Jump to content

Photo

(Lord) Knight - Kde expit?

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
87 replies to this topic

#21 Guest_Miltank_*

Guest_Miltank_*
  • Guests

Posted 09 September 2009 - 01:50 PM

Mozna to nefunguje na eathene, ale jinak nevidim duvod proc by to nemelo fungovat. :) Teda krom toho, ze je to lehce zabugovane a ten boss jen stoji a nic nedela. :) A btw ma to i svoje nevyhody a ten kdo to zkousel, tak urcite vi jake. V konecnem vysledku se vetsinu bossu vyplati vic zabijet assurou/demem/reflectem, nez tim LKckem.

Hunting spear s minorousem, water endow= spiral za odhadem 12,5k -> damage 5k/s. Opravdu to dava prierce o tolik rychlej?
Nemluve o tom ze to pripadne priest stiha krasne lexovat, takze efektivne ti dps temer zdojnasovi, coz u obyc pierce urco nestiha.

Ehm, kdyz to zabijis piercem, mas nahozenej berserk pot, aarko, tak i s 20 base agi ty pierce docela valis a kdyz mas na ne piku, tak tim takove LK da i 9k piercem. Priest s tebou vubec nebeha a jen portujes a zabijis kasy, ale to nesmi mit custom reflect, jako je to na Rebornu. :)

Edited by Miltank, 09 September 2009 - 01:53 PM.

#22 Tyee

Tyee

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 14 posts

Posted 16 November 2009 - 10:29 AM

No pokud se jedná o rychloexpení, pak na kasách je to jasná volba. Už jsem takhle párkrát expil. HP, profa, stringy v kempu a běhat + spiralovat. Hunting speara s abyssem + endow je fajn a jde to celkem rychle, ale spear LK je celkem univerzální zábava na dlouhé večery, tak se s ním dá stejně dobře expit na mermanech, high orcích, v rachelu. Dobře se taky expí na demon pungusech (tam jsem dodělal auru na LK).

Teď si jen tak pro zábavu expím druhé LK. Je to čistě str,vit,dex LK. level 83/54. Je zaměřený na 2HQ. Dobře se dá expit v berserkru na ghost inkarnacích i když zatím ještě nemůže berserk potion. Je to fajn postava jako doplněk do part, které na těchto lokacích expí.

Edited by Tyee, 16 November 2009 - 10:37 AM.

--------------------------------
Tyee von Torch - 99/70 Lord Knight - Gangsta Niggas - ekoterorista

Myrewyn - 95/64 Gypsy - sakra rychlá manželka Tyee von Torch

MUDr Hippokrates - 95/64 High Priest - zvěrolékař. Občas vyléčí i nějakou pakáž v prontě.

Villain - 92/56 Creatorka - Hippokratova maželka. Bombení pověsila na hřebík aby mohla být žena v domácnosti. (Poznámka Hippokrata: "raději ať bombí, vařit stejně neumí")

Další projekty ve vývoji:

Perun Hromovládce 83/54 SVD 2HQ LK.
Wea de Tey 98/50 alchymistka
.
.
.

a spousta dalšího bordela.

#23 Twist3r

Twist3r

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 79 posts

Posted 09 January 2010 - 07:32 PM

Ehm, kdyz to zabijis piercem, mas nahozenej berserk pot, aarko, tak i s 20 base agi ty pierce docela valis a kdyz mas na ne piku, tak tim takove LK da i 9k piercem

je to krasa, jde to sam, tady dukaz misto slibu, je to mensi lvl, 2x2 pika, vesmes je vse napsano v komentari, jen sem mel kapku lagy(starsi komp) a trosku smulu na moby

jinak co jsem expil vic tak jsem nosil snowier karty a kasy vlakoval(kdyz sem je nasel, jinak pierce) a je fakt ze sem s peno ve sb dal i 6-7 kas, sice chvilema tak tak ale slo to :mellow:

RL <3

#24 Glorf

Glorf

Deviruchi

• Supporters
  • 142 posts

Posted 25 January 2010 - 04:30 PM

je to krasa, jde to sam, tady dukaz misto slibu, je to mensi lvl, 2x2 pika, vesmes je vse napsano v komentari, jen sem mel kapku lagy(starsi komp) a trosku smulu na moby

jinak co jsem expil vic tak jsem nosil snowier karty a kasy vlakoval(kdyz sem je nasel, jinak pierce) a je fakt ze sem s peno ve sb dal i 6-7 kas, sice chvilema tak tak ale slo to :)

pekne :) len by ma zaujimalo, aky ides stat build..
DELETED:
Glorfindel 99/69 SVD LK PFT

Aktualny projekt: Maly konik; Findulais
Cogito, ergo sum.
.

#25 Twist3r

Twist3r

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 79 posts

Posted 30 January 2010 - 10:32 PM

aky ides stat build..

