Jump to content
Reborn fórum

Stalker - buildy


Gildor

Recommended Posts

Tak Vittku,Stalker je od toho aby dokazal svliknout hlavne SinXe,LKacka....tedy empobreakry...

Ale koho by na GWckach divest nepotesil..treba takovy Sacri palda bez protektu.. to je pekna lahudka pokud ma min dex :D

PS:Vittku,Morgie dokaze svliknout i treba takovyho snipera jako jsem ja,a to ze tech 99 base dex mam..sice az na nejaky ten pokus ale preci jen me svlikla... :X

 

 

Nj pokud vim tak zrovna morgie nejede striperku ale daggerku takze dexu nema naplno (base dex 99) na strip bohate staci base DEX+JB+DEX jidlo (5-10) , stejne STrip ma sanci max 25% na uspech.... s Roguem co ma base dex 62 (celkem 75) jsem stripnul 3x za sebou a rychleji nez s rogunou o max dex 120 :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Takze chtÄl bych jet Stalka na GW a abych si snim mohl i neco nahuntit a naexpit.

Je to dagger,strip,GW Stalk 99/70:

str:93+47 (Chase walk+16 z linkou na 5 minut,blees,Alice doll+cramp+2xring tarou+mantis)

int:1+15 (847sp)

agi:48+24 (Zaokrouhlená aspd z agi a berserk potem na 175 a flee 221)

dex:67+23 (90 na strip ujde)

vit:60+5 (11335 HP)

luk:1+7

 

EQ:

Alice doll (1)+cramp (tady me trapí­ že nejsou redukce)

Masguarade

Pirate dagger+5atak nebo Father's White Moustache+10atak

+4 Valk Armor(1)+ ED nebo Marc nejlepe oboje:)

+4(+6) Valk stit(1) + Thara

+4 Diabolus Manteau(1) + Raydr

Variant Shoes +20% HP a SP

Ring(1)+ Tarou

Ring(1)+ Mantis

 

Dagger:

+7(+8)Mess+ 3xhydra+1SW

Ice pick

Moje druhá varianta:

str:91+44 (Nutnost +5str jí­dlo na zaorkouhlení­)

int:1+15 (847sp)

agi:41+24 (Zaokrouhlená aspd z agi a berserk potem na 174 a flee 213)

dex:67+23 (90 na strip ujde)

vit:65+5 (11460 HP)

luk:1+7

 

EQ:

Feather Beretka (skoro jedná zmÄna v EQ jeÄtÄ mí­sto tarou mantis)

Masguarade

Pirate dagger+5atak nebo Father's White Moustache+10atak

+4 Valk Armor(1)+ ED nebo Marc nejlepe oboje:)

+4(+6) Valk stit(1) + Thara

+4 Diabolus Manteau(1) + Raydr

Variant Shoes +20% HP a SP

Ring(1)+ Mantis

Ring(1)+ Mantis

 

Dagger:

+7(+8)Mess+ 3xhydra+1SW

Ice pick

 

Moje třetí­ varianta:

str:86+44 (130 str bude to stačit?)

int:1+15 (847sp)

agi:33+24 (Zaokrouhlená aspd z agi a berserk potem na 173 a flee 206)

dex:77+23 (100 na strip je to slusne)

vit:68+5 (11885 HP možna dát agi 26+24 aspd 172 a flee199 a dat vit:72+5 a mí­t 12160 HP?)

luk:1+7

 

EQ:

+4(+6)Feather Beretka

Masguarade

Pirate dagger+5atak nebo Father's White Moustache+10atak

+4 Valk Armor(1)+ ED nebo Marc nejlepe oboje:)

+4(+6) Valk stit(1) + Thara

+4 Diabolus Manteau(1) + Raydr

Variant Shoes +20% HP a SP

Ring(1)+ Mantis

Ring(1)+ Mantis

 

Dagger:

+7(+8)Mess+ 3xhydra+1SW

Ice pick

 

skill tree na Full strip a preserve.

