Jump to content

Photo

Crusader - buildy

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
237 replies to this topic

#221 totkowich

totkowich

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 9 posts

Posted 30 March 2010 - 06:03 PM

Ubral bych str a dal víc dex :D Z accessorek můžu doporučit ještě spiritual+tele clip, teleport a regen sp v jednom :P A chválím resistant souls- naprosto super skill, klidně i jako dual otrok na mvp. Sweet aco class se 75% redukcí na demony
[/quote]

tak som to opravil
str 75+25
agi ostava
int ostava
vit ostava
dex 57+13ä

a co ta zbran je dobra ???

#222 presi

presi

sucessful troll

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,128 posts

Posted 30 March 2010 - 06:21 PM

schield charge 5
schield boomerang 5
schield reflect 10

:D
"trolling is a art"
First Lady - priest

H̷͓͕͔̤ͨ̚͟E̷̲̻̮̖͈͓͋̍ͣͤ͠ͅ ̨̠̟̙̞ͮͥ́̌H̡̤̔̈́̐̓̒̍̆́͝Ā̧̠̦̭̥̜͉͒͋ͅS̶̰͚̹̣̭͍̠͕̃̐ͭ ̥͉̭̞͔͓̉̒̅͞R̸͍̰̺͔͐͆ͤ̍ͪ́E̷̳̯̲͓̊ͤ͛̎͑͘ͅͅT̷̬̖͖̦̮̻̘͛ͨ̈́̽̋U̥̳͇̮̲̾͗̒́ͨR̪͓͓͔̯̼̹̓ͬ̾͂N̴̡͓̯ͣ̆͐̏͝E̛̺̮̫̲͈̱͇̙̘͋͛̔Ḋ̾͂͏͎̖͙͕͕͓͇͡

#223 Vertol

Vertol

Repair'N'Run

• Hráči
  • 1,167 posts

Posted 30 March 2010 - 07:26 PM

Já reagoval na heliodora :D
Jestli to chceš primárně na shield boom tak ti stačí minimum dex, s linkou máš hit x 3. S linkou potřebuješ hodně str, pak agi na aspd, další z využitelný statů jsou vit na hpčka a int na SPčka a regen. Dex ti stačí 10-30 base. Na shield boom využiješ zbraň s velkou aspd (kudla/sword) a racial/size/property karty. Zipper/andre se hodí na GCčkování
Marwel...WS RNR
Harbinger...HP
Mannon...sinX
Denuo Convena...paladin
Korgen...champion (je jen můj! :P )

"Double the gun, double the fun!" Serious Sam :)

K/P/V

#224 Heliodor

Heliodor

Werewolf

• Supporters
  • 885 posts

Posted 31 March 2010 - 12:24 AM

Ubral bych str a dal víc dex :P Z accessorek můžu doporučit ještě spiritual+tele clip, teleport a regen sp v jednom :P A chválím resistant souls- naprosto super skill, klidně i jako dual otrok na mvp. Sweet aco class se 75% redukcí na demony

no o dex se nejak moc u GC nebojim, bo ted zrovinka expime cruse s +- 55 dex, a ono je to dostacujici [solo lokace typu nightmary+s priestem kamkoliv], str jsem premyslel hlavne ohledne nosnosti [cim vic unese, tim mene se zdrzuje s navstevou mesta/posilanim postou a tim ucelneji expi], tedy by slo klidne ubrat, ale dle meho by to bylo na ukor pohodlnosti a rychlosti. tu dex jsem uvazoval base 70 predevsim kvuli combu ulles+odin. nasledne opravdu ten moonlight dagger resi vse, staci natahnout 10 potvor a s combem mas GC zdarma. staci mit 90 sp a tahat co nejvetsi vlaky, treba pri 30ti mobech za zadkem ti seslani GC za 90 sp prida 270 sp. a to v beznych lokacich jako treba isis neni vubec zadny problem.

ted zrovna premyslim jak to vsechno docilit s jeste vic useless equipem, pokud mozno co nejlevneji a nejsnaze sehnatelnym. proto jsem se spiritualem nejak moc nepocital, i kdyz je to jasne plus. ale to kolik do toho jednotlivy hraci investuji je jiz zcela na nich. logicky plati ze cim vic penez, tim bude lepsi eq a pujde to snadneji a naopak. nakonec myslim ze zlata stredni cesta je nejlepsi.

a ano, mas recht resistant souls mi opravdu prijde jako jeden z top crusaderskych skillu. a je mi docela lito ze se s nim bezne do buildu nepocita :D
Posted Image Equilibrium Posted Image Lemon

gw: dle potreby a pristupu
main: Tadeas sinX
ostatni chary :mam :)

