Jump to content
Reborn fórum

Acolyte - Kde Expit?


Gwaihir

Recommended Posts

Je videt ze si jeste nebyl v labu :D Jsou sice situace kdy tu pneumu da nekdo jinej, ale ne vzdy to stihnou a ne vzdy ji daj na tebe, protoze maj na starost spoustu dalsich lidi = o procento min.

 

Ne kazdej ma potrebu chodit do labu..

Nesnasim to "V labu nedas to a to" a co? Nechapu co by kombo monk delal v labu..

Kdyz mu to poleze 10x lip kdekoliv jinde.

 

Mozna by bylo nacase Laborku zase nejak jeste vic brutalneji zmenit, aby nekteri lidi nezili jen Laborkou.

Stejne jako dnes novy lidi do 95+ neznaj zadnou jinou mapu jako niff, tak nekteri 95+ nikam jak do Laborky nejdou..

A porad se bavi jen o ni, "laborka, laborka, po*erte se vsichni!" Nechapu..

 

 

Edit: Takze me tak napada, co tak zrusit vsechny mapy a nechat jen lab + niff + mapy s bossama? :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

 

Mozna by bylo nacase Laborku zase nejak jeste vic brutalneji zmenit, aby nekteri lidi nezili jen Laborkou.

Stejne jako dnes novy lidi do 95+ neznaj zadnou jinou mapu jako niff, tak nekteri 95+ nikam jak do Laborky nejdou..

A porad se bavi jen o ni, "laborka, laborka, po*erte se vsichni!" Nechapu..

Edit: Takze me tak napada, co tak zrusit vsechny mapy a nechat jen lab + niff + mapy s bossama? :D

 

 

Hm, a kam maj jako lidi co chcet naexpit chodit?

Diky tomu ze zkuseni hraci rozdavaj postavy tak se tu to jenom hemzi lidma co z vyexpenejma postavama neumej hrat. Ale schvalne mi rekni kam jit na 90+ lvl pokud chces expit v parte a ne na dual nebo solo.

 

A ohledne zmeny protoze to de nekomu dobre - s tim muzes jit rovnou do <censorered> To uz bych bral radsi wipe.

Link to comment
Share on other sites

To mela byt spis ironie jako pokus o zmenu =)

Jde mi jen o to, ze nevim z jakyho duvodu, by tu mel nekdo novackovi prosazovat pneumu _jen_ kvuli nejakymu labu.

Nebo se tu uz delaji buildy jen na lab, protoze jinak neni mozny naexpit ani 99?

Imho lol. :D

Link to comment
Share on other sites

To mela byt spis ironie jako pokus o zmenu =)

Jde mi jen o to, ze nevim z jakyho duvodu, by tu mel nekdo novackovi prosazovat pneumu _jen_ kvuli nejakymu labu.

Nebo se tu uz delaji buildy jen na lab, protoze jinak neni mozny naexpit ani 99?

Imho lol. :D

 

Ok tak v tom pripade mlcim.

Pneumu bych ale doporucoval.

Je to jeden z nepristovatejsich skilu.

 

Popisu v kratkosti jeho nejdulezitejsi vlastnosti.

 

Netrefi te ranged attack.

Tam co je pneuma nejde hodit safety wall a naopak.

 

 

Jako maly akolyta jsem s oblibou expil na skeleton archerech, hned jak jsem ziskal pneumu - expy zadarmo.

Potom kdyz jsem trochu vyrostl tak na ryderick archerech. A potom na Antique firlockach - do te doby dokud tam slo portovat.

 

Pneuma HL Heal a BLess (a mozna ze jeste cure, coz je ale ztrata bodu) jsou jedini pomocnici maleho acolyty pro boj s hnusaky nemrtvaky.

 

 

Pro monka je to otazka - kamos lee007 kombo monk taky zadnou pneumu nema a nestezuje si.

Link to comment
Share on other sites

Jde mi jen o to, ze nevim z jakyho duvodu, by tu mel nekdo novackovi prosazovat pneumu _jen_ kvuli nejakymu labu.