Potřeboval bych poradit jakou z tÄch tří­ možností­ použí­t nebo jak poupravit zmÄny v EQ nebo neco přihodit.

Předem dÄkuji za rady.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Takze chtÄl bych jet Stalka na GW a abych si snim mohl i neco nahuntit a naexpit.

Je to dagger,strip,GW Stalk 99/70:

str:93+47 (Chase walk+16 z linkou na 5 minut,blees,Alice doll+cramp+2xring tarou+mantis)

int:1+15 (847sp)

agi:48+24 (Zaokrouhlená aspd z agi a berserk potem na 175 a flee 221)

dex:67+23 (90 na strip ujde)

vit:60+5 (11335 HP)

luk:1+7

 

EQ:

Alice doll (1)+cramp (tady me trapí­ že nejsou redukce)

Masguarade

Pirate dagger+5atak nebo Father's White Moustache+10atak

+4 Valk Armor(1)+ ED nebo Marc nejlepe oboje:)

+4(+6) Valk stit(1) + Thara

+4 Diabolus Manteau(1) + Raydr

Variant Shoes +20% HP a SP

Ring(1)+ Tarou

Ring(1)+ Mantis

 

Dagger:

+7(+8)Mess+ 3xhydra+1SW

Ice pick

Moje druhá varianta:

str:91+44 (Nutnost +5str jí­dlo na zaorkouhlení­)

int:1+15 (847sp)

agi:41+24 (Zaokrouhlená aspd z agi a berserk potem na 174 a flee 213)

dex:67+23 (90 na strip ujde)

vit:65+5 (11460 HP)

luk:1+7

 

EQ:

Feather Beretka (skoro jedná zmÄna v EQ jeÄtÄ mí­sto tarou mantis)

Masguarade

Pirate dagger+5atak nebo Father's White Moustache+10atak

+4 Valk Armor(1)+ ED nebo Marc nejlepe oboje:)

+4(+6) Valk stit(1) + Thara

+4 Diabolus Manteau(1) + Raydr

Variant Shoes +20% HP a SP

Ring(1)+ Mantis

Ring(1)+ Mantis

 

Dagger:

+7(+8)Mess+ 3xhydra+1SW

Ice pick

 

Moje třetí­ varianta:

str:86+44 (130 str bude to stačit?)

int:1+15 (847sp)

agi:33+24 (Zaokrouhlená aspd z agi a berserk potem na 173 a flee 206)

dex:77+23 (100 na strip je to slusne)

vit:68+5 (11885 HP možna dát agi 26+24 aspd 172 a flee199 a dat vit:72+5 a mí­t 12160 HP?)

luk:1+7

 

EQ:

+4(+6)Feather Beretka

Masguarade

Pirate dagger+5atak nebo Father's White Moustache+10atak

+4 Valk Armor(1)+ ED nebo Marc nejlepe oboje:)

+4(+6) Valk stit(1) + Thara

+4 Diabolus Manteau(1) + Raydr

Variant Shoes +20% HP a SP

Ring(1)+ Mantis

Ring(1)+ Mantis

 

Dagger:

+7(+8)Mess+ 3xhydra+1SW

Ice pick

 

skill tree na Full strip a preserve.

Potřeboval bych poradit jakou z tÄch tří­ možností­ použí­t nebo jak poupravit zmÄny v EQ nebo neco přihodit.

Předem dÄkuji za rady.

 

Tak nejdriv budu uplne uprimny. Stalker je only recaller bitch. Ma skvele parametry pro utek a schovavani a pro to je to asi nejlepsi recaller jakeho guilda muze mit. Dmg to na GW bowlingem da mensi nez LK a jeste ma min HP a jelikoz se na rebornu da divest zrusit protekcema(a dost casto ten char uz protekce treba i ma) to z nej krome recallera dela jeden z nejvic na nic charu na GW.

