Jump to content
Reborn fórum

Acolyte - Kde Expit?


Gwaihir

Recommended Posts

Huhulal: Asi takhlen, klasika je expeni na gargach a podle me je to nejrychlejsi zpusob jet solo :) Vymaxuj si DB a kdyz se zakuklej tak jim budes davat vetsi dmg tak za 16 a to kdyz si vezmes ze v ty dobe maji uz jen tak 300hp tak to docela jde :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

presne TO je ten problem... rychle pada.. a kdyz ji musim porad obnovovat, tak to zere hrozne sp..

ale urcite to vyzkousim... treba se mi povede ho nekam odtahnout :>

Proto povazuju za nutnost INC AGI lvl 10 i pro full spirit monka :)

Link to comment
Share on other sites

tak jsem zkusil to amatsu... portoval jsem celej vecer a zjistil, ze tudy cesta nevede.. :>

tak zkusime zas ty gargy no... :>

jeste se optam, ten bless na demony a undedy jim snizuje hit a dmg nebo jeste neco jinyho?? mam ho hazet i na ty na koho pouzivam pneumu? a lvl1 ma na ne stejnej efekt jako lvl10? dekuju

edit: tak uz jsem to s tim blessem nasel.... diky

Link to comment
Share on other sites

Bless na potvory nepouzivej vubec, zbytecny sp vyplacany. Melo by to byt na udead monstra, ale neni to k nicemu. Lvl 1 ma efekt jako lvl 1.

U Aco mas pravdu, pak v budoucnu je to diametralne jine. Na Lori Ruri nebo ancient mummy se bless hodi docela dost

Link to comment
Share on other sites

Bless na potvory nepouzivej vubec, zbytecny sp vyplacany. Melo by to byt na udead monstra, ale neni to k nicemu. Lvl 1 ma efekt jako lvl 1.

 

ehm, skuteÄnÄ ví­Ä o Äem mluví­Ä? u mého kombo monka byl offensive blessing jeden z nejčastěji použí­vaných skillů a funguje na undead/demon opravdu skvÄle (bohužel kromÄ bossů :) ). a použí­val jsem to už i jako Aco :)

 

jinak staÄí­ lvl1 - prostě to sní­ži Hit (a možná jeÄtÄ něco, ale DMg rozhodnÄ ne) vždy na polovinu, takže vyÄÄí­ lvl je zbyteÄný. jestli to nějak ovlivní­ taky délku trvání­ to neví­m.

Link to comment
Share on other sites

U Aco mas pravdu, pak v budoucnu je to diametralne jine. Na Lori Ruri nebo ancient mummy se bless hodi docela dost

 

I za acolytu je to znat. Ale je pravda ze sp to zere hodne. Nedela to zadnej efekt ale taky to funguje 100% vzdy, alespon tak mi to k3ny vykladat pred cca rokem.

 

Ale samozrejme pokud bude nekde expit vyhradne v parte jako Caesar tak to porteba moc neni. :)

 

Ale treba takovej evil druid nebo ancient mumy jsou potom takovy klidnejsi. :)

Hlavni pouziti je ale predevsim pro TU pristy kteti tim snizuji LUCK cile na 0. Tusim ze to snizuje jeste HIT FLEE.

 

A na nekterych serverch mozna funguje to ze bless na cloveka nosiciho Evil Druida da Curse.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

No na Reborne este aco nemam.

Ale moje skusenosti z predchadzajucich serverov.

Prva vonku na poringoch a wilowov, kym si niesom ista, ze v payon cave jeden dam healom aspon kosticky :), ak idem na priesta, alebo ich nerozmlatim dakym peknym okovanym klacikom.

Potom sa tam da vydrzat docela dlho, kym si nestopnete partu sialencov ako ste vy a nevydate sa do hlbin payon cave dva :)

Neviem ako tu, ale obycajne aco nema nudzu najst si obcas cloviecika, co ho potiahne.

A okolo styridsiatky by mal buduci priest /za monka skusenosti nemam/ zvladat po jednom aj munakov a bongunov s healom.

Ak si trufa, tak neskorsie aj zabehnut az evil druidom.

A ochvilku moze s pokojnym svedomim prestupit.

Aspon ja som svojich priestoch expila hlavne na nemrtvych.

Ak som nenarazila na dakych milych ludi, co ma vzali na vylet k orcom a ich vyssim pribuznym :)

 

None Hope - blacksmith

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

nejaky napad kde sa da nejako jednoducho dotiahnut poslednych 10 jobov v GH je to uz nuda :)

inac jedna sa o monka buduceho asuraka...

budem velmi vdaci za akekolvek rady :):):beg:

 

 

Co skusit nejaky orky?

Nebo oprubovat gefen dungeon?

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Guest Malej Herber

Já jsem v Payonské jeskyni expil asi do 25.Base levelu... Potom jsem přeÄel do Orc dungeonu a dal jsem tam LvL 30 Job. Stojí­ to jen troÄku many a trpÄlivost při její­m naÄí­tání­, ale expy jsou za to krásný. :-D TeÄ se asi pujdu podí­vat do Ghost Castlu..