Nebo se tu uz delaji buildy jen na lab, protoze jinak neni mozny naexpit ani 99?

Imho lol. :D

Kdybys cetl pozorneji, vsiml by sis ze lab byl jen jeden z duvodu proc mit pneumu :D

Link to comment
Share on other sites

. A potom na Antique firlockach - do te doby dokud tam slo portovat.

Doplnim te, ja tam dotahoval job50 v dobe kdy uz tam portovat neslo, navic s buildem ne zcela idealnim (dost mala INT=dost mala SP regen= pneuma + stunner, HL/heal tak na 30% damage maximalne)

Je tam jedinej Shinobi kteremu (kdyz si drzis AGI) tak v pohode zdrhnes, zbytek bud neagresivni (Miyobi) nebo s ranged attackem (pneuma).

 

Tehdy pro stastnejsi majitele hiding clipu (ja to nebyl) - hidnuti pred Shinobim = Shinobi odportoval, dnes nevim.

 

Pro monka je to otazka - kamos lee007 kombo monk taky zadnou pneumu nema a nestezuje si.

Lee ma diky tomu navic jeste rozumny heal :D takze mu to jde dobre i solo, i v parte s ne-priestem.

 

No mam monka (t.c.7x) s pneumou, na expeni malemu monko-acolytovi byla pneuma totalne na houby (protoze tehdy byla zapnuta zpozdena damage + nizke ASPD strilejicich potvor), co jsem zkousel ted tak na stejnych potvorach v pohode, jen je otazka jestli to ma smysl - na 2nd to flee resi mnohem elegantneji a ty bodiky mi chybi dost silne v AGI UP, takze pokud bych mel zacinat znovu, tak bych sel Bless 10, Agi 10, Ruwach+Teleport2+Warp1 = 4, heal 5 + tech 20 zbytecnych povinnych :)

Link to comment
Share on other sites

jj presne tak ukazes hru kamosom pomozes im ju nainstalowat a opatchowat a hrajete spolu dwaja ci traja ci hafo ludi ..to budem len rad , nowe twaricky sa stale radi widia a co sa tyka Dualu , jednoznacne nedoporucujem pretoze to rapidne ubera na kwalite hry a samotneho zazitku .. Presne ako pisal Trablik skus prekecat kamosa ci kamosku :D

 

PiXi

Link to comment
Share on other sites

na dual si musis vytvorit druhy ucet...urobit si tam nejakeho dobreho tahaca, napr hunta, pustit si 2x ro, lognut na jednom aco, na druhom hunta, dat si partu, share a expis s huntom a aco mas napr na follow

dí­ky

 

...Jde ale vrele ti to nedoporucuju. Daleko zabavnejsi je sehnat si nejakyho kamarada co s tebou bude hrat.

Napriklad prikazy ve hre @hledampartu a @parta nebo se zeptat na main chatu @m on

Tak já to zkusí­m. dí­ky

 

jj presne tak ukazes hru kamosom pomozes im ju nainstalowat a opatchowat a hrajete spolu dwaja ci traja ci hafo ludi ..to budem len rad , nowe twaricky sa stale radi widia a co sa tyka Dualu , jednoznacne nedoporucujem pretoze to rapidne ubera na kwalite hry a samotneho zazitku .. Presne ako pisal Trablik skus prekecat kamosa ci kamosku

....jedne kamos chvilku hral, ted uz nehraje... druhy hraje na czechro... atd. I tobÄ dí­ky.