Paklize se ti ale libi stalker kvuli jeho luxusnimu kozisku(pro upresneni stalkerka! :D ), tak par pripominek:

Lepsi je dat si do alice vanberka a dva ringy s mantisema(vanberk ti nepridava str v zavislosti na accesorku(tarou) narozdil od crampa).

Mes ma tri sloty a ne ctyri.

Nejlepsi je imo treti varianta, jen bych u takovedleho stalkera asi pouzival thorn kombo(thorn shield s tharou a horn of buffalo s mantisem), ta aspd z nej prijde vhod.

Jinak ja osobne bych si udelal stalkera s 80+ vit a dex a zbytek bodu do str pro nosnost a int kvuli BP(preci jen ten chase walk zere strasne manu, tak aby mu nedosly BP behem schovavani a behani po hrade). Kopirovat flying kick a mit remove trap pro co nejjednodusi probihani campu a nasledne recallovani.

Link to comment
Share on other sites

...a jelikoz se na rebornu da divest zrusit protekcema(a dost casto ten char uz protekce treba i ma) to z nej krome recallera dela jeden z nejvic na nic charu na GW...

a jak je to ted, vypisuje se ti alespon ze ma nekdo protekce jako na GWro? nebo to je pouze tam?

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

a jak je to ted, vypisuje se ti alespon ze ma nekdo protekce jako na GWro? nebo to je pouze tam?

 

Ja jsem recallera na Rebu nehral asi tri mesice, takze fakt nvm. Ale predtim se mi to vypisovalo, ale to bylo mozna nejakym haxlym GRFkem zas. :D

Link to comment
Share on other sites

a int kvuli BP(preci jen ten chase walk zere strasne manu, tak aby mu nedosly BP behem schovavani a behani po hrade).

 

Ve většině případů vychází nosnost ze str > účinnost BP z int, do the math :D

 

Int dávaj stalkeři kvůli softdef na heavens drive

Link to comment
Share on other sites

Ja kdybych jeste nekdy delal novyho stalkera a chtel s nim chodit na GW tak bych si udelal neco takovyho(ale jeste bych si s tim pohral na testu) :

http://calcx.wushuang.ws/?caCbLbiaObCabboa8abEbaagvaaaaaaaaalkga4aaaaaanwc0d7b4euiMbnnCbplHaafGdSfGdSeegaaikkakaaaabkkaamaaaaabaaacuaaaaHaaaa

 

Osobne bych teda (diky moznosti mit GTB) mel 0 INT a slo by to do STR/DEX a v ruce jiny acessorka.

Podle me je stalker na tri veci na GW > divest,recall a nepozorovane proniknout do emproomu a vzit hrad (ale diky upravam GRF fakt nevim jestli je to jeste realne).

Kdyz jsem delal Gabi,resil jsem nekolik veci : vykryti prvnich sonicu,divest,pasti,stun,co nejrychleji rozsekat empo,edge(coma) > vse fungovalo jen do urcite doby,ale radeji se k tomu nebudu uz vracet :D

Furt si myslim,ze podobny AGI buildy jsou lepsi nez STR ci INT ci VIT,protoze stalk ma hodne zpusobu jak se vetsine veci vyhnout.Nebudu to tu rozepisovat,protoze se tu najde urcite dost lidi,kteri budou semnou nesouhlasit,takze kdyz by to nekoho zajimalo muzem pokecat po PM :)

Link to comment
Share on other sites

Bych i řekl, že tÄ skoÄí­ champ přes ghosta :D A neni ani třeba gemini, +5 dark bash se stal golemem ti dá taky +50% stun resist. A jestli máÄ jeÄtÄ neosazený brejle, tak nightmare > marduk

Link to comment
Share on other sites

Ve vÄtčinÄ pří­padů vychází­ nosnost ze str > íşčinnost BP z int, do the math :D

Int dávaj stalkeři kvůli softdef na heavens drive

Jestli by nějaká Äí­lený stalker jel 99vit, 99dex, equipem s váhou 650 a 170CWP (1190 váhy) tak :

