Jump to content
Reborn fórum

Kapra Quest


Sinarra

Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Hm ne kazdej muze huntit cely den poringy, ne kazdy je v guilde (par lidi neni v guilde) kde mu davaj karty, ne kazdy ma takove stesti pri ratu ktery bude, ze mu padne. I na tomto ratu jsem mohl kolikrat huntit jak chtel a proste dana karta nepadla... sel jsem expit a padla karta ktera byla na nic i pro vsechny ostatni.. :o

Link to comment
Share on other sites

ak by bolo cielom tych questov to aby bola kafra zadarmo dosiahnutelna za 1 den tak by boli questy zbytocne... questy su super pretoze prve dva sa daju vpohode spravit aj na 30 lvly(kludne aj menej) a kapra za 250z nieje tak vela.. a tie karty.. casom ich bude dost a bude sranda pocuvat od ludi historky tipu "dnes som pekne obtiahol noobika, kupil som poring kartu za 1,5k" :o

Link to comment
Share on other sites

ak by bolo cielom tych questov to aby bola kafra zadarmo dosiahnutelna za 1 den tak by boli questy zbytocne... questy su super pretoze prve dva sa daju vpohode spravit aj na 30 lvly(kludne aj menej) a kapra za 250z nieje tak vela.. a tie karty.. casom ich bude dost a bude sranda pocuvat od ludi historky tipu "dnes som pekne obtiahol noobika, kupil som poring kartu za 1,5k" :o

2485[/snapback]

 

mno a to je prave jak to skonci.... vykup karet od noobu za nula-prd a prodej obchodniku za 50k+

 

uz to neresim... po [ /omg ]u si brblejte...

Link to comment
Share on other sites

Uff najprv sem sa lekel že budu muset furt platit paÄ sem to mnesto podla popisu Sinarri nenaÄel.

Ale ide o to že ona tam má chybu (ne že by sem sa nejak vyznal alebo by sem chcel pyskovat) lebo ona má napí­sané že z lhz_fild03 sa má í­t dolava, dolava a dole korát u mna to bylo tak že z lhz_fild03 sem musel í­t hore, dolava a dole.

Link to comment
Share on other sites

Edit:Mno tak sa nato este pozriem lebo sa mi nieco nezda

 

Tak som to pozrela a je to no ako by som povedala je to naozaj chyba, ale zase ze by sa to nedalo najt to zase nie, kedze je tam iba jeden warp je to vlavo hore ten warp, ja som to brala ako vlavo ;) ,ale aj tak sa ospravedlnujem a opravim to.

Link to comment
Share on other sites

Tech 30 karet neni problem (je snad problem nabehnut do prontera dungu a neustale tlouct poringy ,lunaticy a podobne ?)

 

Ale to obehat tech 6 ludi je strasnej vopruz hlavne kdiz mi to akurat laguje :)

2681[/snapback]

 

Sry, ale tech 6 NPC mas po [ /omg ]u obehnutejch za fakt chvilku, ale tech 30 karet ne.

Link to comment
Share on other sites

Jo rad by som vedel kde tych kafra employes hledat nemozem nejak najst toho u prontery :)

2705[/snapback]

Ten je pekelne schovanej. Na mape s frogama uprostred, nahore mezi stromama :)

Link to comment
Share on other sites

Hehe, ja bych doporucil nekoukat prilis konkretne na to, kde se nachazi, ale spis pomuze napoveda, co zkouma :) . Kdyz zkouma vyuziti zabych stehynek (ci, co to kouma), tak koukni, kde je na mape zapadne od Pronty nejvic "zabicek" a tam ho najdes. Podobne s ostatnimi.

Link to comment
Share on other sites

asi sa nenajde dobra dusa co sem napise mapu a suradnice tych ludi co treba najst :)

 

Eriol - zapadne od Prontery

Odar - Juzne od Payonu

Brion - JV od Yuna

Teleris - SV od Geffenu

Seban - Juzne od Morrocu

Aymer - Juzne od Izlude

 

edit:tak som to chcel sem dopisat ale...

Link to comment
Share on other sites

Hele mate to nekdo spisany (ten quest ti kecy k tomu ) protoze sem nejak zapomnel kde sou zbyli 3 zamestnanci :)

2721[/snapback]

 

No, on ti to Pan ucetni rad zopakuje jeste jednou, ale:

Teleris: SV od Geff, zkouma jezky

Seban: J od Mor. chysta se skocit z utesu, pac ho tam boda nejakej hmyz

Aymer: J od Izlude, krmi ptaky ne sve kureci farme.

 

Edit: kdyz uz, tak vsechny:

Eriol: Z od Prontery - griluje si zabicky

Odar: J od Payonu - zachtelo se mu vlciho kozisku

Brion: JV od Yuna- ten je fakt mazane schovanej, pac ho nahanej kozy

Link to comment
Share on other sites

asi sa nenajde dobra dusa co sem napise mapu a suradnice tych ludi co treba najst  :)

 

Eriol  -  zapadne  od Prontery

Odar - Juzne od Payonu

Brion - JV od Yuna

Teleris - SV od Geffenu

Seban - Juzne od Morrocu

Aymer - Juzne od Izlude

2726[/snapback]

 

Ono ale fakt neni tezky je najit, kdo by si psal souradnice: gef-fild 01, pay_fild 02, nevim, neznam, ale nasel jsem :) , mjolnir_06, moc_fild 018, moc_fild 02

Link to comment
Share on other sites

asi sa nenajde dobra dusa co sem napise mapu a suradnice tych ludi co treba najst  :)

 

 

Ona by sa dusa aj nasla, len aby potom nezacali pisat dalsi ake su odpovede na quest v prestupen na BS a dalej :). A neviem, tych questov v RO nieje zas tolko aby sa nedalo trochu s nimi pohrat. To uz potom ako by vyzeralo napr take forum na WoW :) .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...