Jump to content
Reborn fórum

Nej... Hry.


Nanaki

Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...
Já bych zase spí­Ä tu Dibalo II. Ta mÄ ví­c nadchla:) Jinak holduje tu nÄkdo RTS sérii Command & Conquer ? přesnÄji řeÄeno tÄÄí­ se nÄkdo na vydání­ Red Alert 3 30.ří­jna ? :drool:

strategove se urcite tesi na RA3 a SC2

Link to comment
Share on other sites

Tron má docela minulost... původní­ film z roku 82 byl na svou dobu vymakaný, pak jsem se doslechl něco o hře, no nemůžu ří­ct že by mnÄ až zklamala ale mohlo to být lepÄí­... doteÄ když mám pří­ležitost tak hraju závody svÄtelných cyklů na mobilu :megalol: Jinak jsem slyÄel něco o natáÄení­ Tron 2.0 (pokraÄování­), každopádnÄ na původní­ film doporuÄuju mrknout. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mirror's Edge :P Po hodnÄ dlouhý dobÄ akce, která se liÄí­ od tÄch fps trapáren (far cry, crysis, nový cod blabla), co kopí­rujou jedna od druhý furt dokoleÄka. Je to napí­navý, dobře to vypadá, dobře se to hraje a naví­c je to svižný - ani půl vteřiny na ohlédnutí­ za sebe :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

DoporuÄujeme, aby VáÄ poÄí­taÄ splřoval tyto konfigurace, pří­padnÄ mÄl vyÄÄí­:

OperaÄní­ systém - Microsoft Windows XP SP2/Vista

Procesor - Intel Core 2 Duo 2GHz nebo 100% kompatibilní­ ekvivalent

PamÄÂť - 2GB RAM nebo vyÄÄí­

Video karta - NVIDIA GeForce 8800 nebo vyÄÄí­, Shader Model 3.0, pamÄÂť 512MB

Mí­sto na disku - 8GB nebo vyÄÄí­

Ntb s core2duo T8100 (2x 2,1GHz), GeForce 8600 GT a 3GB ram, 1280*800 bez antialiasingu, detaily střední­ / střední­ a nikdy nedojde ani k náznaku Äkubnutí­ :P (pokud nepoÄí­tám to, že v průbÄhu filmeÄku nebo třeba při jí­zdÄ ve výtahu to na pozadí­ hrabe dalÄí­ level, ale to je spí­Ä kvůli pomalýmu disku).

Jen doporuÄuju vypnout PhysX, pokud to grafika nepodporuje plnÄ hardwarovÄ, mnÄ se to s tí­m vždy po pár minutách hryzlo :rolleyes: Nakonec to vypadá a chodí­ stejnÄ s tí­m i bez toho, takže je to fuk.

Link to comment
Share on other sites

Ntb s core2duo T8100 (2x 2,1GHz), GeForce 8600 GT a 3GB ram, 1280*800 bez antialiasingu, detaily střední­ / střední­ a nikdy nedojde ani k náznaku Äkubnutí­ :) (pokud nepoÄí­tám to, že v průbÄhu filmeÄku nebo třeba při jí­zdÄ ve výtahu to na pozadí­ hrabe dalÄí­ level, ale to je spí­Ä kvůli pomalýmu disku).

Jen doporuÄuju vypnout PhysX, pokud to grafika nepodporuje plnÄ hardwarovÄ, mnÄ se to s tí­m vždy po pár minutách hryzlo :) Nakonec to vypadá a chodí­ stejnÄ s tí­m i bez toho, takže je to fuk.

No vzhledem k tomu že sem ME dohrál tak mužu ří­ct že naplnila vÄechna moje oÄekávání­ a tÄch půl roku kterých sem ji sledoval se vyplatilo :) Opravdu jak ří­káÄ ta hra je originál sama o sobě ;) AÂť už grafickým zpracování­m, pří­bÄhem nebo fyzikou. Práv ta fyzika je ve hře podle mÄ hodnÄ vidÄt pokud si vÄí­máÄ ;) Naví­c borci z EA a nVidie udÄlali srovnávací­ video se zapnutým a vypnutým PhysX a stojí­ to za to link . Jo a jestli se ti to po pár minutách hryzlo tak to nejspí­Ä proto žes nemÄl opravnej patch ten to řeÄí­ :)

 

Jinak co ří­káte na chystaný F.E.A.R. 2 - Project Origin ? BTW: BÄhem následují­cí­ch 24 hodin by mÄlo být ke stažení­ demo :P dete do toho ? :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...