Jump to content

Photo

Predstavenie novych GM

• Please log in to reply
44 replies to this topic

#1 Glorf

Glorf

Deviruchi

• Supporters
  • 142 posts

Posted 25 January 2010 - 12:45 AM

Zdravim Vas,
najprv by som rad napisal ze neviem ci je to spravne miesto na tuto temu..ak nie tak ju presunte pls.

Ja som (opat) zacal na rebe asi 2 tyzdne dozadu a stalo sa mi ze prisiel za mnou nejaky clovek a zacal mi nieco vykladat o tom ze sa mu nepaci nazov mojej party (co sa mi za tych predchadzajucich 3,5 roka nestalo :) )..tak som mu prirodzene viac menej slusne vysvetlil ze to absolutne nieje jeho problem a ze .nech si ide po svojom..nasledovala veta ktoru si pamatam do teraz: "Tak sa idem poradit s GM." a ja ze /hmm ?
Tak som si tam sadol a cakal .. do minuty od jeho odlogu prislo nejake GM.. opakujem nejake..kedze z tych novych nikoho nepoznam a prakticky ma prinutilo si nazov party zmenit..problem s tym nebol a vec sa vyriesila.

Takze bol by som rad keby sem vedeli nove GM nieco o sebe napisat ja nvm kludne bydlisko, ci studuju/kde, pracuju/kde, zaluby, ako dlho hraju/hrali/nehrali RO pripadne sympatizacia s konkretnou guildou :devil2: a podobne..na inych forach som to videl a prislo mi to super vediet o svojom GM na serveri co to..

edit: prirodzene radi by vsetci vedeli aj vek nasich GM.. :)

Edited by Glorf, 25 January 2010 - 12:49 AM.

• 0
DELETED:
Glorfindel 99/69 SVD LK PFT

Aktualny projekt: Maly konik; Findulais
Cogito, ergo sum.
.

#2 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1,838 posts

Posted 25 January 2010 - 01:08 AM

By možná stačilo i jméno GM = předchozí jméno hráče :devil2:
  • 0
"The purpose of life is to end."

#3 Glorf

Glorf

Deviruchi

• Supporters
  • 142 posts

Posted 25 January 2010 - 01:14 AM

By možná stačilo i jméno GM = předchozí jméno hráče :)

to je jasne..ale iba v pripade ze kazde nove GM je byvaly(-a)/terajsi(-a) hrac(ka)..a to, ci to tak je, ja netusim :devil2:
  • 0
DELETED:

Cogito, ergo sum.
.

#4 morgoth

morgoth

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 493 posts
  • Interests:Anime, Fantasy, Scifi, RPG(DrD, AD&D, GURPS, Shadowrun... Samozrejme aj tie na pc :) ), LARPy...

Posted 25 January 2010 - 08:22 AM

Glorf> Ja by som to tipol na Aslay :-D

Edited by morgoth, 25 January 2010 - 08:28 AM.

• 0
Posted ImagePosted ImagePosted ImagePosted Image
Morgoth - 99/66 flamer
+ kopa homunculov

I, and I'm sure I'm not alone on this, would rather write a program to solve sudoku than actually play sudoku. Some people love sudoku; I found it boring. Now writing software to solve a puzzle, that's interesting.

#5 Essex

Essex

Deviling

• Supporters
  • 305 posts

Posted 25 January 2010 - 10:24 AM

Takze bol by som rad keby sem vedeli nove GM nieco o sebe napisat ja nvm kludne bydlisko, ci studuju/kde, pracuju/kde, zaluby, ako dlho hraju/hrali/nehrali RO pripadne sympatizacia s konkretnou guildou :devil2: a podobne..na inych forach som to videl a prislo mi to super vediet o svojom GM na serveri co to..

Nechces po me nahodou rovnou i rodne cislo popripade presnou adresu nebo jak casto si menim ponozky? :)
Napad si nemel spatny, ale podal jsi ho takovou formou, ze se tobe fakt zpovidat nebudu :)
  • 0
ende

#6 Dweep

Dweep

Baphomet

• Supporters
  • 1,843 posts

Posted 25 January 2010 - 10:36 AM

když vydrží, http://www.reborn.cz/gm bude tu věk :devil2:
ale nějaký dřívější char by neuškodil, já třeba vím jen o dvou newGM kdo byli ( doufám )
  • 0

doesn´t matter anymore

characters_RO.jpg

Baphomet killcount over 1k, MvP over 2k

dropnuté boss karty: 2* Mastering card

#7 Lambisko

Lambisko

Hyegun

• Supporters
  • 482 posts

Posted 25 January 2010 - 10:39 AM

Mozna byste mohli pochopit, ze na tech hernich charech chceme mit klid :devil2:
  • 0
Konec - pokud uvidite moje smudly online, je na nich Anakin :)

