Jump to content
Reborn fórum

Reborn srazek, duben 2008


Koca

Termin srazu  

46 members have voted

  1. 1. Ktery vikend vam vice vyhovuje?

    • 5. - 6. dubna (April)
      14
    • 12. - 13. dubna
      3
    • 19. - 20. dubna
      6
    • 26. - 27. dubna
      18
    • 3. - 4. kvetna (Maj)
      89


Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ahoj, fotky ze srazu. Ulricovi (ty uz jste videli) a Acriho. Vlevo kdyz otevrete album je moznost ke stazeni v puvodnim rozliseni. Enjoy. ZDE JSOU FOTKY :thumbdown:

 

 

edit: vsiml jsem si ze ke stazeni potrebujete ten samy program co na upload. nebojte se ho. mista to na disku moc nezabere a pak to muzete smazat mozna. A jestli nechcete stahovat pres picasa, tak muzete stahovat po jedne, ale 177 fotek chvili zabere.

Edited by Marcop
Link to comment
Share on other sites

Super, ze skvelyho srazu jsou skvely fotky a hlavne skvely zazitky :whistling: Koukam, ze had byl docela atrakci :yay: A dalsi fotky nejsou? Se jich nemuzu nabazit :( Jsem moc rad ze jsem tam videl vsechny znamy i neznamy tvare. A kdybyste nekdy hrali fotbalek, tak nikdy ne se strexim a proti Ren :) Potvrdilo se, ze strexi je fakt jen fanda a Ren umi dobre ovladat chlapy na hristi :thumbdown:

 

A taky se chci zeptat... jaka byla cesta domu? :)

Link to comment
Share on other sites

A taky se chci zeptat... jaka byla cesta domu? :thumbdown:

Nepodarilo se mi najit zussku ve vlaku a nasral jsem tam vsechny, takze nic moc; a porad nevim, jestli dojela domu v poradku. Nastesti me nedefenestrovali a dokonce mi ani nikdo ze stojicich spolucestujicich, nadavajicich jak dlazdici, nerozbil cifernik

Link to comment
Share on other sites

Nepodarilo se mi najit zussku ve vlaku a nasral jsem tam vsechny, takze nic moc; a porad nevim, jestli dojela domu v poradku. Nastesti me nedefenestrovali a dokonce mi ani nikdo ze stojicich spolucestujicich, nadavajicich jak dlazdici, nerozbil cifernik

Zusska imho dojela v poho, uz jsem si s ni psal....

 

Ale my s garim jsme pod 3 km z 20km vzbudili tatika a jel pro nas ve 3 rano :whistling: To bylo po tom, co nas zastavili falesni cajti s nabí­dkou odvozu :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Tak jak tak koukam na ty fotky... musim rict ze me stve moje neucast xD ale tak snad na pristi bych uz mohl dorazit :yay: hlavne me docela zarazilo ze lidi na fotkach parej RO jak uz bylo receno :thumbdown: ale v dnesnim svete je koneckoncu mozne cokoliv :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Vedel sem ze se nekdo chytne, ale zrovna ty :whistling:

 

.... :yay:

A proc ne ja? :) Nejsem sice pří­mo z HK, ale rozhodnÄ je HK lepÄí­ než Pardubice.... :thumbdown:

 

EDIT:

 

A reklamuju fotografa .( nemam zadnou spolecnou ani se Zusskou, ani s R-e-n sobicek.

 

To bude tim, že fotila hlavnÄ Zusska.... a s R-e-n jsi to mÄl udÄlat jako Koca....přilepit se :) /swt

 

Dobrou noc :(

Edited by Ar.Ulric
Link to comment
Share on other sites

Jj, Hradec Kralove u Pardubic :P
A proc ne ja? :) Nejsem sice pří­mo z HK, ale rozhodnÄ je HK lepÄí­ než Pardubice.... :thumbdown:
Ale my s garim jsme pod 3 km z 20km vzbudili tatika a jel pro nas ve 3 rano :) To bylo po tom, co nas zastavili falesni cajti s nabí­dkou odvozu :whistling:
NÄkterým vÄcem tu opravdu nerozumí­m .. 3 km, 20 km a cajty sem Äet snad desetkrát a furt nechápu :(

 

