Jump to content
Reborn fórum

Kapra Quest


Sinarra

Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

pre mna nie je problem postnut sem lokacie / screenshoty tych NPC (mam vsetky az na toho chlapka pri pronte, na toho som zabudol), ale naozaj si myslim ze to iba zbytocne pokazi pekny quest. problem RO je ten ze je tu velmi malo questov a vyzera ze ludia si uz na to nejak navykli a nechce sa im robit questy inak nez podla navodu :)

edit: a navyse by som povedal ze hlavny vyznam tohoto questu je aby ludia aspon trochu spoznali midgard, ja napr. hram RO viac nez rok a na polovici z tych map som bol prvy, mozno druhy krat v zivote -_-;

Link to comment
Share on other sites

pre mna nie je problem postnut sem lokacie / screenshoty tych NPC (mam vsetky az na toho chlapka pri pronte, na toho som zabudol), ale naozaj si myslim ze to iba zbytocne pokazi pekny quest. problem RO je ten ze je tu velmi malo questov a vyzera ze ludia si uz na to nejak navykli a nechce sa im robit questy inak nez podla navodu :ninja:

edit: a navyse by som povedal ze hlavny vyznam tohoto questu je aby ludia aspon trochu spoznali midgard, ja napr. hram RO viac nez rok a na polovici z tych map som bol prvy, mozno druhy krat v zivote -_-;

2859[/snapback]

 

ehm nic proti questum nemam, ale kdyz ani nevim kde ten quest zacina....

Link to comment
Share on other sites

To si mam normalne vycucat z prstu.

3252[/snapback]

Vi to prakticky kazdej krome tebe, dokonce se to i resilo v tomhle foru. Kdo to nevedel ingame, zeptal se v main chanelu. Takze... Ses takova lama, nebo se jen do tohodle chces za kazdou cenu srat, protoze "tys to prece rikal"?

 

Pokud ano, tak ses asi fakt debil; protoze Kapra je resena PRESNE tak, jak jsi sam chtel (viz tvuj prispevek v prislusne diskuzi jmenem Anketa). Takze se uklidni nebo mlc.

Link to comment
Share on other sites

To si mam normalne vycucat z prstu.

3252[/snapback]

staci citat forum, pripadne sa spytat niekoho kto ten quest uz robil. pripadne ak si hardcore RPG hrac, tak sa treba tulat midgardom a zistovat na co je to-ktore NPC
Link to comment
Share on other sites

Muzu rict ze ten kapra quest je pekna... ty houby jsou pekne na ****...

 

Hraju za maga mam hul lehce jsem se dotkl toho blbyho thief buga a nemuzu tam pouzit ani jedno kouzlo.. takze jsou tam krasne zvyhodneni thiefove a mele classy ci archer kteri mohou lehce zabit buga. Nebylo by spatny tam zapnout kouzleni .. nevim jak se mam branit... navic me zabijou a muzu tu celou cestu bezet znovu. Quest by mohl pobavit ale tenhle me tim ze tu zdlouhavou cestu pobezim nekolikrat zprotivil :P

 

Takze jestli me vyslysite jako ze si myslim ze ne. Tak by neskodilo povolit kouzla. Myslim ze kouzlama pri zabijeni hub si moc nepomuzu ani nikdo jiny...

 

Btw: jestli myslite ze jsem moc sporsty i kdyz jsem to hvezdickoval a teckoval tak at myslim ze me to dopalilo kdyz to musim behat tolikrat :P, to co je v quote to je po rozcileni :lol: uz jsem trochu vychlad :D

Link to comment
Share on other sites

Hraju za maga mam hul lehce jsem se dotkl toho blbyho thief buga a nemuzu tam pouzit ani jedno kouzlo.. takze jsou tam krasne zvyhodneni thiefove a mele classy ci archer kteri mohou lehce zabit buga. Nebylo by spatny tam zapnout kouzleni .. nevim jak se mam branit... navic me zabijou a muzu tu celou cestu bezet znovu. Quest by mohl pobavit ale tenhle me tim ze tu zdlouhavou cestu pobezim nekolikrat zprotivil  :P

 

Takze jestli me vyslysite jako ze si myslim ze ne. Tak by neskodilo povolit kouzla. Myslim ze kouzlama pri zabijeni hub si moc nepomuzu ani nikdo jiny...

