Jump to content
Reborn fórum

Kapra Quest


Sinarra

Recommended Posts

Nevim, proc to resis tak slozite. Ja udelal kapra questy (prvni 2) na levelu 14 a do levelu 20 mas kapru zadarmo. Takze mas optimalne prvnich 20 levelu na kapra quest (navic na tak nizkem levelu zjistis, ze na tech hloupych houbickach se da slusne expit).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Jednoducha odpoved: lebo som nemala ani tusaka, ze sa robia nejake Kapra questy a tak som najprv expila v geffene do lvl 20, potom sup do payonu do lvl 35 a naraz ked som chcela ist znovu do geffenu, tak som zistila, ze uz nemam za co. Potom dlho dlho geffen, aby som si zarobila na port do yuna a porty do ostatnych miest pri ktorych je 6 NPC. Zakladna crta vacsiny hracov je, ze si zasadne necitaju navod :). Super by bolo dat do kapry pod mesta polozku- Kapra quest, aby si to vsimli aj take lamy ako ja.

Link to comment
Share on other sites

Jednoducha odpoved: lebo som nemala ani tusaka, ze sa robia nejake Kapra questy a tak som najprv expila v geffene do lvl 20, potom sup do payonu do lvl 35 a naraz ked som chcela ist znovu do geffenu, tak som zistila, ze uz nemam za co. Potom dlho dlho geffen, aby som si zarobila na port do yuna a porty do ostatnych miest pri ktorych je 6 NPC. Zakladna crta vacsiny hracov je, ze si zasadne necitaju navod :). Super by bolo dat do kapry pod mesta polozku- Kapra quest, aby si to vsimli aj take lamy ako ja.

6514[/snapback]

mozna by bylo fajn, kdyz uz se nekam kyblujes si o tom miste neco precist. znas alespon pravidla servru?

Link to comment
Share on other sites

6514[/snapback]

Zasa s tými portami to nie je také horíşce, ak máÄ save v Prontere, odtiaž sa dobre dajíş dosiahnuÂť 3 NPC (aj tie Payonské), takže tým dosÂť uÄetrí­Ä - za predpokladu, že síş Ti zeny drahocennejčie ako Äas. Alebo sa dá spraviÂť nová postava a í­sÂť ten quest s řou.

PS: Ale myslí­m si, že by bolo fér, ak by Kapra pí­sala, kožko ma warp bude stáÂť. Pretože som si nevšimol, že by to robila...

Link to comment
Share on other sites

Na milu otazku, mila odpoved... myslis to strasne nudne a rozvlacne, co kazdy ostodusu preklika, aby mohol ist dalej v ro? :rolleyes:

Robim si srandy.

Ospravedlnujem sa vsetkym, ktorych som svojimi prispevkami obtazovala, myslela som si, ze to pomoze inym, co to budu robit 20+. Ak GM uzna, nech tie moje keci zmaze. Idem testovat vducholod :P .

Link to comment
Share on other sites

Roztomila Majo, ani nevis co mi na questu vadi, ale to je jedno. I z mojeho prispevku si aspon "lidi" (nevezme je jen totalni lama nebo noobik) odnesou ze si maj vzit butterfly wingy a fly wingy, takze to mas i jako radu ostatnim. Stejne jako ty sem to delal prvne na lvlu 20+ takze sem nemel vubec nic zadarmo a este sem jsme si museli mezi sebou prachy pucovat. Nebyt lidi ktery si to zkusili pred [ /omg ]em, bych do lajthajzlu nedosel asi nikdy... jedna vec je neco nevedet a druha delat jako ze nic nevis. Clovek kterej nevi co je butterfly wing a co je fly wing se k tomu questu ani nedostane. A jestli jo.... tak Loony bude mit radost ze jsou tu i takovy zacatecnici kdyz se nooberu boji jako cert krize...