PřekvapivÄ jsme noc s Erastem včichni přežili, teda krom hada, kterýho "nekdo" natrhnul :) No a vlak i autobus jsme taky včichni stihli, i když nÄkteří­ tÄsnÄ :yay:

Edited by Gell
Link to comment
Share on other sites

NÄkterým vÄcem tu opravdu nerozumí­m .. 3 km, 20 km a cajty sem Äet snad desetkrát a furt nechápu :yay:

 

PřekvapivÄ jsme noc s Erastem včichni přežili, teda krom hada, kterýho "nekdo" natrhnul :( No a vlak i autobus jsme taky včichni stihli, i když nÄkteří­ tÄsnÄ :thumbdown:

Jop, ja se omlouvam, psal jsem to ve spÄchu a taky jsem se tam přepsal....

 

Takže to napí­Äu tak, aby se to (snad) dalo pochopit...

 

S Garim jsme dorazili do HK a Äekala nas 20km dlouhá cesta domů a to peÄky... po cca 40minutách cesty (tj odhadem ty 3 km) nás zastavili policajti. NemÄli uniformy, služební­ auto, nic...jen nějakej retro průkaz, kterej rozhodnÄ nevypadal na pravej a naví­c nás chtÄli svézt... prostě hodní­ hoÄani :)

Odmí­tli jsme a zavolali si na odvoz mého tatí­ka, který mÄl pochopitelnÄ radost :) tak to bylo o naÄí­ cestÄ...když vynechám cestu vlakem s 28-mi letou paní­ z Ostravy :whistling: ... (Äí­slo na ní­ mám, ale psst).....

....

 

Mno jinak jako chudák had...když jsem koukal na fotky co se s ní­m vÄecko dÄlo... /shy

Edited by Ar.Ulric
Link to comment
Share on other sites

po cca 40minutách cesty (tj odhadem ty 3 km) nás zastavili policajti

 

Haha, to by bylo, keby vas odvezli, okradli, znasilnili a vyhodili nekde u Liberce :whistling:

 

:thumbdown:

 

btw. jsem si myslel ze falesna policie je spise vyhradou Ruska a ze u nas se nevede :yay:

Edited by Marcop
Link to comment
Share on other sites

Haha, to by bylo, keby vas odvezli, okradli, znasilnili a vyhodili nekde u Liberce :yay:

 

:thumbdown:

 

btw. jsem si myslel ze falesna policie je spise vyhradou Ruska a ze u nas se nevede :(

 

Tak Garimu by se to třeba lí­bilo :whistling:

 

btw: jestÄ nÄkdo má nějaké fotky? :)

Link to comment
Share on other sites

Pamatuji si, že Zusska fotila obsah mého peta(Psa) a tak podobnÄ... Jen velká Äkoda, že moje fotka s Odolem (ve hře Durgen) na stojáka je rozmazaná... A já jsem si na vás připravila tak krásnÄ rafinovaný kostým i s ouÄkama... /sob

 

Ale dí­ky moc za sraz, byl bájeÄnej. Jen Äkoda, že jsme se s hodnÄ lidma, co jsem chtÄla poznat, minuli... :thumbdown:

Link to comment
Share on other sites

Jen velká škoda, že moje fotka s Odolem (ve hře Durgen) na stojáka je rozmazaná... A já jsem si na vás připravila tak krásně rafinovaný kostým i s ouškama... /sob

 

 

hmh? Mě to nepřijde rozmazaný http://picasaweb.google.cz/sexynka/RebornS...922688557600546

 

:)

 

edit: Taky jsem to fotil s durazem na to, aby to bylo ostry.

 

 

 

JeÄtÄ jedna vÄc? Jaká by byla potenciální­ íşÄast na srazu v OstravÄ? Myslim, že bych tam dostal tyhle lidi: Dani Filth, Voldemort, Acriko, Freecoolin, Dita von Teese, Ramosek, Minie, Ceris, 1Arwen1 a mozna aj Zussku. (to jsou 4 slecny a myslim ze kdyby prisel aj zbytek me gildy, tak by jich bylo 10). ^^

Edited by Marcop
Link to comment
Share on other sites

Ostrava? hmmm :)

To bych se aj kouknul)) To by urco prisla aj nejaka vetsina vladcu:)

 

Ono se to nezdá, ale Ostrava a okolí­ skrývá netuÄené množství­ ROÄkařů. Jinak aj Auri by možná dorazila, ta to má taky blí­zko. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...