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Zdravim, uz se tu par let nikdo neozval:)

 

Mam dotaz, stejne jako ostatni. Kde expit? Precetl sem si spoustu lokaci, ale zda se mi, ze pro myho aco -> monk, zatim jenom 60base/46job, jsou nektery lokace nedostupny.. jako napr raydric archeri, kde se pohybuje spousta jinejch monster s 10k+ HP.. prece nebudu porad hazet teleporty a doufat, ze neco potkam..

 

Do ted sem se expil v Payon dung. Dosel sem az do 3.patra na Munaky a 4.patra na Sohee, ale expy uz nelezou..:)

Proto sem zacal dualit s Gunnem na Geo. Ale to je nuda.

 

Kam se muze aco podivat, jinam nez do GH, kdyz nema moc casu na party a guildy, tzn solo?

 

Diky za tipy.

 

Edit: jedina lokace mi pripada schudna, GH na gargy. Ale jinam netusim. Vsude jinde bych se svyma 1200Hp umrel..

Link to comment
Share on other sites

Zdravim, uz se tu par let nikdo neozval:)

 

Mam dotaz, stejne jako ostatni. Kde expit? Precetl sem si spoustu lokaci, ale zda se mi, ze pro myho aco -> monk, zatim jenom 60base/46job, jsou nektery lokace nedostupny.. jako napr raydric archeri, kde se pohybuje spousta jinejch monster s 10k+ HP.. prece nebudu porad hazet teleporty a doufat, ze neco potkam..

 

Do ted sem se expil v Payon dung. Dosel sem az do 3.patra na Munaky a 4.patra na Sohee, ale expy uz nelezou..^_^

Proto sem zacal dualit s Gunnem na Geo. Ale to je nuda.

 

Kam se muze aco podivat, jinam nez do GH, kdyz nema moc casu na party a guildy, tzn solo?

 

Diky za tipy.

 

Edit: jedina lokace mi pripada schudna, GH na gargy. Ale jinam netusim. Vsude jinde bych se svyma 1200Hp umrel..

 

 

Tak mas pneumu nebo ne? Jinak styl port a doufat ze potkas samotnyho rydrik archera pak pneuma a holy light je zcela bezny.

Expi na skeleton soldierech. A skeleton archerech. Maji malo hp ale celkem dobry drop.

(aple of archer a ninja clothes)

 

Taky muzes skusit masit v orc dungeonu. Nebo v pyramide mumie, verity ...

 

Kazdopadne posledni joby za acolytu se daj nejlip naexpit v parte a to nejlepe na H. orcich.

 

Dobry trik je delat hunty Vaan a jeho tabule a ony ty expy pak prichazi tak nejak samy.

Link to comment
Share on other sites

Tak mas pneumu nebo ne? Jinak styl port a doufat ze potkas samotnyho rydrik archera pak pneuma a holy light je zcela bezny.

Expi na skeleton soldierech. A skeleton archerech. Maji malo hp ale celkem dobry drop.

(aple of archer a ninja clothes)

 

Taky muzes skusit masit v orc dungeonu. Nebo v pyramide mumie, verity ...

 

Kazdopadne posledni joby za acolytu se daj nejlip naexpit v parte a to nejlepe na H. orcich.

 

Dobry trik je delat hunty Vaan a jeho tabule a ony ty expy pak prichazi tak nejak samy.

 

Pneumu nemam a po vyzkouseni (v GH sem malem zarval) se asi kvuli tomu nechytam na Gargy. Do ted sem nemel problemy bez pneumy. Skeleton archeri mi skoro nic nedelaj. Huntil sem na Munacich.

A HL je pro moje pouziti k nicemu, mam malo SP, ktery setrim na healy. To radsi priseru umlatim:)

 

Nasel sem lokaci a monstrum, ktery mi jeste dava. Bez nejak vetsich problemu. Dokebi v pay_fild10. Sice jenom 0.3%, ale porad lepsi nez 0.1%.

 

Rad bych se podival do moskovie na "les", ale tam se zatim nedostanu.

Link to comment
Share on other sites

Pneumu nemam a po vyzkouseni (v GH sem malem zarval) se asi kvuli tomu nechytam na Gargy. Do ted sem nemel problemy bez pneumy. Skeleton archeri mi skoro nic nedelaj. Huntil sem na Munacich.

A HL je pro moje pouziti k nicemu, mam malo SP, ktery setrim na healy. To radsi priseru umlatim:)

 

Nasel sem lokaci a monstrum, ktery mi jeste dava. Bez nejak vetsich problemu. Dokebi v pay_fild10. Sice jenom 0.3%, ale porad lepsi nez 0.1%.

 

Rad bych se podival do moskovie na "les", ale tam se zatim nedostanu.

Acolite class expí­m zásadnÄ buÄ v partÄ nebo na dual ,třeba na Geo.