#225 Twist3r

Twist3r

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 79 posts

Posted 31 March 2010 - 02:34 AM

pokud se nepletu tak by i moonlight daggerka mela fungovat na reflekt(aspon na czro funguje)

RL <3

#226 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 31 March 2010 - 05:56 AM

Jako že při 30mobech zapne reflekt a během 5s má plné SP? Tomu se mi nechce věřit, ještě když tohle je reborn.
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#227 Ashi

Ashi

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 12 posts

Posted 31 March 2010 - 06:27 AM

Jako že při 30mobech zapne reflekt a během 5s má plné SP? Tomu se mi nechce věřit, ještě když tohle je reborn.

Je to poriadne za vlasy pritiahnuty priklad, ale ano principialne je to tak. Odskusane.

#228 Ar.Ulric

Ar.Ulric

Hyegun

• Supporters
  • 451 posts

Posted 31 March 2010 - 08:39 AM

a ano, mas recht resistant souls mi opravdu prijde jako jeden z top crusaderskych skillu. a je mi docela lito ze se s nim bezne do buildu nepocita :D

Popis: Zvysuje odolnost proti utokum s elementem Holy a Demon. Plati pro vsechny cleny party.

Moc to nechápu :P co přesně to redukuje teda?
Holy element..ok
ale demon element? tj cokoliv od race Demon? :P chápu to dobře? :)

~~Ancri Dam - High Priest~~

~La Muerte - Sniper~

~Na WoE občas znásilňuji: Brnkac Kytarowy - Clown~

~~Proud member of Posted Image ~~

#229 Vertol

Vertol

Repair'N'Run

• Hráči
  • 1,167 posts

Posted 31 March 2010 - 09:44 AM

Dává 25% redukci na demony a 25% na holy element :D
Marwel...WS RNR
Harbinger...HP
Mannon...sinX
Denuo Convena...paladin
Korgen...champion (je jen můj! :P )

"Double the gun, double the fun!" Serious Sam :)

K/P/V

#230 Heliodor

Heliodor

Werewolf

• Supporters
  • 885 posts

Posted 31 March 2010 - 09:45 AM

Popis: Zvysuje odolnost proti utokum s elementem Holy a Demon. Plati pro vsechny cleny party.

Moc to nechápu :D co přesně to redukuje teda?
Holy element..ok
ale demon element? tj cokoliv od race Demon? :P chápu to dobře? :P

redukuje zraneni od holy ELEMENTU a demon RASE monster. redukce proti rase by se navic mela scitat s jinymi redukcemi jako kalic, holy robe, angel wing, divine cross, eye of dullahan a kdovi cim jeste. heal lv6 mi prijde jako mala cena.

ad reflect vs dagger: melo by to fungovat, proto jsem uvazoval s tou HO kartou v guardu [guard at sebou netaha moc vahy] na switch. pak by to znamenalo ze kdykoliv ti da potvora ranu alespon za 20dmg, tak ti prida 3sp. ovsem bohuzel 100% overit nemuzu, nenasel jsem po kafrach zadneho HO :)
v kazdem pripade i kdyby tomu tak nebylo, tak na rany od GC to funguje zarucene. sice pak bude to GC o neco slabsi nez by mohlo byt, ale zase zadarmo.

edit: marwel byl prvni :P

Edited by Heliodor, 31 March 2010 - 09:46 AM.

#231 presi

presi

sucessful troll

• Hráči
  • 1,128 posts

Posted 31 March 2010 - 11:01 AM

RASE monster

dyž už to musíš napsat velkým, tak správně, děkujeme :rolleyes:

(RACE)

edit: tak šup do školy si zopáknout skloňování, protože nic není horší než paskvily typu českoslovenština nebo českoangličtina

Edited by presi, 31 March 2010 - 11:04 AM.

