Jump to content
Reborn fórum

(Lord) Knight - Kde expit?


Gwaihir

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

reflect vraci cast dane melee dmg, kasa ma 60k HP -- i kdyby se te nedotkla, zabijes se

Kasa ma 80k, to znamena ze by mi to sebralo pres 10k HP). A jak funguje ten Shield Reflect, automaticky mi to ubere 13% z myho dmg? Neda se to snizit pomoci karet atd.?

Link to comment
Share on other sites

Ja sem LKcko expil vselijak, dokud sem nemel 50. job a frenzy, od te doby sem byl na HOckach :) Uplne idealni lokace, equip prakticky stejny jako na gw, jen v ruce sem mel katanu se 4x orc lady + water endow a na sobe odin+ earth deleter. Expeni slo jako po masle. Dodelal sem to tam solo na nejaky 96 lvl, equipove naprosto levna zalezitost pro me, ktery byl zamereny primarne na gw. Jinak docela by to slo i na sleeperech, jen namisto katany samozrejme ice pick + fire endow. A na tom se da i dobre vydelavat.Uz nvm kolik to bylo, ale snad pres 200GNek za hodinu, ale nechci kecat, uz je to dlouho :) Pak samozrejme nejlepsi lokace na rychly doexpeni byl lab :) a osobne mam vyzkouseny jeste v NW spiralovat. Clovek na to sice potrebuje aspon jeste jednoho, kdo jde za aktivni HPcko, ale ty expy jsou tam naprosto luxusni. Je k tomu potreba LK,profa,HP,gypsi,clown,linka. Lexnutym spiralem z hunting spearu s endowem dostane golem za nejakych 20k a ten spiral se da ze stringu nadherne spamovat. Navic LKcko na sobe udrzi i par mobu, takze nehrozi nejaky chcipani. Tohle byla posledni lokace kde jsem zkousel expit a opravdu muzu tenhle zpusob doporucit. Zabijet vsechno.. tatacho,housenky i golemy = luxusni expy + padaji shieldy a panve :)

Link to comment
Share on other sites

Uz nvm kolik to bylo, ale snad pres 200GNek za hodinu, ale nechci kecat, uz je to dlouho :) Pak samozrejme nejlepsi lokace na rychly doexpeni byl lab :)

 

Na czechru jsem daval 150-220 GN/hod takze bych veril ze to tak vychazi(ono je to kapku o nahode, jak se potkavaj moby atp :) + reb mam trosku lepsi rate)

s labem, no akorat tak job tam lezl kdyz byl clovek moc na HO :) ale furt me vic na exp a zabavu vychazeli kasy(teda kdyz beru z pohledu hrani za lk, kdyz nekoho bavi tahat moby v biu nez chodit s lk, tak je to jina), tam si clovek sem tam pro zabavu udelal vlak, sundal salama bylo to cool :)

Link to comment
Share on other sites

Na czechru jsem daval 150-220 GN/hod takze bych veril ze to tak vychazi(ono je to kapku o nahode, jak se potkavaj moby atp :) + reb mam trosku lepsi rate)

s labem, no akorat tak job tam lezl kdyz byl clovek moc na HO :) ale furt me vic na exp a zabavu vychazeli kasy(teda kdyz beru z pohledu hrani za lk, kdyz nekoho bavi tahat moby v biu nez chodit s lk, tak je to jina), tam si clovek sem tam pro zabavu udelal vlak, sundal salama bylo to cool :)

Tj, Ten NW by taky nemusel byt spatnej, aspon neco novyho :)! Ale expu asi nebude tolik jako v thoru. Jeste jednou, to ze kasa reflectuje jen prvni pierce, testoval to nekdo? Jeste jsem expival v Msc3 pomoci BB, taky to nebylo spatny...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Můj pohled na New World za Spiral Pierce LK.(Splendide Field 02 - Pinguicula - Solo)

Expy vychází­ na nějakých 6M/Hodina

Když člověk sbí­rá i drop,tak 2M/Hodina

 

Dle mého názoru luxusní­ lokace na osamÄlé chví­le expení­ a vydÄlávání­ :)

Link to comment
Share on other sites

Zkousel nekdo na rebornu labu3? Solo zabijet HP a HW? Neni to nic jednoducheho, ale co ja vim, co se tyce expu je to nejvyhodnejsi lokace pro LK na solo expeni.