99str 20 agi 46dex a 81 vit base, chybi jeste par bodu do vit, kuli lvlu(98) ale klic je v aar :)

RL <3

#26 Samuuraj

Samuuraj

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 46 posts

Posted 22 November 2010 - 09:19 PM

Ja se s reflektem nikdy nesetkal, takze pomoci piercu se tam teda expit vubec neda jo?

#27 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 22 November 2010 - 09:51 PM

Ja se s reflektem nikdy nesetkal, takze pomoci piercu se tam teda expit vubec neda jo?

reflect vraci cast dane melee dmg, kasa ma 80k HP -- i kdyby se te nedotkla, zabijes se
edit: hp
btw dmg od reflectu tusim redukovat nejde ---

Edited by Dweep, 23 November 2010 - 12:17 AM.

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#28 Samuuraj

Samuuraj

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 46 posts

Posted 22 November 2010 - 11:39 PM

reflect vraci cast dane melee dmg, kasa ma 60k HP -- i kdyby se te nedotkla, zabijes se

Kasa ma 80k, to znamena ze by mi to sebralo pres 10k HP). A jak funguje ten Shield Reflect, automaticky mi to ubere 13% z myho dmg? Neda se to snizit pomoci karet atd.?

#29 Twist3r

Twist3r

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 79 posts

Posted 26 November 2010 - 02:04 AM

tusim ze mi ergro rikal ze reflekti jen prvni ranu od piercu, coz by nebylo tak zle :) vzhledem k tomu ze das piercem kolem 9k(3x 3k), jinak reflekt tusim redukovat nejde

RL <3

#30 Samuuraj

Samuuraj

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 46 posts

Posted 26 November 2010 - 08:56 AM

tusim ze mi ergro rikal ze reflekti jen prvni ranu od piercu, coz by nebylo tak zle :) vzhledem k tomu ze das piercem kolem 9k(3x 3k), jinak reflekt tusim redukovat nejde

tak reflect 1 piercu by zas tak nevadil) o par potu navic. A testoval to nekdo?

#31 Dark Warrior

Dark Warrior

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 584 posts

Posted 28 November 2010 - 12:09 PM

Ja sem LKcko expil vselijak, dokud sem nemel 50. job a frenzy, od te doby sem byl na HOckach :) Uplne idealni lokace, equip prakticky stejny jako na gw, jen v ruce sem mel katanu se 4x orc lady + water endow a na sobe odin+ earth deleter. Expeni slo jako po masle. Dodelal sem to tam solo na nejaky 96 lvl, equipove naprosto levna zalezitost pro me, ktery byl zamereny primarne na gw. Jinak docela by to slo i na sleeperech, jen namisto katany samozrejme ice pick + fire endow. A na tom se da i dobre vydelavat.Uz nvm kolik to bylo, ale snad pres 200GNek za hodinu, ale nechci kecat, uz je to dlouho :) Pak samozrejme nejlepsi lokace na rychly doexpeni byl lab :) a osobne mam vyzkouseny jeste v NW spiralovat. Clovek na to sice potrebuje aspon jeste jednoho, kdo jde za aktivni HPcko, ale ty expy jsou tam naprosto luxusni. Je k tomu potreba LK,profa,HP,gypsi,clown,linka. Lexnutym spiralem z hunting spearu s endowem dostane golem za nejakych 20k a ten spiral se da ze stringu nadherne spamovat. Navic LKcko na sobe udrzi i par mobu, takze nehrozi nejaky chcipani. Tohle byla posledni lokace kde jsem zkousel expit a opravdu muzu tenhle zpusob doporucit. Zabijet vsechno.. tatacho,housenky i golemy = luxusni expy + padaji shieldy a panve :)
Dark warrior ....................... 99/69 Lord Knight (R.N.R.)
Keridwen ............................ 96/66 High Priest
Omikron .............................. Soul Linker

#32 Twist3r

Twist3r

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 79 posts

Posted 29 November 2010 - 11:50 PM

Uz nvm kolik to bylo, ale snad pres 200GNek za hodinu, ale nechci kecat, uz je to dlouho :) Pak samozrejme nejlepsi lokace na rychly doexpeni byl lab :)

Na czechru jsem daval 150-220 GN/hod takze bych veril ze to tak vychazi(ono je to kapku o nahode, jak se potkavaj moby atp :) + reb mam trosku lepsi rate)
s labem, no akorat tak job tam lezl kdyz byl clovek moc na HO :) ale furt me vic na exp a zabavu vychazeli kasy(teda kdyz beru z pohledu hrani za lk, kdyz nekoho bavi tahat moby v biu nez chodit s lk, tak je to jina), tam si clovek sem tam pro zabavu udelal vlak, sundal salama bylo to cool :)

