Jump to content
Reborn fórum

Crusader - buildy


Gwaihir

Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply
Jako že při 30mobech zapne reflekt a bÄhem 5s má plné SP? Tomu se mi nechce vÄřit, jeÄtÄ když tohle je reborn.

Je to poriadne za vlasy pritiahnuty priklad, ale ano principialne je to tak. Odskusane.

Link to comment
Share on other sites

a ano, mas recht resistant souls mi opravdu prijde jako jeden z top crusaderskych skillu. a je mi docela lito ze se s nim bezne do buildu nepocita :D

 

Popis: Zvysuje odolnost proti utokum s elementem Holy a Demon. Plati pro vsechny cleny party.

 

 

Moc to nechápu :P co přesnÄ to redukuje teda?

Holy element..ok

ale demon element? tj cokoliv od race Demon? :P chápu to dobře? :)

Link to comment
Share on other sites

Popis: Zvysuje odolnost proti utokum s elementem Holy a Demon. Plati pro vsechny cleny party.

 

 

Moc to nechápu :D co přesnÄ to redukuje teda?

Holy element..ok

ale demon element? tj cokoliv od race Demon? :P chápu to dobře? :P

redukuje zraneni od holy ELEMENTU a demon RASE monster. redukce proti rase by se navic mela scitat s jinymi redukcemi jako kalic, holy robe, angel wing, divine cross, eye of dullahan a kdovi cim jeste. heal lv6 mi prijde jako mala cena.

 

Jako že při 30mobech zapne reflekt a bÄhem 5s má plné SP? Tomu se mi nechce vÄřit, jeÄtÄ když tohle je reborn.

ad reflect vs dagger: melo by to fungovat, proto jsem uvazoval s tou HO kartou v guardu [guard at sebou netaha moc vahy] na switch. pak by to znamenalo ze kdykoliv ti da potvora ranu alespon za 20dmg, tak ti prida 3sp. ovsem bohuzel 100% overit nemuzu, nenasel jsem po kafrach zadneho HO :)

v kazdem pripade i kdyby tomu tak nebylo, tak na rany od GC to funguje zarucene. sice pak bude to GC o neco slabsi nez by mohlo byt, ale zase zadarmo.

 

edit: marwel byl prvni :P

Link to comment
Share on other sites

RASE monster

dyž už to musí­Ä napsat velkým, tak správnÄ, dÄkujeme :rolleyes:

 

(RACE)

 

edit: tak Äup do Äkoly si zopáknout sklořování­, protože nic není­ horÄí­ než paskvily typu ČeskoslovenÄtina nebo ČeskoangliÄtina

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Zdraví­m :)

ProÄí­tala jsem si různé buildy, a protože chci zvládnout expit i sama, rozhodla jsem se pro GC...

Nejdří­v jsem ale hledala inspiraci na wiki, kde je v buildu skill magnumbreak na 10(už ho mám momentálnÄ na 5), ale vy tady radí­te spí­Ä sword mastery.

Tak se chci zeptat, co teÄ s tí­m :))

Jinak bash je na 10, hp recovery 10, provoke 5 (bude 9) a endure na 1(bude 10)

 

DÄkuju moc za rady :o)

Link to comment
Share on other sites

Zdraví­m :)

ProÄí­tala jsem si různé buildy, a protože chci zvládnout expit i sama, rozhodla jsem se pro GC...

Nejdří­v jsem ale hledala inspiraci na wiki, kde je v buildu skill magnumbreak na 10(už ho mám momentálnÄ na 5), ale vy tady radí­te spí­Ä sword mastery.

Tak se chci zeptat, co teÄ s tí­m :))

Jinak bash je na 10, hp recovery 10, provoke 5 (bude 9) a endure na 1(bude 10)

 

DÄkuju moc za rady :o)

Sword mastery je témÄř k niÄemu. Jenže u GC je i magnum break ménÄ využitelný, takže ve výsledku je to dost jedno co si dáÄ.

Link to comment
Share on other sites

Za GC cruse se mi osvěděilo jet skilly za sworda takhle:

 

Inc. HP rec. 10

Bash 10

Endure 9(10)

Provoke 10

Magnum break 9(10)

 

Ten jeden bodí­k Endure/Magnum break je na tobÄ, každopádnÄ pokud sundáÄ vlak potvor a jedna dvÄ ti tam zůstanou a nejsou imunní­ na oheř, dají­ se tí­m sluÄnÄ dokillit, ikdyž pojedeÄ malou str, takže moc dmg to nedá.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Teda poviem vám, ako sa spomalil útok pri peco peco bez cavalier mastery je hrozné. A akoby sa znížila aj rýchlosÂť bashu. A pritom predtým pre GC crusa celý ten postih nebol až taký postrehnuteÂľný! Aká je vaša skúsenosÂť? Lebo takto sa z ridingu stava zbytoÄny skill - na dôvazok po prestupe na 3rd clas nakoniec údajne nepoužiteÂľný!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...