 

Btw: jestli myslite ze jsem moc sporsty i kdyz jsem to hvezdickoval a teckoval tak at myslim ze me to dopalilo kdyz to musim behat tolikrat :P, to co je v quote to je po rozcileni  :lol: uz jsem trochu vychlad :D

3305[/snapback]

jenze to prave je to ze kdyz by se zaply kouzla tak by to zvyhodnilo ty co je maji a o dost vic nez sou ted ve vyhode agi charaktery :-(

Link to comment
Share on other sites

My rekni jak? Kdyz pouziju FW tak jim mozna tak vemu 1 pomoci FB tak podle levelu a za chvili mi dojde mana.. a takhle tam nepreziju a musim behat nekolikrat.... takze nejen ze jsem pomalej nez je zabiju narozdil od agi ktery je sejme rychle ale jeste to nepreziju a nemuzu se branit, to mi nepripada fer pro magy :lol:

 

klidne povol treba FD a FW ale at je aspon neco na obranu. Pomocit tech dvou toho mi to moc neurychli jen se budu moci branit aspon trochu... nereknu kdyby to bylo kousek treba hned vedle od mesta ale kolik je to map

 

Edit: k tomu zvyhodnovani magu ted krasne nakrmym broucky a prijde agi char sejme je a muhaha ma houbicky a muze jit :D

Link to comment
Share on other sites

My rekni jak? Kdyz pouziju FW tak jim mozna tak vemu 1 pomoci FB tak podle levelu  a za chvili mi dojde mana.. a takhle tam nepreziju a musim behat nekolikrat.... takze nejen ze jsem pomalej nez je zabiju narozdil od agi ktery je sejme rychle ale jeste to nepreziju a nemuzu se branit, to mi nepripada fer pro magy :lol:

 

klidne povol treba FD a FW ale at je aspon neco na obranu. Pomocit tech dvou toho mi to moc neurychli jen se budu moci branit aspon trochu... nereknu kdyby to bylo kousek treba hned vedle od mesta ale kolik je to map

 

Edit: k tomu zvyhodnovani magu ted krasne nakrmym broucky a prijde agi char sejme je a muhaha ma houbicky a muze jit :D

3309[/snapback]

mno trebas bolty.. zabijeji za 10 zasahu s malym cast timem.. nebo jeste hure.. plosny kouzla..

Ale nadruhou stranu kouzla bych tam povolil.. Proste to k tomu charu patri.. Je takovej.. kazdej char ma v urcitem poli vyhodu.. Nemuzes magum sebrat bolty na gw.. To nejde..

Link to comment
Share on other sites

mno trebas bolty.. zabijeji za 10 zasahu s malym cast timem.. nebo jeste hure.. plosny kouzla..

Ale nadruhou stranu kouzla bych tam povolil.. Proste to k tomu charu patri.. Je takovej.. kazdej char ma v urcitem poli vyhodu.. Nemuzes magum sebrat bolty na gw.. To nejde..

3313[/snapback]

tady jde spis o ty plosny kouzla. ti brouci sou tam kvuli znesnadneni, ne kvuli tomu abyste mermomoci museli umirat. da se to udelat i bez umreni :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nerad kazim tento uber quest , ale kedze Lighthalzen je hlavne mesto vsetkych zamestnancou spolocnosti Kapra ,. tak preco v nom nie je ani jedna kapra :D , mno aby to nebolo take lahke sa sem dostat ,ze? Mohli by ste tam dat kafru ktora bubude portovat len na s5 do mesta cize tam sa dostat peso ale naspat za daky hvelky peniaz dostat na s5 do mesta :P.