RL <3

#33 Samuuraj

Samuuraj

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 46 posts

Posted 30 November 2010 - 08:49 PM

Na czechru jsem daval 150-220 GN/hod takze bych veril ze to tak vychazi(ono je to kapku o nahode, jak se potkavaj moby atp :) + reb mam trosku lepsi rate)
s labem, no akorat tak job tam lezl kdyz byl clovek moc na HO :) ale furt me vic na exp a zabavu vychazeli kasy(teda kdyz beru z pohledu hrani za lk, kdyz nekoho bavi tahat moby v biu nez chodit s lk, tak je to jina), tam si clovek sem tam pro zabavu udelal vlak, sundal salama bylo to cool :)

Tj, Ten NW by taky nemusel byt spatnej, aspon neco novyho :)! Ale expu asi nebude tolik jako v thoru. Jeste jednou, to ze kasa reflectuje jen prvni pierce, testoval to nekdo? Jeste jsem expival v Msc3 pomoci BB, taky to nebylo spatny...

#34 Mictian

Mictian

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted 06 January 2011 - 07:48 PM

Můj pohled na New World za Spiral Pierce LK.(Splendide Field 02 - Pinguicula - Solo)
Expy vychází na nějakých 6M/Hodina
Když člověk sbírá i drop,tak 2M/Hodina

Dle mého názoru luxusní lokace na osamělé chvíle expení a vydělávání :)
Again here!

#35 Samuuraj

Samuuraj

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 46 posts

Posted 14 January 2011 - 01:18 AM

Zkousel nekdo na rebornu labu3? Solo zabijet HP a HW? Neni to nic jednoducheho, ale co ja vim, co se tyce expu je to nejvyhodnejsi lokace pro LK na solo expeni.

#36 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,449 posts

Posted 14 January 2011 - 01:37 PM

Zkousel nekdo na rebornu labu3? Solo zabijet HP a HW? Neni to nic jednoducheho, ale co ja vim, co se tyce expu je to nejvyhodnejsi lokace pro LK na solo expeni.

To, že tam těch mobů pobíhají desítky, chovají se velice společensky a zfragují jakýkoli cíl na potkání ti nevadí?
Elleshar - HP 99/70 ExGuildmaster Phoenix Fury
Sheala de Tancarville - Professorka 99/70
Hyakunichizeki - HW 98/66

Non advanced squad

Chikaraotoshi - Wizard 98/50
Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Dnem 10.12.2008 ukončila aliance Phoenix Fury/Templars své aktivity na Rebornu.
V současné chvíli chodím na GW za toho, kdo mě nabere a nehraje jak totální lama.
Často okupuji:
Nicholas Flamel - PF guild Creator 99/70
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#37 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 14 January 2011 - 01:55 PM

HW?

Mít GTB tak si na ní troufnu
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#38 Guest_Miltank_*

Guest_Miltank_*
  • Guests

Posted 14 January 2011 - 02:38 PM

To, že tam těch mobů pobíhají desítky, chovají se velice společensky a zfragují jakýkoli cíl na potkání ti nevadí?

Treba si mysli, ze kdyz si jich nebude vsimat, tak se budou chovat stejne. :)

#39 Samuuraj

Samuuraj

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 46 posts

Posted 14 January 2011 - 03:02 PM

Existujou Frildora c. a fly wingy ;)! Zabiji se jen HP, HW a nejlepe po jednom, kombinace HP+HW je na 90% smrtelna. Expi se pomoci BB. Bloody Eater s Hydrou, Civil Servantem(Sword Guardianem) na HW, ice pick na HP + curse potion. Wind armor s marcem. Ostatni EQ bud na max mdef(pak ale chcipnete pri neopatrnosti chcipnete od prvniho crosse) nb klasika. GTB neni potreba. Samozrejme musis zrat jak prase. + 2 okno HP na boosty, magni a asumptio.

#40 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,449 posts

Posted 14 January 2011 - 03:25 PM

Podle mě blbost. Buď BB na draky nebo spiral na salamandery. Než najdeš osamoceného moba, tak bys jinde měl naexpeno víc. Navíc šance umřít je tam dost velká. Klidně si to zkus, ale tady s tím nikdo zkušenosti mít nebude, protože je to v neuklizeným labu blbost a v uklizeným máš stejně lepší partu.
Elleshar - HP 99/70 ExGuildmaster Phoenix Fury
Sheala de Tancarville - Professorka 99/70
Hyakunichizeki - HW 98/66

Non advanced squad

Chikaraotoshi - Wizard 98/50
Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Dnem 10.12.2008 ukončila aliance Phoenix Fury/Templars své aktivity na Rebornu.
V současné chvíli chodím na GW za toho, kdo mě nabere a nehraje jak totální lama.
Často okupuji:
Nicholas Flamel - PF guild Creator 99/70
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...