Link to comment
Share on other sites

Roztomila Majo, ani nevis co mi na questu vadi, ale to je jedno. I z mojeho prispevku si aspon "lidi" (nevezme je jen totalni lama nebo noobik) odnesou ze si maj vzit butterfly wingy a fly wingy, takze to mas i jako radu ostatnim. Stejne jako ty sem to delal prvne na lvlu 20+ takze sem nemel vubec nic zadarmo a este sem jsme si museli mezi sebou prachy pucovat. Nebyt lidi ktery si to zkusili pred [ /omg ]em, bych do lajthajzlu nedosel asi nikdy...  jedna vec je neco nevedet a druha delat jako ze nic nevis. Clovek kterej nevi co je butterfly wing a co je fly wing se k tomu questu ani nedostane. A jestli jo.... tak Loony bude mit radost ze jsou tu i takovy zacatecnici kdyz se nooberu boji jako cert krize...

6561[/snapback]

nebojim, jen je nesnasim a nechci je tu

Link to comment
Share on other sites

To loony

 

Ale co bi sme robili bez noobov :P

Uz to vidim vsetci third job lvl99 len raz zacas GW a nic vic :P

Loony pochop prosimta potrebuje par noobov ktori su radi ze si spravia sakkat atd :)

Akoze prosim vas dovolte par ludom registraciu nech tu mame par mladich noobov co si precitali pravidla :)

Lebo takto to je nuda :(

Nieco ako emkonomica sa strasne pomali robieha a par malich noobov co predavaju len maso a blue gemy to je pekne na spestrenie :rolleyes:

Tak ta prosim prestan takto urazat a odkopavat noobov zo serveru :(

A raz sme boli aj mi noobovia ;)

Link to comment
Share on other sites

Aaaaaaa, prezradil sa :P. Neznasa ich preto, lebo kazdy bol raz novacik a uplna lama na entu. A Loony sa asi boji tienov minulosti, lebo bol noobik najnoobikovatejsi :( . Neboj Loony, sme pri tebe a najdes v nas oporu, chce to len sa otvorit a skupinova terapiaaaaa ... nasa skupinka anonymnych noobikov :rolleyes: je tu pre teba.

Link to comment
Share on other sites

Clovek si nemusi hrat na nooba, aby se nejak odlisil od zarytych "expitelu", kteri se snazi o uber equip a max lvl za kazdou cenu (ps: nijak to neodsuzuju). Staci se podivat na Ragnarok The Animation a zkusit nasat atmosferu Ragnaroku tak, jak si ho predstavuje Gravity. Ragnarok je, prestoze spousta lidi tvrdi opak, krasnym mistem pro roleplay a for fun hru. Hrajte proste kazdy tak, jak vas to bavi. Expete treba ve ctyrech na poporingach, i kdyz to tam moc neleze, proste pro zabavu. Od toho tu MMORPG jsou :rolleyes:.

PS: Trosku nam to jde do offtopicu, stejne jako tento muj post. Snad to ale tolik nevadi:).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nevim zda to bylo zmineno sem linej to cele prolistovat.

 

Kdyz jsem zacal kapra quest, delal jsem ho s jednou postavou, sice tu postavu mam ale nepouzivam ji, jen na prodej. Kazdopadne nemel jsem jeste tehdy vsechny karty a hotovy byli jen dve casti, treti se hodlam udelat nyni a ejhle dosel jsem tam s jinou postavou a zjistim ze bych mysel delat quest uplne od zacatku...

 

Ted me nic ineho nezbyva nez oprasit starsi postavu a jit tam s ni.

Takze otazka zni zda se to da jeste upravit aby si to pamatovalo ze kdyz uz mame slevu na celem ucte tak ze mame potrebny pocet questu hotovych na vsech postavach na accountu, nemuselo by se tam chodit stale s jednou a tutez postavou.. nehlede na lidi co si tu prvni s kterou ten quest plnili smazali.

Delat to od znovu? :huh: To se mi moc nezamlouva.... :)

Link to comment
Share on other sites

Nevim zda to bylo zmineno sem linej to cele prolistovat.