2INT a 25STR = 963 volné nosnosti a 130% íşčinost BP => 64 BP, 97 SP, 6208 SP obnoveno

25INT a 2STR = 353 volné nosnosti a 176% íşčinost BP => 23 BP, 132 SP, 3036 SP obnoveno

15STR a 15INT = 743 volné nosnosti a 156% íşčinost BP => 49 BP, 117 SP, 5733 SP obnoveno

(neví­m jak eathena zaokrouhluje, poÄí­táno na 89,0%)

 

Takže ano, str > int (stejnÄ bych to ale jel 1/2 na 1/2)

Link to comment
Share on other sites

Ja to Marwe delat nebudu,jen rikam jakym smerem bych se vydal,rozhodne to neni nic finalniho a jeste bych si s tim hral,jen jsem chtel rict,ze me stale prekvapuji takove ty "zastarale" buildy stalkeru.

Co se tyce asury,tak ano skoci ti i s ghostem,ale to te skoci i kdyz budes mit 60+VIT (teda ti lepsi champove,vim z vlastni zkusenosti) a proti asure musis chte nechte hiddovat.Ano,nevim jak to ted vypada na GW,ale pro me byl vetsi nepritel demo,sonic nez asura.

A kdyz uz bych mel tu moznost tak dam radeji geminiho do dark bash a marduka do bryli nez ty druhy karty :D

Link to comment
Share on other sites

 

JeÄtÄ by byly rozdí­ly pokud by jsi nejel 99/99 třeba by ti vyÄlo 50 str 10 int a po sundání­ int na 1 by vyÄlo 53 str, snad jen v takovém pří­padÄ by bylo int>str. Neví­m jestli je to správnÄ z hlavy, jen jsem chtÄl dát pří­klad.

StejnÄ aby jsi efektivnÄ dodgnul vÄtčinÄ HD od low int profů potřebujeÄ hromadu vit, full redukce a jeÄtÄ snad i přes 30 base inty.

Na hit jedniÄkovým SG potřebujeÄ snad jeÄtÄ ví­c int.

 

 

 

Jsi mÄ naví­c úplně zmátl, dark bash zabí­rá vÄechny tři sloty na hlavÄ :D

Já tÄ chápu, že by jsi chtÄl dÄlat univerzální­ho vojáka, pro zábavu a tak. ProstÄ ty "starý" buildy nejsou zastaralý, jsou to utility charaktery pro GW- vit/agi= recall dex/vit= divest

Link to comment
Share on other sites

Jsi mÄ naví­c úplně zmátl, dark bash zabí­rá vÄechny tři sloty na hlavÄ :D

Já tÄ chápu, že by jsi chtÄl dÄlat univerzální­ho vojáka, pro zábavu a tak. ProstÄ ty "starý" buildy nejsou zastaralý, jsou to utility charaktery pro GW- vit/agi= recall dex/vit= divest

 

njn delal jsem to jen v calcu :) ale v podstate je to jedno,misto toho muzes vzit cepku a bryle s gemini+st.golem a mas imunitu na stun(ted nevim jestli 2x gemini dava 60% nebo jen 30%).

Skoda ze mi tu Gabi tak znicili,jak to pisu hned bych si s ni zahral GW :bye:

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Ve vÄtčinÄ pří­padů vychází­ nosnost ze str > íşčinnost BP z int, do the math :)

 

Int dávaj stalkeři kvůli softdef na heavens drive

 

Vis, ale tam jde taky o to, kolik BP musis dat na full SP aniz by nekdo zahlid jak BPckujes. Ano v dnesni dobe upravenych effektu si spis vsimnou stop, ale neni preci treba davat dalsi moznost jak si te vsimnout.