#8 Skywalker

Skywalker

Dark Lord of the Sith

• Supporters
  • 1,125 posts

Posted 25 January 2010 - 10:43 AM

když vydrží, http://www.reborn.cz/gm bude tu věk :devil2:
ale nějaký dřívější char by neuškodil, já třeba vím jen o dvou newGM kdo byli ( doufám )

kdo hraje uz delsi dobu, tak poznal, kdo nova GM jsou :)
  • 0

Anakin a spousta dalsich postav .... tak uz ne, KONEC, vse smazano   2013-09-04 11:48:29 -> Guilda [FreeRangers] (id=30011) byla rozpustena.

skywalk9791.png

k3dT, Koca - diky moc za tech 7 skvelych let, co jste se o server i o nas hrace tak pekne starali :-)

ten osmy rok moc komentovat nebudu, co 7 let krasne fungovalo ke spokojenosti vsech (vetsiny) hracu, tak nekdo dokazal behem neceleho roku poslat do kytek ...

#9 Iscar

Iscar

Hyegun

• Supporters
  • 514 posts

Posted 25 January 2010 - 11:52 AM

No mně by spíš zajímalo, co to bylo za název party, že někomu vadil ...
  • 0
The End? Yes :)

#10 esed

esed

Deviruchi

• Supporters
  • 130 posts

Posted 25 January 2010 - 12:04 PM

No jako nápad to není špatný, ale přeci jen myslím, že věci z osobního života nemusíme vědět - jako bydliště, jestli studuje a tak mi moc k ničemu není :-) Ale neškodilo by vědět ty věci k RO, nemuseli bychom vědět zrovna postavy, ale stačí jen jak dlouho hráli + sympatizace s gildou, a ten věk by taky nebyl špatný :devil2:
Anakin: já třeba hraji skoro 4 roky, což je myslím dost dlouho :) a stejně nevím, kdo (kromě 2) ty nová GM jsou, prostě proto, že jsem se s nimi ještě neměla tu čest bavit :)
  • 0

Voltaire: "Žijeme-li bez výčitek svědomí, můžeme zemřít beze strachu."

Shealla: shadow chaser, psychopatická potvora se zálibou v sadistnostech a úchylnostech všeho druhu, ale jinak děsně roztomilá a hodná
Další: esed, Trianna, Alyz, Sheilla, Misako, Messantia,...

I'm back, baby
:sport_boxing:

#11 Skywalker

Skywalker

Dark Lord of the Sith

• Supporters
  • 1,125 posts

Posted 25 January 2010 - 12:08 PM

Anakin: já třeba hraji skoro 4 roky, což je myslím dost dlouho :) a stejně nevím, kdo (kromě 2) ty nová GM jsou, prostě proto, že jsem se s nimi ještě neměla tu čest bavit :)

logni hombota a poznas vsechna GM :devil2:
  • 0

Anakin a spousta dalsich postav .... tak uz ne, KONEC, vse smazano   2013-09-04 11:48:29 -> Guilda [FreeRangers] (id=30011) byla rozpustena.

skywalk9791.png

k3dT, Koca - diky moc za tech 7 skvelych let, co jste se o server i o nas hrace tak pekne starali :-)

ten osmy rok moc komentovat nebudu, co 7 let krasne fungovalo ke spokojenosti vsech (vetsiny) hracu, tak nekdo dokazal behem neceleho roku poslat do kytek ...

#12 F0rm1

F0rm1

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 251 posts

Posted 25 January 2010 - 01:09 PM

Tak já to všechno vykecám a bude :devil2:
  • 0
tak teda at nedostanu ban za to ze nevite kdo jsem :D todle je moc :D

David Forman

#13 presi

presi

sucessful troll

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,128 posts

Posted 25 January 2010 - 01:29 PM

já bych si zase anonymně postěžoval na to, že si moc vyskakují a dycky mi vyhožují za něco, co dělám běžně (dělal sem :devil2:) několik let
  • 0
"trolling is a art"
First Lady - priest

H̷͓͕͔̤ͨ̚͟E̷̲̻̮̖͈͓͋̍ͣͤ͠ͅ ̨̠̟̙̞ͮͥ́̌H̡̤̔̈́̐̓̒̍̆́͝Ā̧̠̦̭̥̜͉͒͋ͅS̶̰͚̹̣̭͍̠͕̃̐ͭ ̥͉̭̞͔͓̉̒̅͞R̸͍̰̺͔͐͆ͤ̍ͪ́E̷̳̯̲͓̊ͤ͛̎͑͘ͅͅT̷̬̖͖̦̮̻̘͛ͨ̈́̽̋U̥̳͇̮̲̾͗̒́ͨR̪͓͓͔̯̼̹̓ͬ̾͂N̴̡͓̯ͣ̆͐̏͝E̛̺̮̫̲͈̱͇̙̘͋͛̔Ḋ̾͂͏͎̖͙͕͕͓͇͡

#14 morgoth

morgoth

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 493 posts
  • Interests:Anime, Fantasy, Scifi, RPG(DrD, AD&D, GURPS, Shadowrun... Samozrejme aj tie na pc :) ), LARPy...