 

Kdyz jsem zacal kapra quest, delal jsem ho s jednou postavou, sice tu postavu mam ale nepouzivam ji, jen na prodej. Kazdopadne nemel jsem jeste tehdy vsechny karty a hotovy byli jen dve casti, treti se hodlam udelat nyni a ejhle dosel jsem tam s jinou postavou a zjistim ze bych mysel delat quest uplne od zacatku...

 

Ted me nic ineho nezbyva nez oprasit starsi postavu a jit tam s ni.

Takze otazka zni zda se to da jeste upravit aby si to pamatovalo ze kdyz uz mame slevu na celem ucte tak ze mame potrebny pocet questu hotovych na vsech postavach na accountu, nemuselo by se tam chodit stale s jednou a tutez postavou.. nehlede na lidi co si tu prvni s kterou ten quest plnili smazali.

Delat to od znovu? :huh:  To se mi moc nezamlouva.... :)

8099[/snapback]

bude se to muset vse delat s jednou postavou, protoze nekteri vychytrali jedinci by pak mohli obehat druhy ukol s novicem zadara a pak by si to s postavou na 70 levelu odevzdali aniz by museli zaplatit cca 3x tolik na warpech. a ten quest plni jen jedna postava. to ze zbyle postavy z uctu maji warp rovnez levneny je dobra vule spolecnosti Kapra. holt nastav prst a urvou ruku :)

Link to comment
Share on other sites

bude se to muset vse delat s jednou postavou, protoze nekteri vychytrali jedinci by pak mohli obehat druhy ukol s novicem zadara a pak by si to s postavou na 70 levelu odevzdali aniz by museli zaplatit cca 3x tolik na warpech. a ten quest plni jen jedna postava. to ze zbyle postavy z uctu maji warp rovnez levneny je dobra vule spolecnosti Kapra. holt nastav prst a urvou ruku :)

8130[/snapback]

Tak tohle mi pripada naprosto v poradku. Ten quest je o tom ze ta postav co ho plni se stane zamestnancem kapry. Takze kdyz si postavu smazes, je to jako by umrela a tudiz je s ni rozvazan pracovni pomer :) , dosud ziskana sleva je ti ponechana jako male odskodne za smrt clena rodiny :huh:

Link to comment
Share on other sites

Heh tady každej breÄí­ jak je to moc karet a že s kaprou za 700z to nemá cenu hrát. Já mám dvÄ postavy na +-60 a portuju za plnou cenu, teprv teÄ jsem si všimla téhle možnosti. NemluvÄ o tom, že jsem prodala asi tak 12 poring karet po 5k :) Tak Juuuuhuuu na poringy, jen co to přestane hlásit chybu připojení­ :devil2:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Heh tady každej breÄí­ jak je to moc karet a že s kaprou za 700z to nemá cenu hrát. Já mám dvÄ postavy na +-60 a portuju za plnou cenu, teprv teÄ jsem si všimla téhle možnosti. NemluvÄ o tom, že jsem prodala asi tak 12 poring karet po 5k  :rolleyes:  Tak Juuuuhuuu na poringy, jen co to přestane hlásit chybu připojení­  :thumbdown:

8568[/snapback]

Heh poringy za 5K?? To bych rovnou bral vsech 50 karet :D Já je prodával min. za 10K :D Jinak na obchodovani pouzivam postavu pod 20lvl, takze za ni neplatim zadny prachy za warp a se svou postavou nepouzivam kapru skoro vubec. Vetsinou totiz expim celkem dlouho na stejnem miste.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

DalÄí­ možná cesta do Lighthalzenu, neví­m zda rychlejÄí­ než od identity Sinatra a taky zatí­m neozkouÄená :)

 

Pokud se chcete dostat do Lighthalzenu rychle tak nejrychlejÄí­ cesta je Kaprou se dostat do Einbrochu a z Einbrochu dolů-vlevo-nahoru-vlevo-dolů a jste v Lighthalzenu.

 

Edit: ÂŽe jsem tou vzducholodí­ neletÄl rovnou /heh

 

Edit2:

(navic na tak nizkem levelu zjistis, ze na tech hloupych houbickach se da slusne expit).

