Jump to content
Reborn fórum

Acolyte - Kde Expit?


Gwaihir

Recommended Posts

No, osobne bych jel nejdriv STR a DEX(vic STR) a INT/VIT bych nechal na zakladni hodnote(tedy 1 base). Az prestoupis na monka, tak bych vytahl STR na nejakou rozumnou hodnotu(treba 80-90 s bonusama, equipem a boostama) a jel DEX tak na 100, pak zase trochu STR, potom dotahnou DEX na max(tedy tech 120) a dodelat STR. Az potom bych jel INT/VIT - sp ti pri expeni chybet nebudou, pokud budes expit na Sleeperech, nebo na zelvach(tam uz s priestem)

no ale za acolytu mu SP budou chybet docela :] takze radsi bych dal uplne na zacatku int trochu a potom str dex jakmile zacnes mit lvl na to abys moh mlatit rukou :]

muj nazor :]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

no ale za acolytu mu SP budou chybet docela :] takze radsi bych dal uplne na zacatku int trochu a potom str dex jakmile zacnes mit lvl na to abys moh mlatit rukou :]

muj nazor :]

A za monka mu ty SP(z INT) budou skoro nanic. Bracha ma na 84.lvlu(pure Asura/Spirit) stale 1 INT + bless a Absorb Spirit Sphere to resi - zatim si nestezuje. Navic sem uz psal ze nejlepsi je kdyz te nejakej znamej taha, pak ti je ta INT tuplem k nicemu :thumsup4:

 

Ale tohle vsechno je celkem zbytecna debata, protoze uz INT stejne ma(a nejakou VIT taky ;))

Link to comment
Share on other sites

Huh? 1 INT pro pure asuru? :thumsup4: To jste vzali kde? Sila asury se podviji podle ataku a podle aktualnich SP, takze pure asurak by mel mit INT dost. Nejde o regen ale o hodnotu max SP.

A dalsi vec je, ze INT dava bonus pri chlastani BP a kazdy spravny asurak chlastna na GW BP jak na bezicim pase.

Link to comment
Share on other sites

Huh? 1 INT pro pure asuru? :thumsup4: To jste vzali kde? Sila asury se podviji podle ataku a podle aktualnich SP, takze pure asurak by mel mit INT dost. Nejde o regen ale o hodnotu max SP.

A dalsi vec je, ze INT dava bonus pri chlastani BP a kazdy spravny asurak chlastna na GW BP jak na bezicim pase.

30 INT bodu je priblizne 150 SP, coz dozene SP equip lip nez staty, to za prve. Za druhe, build jedes tak abys ho dokazal dobre expit, takze zezacatku staty, ktery pomuzou v expeni(STR/DEX) a az dyl staty na GW(VIT a INT na dmg Asury - do pvm ti je asura stejne skoro nanic).

A jestli sis vsimnul, ja sem nepsal nic o vynechani INT, ale o tom ze INT zezacatku ti proste nepomuze tolik jako STR nebo DEX. K cemu ti je ze nekoho zabijes na jednu asuru, kdyz ti jeji casteni trva pul dne a kazdej ti ji prerusi?

Dalsi vec. Se 100 STR(total), +- 30 INT a Incubusem/Caratem zabijes Asurou vsechno krome Sword Class, tak na co vic INT?;)

To s tema potama mas samozrejme pravdu, ale zkusime priklad: kdo myslis ze bude efektivnejsi na GW - Champ se 110 STR, 120 DEX, 60 VIT a zbytek INT a nebo champ se 110 STR, 120 DEX, 60 INT a zbytek VIT? Ten druhej da sice silnejsi asuru, ale nebude to overkill? Ty lidi by zabil tak jako tak. Navic staci jedna Dancka na obrazovce a je v pr... prontere ;) To samy s WS.

Link to comment
Share on other sites

a jeste se optam, chci si udelat "idealni" hit, abych trefoval ruzny ty archery..

to se odviji ciste od dex? kouknu do databaze, upravim dex abych mel spravnej hit a je to?n nebo to nejak ovlivnuje i zbran???

edit: diky :> (nekde jsem totiz zaslech ze s lvl4 zbrani se min missuje... asi pomluva... :>)

Link to comment
Share on other sites

a jeste se optam, chci si udelat "idealni" hit, abych trefoval ruzny ty archery..

to se odviji ciste od dex? kouknu do databaze, upravim dex abych mel spravnej hit a je to?n nebo to nejak ovlivnuje i zbran???

