Jump to content
Reborn fórum

Soutez o nejhezci banner


k3dT

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Mno po pár přečtených pří­spěvcí­ch už sem přestal kreslit :)

asi by nebylo od věci udělat na to pozdějc anketu.

 

BTW:Nechci bejt neslušnej ale po několika nápadech už jste to začali skoro všichni kopí­rovat... hlavně text :) vymyslete si něco vlastní­ho :thumsup4::D ... rozhodně je lepší­ nechat si svůj vlastní­ styl-unikát. :)

Link to comment
Share on other sites

Mno po pár přeÄtených pří­spÄvcí­ch už sem přestal kreslit :)

asi by nebylo od vÄci udÄlat na to pozdÄjc anketu.

 

BTW:Nechci bejt nesluÄnej ale po nÄkolika nápadech už jste to zaÄali skoro včichni kopí­rovat... hlavnÄ text :) vymyslete si něco vlastní­ho :thumsup4::D ... rozhodnÄ je lepÄí­ nechat si svůj vlastní­ styl-unikát. :)

No jestli sis všim, tak se nekopí­roval jenom text, ale i hodnÄ grafických nápadů, ale to k tomu prostě patří­. Proto taky je Äas až do konce mÄsí­ce, prostě a jednoduÄe... chybama se člověk uÄí­, ale když to může obÄlehnout, tak se uÄí­ jeÄtÄ rychlej :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm je tu mnoho krásných prací­. Moji favoriti jsou:

yuno1med7yo.jpg

Ten s Yunem od Strangera se mi moc libí­, podle mÄ by se na nÄj mÄl eÄtÄ mrknout. Yuno neni vůbec hnusný mÄsto jak tu nÄkdo psal! ;D

regnarooook7xb.gif

rebornbanneranimated3v43cx.gif

Link to comment
Share on other sites

Mozna trochu moc kritiky ale : Nevyrazny postavicky, prehrava se to moc rychle, a kdyz uz by to clovek chtel psat cesky tak by mel dat hackjy a carky (resp najit font kterej je podporuje :))

Ale chvalim styl a snahu :)

A btw : jak ve velikosti?

No rychle to je fakt moc a ten českej font by se taky hodil. Mno ale je to dost pěkný :) Jen škoda těch 619kb :) Ale každopádně pěkná animace, trošku upravit a super :)

Link to comment
Share on other sites

No konecne si ukazal co v tobe je :)

Postoupil si u me na prvni pricku :)

U mÄ to furt vypadá na 2hou pří­Äku, přece jenom jistej M. to má troÄku lepÄí­ :)) No neví­m, ale Zer0x rozhodnÄ jeÄtÄ neukázal co vÄe v nÄm je...Äekal jsem ví­c :))

Link to comment
Share on other sites

Co kdyz jo? :)

A co když ne? :) Neří­kám, že ta íşprava obrázků není­ o dost propracovanější­, než u ostatní­ch, ale myslí­m, že jsi mohl použí­t jiný obrázky jako základ a hned by to bylo lepší­ :)

 

To Kozel: Taky máš super bannery, ale moje první­ 2 pří­čky jsou jasný ... :) Je to jenom, jak to vidí­m já a určo to půlka lidí­ vidí­ jinak :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...