6509[/snapback]

 

Sis něco naexpil? Možná pár promile na houbiÄkách a ani tomu bych moc nevÄřil, jsem na lvl 12 na houbiÄkách, dal jsem asi tři brouky a nehla se mi procenta ani o desetinku - a že by dávali thief bugové tak malý expy, že to nepoznám ani na lvl 12, to se mi moc nezdá, zabí­jení­ brouků je akorát k tomu, když vidí­Ä, jak nÄkomu sežerou houbičky, jinak to vypadá na ztrátu Äasu a riziko smrti :)

 

Edit3: Kdo tu prohlásil, že se dá Kapra quest, tedy aspoř jeho druhá Äást, udÄlat bez umí­rání­ i do dvacátého levelu?

Jestli, zají­maly by mÄ cesty, protože i podle http://www.tele.ic.cz/kapra_quest.html vede cesta k první­mu i poslední­mu pracovní­kovi - ví­c jsem zatí­m nezkouÄel - přes mapu s agresivní­mi monstry a to se na takhle ní­zkém levelu nedá :)

 

Edit4:

pre tych zufalych :)http://www.tele.ic.cz/kapra_quest.html :)  B)

 

18017[/snapback]

 

BodejÂť by taky ne, když u poslední­ho pracovní­ka - Telerise - mají­ ÄpatnÄ popsanou cestu. Pí­Äou tam z Geffenu nahoru - nahoru - vpravo a má se jí­t jen nahoru - vpravo, jimi psanou cestou se dostanu na mjolnir2 nebo kam, je to tam samá Flora čili pro novice životu nebezpeÄno. Aneb proÄ se nespoléhat na mapy a hledat sám, vlastní­ zkuÄenost vykoupená pár smrtmi /heh

Link to comment
Share on other sites

MÄ snad klepne, dalÄí­ zkuÄenost, proÄ nevÄřit mapám a Ämejdit si sám - dle http://www.tele.ic.cz/kapra_quest.html je Aymera nutno hledat z Izlude a vlevo-dolů-vpravo-dolů a pak nají­t, cestou mi spolehlivÄ vždycky něco dalo na kokos, protože to vedlo přes mapy agresivní­ch monster a pak zjistí­m na http://ff.bonusweb.cz/ffro/questy_kapra.html , že se dá jí­t z Payonu vlevo - vlevo, teÄ to jeÄtÄ ozkouÄet a jestli to pude, tak zastřelit autory první­ stránky, koukám že složitost rules, nedrbou se oni levou nohou za pravým uchem? :D

Link to comment
Share on other sites

MÄ snad klepne, dalÄí­ zkuÄenost, proÄ nevÄřit mapám a Ämejdit si sám - dle  http://www.tele.ic.cz/kapra_quest.html je Aymera nutno hledat z Izlude a vlevo-dolů-vpravo-dolů a pak nají­t, cestou mi spolehlivÄ vždycky něco dalo na kokos, protože to vedlo přes mapy agresivní­ch monster a pak zjistí­m na http://ff.bonusweb.cz/ffro/questy_kapra.html , že se dá jí­t z Payonu vlevo - vlevo, teÄ to jeÄtÄ ozkouÄet a jestli to pude, tak zastřelit autory první­ stránky, koukám že složitost rules, nedrbou se oni levou nohou za pravým uchem? :D

18379[/snapback]

klidni hormon a bud rad ze to je nekde popsany. bejt po mem tak by se questy nepopisovali vubec

Link to comment
Share on other sites

klidni hormon a bud rad ze to je nekde popsany. bejt po mem tak by se questy nepopisovali vubec

18429[/snapback]

 

Souhlasí­m. Jsem docela rád, že jsem si to obÄhal bez návodu a na vlastní­ pÄst. NÄkteří­ výzkumní­ci byli moooc krásnÄ skrytí­ (zejména ten, co zkoumal žabky...). Ten kdo jede podle návodu a mapy se připraví­ o potÄÄení­ ze hry...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...