 

http://wiki.reborn.cz/doku.php/wiki:hit

 

prepis z wiki:

 

* Hit urÄuje Äanci na zásah cí­le, je to opaÄná hodnota k flee.

* Každý bod v hitu zvyÄuje vači Äanci na zásah protivní­ka o 1%.

* Hit je kombinací­ base lvl, Dex a card bonusů: Hit = BaseLevel + DEX + Cards.

* Mummy card ve zbrani zvedá Hit o 20. Tento efekt znamená, že váÄ se zvýÄí­ o 20%.

Link to comment
Share on other sites

A dalsi vec je, ze INT dava bonus pri chlastani BP a kazdy spravny asurak chlastna na GW BP jak na bezicim pase.

 

Trochu OT ale to asi mluvis o jinym serveru, pac tu asuraci hodej asuru a az na par jedincu, zacnou spamovat na profu /hlp :)

 

 

30 INT bodu je priblizne 150 SP, coz dozene SP equip lip nez staty, to za prve. Za druhe, build jedes tak abys ho dokazal dobre expit, takze zezacatku staty, ktery pomuzou v expeni(STR/DEX) a az dyl staty na GW(VIT a INT na dmg Asury - do pvm ti je asura stejne skoro nanic).

A jestli sis vsimnul, ja sem nepsal nic o vynechani INT, ale o tom ze INT zezacatku ti proste nepomuze tolik jako STR nebo DEX. K cemu ti je ze nekoho zabijes na jednu asuru, kdyz ti jeji casteni trva pul dne a kazdej ti ji prerusi?

Dalsi vec. Se 100 STR(total), +- 30 INT a Incubusem/Caratem zabijes Asurou vsechno krome Sword Class, tak na co vic INT?:)

To s tema potama mas samozrejme pravdu, ale zkusime priklad: kdo myslis ze bude efektivnejsi na GW - Champ se 110 STR, 120 DEX, 60 VIT a zbytek INT a nebo champ se 110 STR, 120 DEX, 60 INT a zbytek VIT? Ten druhej da sice silnejsi asuru, ale nebude to overkill? Ty lidi by zabil tak jako tak. Navic staci jedna Dancka na obrazovce a je v pr... prontere :D To samy s WS.

 

Ja bych tu int na zacatek trochu dal, tak na 18 a pak bych ji zvedal az postupem casu, vit bych taky na zacatku nakou dal, pac pak se prece lip expi. Jinak hezka vec, ze pocitas s inkubusem/caratem, ale ono sehnat takovyhle vecicky neni zadna sranda :blink: .

A jinak ten tvuj priklad s champama, kazdej ma neco do sebe a nemuzes rict ze tenhle bude lepsi nez tenhle, zalezi na stylu hrani. :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

OT:

a co kdyz neda ? :thumsup4:

 

krom toho je dobry se podivat na ruzny sety, ktery jsou ve hre novy, spousta veci je tam zajimavych s moznosti sp, int, mdef aby to neco vydrzelo a tak podobne ...

 

stále sem nenaÄel set kterej by byl jednoynaÄnÄ lepÄí­ než souÄasný (minulý) karty apod...

Link to comment
Share on other sites

Jinak hezka vec, ze pocitas s inkubusem/caratem, ale ono sehnat takovyhle vecicky neni zadna sranda :blink: .

Levnejsi varianta je CoM, ktera se i na Rebu celkem sehnat da. Btw, kdyz uz si nekdo da praci a sezene dva Zeromy, Evil Druida(nebo aspon Marca) a hlavne Slotovy Brejle, tak by pro nej ten Incubus/Carat zas ta nerealnej bejt nemel.