Link to comment
Share on other sites

zdar,

takze acolita, budouci monk. Moje prvni postava na rebornu, takze equip veskerej zadnej (no dobre, +6 chain s jednim skeletonem) a jediny kde muzu byt je pay cave.. houby v gef1 me davaji hroznou sodu (a to mam vit uz asi 20) a jakmile se jich sejde vic jak tri, tak mam vazny problemy to uchlastavat.. Poposi jsou v pohode ale zadnej velkej ohen to neni.. rozjel jsem vetev na pneumu, ze bych sel na ty ray.archery ale nevim jestli to neni chyba.. prosim poradte..

zatim mam:

bless 10

agi up 1

holy light

heal 3

div.prot 10

dem.bane 1

tele 2

warp 2

staty bez blessu

str +-50

int +-11

vit +-20

dex +- 25

Link to comment
Share on other sites

zdar,

takze acolita, budouci monk. Moje prvni postava na rebornu, takze equip veskerej zadnej (no dobre, +6 chain s jednim skeletonem) a jediny kde muzu byt je pay cave.. houby v gef1 me davaji hroznou sodu (a to mam vit uz asi 20) a jakmile se jich sejde vic jak tri, tak mam vazny problemy to uchlastavat.. Poposi jsou v pohode ale zadnej velkej ohen to neni.. rozjel jsem vetev na pneumu, ze bych sel na ty ray.archery ale nevim jestli to neni chyba.. prosim poradte..

zatim mam:

 

Zdar, na monky nejsem expert, takze ke statum ti moc nereknu, je taky dost podstatne jaky "build chces jet do budoucna" ale doporucuju ti

 

1) koupit si od npc Stunner

2) jit mlatit tam co aspon neco pada

 

az budes mit pneumu tak do payon cave na skeleton archery, drainlineary a skeleton soldiery

do payonskych lesu huntit smokie kartu, bigfoot kartu a maskaradu a poopoo (z payonu 3 mapy doprava)

zajit do baylanu do prvnich pater - neagresivni potvory

navtivit orc village zejmena orc dungeon

mrknout do coal mine (kdyz ti padnou usi nebo skeleton worker budes si moct koupit zakladni vybavu)

zajit do gefenu pod houby a tam do nich rezat dokud nedas 50 job

 

 

3) pokud se chces specializovat na boj s nemrtvaky je dulezite vedet ze bless na demon a undead potvory jim snizuje staty - staci bles lvl1 a zmacknout shift, pouzivej to a nebudes litovat

 

4) mrknout se do db na vsechny demony a undead potvory

Link to comment
Share on other sites

edit: jo predpokladam ze jit z mensiho jobu nez 50 je velka kravina co?? nebo nemusim???

 

No jí­t nemusí­Ä, nikde to není­ psaný, jí­t můžeÄ klidnÄ i z jobu 40, ale jelikož jedeÄ monka, tak by to byla jen tvoje hloupost a pak by tÄ to hodnÄ mrzelo a chybÄlo by ti to. Kdysi sem mÄl Combo/Crit monka a nevydržel sem s aco expit na 50 job a Äel z menÄí­ho, tuÄí­m nějak 45-46 jobu, a pak sem toho hořce litoval a monka mazal. TeÄ, když sem si dÄlal asuráka a pak combo monka, tak sem Äel jedinÄ z 50 jobu, dokonce sem si vyjel skilly tak, že sem z tý padesátky musel, tzn. nechal sem si nakonec DP/DB :thumsup4:. Takže jí­t z 50 jobu ti vřele doporuÄuju z vlastní­ zkuÄenosti.

Link to comment
Share on other sites

super, dekuju, to s tim blesem jsem nevedel... urcite zkusim.. jinek ten build by mel byt neco jako WoE asurak..

edit: jo predpokladam ze jit z mensiho jobu nez 50 je velka kravina co?? nebo nemusim???

Nemusis, ale kravina to je :thumsup4:

 

zatim si dojed Demon Bane na 10 (stejne to potrebujes), mezitim si zkus ve hre odchytit par monku a zeptat se jich na jejich zkusenosti, co jim chybi a nechybi, a hlavne proc jim to chybi, z toho se asi poucis nejvic

 

Alespon podle me: agi up 1 je strasne malo - jednak ti pridava kazdej level bodik do flee (a jako monk mas vyhodu ze se casto obejdes bez priesta kterej ma agi10 "povinne"), ale hlavne ti strasne rychle spadne a vetsinou s potvorama za pr^H^Hzadkem nemas cas vecne tu agi nahazovat.