Link to comment
Share on other sites

Acolite class expí­m zásadnÄ buÄ v partÄ nebo na dual ,třeba na Geo.

Jaký íşžasný inovativní­ a neÄekaný poznatek!

 

O pár postů výÄe pí­Äe, že dualovl na geo s gunnem, takže máÄ krapet zpoždění­

 

Jinak co takhle zkusit stingy s tim gunnem? sp se daj i vysedet :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Pneumu nemam a po vyzkouseni (v GH sem malem zarval) se asi kvuli tomu nechytam na Gargy. Do ted sem nemel problemy bez pneumy. Skeleton archeri mi skoro nic nedelaj. Huntil sem na Munacich.

A HL je pro moje pouziti k nicemu, mam malo SP, ktery setrim na healy. To radsi priseru umlatim:)

 

Nasel sem lokaci a monstrum, ktery mi jeste dava. Bez nejak vetsich problemu. Dokebi v pay_fild10. Sice jenom 0.3%, ale porad lepsi nez 0.1%.

 

Rad bych se podival do moskovie na "les", ale tam se zatim nedostanu.

 

Aha :laughing1:

To je ta deformace z povolani ja sem si myslel ze pujdes na prista a ty chces jit zatim na monka :D

 

No tak to ti doporucuju veskere orky. Na solo das nejspis jenom orc lady nebo orc wariora.

Pak ti doporucuju punky. Potom doporucuju jaky whispery a ghouly v gefenu.

 

Kdybys mel pneumu tak muzes zabijet vsechny monstra s ranged atackem s prstem v nose neb pneuma tyto utoky zcela blokuje. Ale je pravda ze hodne monku ji nema z me nepochopitelnych duvodu rado...

 

Vis co nejlepsi je se podivat do db. Podivat se kolik mas hit a dat si vyhledat monstra co trefis co maji epxy ktere by te zajimaly a co nemaji utok ktery te jiste zabije (stun, nejaky brutalni dmg peklna asp apod)

Link to comment
Share on other sites

Aha :)

To je ta deformace z povolani ja sem si myslel ze pujdes na prista a ty chces jit zatim na monka :megalol:

 

No tak to ti doporucuju veskere orky. Na solo das nejspis jenom orc lady nebo orc wariora.

Pak ti doporucuju punky. Potom doporucuju jaky whispery a ghouly v gefenu.

 

Kdybys mel pneumu tak muzes zabijet vsechny monstra s ranged atackem s prstem v nose neb pneuma tyto utoky zcela blokuje. Ale je pravda ze hodne monku ji nema z me nepochopitelnych duvodu rado...

 

Vis co nejlepsi je se podivat do db. Podivat se kolik mas hit a dat si vyhledat monstra co trefis co maji epxy ktere by te zajimaly a co nemaji utok ktery te jiste zabije (stun, nejaky brutalni dmg peklna asp apod)

 

No, postoupil sem o job a dal sem pneumu. Tusim, ze jeste pred tvym prispevkem, ale mas naprostou pravdu. Bez pneumy sem se skoro ani nedotkl garga, ted si podam dva najednou :)

 

Presne jak rikas - taky sem hledal pres db, ale prave, ze mi nevyslo moc monster, ktery by me uspokojily s job expama. Ale gargove sou fajn, na nich par lvlu udelam:D

Link to comment
Share on other sites

No, postoupil sem o job a dal sem pneumu. Tusim, ze jeste pred tvym prispevkem, ale mas naprostou pravdu. Bez pneumy sem se skoro ani nedotkl garga, ted si podam dva najednou :megalol:

 

Presne jak rikas - taky sem hledal pres db, ale prave, ze mi nevyslo moc monster, ktery by me uspokojily s job expama. Ale gargove sou fajn, na nich par lvlu udelam:D

 

Ozkousej i ty raydrik archery a firelocky davaj vic expu a z raydrik archeru pada elunko. :) Pak bys taky mohl ty kytky co sou kolem veinsu a rachelu (drosera a spol)

Link to comment
Share on other sites

ted jsem premyslel ze treba i ta blba Siroma by sla pekne s elementarnim stunerem treba :) pripadne i horsi wind palickou.

jo a mas u me jedno velke plus za jmeno :) se pozna ctenar :listen:

 

Ja bych rad mel element na zbrani, ale nevim o jinym zpusobu nez kovar a ja zadnyho kovare neznam. Equip kartu na element nemam. Takze tusim, ze zadna jina cesta neni..

 

Uz abych byl ten monk, to uz mam koupenou element zbran, ale s aco mam jenom +5 Stunner.

 

OT: Uz aby vyslo pokracovani ;)

 

Ozkousej i ty raydrik archery a firelocky davaj vic expu a z raydrik archeru pada elunko. ;) Pak bys taky mohl ty kytky co sou kolem veinsu a rachelu (drosera a spol)

 

Floci i raydricove davaj min expu nez Gargove, aspon podle db. Z gargu pada surovy elunko a dalsich par zmetku na prodej, takze to neni zase tak spatnej mob.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...