A o tech HD vim a myslim ze je to i kvuli FW(teda alespon myslim, ze by mel zasekavat kdyz speed potujes hradem v chase walku). Vsak jsem taky videl videa od Romanticida, hold jsem to zapomnel napsat jako dalsi duvod. :D

 

Já tÄ chápu, že by jsi chtÄl dÄlat univerzální­ho vojáka, pro zábavu a tak. ProstÄ ty "starý" buildy nejsou zastaralý, jsou to utility charaktery pro GW- vit/agi= recall dex/vit= divest

 

Mne ta agi pride i u recallera zbytecna. Za prve, protoze nemas dex a zbytecne dlouho castis chase walk a hlavne kdyz ti nekdo chce prerusit cast, tak skoro kazdy class ma neco, na co ti flee nepomuze. A na pasti je agi na nic, protoze mas remove trap.

Link to comment
Share on other sites

 

Jen jatro potuje BP v chasewalku,vzdy jsem nosil berry ci seed.

Flee je dobra proti sonicum,staci kdyz vykryjes prvni a hned Ľmizis z dosahu.

V dnesni dobe existuje spousty jidel(honey pastry) a svitku(nevim zda existuje na sufru,ale mam pocit ze jsem si ho kupoval jednou na trhu).

Ano dnes uz ti ta AGI tolik nepomuze na pasti,ale predtim jsem to proslapl natotata.Navic mam pocit ze na remove trap je hnusna cesta skillu a neco by jsi musel ozelet (FD,preserve)

Link to comment
Share on other sites

Vis, ale tam jde taky o to, kolik BP musis dat na full SP aniz by nekdo zahlid jak BPckujes. Ano v dnesni dobe upravenych effektu si spis vsimnou stop, ale neni preci treba davat dalsi moznost jak si te vsimnout.

 

Ty vole to je argument teda :D Na co potovat do full SP, to máÄ deformaci z champa :) Naví­c staÄí­ potnout berry/seed, to má minimální­ efekt, pokud to nejde upravit v grf.

 

Mne ta agi pride i u recallera zbytecna. Za prve, protoze nemas dex a zbytecne dlouho castis chase walk a hlavne kdyz ti nekdo chce prerusit cast, tak skoro kazdy class ma neco, na co ti flee nepomuze. A na pasti je agi na nic, protoze mas remove trap.

 

Je pravda, že ta agi je v hodnÄ pří­padech zbyteÄná, ale schválnÄ jsem se na to ptal na jednom foru. Hromada lidí­, když vidí­ nÄkoho castit recall, tak reflexivnÄ prní­ co udÄlá je, že mu jde natatrovat hůlkou. DalÄí­ vÄc je flee- high vit, high flee, pro ty low dex crossy na jiných serverech je o dost obtí­žnÄjÄí­ takový cí­l zabí­t. A ty pasti to je maliÄkost, to se hodí­ snad jen když tunelujeÄ pasti, aby tÄ nikdo nevidÄl jak je removujeÄ.

 

Navic mam pocit ze na remove trap je hnusna cesta skillu a neco by jsi musel ozelet (FD,preserve)

 

Recalleři jezdí­ preserve/remove trap. Na FD stejnÄ vÄtčinou nemaj staty :)

Link to comment
Share on other sites

Guest rodix-

Mne ta agi pride i u recallera zbytecna. Za prve, protoze nemas dex a zbytecne dlouho castis chase walk a hlavne kdyz ti nekdo chce prerusit cast, tak skoro kazdy class ma neco, na co ti flee nepomuze. A na pasti je agi na nic, protoze mas remove trap.

No podla toho, co som pocital, tak sinX s 60 dex hitne stalkra (110 agi) sonicom na viac ako 75%. Tam sa spoliehat na nejaku flee nema zmysel a hrat sa na nejakeho novitaka je proti AD pekne, ale umiera pomaly na sonic lvl 5 neni fakt pekne. Dalsia vec je, ze v dnesnej dobe su omnoho efektivnejsi dmg makeri SS sniperi a tam ti ani agi nepomoze.

