Jump to content
Reborn fórum

Nej... Hry.


Nanaki

Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply
www.heavenro.ic.cz - Ragnarok Online Free Server

Je to jeden z novich ceskych free serverov na Ro

rate - 50/50/30

Ochotny GM team

Pridte medzi nas a zabavte sa  :)

3644[/snapback]

 

HoÄ si to do Signatury, aÂť to není­ zas tak moc nápadná reklama :P

Link to comment
Share on other sites

Taky s Tebou souhlasí­m. hraji DrD léta a byl jsem nějaký Äas i redaktorem na serveru dracidoupe.cz, ale DrD+ mne nijak nenadchlo, stejne jako Ad&d. JestÄ jsem zkousel Shadowrun, ten je pomÄrnÄ zají­mavý. Ale nenaÄel jsem hráÄe, se kterými bych mohl hrát častěji.

 

Jinak na PC u mnÄ letí­ serie Might & Magic, ale hlavnÄ VII, nÄkdy i Heroes IV. A pak hokejové managery :P či napřiklad Starcratft, taková osvěděená klasika.

3374[/snapback]

 

Ach jo, dalsi ignoranti :P DrD je cele na.... dve veci. Jednoznacne AD&D :( drd som skusal raz a je to tak nedomyslene a nanic az to boli. O DrD+ ani nehovorim... Ale zato nepohrdnem inymi systemami, ako Vampire alebo Shadowrun, ked ma clovek GameMastera/PJ/StoryTellera/whatever, da sa vsetko :)

Link to comment
Share on other sites

Ach jo, dalsi ignoranti :P DrD je cele na.... dve veci. Jednoznacne AD&D :( drd som skusal raz a je to tak nedomyslene a nanic az to boli. O DrD+ ani nehovorim... Ale zato nepohrdnem inymi systemami, ako Vampire alebo Shadowrun, ked ma clovek GameMastera/PJ/StoryTellera/whatever, da sa vsetko :)

3718[/snapback]

 

 

Každý má svůj názor a není­ hned třeba kvůli tomu nÄkoho nazývat ignoranty.

 

 

Pravdou je, že jsem zkouÄel i ty tvé Vampire, ale to je opravdu zhovadilost a onicem, naprsta magořina. Mámli to vést ve tvém duchu ;)

 

Jinak na klasické DrD nedám dopustit ;) DrD+ to už je o nÄÄem jiném (nemam ho rád), to je mutace s AD&D. Což mne zaráží­, že se ti nelí­bí­když se ti lí­bí­ jedna berze a přitom mají­ tolik spoleÄného. :P

 

Jak jsem psal Shadowrun, mne zaujal. Ale rozhodnÄ to není­ nic svÄtoborného. Ale jak pro koho nÄkdo má rad punkový styl a scifi. je to rochu zmÄna odragování­ od klasických fantasy prvků.

 

Neví­m na kolik jsi byl ochoten vstoupit do herní­ho systému samotného...

 

Vedoucí­ hry, aÂť se zve jakkoliv, nemusí­ být terno. Mnohdy si hráči vystaÄí­ sami, jsouli zkuÄení­ a schopní­.

Link to comment
Share on other sites

To ignoranti nebolo myslene ako urazka, len podpichnutie, jasne ze vam neberiem vas nazor :( DrD som skusal z viacerymi PJmi a ako hovorim nic moc. AD&D... To je dlha story. Prosto a v podstate som na tom vyrastal. A preco nie ine verzie? D&D som nehral a D&D 3 - 3.5 edicia su uplne koniny, ktore nechavaju vzdnikat poewrplayerov a podobne.... Vampire je uplne chutny, len treba mat storytellera dobreho a trosku sa v tom vyznat, predsa len to je troska zlozitejsie nez DrD. Ale zato tam mas prepracovany svet, aj system. A nepotrebujes ine kocky nez 10 stenky :P.

Shadowrun je hlavne scifi. A co je na nom asik aj najlepsie je tam velmi zaujimavy sposob vyhodnocovania zasahov. Ziadne HP, v podstate staci jedna dobre mierena rana a clovek lezi, jedno ci ma tank alebo stoji nahy na ulici. Ale zasa stalo sa ze typek z ulice vykryl raketu , dobre si hodil (a nasledne chcipol na ranu z pistole :P).

A ono nezalezi len na systeme, zalezi hlavne na svete, pribehu a zo vsetkeho najviac na PJovi a hracoch. PJ je zaklad, pokial nevie ani ze co znamena to THAC0, tak nic nezahra (listuje pravidlamy ako divy), hraci sa vzdy daju usmernit :)

Link to comment
Share on other sites

Moje top 5 :P

 

1.Pokemon Silver!!! hral jsem ji asi3 roky a neprestala me bavit! asi 6x odehrana od zacatku do konce!

2.Tales of Symphonia!uzasne RPG pro Gamecube+moznost multiplayer! 3xdokonce

3.Asi FF7, sistem manipulace s materiema je bezva,ani jednou dokonce, ale zkousim to od zacatku asi 5let XD

4.FF9 na tu dobu bezva grafika a i kdyz pribeh neni tak dobry jako FF7 mam to rad :P

5.FF8, nebo Icewind Dale2 nemuzu se rozhodnout

 

nicmene...RPG rulez!!! hraju RPG od 8 a Anglictina mi jde skvele XD

 

 

 

Edit: OMG! ja zapomel na Ro :P

Link to comment
Share on other sites

Samozrejme, hra sa v co najvacsom pocte kamaratov, aby ta mal kto niest domov. kazdy hra sam za seba a kto posledny zostane stat nezvracajuc vyhrava :mellow: Hra sa samozrejme s poldecakmi, v pripade profikov z decakmi lubovolneho alkoholu, ktory hadzes do seba jeden za druhym. Niektori majstri dokazu skonzumovat na posedenie tak liter tvrdeho :P(posedenie sa mysli doba nie dlhsia ako jeden futbalovy zapas :P). Zranenia su bezne, ci uz pri ceste/neseni domov, popripade su castejsie vnutorne zranenia, hlavne na peceni.

Link to comment
Share on other sites

Atomic Bomberman, Total Annihilation, Transport Tycoon, Dungeon Keeper, Counter-Strike, Knights & Merchants, Rise of Nations, Ignition, Perimeter, HOMAM2!, GTA1,3,4,5, Worms 2 :D. To uz by aj stacilo aaaa este som zabudol Starcraft :P.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...