 

A jinak ten tvuj priklad s champama, kazdej ma neco do sebe a nemuzes rict ze tenhle bude lepsi nez tenhle, zalezi na stylu hrani. :thumsup4:

Ja sem nerek "ze ten a ten bude lepsi", ja se ptal "kterej bude efektivnejsi na GW" a to je ten co ma vic VIT. Kdybych si moh do guildy vybrat ze dvou champu s temahle buildama(zadna protekce :D) tak bych jednoznacne bral toho s vic VIT, nez s INT

Link to comment
Share on other sites

kde o tom neco najdu?? dejte mi prosim nejakej link.... slysim o tom prvne... koukal jsem tu na foru ale nenasel.. (asi jsem hledal v blbi sekci...)

no esli umí­š dost anglicky tak asi nejví­c toho je na www.ragnainfo.net ..ale je tam toho mrtě takže občas se v tom musí­š trochu prohrabat..jinak stručně:sety: věci kdy musí­š mí­t různou kombinaci většinou dost rare věcí­ který spolu vytvářej nějakej efekt..do statů apod. - vše je popsaáno v popisku alespoň 1 věci ze setu popř. zkus naší­ online DB...comba: kombinace karet který taky spolu vytvářej určitý bonusy.. často podle classů přidávaj další­ věci...ovlivňujou i řekněme o hodně jiný věci než sety..na druhou stranu s nima zaplácneš slot minimálně ve 2 věcech popř. skoro v celý výbavě :thumsup4:

 

set: zkus si sám nají­t odins blessing a možná to pochopí­š :blink:

Link to comment
Share on other sites

...

tak na ragnainfo jsem to nejak nenasel.. (jeste tam kouknu jednou ale fakt nevim..)

odins blessing jsem nasel jakoze to je neco co se sklada (prijde mi to jako "quest item" neco jako swordbreaker...)

kartovy komba jsou mi jasny, ale s tim equip komba furt nejak nenachazim... jeste kouknu do ty databaze, schvalne jestli budu chytrejsi :>

edit: jo uz jsem chytrejsi... v databazi jsem to nasel... takze kombo equip u me asi hned tak nehrozi.... :>

Link to comment
Share on other sites

tak na ragnainfo jsem to nejak nenasel.. (jeste tam kouknu jednou ale fakt nevim..)

odins blessing jsem nasel jakoze to je neco co se sklada (prijde mi to jako "quest item" neco jako swordbreaker...)

kartovy komba jsou mi jasny, ale s tim equip komba furt nejak nenachazim... jeste kouknu do ty databaze, schvalne jestli budu chytrejsi :>

edit: jo uz jsem chytrejsi... v databazi jsem to nasel... takze kombo equip u me asi hned tak nehrozi.... :>

novidí­Ä chápeÄ rychle:D tak snad už poho :thumsup4:

Link to comment
Share on other sites

tak jsem po dlouhy dobe konecne udelal pneumu a vyrazil na ray archery... to byl ale hodne spatnej napad... rubu ho hrozne dlouho.. a tech expu neni zas tak moc.. nevyplati se to.. takze po pul hodine nadseni jsem se vratil do gefu a dal rubu houby.. a moje skilly proti nemrtvejm, ktery zvedam mi jsou na 2 veci.. :( no jen doufam ze to po prestupu na monka zacne byt lepsi... tohle je dost o nicem.... jo a jeste dotaz: kde koupim ty blue poty??

Link to comment
Share on other sites

tak jsem po dlouhy dobe konecne udelal pneumu a vyrazil na ray archery... to byl ale hodne spatnej napad... rubu ho hrozne dlouho.. a tech expu neni zas tak moc.. nevyplati se to.. takze po pul hodine nadseni jsem se vratil do gefu a dal rubu houby.. a moje skilly proti nemrtvejm, ktery zvedam mi jsou na 2 veci.. :(

No, raydric jsou dost drsni, spis muzu-li ti radit, prvne ji osahej Pneumu v Payon cave f2 na skeleton archerech (zadne expy, ale nic te tam nema sanci zabit), naucis se kdy ji hazet, jak ji hazet, rychle reagovat na position lag a dalsi legrace :)

Potom az si budes jistejsi, jdi bud do Glast Heimu na Gargoyly (ale je tam problem kdyz se obrni, jako monk mas sabej holy light a dopizlavat ji budes dlouho), druha varianta je Amatsu (musis na to udelat maly quest na vstup, je popsany ve Wiki) na Firelocky, ty umlatis s jejich 2k jobexpama docela dobre, agresivni je tam jedinej jeden Shinobi kteremu musis zdrhnout (nejde tam portit, ale s nahozenou Agi se to da)

 

no jen doufam ze to po prestupu na monka zacne byt lepsi... tohle je dost o nicem.... jo a jeste dotaz: kde koupim ty blue poty??