Na recall, aspon z mojich skusenosti ti je agi kor nanic, ked hras proti schopnym ludom. Kazdy 1 char ma nieco, cim ta prerusi ci uz mas 110 agi, alebo nejak overkill int.

Link to comment
Share on other sites

No podla toho, co som pocital, tak sinX s 60 dex hitne stalkra (110 agi) sonicom na viac ako 75%. Tam sa spoliehat na nejaku flee nema zmysel a hrat sa na nejakeho novitaka je proti AD pekne, ale umiera pomaly na sonic lvl 5 neni fakt pekne. Dalsia vec je, ze v dnesnej dobe su omnoho efektivnejsi dmg makeri SS sniperi a tam ti ani agi nepomoze.

 

nepru se,nepopiram a nikomu to nevnucuju,sveho casu jsem se stalkem (alespon tomu verim:)) toho hodne ustal a kdyz uz jsem dostal full sonic,ktery me trefil,tak mi ani ta VIT kterou mam nepomohla.

Rozhodne jsem si tu AGI/FLEE pochvaloval a sel bych do toho znova,fakt je ten ze jediny kdo me sral nejvic byl vzdy sniper :D

Pochopitelne,ze GW jsou zase uplne jinde a treba by to nebylo tak ruzovy jak to vypada,takze to opravdu uz nemusi byt tak super jako kdysi.

Link to comment
Share on other sites

Na recall, aspon z mojich skusenosti ti je agi kor nanic, ked hras proti schopnym ludom. Kazdy 1 char ma nieco, cim ta prerusi ci uz mas 110 agi, alebo nejak overkill int.

Ve středu jsem s linkerem nemohl přeručit recall, protože než sem k nÄmu dobÄhl abych ho majznul tak to mÄl docastÄné.

P.S. Koupí­m stapo kartu :D:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Ty vole to je argument teda :D Na co potovat do full SP, to máÄ deformaci z champa :) Naví­c staÄí­ potnout berry/seed, to má minimální­ efekt, pokud to nejde upravit v grf.

 

Je pravda, že ta agi je v hodnÄ pří­padech zbyteÄná, ale schválnÄ jsem se na to ptal na jednom foru. Hromada lidí­, když vidí­ nÄkoho castit recall, tak reflexivnÄ prní­ co udÄlá je, že mu jde natatrovat hůlkou. DalÄí­ vÄc je flee- high vit, high flee, pro ty low dex crossy na jiných serverech je o dost obtí­žnÄjÄí­ takový cí­l zabí­t. A ty pasti to je maliÄkost, to se hodí­ snad jen když tunelujeÄ pasti, aby tÄ nikdo nevidÄl jak je removujeÄ.

 

To nic nemeni na tom, ze int je dobra na FW a HD. Ja nezminil HD, ty zas FW! :)

Poznamka pod carou: A stejne radsi unesu min BP, kdyz za to dostanu vic SP na jedno BP(v rozumne mire samozrejme-tak pul na pul). :D

 

Nic ve zlem, ale ja budu spis verit ohledne stalkera nekomu, jako je romanticide, nez tobe. :) A imo je proste lepsi mit rychlejsi cast time chase walku, nez trickovat se sufrou a dovi cim a verit, ze me nebudou trefovat sinxove, ale pritom umirat na tri sharp shooty nebo dve rany MB SG. :D

 

No podla toho, co som pocital, tak sinX s 60 dex hitne stalkra (110 agi) sonicom na viac ako 75%. Tam sa spoliehat na nejaku flee nema zmysel a hrat sa na nejakeho novitaka je proti AD pekne, ale umiera pomaly na sonic lvl 5 neni fakt pekne. Dalsia vec je, ze v dnesnej dobe su omnoho efektivnejsi dmg makeri SS sniperi a tam ti ani agi nepomoze.

Na recall, aspon z mojich skusenosti ti je agi kor nanic, ked hras proti schopnym ludom. Kazdy 1 char ma nieco, cim ta prerusi ci uz mas 110 agi, alebo nejak overkill int.