To, že tam tÄch mobů pobí­hají­ desí­tky, chovají­ se velice spoleÄensky a zfragují­ jakýkoli cí­l na potkání­ ti nevadí­?

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

To, že tam tÄch mobů pobí­hají­ desí­tky, chovají­ se velice spoleÄensky a zfragují­ jakýkoli cí­l na potkání­ ti nevadí­?

 

Treba si mysli, ze kdyz si jich nebude vsimat, tak se budou chovat stejne. :)

Link to comment
Share on other sites

To, že tam tÄch mobů pobí­hají­ desí­tky, chovají­ se velice spoleÄensky a zfragují­ jakýkoli cí­l na potkání­ ti nevadí­?

Existujou Frildora c. a fly wingy ;)! Zabiji se jen HP, HW a nejlepe po jednom, kombinace HP+HW je na 90% smrtelna. Expi se pomoci BB. Bloody Eater s Hydrou, Civil Servantem(Sword Guardianem) na HW, ice pick na HP + curse potion. Wind armor s marcem. Ostatni EQ bud na max mdef(pak ale chcipnete pri neopatrnosti chcipnete od prvniho crosse) nb klasika. GTB neni potreba. Samozrejme musis zrat jak prase. + 2 okno HP na boosty, magni a asumptio.

Link to comment
Share on other sites

Podle mÄ blbost. BuÄ BB na draky nebo spiral na salamandery. Než najdeÄ osamoceného moba, tak bys jinde mÄl naexpeno ví­c. Naví­c Äance umří­t je tam dost velká. KlidnÄ si to zkus, ale tady s tí­m nikdo zkuÄenosti mí­t nebude, protože je to v neuklizeným labu blbost a v uklizeným máÄ stejnÄ lepÄí­ partu.

Link to comment
Share on other sites

Podle mÄ blbost. BuÄ BB na draky nebo spiral na salamandery. Než najdeÄ osamoceného moba, tak bys jinde mÄl naexpeno ví­c. Naví­c Äance umří­t je tam dost velká. KlidnÄ si to zkus, ale tady s tí­m nikdo zkuÄenosti mí­t nebude, protože je to v neuklizeným labu blbost a v uklizeným máÄ stejnÄ lepÄí­ partu.

Ja sem tam expil svyho LKa asi pred rokem a pul na ruskym oficu. min 12M expu/hod s 1ma ratema(coz tady dava +-18M)pocitam bez ammuta, kterej se taky da pouzivat, az se tam naucis prezivat a bez battle manualu, navic je tam nejlepsi pomer job expu(70 job mas driv jak 99lvl). Sance umrit i v neuklizene labe je velmi mala, kdyz se naucis pouzivat frildoru a odvadet jiny moby. Spiral v buildu mit asi nebudu, je to celkem ztrata skill pointu. Zajimalo by me kolik das expu na dracich? Samozrejme jsou stabilni mista jako HO(10M/hodinu s ammutem). Ale expeni je tam strasne nudny, coz se o labe3 rict neda. Btw reflect u kas prej neni problem, uz ale nejdou zabijet po vice kusech BB.

