Jump to content
Reborn fórum

Stary Payon


k3dT

Chteli byste zpet starou verzi tohoto mesta?  

165 members have voted

  1. 1. Chteli byste zpet starou verzi tohoto mesta?

    • Ano zpet hned
      100
    • Ne mam soucasny Payon rad
      53
    • Nevim o co jde nebo mi je to jedno
      16


Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Protoze pribyly dalsi questy ktere maji NPC v Payonu, rozhod jsem se na serveru zpristupnit i novy payon. Stary payon ma hodne malou mapu a nevejdou se na ni vsechny npc.

 

2 Payony mi tez prijdou zbytecne, si kluk sikovny a do toho stareho payonu ty npc nacpes i kdybys jim tam mel postavit mrakodrap :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

no bolo by dobre, keby bol iba jeden payon, len by to podla mna musel byt ten novy (vetsi). tych npc je uz fakt dost a neni vylucene, ze v buducnosti tam budu pribudat dalsie.

je mi jasne, ze spravit jeden payon a popresuvat vsetky npc da urcite dost prace, ale tak uvidime ako sa to vyvinie. :-)

Link to comment
Share on other sites

Je to hodne prace, presunout vsechny ze staryho payonu do novyho, ale dobre, udelam to tak. Tohle je zatim provizorni reseni, aby byly dostupny NPC v novym payonu a nemusel jsem hledat misto pro npc ktery se tam maj presunout ze staryho. Takze casem az bude cas... tak se to vsecko zmeni na novy payon.

Link to comment
Share on other sites

No tak ty dva Payony jsou trochu divny, chtelo by to nejake INGAME vysvetleni, treba ten stary trochu ponicit nebo zamorit nejakyma mobama, proste nejaky pribeh, proc byl postaveny ten novy.

 

VysvÄtlení­ je v RO Animation ale tam se bohužel poniÄený Payon bere jako pay dung...

 

KaždopádnÄ pokud by se znova řečilo který Payon zachovat, tak hlasuju pro "Nový Payon" lí­bí­ se mi hlavnÄ proto, že když jsem zaÄal hrát tak tu byl a taky je hezÄí­...

Link to comment
Share on other sites

VysvÄtlení­ je v RO Animation ale tam se bohužel poniÄený Payon bere jako pay dung...

 

KaždopádnÄ pokud by se znova řečilo který Payon zachovat, tak hlasuju pro "Nový Payon" lí­bí­ se mi hlavnÄ proto, že když jsem zaÄal hrát tak tu byl a taky je hezÄí­...

aaa tak to jo, RO anim. sem nedal, pac me to nejak nechytlo(ani jsem to nedostahoval)..

Lepsi jeden "novy" Payon nez dva, je to takove nastavovane, sic stary Payon jsem mel rad..

Link to comment
Share on other sites

aaa tak to jo, RO anim. sem nedal, pac me to nejak nechytlo(ani jsem to nedostahoval)..

Lepsi jeden "novy" Payon nez dva, je to takove nastavovane, sic stary Payon jsem mel rad..

 

Stahovat RO Animation? tss youtube 4ever... konkrétnÄ ten dí­l s Payonem zaÄí­ná

a pokraÄuje myslí­m až do 18. kapitoly...

Ale abych nemluvil mimo topic...

Koco když půjdu z nÄkterého z okolní­ch polí­ do Payonu dejme tomu že mám warp na willowy a jdu do Payonu... do ktereho Payonu dojdu?

Link to comment
Share on other sites

Koco když půjdu z nÄkterého z okolní­ch polí­ do Payonu dejme tomu že mám warp na willowy a jdu do Payonu... do ktereho Payonu dojdu?
Oba payony budou pristupne, kapra bude nabizet warp jak do stareho, tak do noveho payon. Warpy do payonu z okolnich map (Payon Forest 01, Payon Forest 08, Archer Village a Payon GW) budou kousek od puvodnich, zkratka budete mit pristup do obou.

!

Edited by president
Link to comment
Share on other sites

Takze po restartu se kompletne zbavime stareho Payonu. Po restartu budou vsichni ze stareho presunuti do noveho, jejich savepointy se taky zmeni a mema ve starem payonu budou smazana. Kdo tam presto zustane, tak reset pozice v CP.

 

Zbytek presunutych NPC:

Suhnbi (Advanced Refiner)

Jade (Gemstone trade)

Inventor Jaax (Vyrobce toulcu)

 

Payonsky Andel z Little Angels questu

Isidora z questu na Hunter Hat - nahoru do palace

Naruto Uzumaki z Naruto Questu (Ramen Hat)

Kral poringu z questu na Poring Tower - nahoru do palace

Zelmira z questu na dalsi barvy od Tondy Toluena

Wuex Gu Duehu z questu na Vacation Hat

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ja bych tam dal ten stary payon lip se ni v nem orientuje :) :) :)

To sice jo, ale mit dva payony je ponekud neprakticky ;) a do staryho payonu se nevejdou vsechny NPC (K payonu se vztahuje hromada questu). Resp. vejdou, ale nevypadalo by to zrovna nejlip ;)

edit: o tom, jak moc prakticky/neprakticky to je se hadat nehodlam :X

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...