Jump to content
Reborn fórum

Nej... Hry.


Nanaki

Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

final fantasy neni od ameriÄanů (naÄtestí­) a rezident evil je taky konina

 

Mozna ma na mysli film Final Fantasy: The Spirith Within... Ten film byl od americanu a ano... kdyby se to melo srovnavat s normalnim FF, tak tam moc FF ani nenajdes... Nicmene na tu dobu mi ten film zas tak strasny neprijde, kdyz opomenete to, ze to melo byt FF... On ten film mel hlavne lidi nalakat na hry, coz se i docela povedlo.

Link to comment
Share on other sites

Mozna ma na mysli film Final Fantasy: The Spirith Within... Ten film byl od americanu a ano... kdyby se to melo srovnavat s normalnim FF, tak tam moc FF ani nenajdes... Nicmene na tu dobu mi ten film zas tak strasny neprijde, kdyz opomenete to, ze to melo byt FF... On ten film mel hlavne lidi nalakat na hry, coz se i docela povedlo.

ahá tak to je jiná já jsem myslel že myslí­ advent children ale to že ten rezident evil je konina to my nerozmluví­te :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Hrajete nekdo MMORPG Guild Wars? Akorat to testuju ale jet to solo je nuda ... A taky nekoho, kdo by ochotne poradil obcas treba :D
Dří­v jsem hrál .. není­ to moc nároÄný na Äas a je to asi nejlepÄí­ pvp mmorpg .. ale je fakt, že by to chtÄlo nějakou stálejÄí­ partu, s cizí­ma lidma (= dementní­/anglicky nemluví­cí­ dÄcka a podobnÄ) a v random sestavÄ (tři monkové a mesmer) to moc vtipný není­ :) Jen mi vadilo, že pro plný využití­ to chce ty tři datadisky .. a pak nejlí­p přejí­t na dvojku .. ke který budou dalÄí­ :)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Audiosurf! Znate? Hrajete?

Jedna se o hru, ktera vam vygeneruje trat na zaklade vasi vybrane pisnicky.

zde je ukazka -

nebo Pendulum - Hold Your Colour

Masivni kotel, skoda ze na tyhle srandy sem megalevej :) skoro to vypadalo jak jizda s batmobilem po D1 :)

steam = megasux

?

 

Já sem nedávno dohrál Serious Sam : The Second Encounter - doporucuju :)

Link to comment
Share on other sites

edit: distribuce her (audiosurf) po steamu = megasux

Ja pouzivam torrenty :) <- peknej smajl

Zkus si to sehnat, neni to tak tezky, nekdy to hraju i tak, ze se naopak vsem tem kostickam vyhejbam .... jo a jsou i stavy, pri kterych se do ty hry daleko vic zazeres xD

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

I když ten trickster vypadá jeÄtÄ ujetÄji než tentacle hentai :harhar: tak jsem se snažil to rozjet, no vždycky mi to resetovalo PC, a v systémových požadavcí­ch je, že to potřebuje nějakou speÄl grafiku... tak nvm asi budu muset poÄkat na nový PC ^_^

Ale vypadá to fakt dost dobře. (technicky vzato :) )

Link to comment
Share on other sites

I když ten trickster vypadá jeÄtÄ ujetÄji než tentacle hentai :harhar: tak jsem se snažil to rozjet, no vždycky mi to resetovalo PC, a v systémových požadavcí­ch je, že to potřebuje nějakou speÄl grafiku... tak nvm asi budu muset poÄkat na nový PC :)

Ale vypadá to fakt dost dobře. (technicky vzato :) )

 

Ja to dneska stáhl a zapl a v celku koncept hry je dobrej. PÄkná grafika, v celku hezký výbÄr možnosti atd.... Ale nevim nějak mÄ to nechytlo :/ asi sem moc závyslej na RO ^_^

Link to comment
Share on other sites

Ja to dneska stáhl a zapl a v celku koncept hry je dobrej. PÄkná grafika, v celku hezký výbÄr možnosti atd.... Ale nevim nějak mÄ to nechytlo :/ asi sem moc závyslej na RO :harhar:

 

hm my co sme sa uz z ro dostali sme sa stali zavyslymi na trickstri ^_^ je to pekne teda pokial vas privelmi bavia veci ako gw tak to na triksteri necakajte skor je to do pvm a velmi do questov:)

inak ak sa niekto rozhodne hrat tak pm bud mne na Athox alebo na ren na postavicku Kittynka popripade este destovi na Destik :) dostanete nasu ceskoslovensku guildu a budeme spolu chodit na bossikov (zatial je nas malo)

jj je pravda ze trickster asi potrebuje lepsiu graficku kartu nie kazdemu to ide inak na vykone pocitaca nejak nezalezi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...