 

Hej proc si quotoval me, kdyz ja jsem proti agi u stalkera? :D Nechtel si quotnout spis Marwa?

Link to comment
Share on other sites

Nic ve zlem, ale ja budu spis verit ohledne stalkera nekomu, jako je romanticide, nez tobe. :) A imo je proste lepsi mit rychlejsi cast time chase walku, nez trickovat se sufrou a dovi cim a verit, ze me nebudou trefovat sinxove, ale pritom umirat na tri sharp shooty nebo dve rany MB SG. :D

 

VÄak já se nepřu, že jde hrát recaller bez agi, každý má rád něco jinýho. A jako recallera jsem psal vit/agi, tak jaký tři sharpshooty nebo dvÄ rány MB SG? :) A jo pří­znám, že bez stringů je nějakej 40 base dex CHW pomalej. Stalk má i hide.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

VÄak já se nepřu, že jde hrát recaller bez agi, každý má rád něco jinýho. A jako recallera jsem psal vit/agi, tak jaký tři sharpshooty nebo dvÄ rány MB SG? :D A jo pří­znám, že bez stringů je nějakej 40 base dex CHW pomalej. Stalk má i hide.

 

To z casti smerovala i na Kubu a jeho jednovitaka. A hide sice ma, ale dost casto potrebujes rychle prejit z hidu do chasu. A btw to by kolik tomu stalkerovi zbylo na str/int, kdyz by mel 99 agi, 90+ vit(na stun immune) a 40 base dex? Tak 1 str a int ne? :)

A stalker s dex muze alespon nekomu divestnout stit, ten vit/agi je uz fakt jedine recall bitch. Ale uznavam, ze napr Rusaci urcite takovedle stalkery pouzivaji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Tak nejdriv budu uplne uprimny. Stalker je only recaller bitch. Ma skvele parametry pro utek a schovavani a pro to je to asi nejlepsi recaller jakeho guilda muze mit. Dmg to na GW bowlingem da mensi nez LK a jeste ma min HP a jelikoz se na rebornu da divest zrusit protekcema(a dost casto ten char uz protekce treba i ma) to z nej krome recallera dela jeden z nejvic na nic charu na GW.

Paklize se ti ale libi stalker kvuli jeho luxusnimu kozisku(pro upresneni stalkerka! :) ), tak par pripominek:

Lepsi je dat si do alice vanberka a dva ringy s mantisema(vanberk ti nepridava str v zavislosti na accesorku(tarou) narozdil od crampa).

Mes ma tri sloty a ne ctyri.

Nejlepsi je imo treti varianta, jen bych u takovedleho stalkera asi pouzival thorn kombo(thorn shield s tharou a horn of buffalo s mantisem), ta aspd z nej prijde vhod.

Jinak ja osobne bych si udelal stalkera s 80+ vit a dex a zbytek bodu do str pro nosnost a int kvuli BP(preci jen ten chase walk zere strasne manu, tak aby mu nedosly BP behem schovavani a behani po hrade). Kopirovat flying kick a mit remove trap pro co nejjednodusi probihani campu a nasledne recallovani.

 

Milte myslim si ze nemas pravdu v par vecech:

To,ze Stalk da mensi pecky BBckem je dle me blbina, bud da uplne stejnou STR jako on(da se vytahnout 150 jak u Lkcka) takze to BB je shodny anebo ma dle me jeste silnejsi BBcko,ptz do armoru ma Byorgua, ci jak se ten chobot z thoru jmenuje(10 procent attack?),takze stalker lepsi BBckar.

Ohledne protektu, ehm zajimalo by me kolik lidi momentalne drzi po cely cas anebo aspon na blbou polovinu GW protekce na vsech svych charech, hodne solidne si myslim, ze stalker na gw svlece bez problemu polovinu charu(myslim z principu ze nemaji protekce, nebavim se ted o dexe atd) a takovej FS a nasledne BBcko do bezredukcniho charu s Naghtsieger mecikem, Trema sword guardama,Byorguem,Alici,Chasewalkem(140 nebo 150 STR)musi krute zastipat a ne ze ne(odhaduju po tom FS jedno maximalne dve BBcka).

