim u mÄ tak nějak vyhrává mori O:-) a pak jeÄtÄ nějaký bannery ale to si teÄ nevzpomenu Äí­ jsou .. to až bude hlasování­ tak to projedu znova.. jáj takovej spamm ... smažte mi poÄet pří­spÄvků a´t nÄgdo neřiká že posthuntim :confused1::P

Link to comment
Share on other sites

Kdyz dam stejny font ,nebo text zpusobne zarovnam do rozku a pod sebe ,zda se mi to strohe ,je to tak zamerne.Zvyraznena postavicka by banner jenom zkazila. Umistneni postavicky je taky zamerne .Kdybych ji umistnil doprava,zakryl bych tim neco ,co jsem chtel aby vyniklo a zrusil bych raz celeho banneru.

 

Schvalne si projdete zpetne vsechny bannery,tusim ze snad krome zeroxe a tady toho jsou vsechny na jedno kopyto a omylaji jeden scenar porad dokola,jednoduchy podklad ktery nic nerika,na jednom okraji postavicka a zbytek vyplnuje napis,teda ne ze by to v nekterych pripadech nebylo pekne,ale ......

Proste jsem zkusil pozadi ktere ma neco do sebe...a chtel jsem aby to z toho bylo citit :confused1:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...