Posted 25 January 2010 - 02:43 PM

Sympatizacia s gildou, to je jediny udaj, ktory by som radsej nepisal. Cokolvek ine - preco nie.

To s tym homunom je dobry napad :-D Asi vecer zacnem (zase) poznavat GMka...

Edited by morgoth, 25 January 2010 - 02:44 PM.

• 0
Morgoth - 99/66 flamer
+ kopa homunculov

I, and I'm sure I'm not alone on this, would rather write a program to solve sudoku than actually play sudoku. Some people love sudoku; I found it boring. Now writing software to solve a puzzle, that's interesting.

#15 Mitheress

Mitheress

Baphomet

• Supporters
  • 2,008 posts

Posted 25 January 2010 - 02:52 PM

Dovolte mi zacit... Moje jméno je uši a ty jsi až po uši v...., vsak to znate.
  • 0
mes "admin";
mes "script gm";
email: mitheress@reborn.cz icq: 299937269

Podpořte Reborn!

Posted Image

#16 Glorf

Glorf

Deviruchi

• Supporters
  • 142 posts

Posted 25 January 2010 - 02:57 PM

já bych si zase anonymně postěžoval na to, že si moc vyskakují a dycky mi vyhožují za něco, co dělám běžně (dělal sem :devil2:) několik let

presi trafil si klinec po lebeni tak ti poviem..ale tak clovek si zvykne..
to gms:ludia nemyslite si ze ja som z tych ktory by otravovali gm s hlupostami..sme predsa dospeli ludia, no nie? :) a osobne si myslim to ze gmka ako take na nejakom serveri sa daju prirovnat k verejnym cinitelom v RL (viete poslanci, primatori atd) a o nich su bezne volne dostupne informacie..nic s tym nespravite .. ste celebrity :) kazdy vas pozna..len skoda ze nie osobnejsie..lebo nick o cloveku vela nepovie.. :/

edit: casto zabudam bohuzial a zabudol som este reagovat: nazov party bol "hovnosmrdi" co si myslim ze je v celku priatelne vyjadrena myslienka..potom som tu partu zmenil na "fekaliesmrdia" ale ani to sa nepozdavalo..tak som zvolil konzervativnejsi nazov: "parta1205"
..ano, zas originalna parta..yea!

edit2:

když vydrží, http://www.reborn.cz/gm bude tu věk :)

tu je priklad o com som hovoril..crowlyho a desta som poznal aj predtym elliannu detto ale o tychto: Aslay, Ayori, Essex, Frozt, Mitrandir, Viator viem dost malo..mozno az na frozta ak je to ten frozt .. , co je skoda :/

Edited by Glorf, 25 January 2010 - 03:04 PM.

• 0
DELETED:

Cogito, ergo sum.
.

#17 Guest_Viator_*

Guest_Viator_*
  • Guests

Posted 25 January 2010 - 03:22 PM

... osobne si myslim to ze gmka ako take na nejakom serveri sa daju prirovnat k verejnym cinitelom v RL (viete poslanci, primatori atd) ...

Děkuju, právě jsi mi snížil IQ o několik desítek bodů. :devil2:

Ohledně představení, bych to tak nehrotil, jsme ve zkušební době. Až budeme najisto, možná bych o tom já osobně uvažoval, teď rozhodně ne :)
  • 0

#18 morgoth

morgoth

Hyegun

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 493 posts

Posted 25 January 2010 - 03:24 PM

Ono sa o nich casom svet dozvie, kto a co su zac, ci chcu alebo nie :devil2:
A kym vyjdu s pravdou von, mozeme si o nich tvorit vlastny nazor ;-)

Edited by morgoth, 25 January 2010 - 03:24 PM.

• 0
Morgoth - 99/66 flamer
+ kopa homunculov

#19 Glorf

Glorf

Deviruchi

• Supporters
  • 142 posts

Posted 25 January 2010 - 03:25 PM

Děkuju, právě jsi mi snížil IQ o několik desítek bodů. :)

Ohledně představení, bych to tak nehrotil, jsme ve zkušební době. Až budeme najisto, možná bych o tom já osobně uvažoval, teď rozhodně ne ;)

ok..s tym suhlasim..sry nvdel som ze ste este v skusobnej..kedze som videl gm zaradenie tu na fore.. :)

edit:

Ono sa o nich casom svet dozvie, kto a co su zac, ci chcu alebo nie :)
A kym vyjdu s pravdou von, mozeme si o nich tvorit vlastny nazor ;-)

no prave..ono sa to moze este vypomstit :devil2: :)

Edited by Glorf, 25 January 2010 - 03:29 PM.

• 0
DELETED:

Cogito, ergo sum.
.

#20 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 25 January 2010 - 03:31 PM

...

Zas to prirovanni k RL :/ ... chces na rebu odevzdavat do "rebornacke kasy" cca 90% vseho co ziskas (jako platis v RL, pokud teda nestudujes) ?
Kazdopadne bych taky rad vedel u nekterych GM o koho se jedna. :)
Pokud te nenapada jiny nazev party, je to hodne smutny.
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users