Na trhu, od NPC nebo treba vyhodne ode me :(

Ale jestli jsi zacatecnik, tak to neni zatim pro tebe, maximalne na nouzovku - cena je +- 4k za jeden

 

Ale jinak nemej strach - monk se vyznacuje tim, ze jako Aco to mas hodne tezke, vecne sedis na zadku nebo lezis :P a navic musis jit z jobu 50, ale po prestupu to zacne bytz povolani co jsem tu hral asi nejvic na pohodu - vsechny potrebne skilly mas i bez equipu (agi, heal, teleport), neco i uneses (proti mage/archer classu), damage davas taky docela hezkou, se SP problemy nemam (jedine po Asure :P )

Link to comment
Share on other sites

....

pay cave je nulova.. pneumu hodit uz umim (i kdyz pos lag je pekna svine).. gargy jsem zkousel, ale je to presne jak rikas... obrni se a dostava po 2-3 dmg... amatsu - hmm zkusim, ale nevim jestli dam ten quest.. jestli se nejak dostanu kolem hyder a tech rybaru... no a s agiup1 tomu podlaholezovi moc asi neutecu..

no a ty blue poty?? ktery NPC?? normalni tool dealer je nema, magic tool dealer v gefu taky ne... sice mam lvl asi 48/34 ale "nouzovka" nastava cim dal tim castejc.... :>

edit:dik za uklidneni :> uz "jen" 16 jobu a mam to....

Link to comment
Share on other sites

pay cave je nulova.. pneumu hodit uz umim (i kdyz pos lag je pekna svine).. gargy jsem zkousel, ale je to presne jak rikas... obrni se a dostava po 2-3 dmg... amatsu - hmm zkusim, ale nevim jestli dam ten quest.. jestli se nejak dostanu kolem hyder a tech rybaru... no a s agiup1 tomu podlaholezovi moc asi neutecu..

Quest das, mas tri moznosti:

- Portuj tak dlouho az te to hodi primo pred svatyni a pak do ni jen vlez, je to o haluzi, me to trvalo jednou asi 50, podruhe 150 portu :P

- Zkus po nekom vydyndat warp pred svatyni (kdysi jsem ho mel, uz ne :( )

- Pozadej nekoho 8x/9x abyti to tam vycistil

 

Shinobi: no pak je druha moznost, bud umirat (ja to tak taky delal kdyz nevyslo, joby z firelocka se vyplatily i tak), nebo chlemtnout Authoritative Badge

 

no a ty blue poty?? ktery NPC?? normalni tool dealer je nema, magic tool dealer v gefu taky ne... sice mam lvl asi 48/34 ale "nouzovka" nastava cim dal tim castejc.... :>

edit:dik za uklidneni :> uz "jen" 16 jobu a mam to....

http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?map=yuno&script=6442

http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?map=yu...n01&script=6447

Link to comment
Share on other sites

no a s agiup1 tomu podlaholezovi moc asi neutecu..

Nelisi se AGI up v lvlech jen dobou trvani a mnozstvim AGI ktere prida? Pokud vim, rychlost pohybu zvysujou vsechny lvly stejne, takze pokud ti zrovna neskonci v tu nejhorsi chvili, tak by to utikani nemel bejt takovej problem.

Link to comment
Share on other sites

Nelisi se AGI up v lvlech jen dobou trvani a mnozstvim AGI ktere prida? Pokud vim, rychlost pohybu zvysujou vsechny lvly stejne, takze pokud ti zrovna neskonci v tu nejhorsi chvili, tak by to utikani nemel bejt takovej problem.

Jde o to, ze s malou DEX ho nestacis hodit a hazet ji "pro jistotu" kazdych 30 sekund nezvladnes ani SP, ani bys nic jineho nedelal (jeste pneumy a nemas kdy potvoru mlatit)

 

Ale authoritative badge nebo save vAmatsu u kafry to resi, je jeden na cely patro a da se ho vsimnout podle pasti vetsinou vcas

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...