 

Btw mohli by ste vymysliet quest na Kafru daco taketo podobne len viac brutal a islo by tam o tom ze po dokonceni by bolo 50% zlava na sluzby Kafra . spol. :lol:

Link to comment
Share on other sites

zabijeji za 10 zasahu s malym cast timem.. nebo jeste hure.. plosny kouzla..

 

nezabijej,kdyz das na tyhle potvory typu plant/houba nakej bolt,tak mu to ubere jen 1 dmg.

 

nebo jeste hure.. plosny kouzla..

 

SG da houbam tak 2 dmg, protoze odhazuje, jedine kdyby si je nahnal ke stene.

LoV se na ne celkem hodi, ale vetsina lidi jede imho spis MS,a nevim jestli by se zabijeli tak strasne super.

Link to comment
Share on other sites

nezabijej,kdyz das na tyhle potvory typu plant/houba nakej bolt,tak mu to ubere jen 1 dmg.

SG da houbam tak 2 dmg, protoze odhazuje, jedine kdyby si je nahnal ke stene.

LoV se na ne celkem hodi, ale vetsina lidi jede imho spis MS,a nevim jestli by se zabijeli tak strasne super.

3320[/snapback]

 

Bolt na lvl 10 ji da 10*1 = 10 dmg

Link to comment
Share on other sites

pokial su kafra huby nastavene tak ako ostatne tak im bolty davaju dmg za 1 (je jedno ak lvl boltu) a nie 10*1 takze bolty by sa povolit mohli a aj mali pretoze mage je tam fakt znevyhodneny(ale zas na druhu stranu s aspd 153 som to spravil za cca 30min takze ic hrozne to nieje)

Link to comment
Share on other sites

tady jde spis o ty plosny kouzla.  ti brouci sou tam kvuli znesnadneni, ne kvuli tomu abyste mermomoci museli umirat. da se to udelat i bez umreni :D

3317[/snapback]

 

Mezi nami jak tu zminil unicorn tak brouci byvaji casto po te mape rozlezeny je jich jen 5 nebo kolik. Staci kdyz hunt si na kazdeho vystreli jednu ranu a lehnou nebo sin ci jine mele povolani si do nich bouchne. A co se tyce plosnych kouzel tak to ma az wizna,.. na tom levelu si je treba pak poda i s holi bude mit dost hp... takze na to se Loony nemuzes vymlouvat... promin ale je to chaba vymluva.

 

At reknes co reknes kouzla nijak zvlast nepomuzou pri zberu tech hub. Spis akorat jako sebe obrana. A to jeste tak 1 rychlej FB nebo FW aby na me brouci nesli.

 

Schvalne zkus si to jeste promyslet a vem si maga obyc treba level 20 zajdi si tam a povol si kouzla a jsem zvedav jak moc ti ty kouzla pomuzou lehce tukni do brouka. Nebo s tim zkus zbirat houby, mimo chodem kdyz nemuze mag pouzivat kouzla proc muze aco pouzivat heal ? :P:lol:

Link to comment
Share on other sites

Mezi nami jak tu zminil unicorn tak brouci byvaji casto po te mape rozlezeny je jich jen 5 nebo kolik. Staci kdyz hunt si na kazdeho vystreli jednu ranu a lehnou nebo sin ci jine mele povolani si do nich bouchne. A co se tyce plosnych kouzel tak to ma az wizna,.. na tom levelu si je treba pak poda i s holi bude mit dost hp... takze na to se Loony nemuzes vymlouvat... promin ale je to chaba vymluva.

 

At reknes co reknes kouzla nijak zvlast nepomuzou pri zberu tech hub. Spis akorat jako sebe obrana. A to jeste tak 1 rychlej FB nebo FW aby na me brouci nesli.