Takze to o tom nejvic na nic charu bych celkem porozmyslel(s timhle to totiz muze byt hodne krutej zabijak).

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Milte myslim si ze nemas pravdu v par vecech:

To,ze Stalk da mensi pecky BBckem je dle me blbina, bud da uplne stejnou STR jako on(da se vytahnout 150 jak u Lkcka) takze to BB je shodny anebo ma dle me jeste silnejsi BBcko,ptz do armoru ma Byorgua, ci jak se ten chobot z thoru jmenuje(10 procent attack?),takze stalker lepsi BBckar.

Ohledne protektu, ehm zajimalo by me kolik lidi momentalne drzi po cely cas anebo aspon na blbou polovinu GW protekce na vsech svych charech, hodne solidne si myslim, ze stalker na gw svlece bez problemu polovinu charu(myslim z principu ze nemaji protekce, nebavim se ted o dexe atd) a takovej FS a nasledne BBcko do bezredukcniho charu s Naghtsieger mecikem, Trema sword guardama,Byorguem,Alici,Chasewalkem(140 nebo 150 STR)musi krute zastipat a ne ze ne(odhaduju po tom FS jedno maximalne dve BBcka).

Takze to o tom nejvic na nic charu bych celkem porozmyslel(s timhle to totiz muze byt hodne krutej zabijak).

 

I kdybychom pripustili, ze Stalker da vetsi dmg BBckem(kdyz jsem to pocital, tak je pravda, ze jeste nebyly naght mece), tak je ale dulezite uvedomit si par faktu. BB stalker musi mit max str+nejakou agi a dex(odhadem oboji 40 base?), takze mu zbyde tak 60 vit, s cimz kdyz nabehne do ciziho campu, tak umre pomalu i na sonic, nemluve o tom, ze da tak dve BB a schyta assuru. BB build stalkera ti bude mnohem hur divestovat, protoze nema tolik dex a kdyz nekoho konecne divestnes, tak na Rebornu protekce rusi divest. Tzn on je vubec mit nemusi, ale staci aby byl v guilde creator s FCP a mas po srande. Kontaktni chary musi davat instanty(assura/sonic+sinx ma jeste grim), protoze pres palbu creatoru a precast wizen nemas cas na nejake rofleni s BBckama. Sice mas stalk, takze tam treba i dojdes, ale LKcko ma zase dvakrat tolik HP, takze treba i neco prezije.

Aby to ale zase neznelo, ze nejak fandim LK, LK je spolu s WSkem nejvic fail char(to WS ma alespon repair a plosne rozbijeni equipu, ale s jeho HP a tim, ze je to kontaktni char je to stejne suxor). Naopak stalker je nejlepsi recaler a v dnesni dobe se jeste na mas woe pouziva na tankovani dem vepredu a pri tom spamuje North Wind(takovej plosnej skill od ninjy, s cepici ze satana a valk armorem stun immune, tzn 1 vit, 99 int/dex a 25 agi a jen stojis kousek pred campem na sacri a spamujes to do druheho campu).

Takze abych to uzavrel. Kdyz s tim pudes roflit na FEcka, tak ano, verim ze i neco zabijes, ale odhaduju ze na SEckach 20vs20 a vic se ti kazdej vysmeje, protoze normalnim GWckum vladne range dmg(precast HW+crea, kdyz se campy priblizi, tak sniperi s FASem a nejakej ten grim).

Btw kdy dame dotu voe? To zas neco expis nebo co? Hrajem ted na RGC, to uz neni tak strasnej pub, tak nekdy pod dat s nama dotu a neozivuj tu ctvrt roku mrtve topicy. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...