"trolling is a art"
First Lady - priest

H̷͓͕͔̤ͨ̚͟E̷̲̻̮̖͈͓͋̍ͣͤ͠ͅ ̨̠̟̙̞ͮͥ́̌H̡̤̔̈́̐̓̒̍̆́͝Ā̧̠̦̭̥̜͉͒͋ͅS̶̰͚̹̣̭͍̠͕̃̐ͭ ̥͉̭̞͔͓̉̒̅͞R̸͍̰̺͔͐͆ͤ̍ͪ́E̷̳̯̲͓̊ͤ͛̎͑͘ͅͅT̷̬̖͖̦̮̻̘͛ͨ̈́̽̋U̥̳͇̮̲̾͗̒́ͨR̪͓͓͔̯̼̹̓ͬ̾͂N̴̡͓̯ͣ̆͐̏͝E̛̺̮̫̲͈̱͇̙̘͋͛̔Ḋ̾͂͏͎̖͙͕͕͓͇͡

#232 Heliodor

Heliodor

Werewolf

• Supporters
  • 885 posts

Posted 31 March 2010 - 11:03 AM

dyž už to musíš napsat velkým, tak správně, děkujeme :rolleyes:

(RACE)

ja to chtel napsat hlavne cesky. dekuji. ale muzu ti to klidne editnout, kdybys mel zajem.

Edited by Heliodor, 31 March 2010 - 11:04 AM.

#233 Kris

Kris

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 2 posts

Posted 01 January 2011 - 01:14 PM

Zdravím :)
Pročítala jsem si různé buildy, a protože chci zvládnout expit i sama, rozhodla jsem se pro GC...
Nejdřív jsem ale hledala inspiraci na wiki, kde je v buildu skill magnumbreak na 10(už ho mám momentálně na 5), ale vy tady radíte spíš sword mastery.
Tak se chci zeptat, co teď s tím :))
Jinak bash je na 10, hp recovery 10, provoke 5 (bude 9) a endure na 1(bude 10)

Děkuju moc za rady :o)

#234 Sir De Bill

Sir De Bill

Baphomet

• Hráči
  • 1,449 posts

Posted 01 January 2011 - 01:25 PM

Zdravím :)
Pročítala jsem si různé buildy, a protože chci zvládnout expit i sama, rozhodla jsem se pro GC...
Nejdřív jsem ale hledala inspiraci na wiki, kde je v buildu skill magnumbreak na 10(už ho mám momentálně na 5), ale vy tady radíte spíš sword mastery.
Tak se chci zeptat, co teď s tím :))
Jinak bash je na 10, hp recovery 10, provoke 5 (bude 9) a endure na 1(bude 10)

Děkuju moc za rady :o)

Sword mastery je téměř k ničemu. Jenže u GC je i magnum break méně využitelný, takže ve výsledku je to dost jedno co si dáš.
Elleshar - HP 99/70 ExGuildmaster Phoenix Fury
Sheala de Tancarville - Professorka 99/70
Hyakunichizeki - HW 98/66

Non advanced squad

Chikaraotoshi - Wizard 98/50
Hanayaka - Sage 99/50
Sairyou - Monk 99/50

Dnem 10.12.2008 ukončila aliance Phoenix Fury/Templars své aktivity na Rebornu.
V současné chvíli chodím na GW za toho, kdo mě nabere a nehraje jak totální lama.
Často okupuji:
Nicholas Flamel - PF guild Creator 99/70
Polynom - paladin 99/70
Wala - blacksmith 99/50

a další...

#235 Kris

Kris

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 2 posts

Posted 02 January 2011 - 08:15 AM

A když už mám tedy 5bodíků tam, mám začít dávát do sword mastery nebo dodělat magnum break? :)

#236 Pharaone

Pharaone

Smokie

• Hráči
  • PipPipPip
  • 58 posts

Posted 03 January 2011 - 11:31 AM

Za GC cruse se mi osvědčilo jet skilly za sworda takhle:

Inc. HP rec. 10
Bash 10
Endure 9(10)
Provoke 10
Magnum break 9(10)

Ten jeden bodík Endure/Magnum break je na tobě, každopádně pokud sundáš vlak potvor a jedna dvě ti tam zůstanou a nejsou imunní na oheň, dají se tím slučně dokillit, ikdyž pojedeš malou str, takže moc dmg to nedá.
Valerius - sacri crusader 7x/3x

#237 Palantir

Palantir

Deviruchi

• Hráči
  • PipPipPipPip
  • 100 posts

Posted 02 April 2013 - 04:34 PM

Teda poviem vám, ako sa spomalil útok pri peco peco bez cavalier mastery je hrozné. A akoby sa znížila aj rýchlosť bashu. A pritom predtým pre GC crusa celý ten postih nebol až taký postrehnuteľný! Aká je vaša skúsenosť? Lebo takto sa z ridingu stava zbytočny skill - na dôvazok po prestupe na 3rd clas nakoniec údajne nepoužiteľný!

#238 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 02 April 2013 - 04:49 PM

pri peco peco bez cavalier mastery je hrozné.

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card