 

Schvalne zkus si to jeste promyslet a vem si maga obyc treba level 20 zajdi si tam a povol si kouzla a jsem zvedav jak moc ti ty kouzla pomuzou lehce tukni do brouka. Nebo s tim zkus zbirat houby, mimo chodem kdyz nemuze mag pouzivat kouzla proc muze aco pouzivat heal ? :D:lol:

3335[/snapback]

sem tam s magem na 14 levelu a 4 jobu. nebrecim, hraju. spokojenej s odpovedi?

Link to comment
Share on other sites

Mezi nami jak tu zminil unicorn tak brouci byvaji casto po te mape rozlezeny je jich jen 5 nebo kolik. Staci kdyz hunt si na kazdeho vystreli jednu ranu a lehnou nebo sin ci jine mele povolani si do nich bouchne. A co se tyce plosnych kouzel tak to ma az wizna,.. na tom levelu si je treba pak poda i s holi bude mit dost hp... takze na to se Loony nemuzes vymlouvat... promin ale je to chaba vymluva.

 

At reknes co reknes kouzla nijak zvlast nepomuzou pri zberu tech hub. Spis akorat jako sebe obrana. A to jeste tak 1 rychlej FB nebo FW aby na me brouci nesli.

 

Schvalne zkus si to jeste promyslet a vem si maga obyc treba level 20 zajdi si tam a povol si kouzla a jsem zvedav jak moc ti ty kouzla pomuzou lehce tukni do brouka. Nebo s tim zkus zbirat houby, mimo chodem kdyz nemuze mag pouzivat kouzla proc muze aco pouzivat heal ? :D:lol:

3335[/snapback]

Ale ti brouci jsou preci neagresivni, jen lootujou, takze nevim proc bys je mel zabijet. Btw mel by se tam zakazat i agi a bless kdyz nejdou ostatni skilly :P

Link to comment
Share on other sites

sem tam s magem na 14 levelu a 4 jobu. nebrecim, hraju. spokojenej s odpovedi?

3336[/snapback]

 

ty nebrecis nad nicim ,.. myslim si o tom svoje o questu a zacinam obdivovat tvy myslenkovy pochody. Neminim dal pokracovat, akorat bych se jeste vic nastval, nektery tvy reakce jsou fakt ... viz ze jsi mag na 14 levelu a 4 joby a kolikrat jsi se nechtene ,diky priklad lagu, trefil do brouka? Ne neodpovidej nechme to plavat. Proste muj nazor je ze vypnuti skillu hlavne co se tyce pro maga jako obranu je nesmysl, neziska tim zadnou vyhodou jen se muze branit :lol:

 

 

Btw: ja tu nebrecim ja to mam za sebou, me slo o zkvalitneni questu kazda drobnost je znat. Ale o to tobe zrejme nejde. Hlavne ze je to HC, ze? :D Je mi jasny ze si te timto nenaklonim ale nejsem nekdo kdo se za svy nazory stydi i kdybych tim mel neci ego posramotit B)

 

 

Ale ti brouci jsou preci neagresivni, jen lootujou, takze nevim proc bys je mel zabijet. Btw mel by se tam zakazat i agi a bless kdyz nejdou ostatni skilly wink.gif

 

Ano jahy melo by se tim padem zakazat pro vsechny skilly i heal, pomalu i utoceni na toho brouka.

Btw: ano jsou neagresivni ale nemam prilis super net, staci maly lag a aby byli blizko u toho a nestihnu vzit houbu a misto toho nechtene kliknu na danyho brouka pak uz je jasny ze lezim. nebo nevim ci to je netem nebo necim jinym, ale kdyz se snazi ten brouk sebrat tu danou vec jako by se pohne namiste a pak je jinde. A to je napriklad i u jinych veci kdyz mag pouzije FB na monstrum tak je monstrum namiste nez skonci skill a pak je kousek ode me. Takze clovek se nemuze spolehat na zrak. <_<

 

Dost flamu jestli to tu obsahuje. Dyztak to GM smazou .. :P

 

Edit: pokud se mi tento post nesmaze je to ma posledni reakce v tomto topicu :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...