Link to comment
Share on other sites

Guest Miltank

Existujou Frildora c. a fly wingy ;)! Zabiji se jen HP, HW a nejlepe po jednom, kombinace HP+HW je na 90% smrtelna. Expi se pomoci BB. Bloody Eater s Hydrou, Civil Servantem(Sword Guardianem) na HW, ice pick na HP + curse potion. Wind armor s marcem. Ostatni EQ bud na max mdef(pak ale chcipnete pri neopatrnosti chcipnete od prvniho crosse) nb klasika. GTB neni potreba. Samozrejme musis zrat jak prase. + 2 okno HP na boosty, magni a asumptio.

 

Natoc nam video. :) Ale ne sestrihaneho zaznamu. Cistych 10 min expeni a kolik tech mobu zabijes a kolikrat zabijou oni tebe. :D

Link to comment
Share on other sites

Natoc nam video. :) Ale ne sestrihaneho zaznamu. Cistych 10 min expeni a kolik tech mobu zabijes a kolikrat zabijou oni tebe. :D

Natocim ;)! Muzes mi s tim dokonce pomoct, sehnat mi potrebny EQ a vyexpit myho 93 knighta na 90+LK... pak ti ho s radosti natocim)

Link to comment
Share on other sites

Natocim ;)! Muzes mi s tim dokonce pomoct, sehnat mi potrebny EQ a vyexpit myho 93 knighta na 90+LK... pak ti ho s radosti natocim)

nejsi to náhodou TY, kdo nás chce o nÄÄem přesvěděit?

 

btw mlátit ubohé wizny bez thary? není­ jednoduÄÄí­ immaterial a redukce?

Link to comment
Share on other sites

nejsi to náhodou TY, kdo nás chce o nÄÄem přesvěděit?

 

btw mlátit ubohé wizny bez thary? není­ jednoduÄÄí­ immaterial a redukce?

Kdybys cetl muj prvni post, tak sem polozil otazku, jestil to nekdo na rebornu zkousel ;). Na coz mi bylo odpovedi par postu, ze expeni LK v labe 3 je uplna blbost. K tomu od lidi, co to podle vseho s LK nikdy nezkouseli. Delas si srandu? Podivej se na atk bloody eatera a na 2 sloty ;). S immaterialem nemam sanci HW zabit ;). Jak uz sem rikal, spotreba potu je fakt velka, ale myslim si, ze ty expy a nejaka rozmanitost expeni za to stoji. ;). Mozna by nebyl marnej Executioner s hydrou(sword guardianem) na HP.

Link to comment
Share on other sites

Ne, s LK to nikdo nezkouÄel, když existuje nÄkolik jiných způsobů jak naexpit rychle a spolehlivÄ. Bohužel jak já, tak Miltank to hrajem pro GW a ne pro roflení­ s LK v labu, takže pro takové pokusy fakt nemáme až takové pochopení­ a prostě řeknem, že to je blbost (rozumÄj - není­ to nejefektivnÄjÄí­ expení­ charu, kterej potřebujeÄ naexpit, ale jen ménÄ efektivní­ charu, kterej je na GW:SE - tedy kemp vs kemp - dost useless).

Link to comment
Share on other sites

Ne, s LK to nikdo nezkouÄel, když existuje nÄkolik jiných způsobů jak naexpit rychle a spolehlivÄ. Bohužel jak já, tak Miltank to hrajem pro GW a ne pro roflení­ s LK v labu, takže pro takové pokusy fakt nemáme až takové pochopení­ a prostě řeknem, že to je blbost (rozumÄj - není­ to nejefektivnÄjÄí­ expení­ charu, kterej potřebujeÄ naexpit, ale jen ménÄ efektivní­ charu, kterej je na GW:SE - tedy kemp vs kemp - dost useless).

Planuju si udelat GW LK s BB a paryingem. Executioner s Sword guardianem(Hydrou). Max str a vit a zbytek v dex. Myslim si ze dokaze udelat v defu celkem problem ;). BB z Executionera dava celkem slusnou dmg. Taky by nebyl hroznej emp breaker. Berserk + parrying + bloody eater/tae go lyon. No je to takova vic hardcore alternativa kas v thoru.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...