Druha otazka (kterou si musis odpovedet sam) je jestli ma pro tebe vetsi cenu dojet AGI na 10, nebo zvysit heal, nebo ziskat pneumu. Viz diskuse tady, zase vsechno ma sve plusy a jde o to co vyuzijes vic, pripadne (a to je individualni) s cim se ti bude lip hrat.

 

Jako asurak jen odhaduju (mam combo), ze budes mit potize s flee, na druhou stranu zase s vetsi int by se ti mohl hodit i vetsi heal na expeni... ale zase s malym flee muze v nekterych lokacich pneuma dost pomoct, (nejen) na kreatury na GW je to taky prima vec...

Link to comment
Share on other sites

Jako asurak jen odhaduju (mam combo), ze budes mit potize s flee, na druhou stranu zase s vetsi int by se ti mohl hodit i vetsi heal na expeni... ale zase s malym flee muze v nekterych lokacich pneuma dost pomoct, (nejen) na kreatury na GW je to taky prima vec...

 

 

tadle debeta uz je zrala na pokracovani ve foru o monkovi buildech a statech

tusim ze na asuru potrebujes celkem dost dex a celkem dost int - tazke si projdi buildy na monky v monk foru at vis jestli uz to mas domr.... nebo jestli to je jeste ok :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

EE, potrebuje dost DEX, STR a az pak INT(nekdo ma dokonce vic VIT nez INT).

 

Jinak s Pneumou expit na Gargach(GH), Raydric Archerech(GH Staircase) a Ancient Firelocich(Amatsu Dung).

 

Nejlepsi expy asi sou kdyz se domluvis s nejakym znamym, kterej ma low lvl Hunta/Wiznu/Sina a expit snim na share(no spis bude on expit tebe :thumsup4:). Se sinem se da krasne expit na HO, pokud ma Grimtooth(cim lepsi equip on ma, tim rychleji to pujde) - s Huntem/Wizem na Mi Gao/Increase Soilech, pripadne Geographerech.

Link to comment
Share on other sites

no ja si prave rikal, ze dam tu pneumu.. kvuli expum.. agi up pojedu spis jak heal (budu chlastat poty :> )

kamose na rebornu zatim nemam, takze budu muset solovat.. (to bych uz mel pujceny aspon prachy na ten stuner :> ) Jinak ve statech uz mam docela jasno (+-120 str/dex, int kolem 22 - bez boostu - a ostatek do vit), spis mi jde o to, jak davat skily (no nakonec i kterej stat jet driv), aby se mi dobre expilo.. treba uz ted vim, ze pneumu jsem mel jet driv - moh jsem davno rubat archery (a pred ostatnima wingovat/portovat) a tim padem bych moh mit ted min vit a ty body narvat jinam, kde by to bylo lepsi.... no je to muj 1. monk, a chybama se clovek uci :>

dik vsem za rady :>

Link to comment
Share on other sites

No, osobne bych jel nejdriv STR a DEX(vic STR) a INT/VIT bych nechal na zakladni hodnote(tedy 1 base). Az prestoupis na monka, tak bych vytahl STR na nejakou rozumnou hodnotu(treba 80-90 s bonusama, equipem a boostama) a jel DEX tak na 100, pak zase trochu STR, potom dotahnou DEX na max(tedy tech 120) a dodelat STR. Az potom bych jel INT/VIT - sp ti pri expeni chybet nebudou, pokud budes expit na Sleeperech, nebo na zelvach(tam uz s priestem)

Link to comment
Share on other sites

Hm asi takhlen ja to jel str/dex a int sem nechal na nakych 18, kdyz sem mel 60str/dex tak sem zvedal str pac sem pak chodil expit solo na zelvy ;). Tu pneumu si mal dat uplne jako prvni, to je zaklad, jako acolyta pak muzes na firelocky a gargy, i kdyz na gargy bych jel vic dex, maji hafo flee ;) . Jo a byla tu diskuze zda jet z 50 jobu, jestli jedes teda jen ciste asuru, tak nemusis joby ti este zbudou, ale zalezi jen na tobe. :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...