Jump to content

Photo

TODO

• Please log in to reply
90 replies to this topic

#21 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 05 September 2010 - 09:11 AM

Mercenary System:
Ovládání:
Alt + left-click na zem - pohyb
Alt + left-click na monstrum - zacílení, žolďák po zabití moba na kterého právě útočí automaticky zaútočí na následujícího.
Alt + double-left-click na monstrum - Žoldák okamžitě začne útočit na moba bez ohledu na to zda už nějakého zabijí.
Ctrl + T - Passive/Agressive
Ctrl + R - Info

Staty: Žoldákův lvl a staty jsou neměnné a závisí na lvlu použitého svitku. Ale podle lojality žolďáka s jeho guildou a jeho počtu fragů získává bonusy. ASPD žolďáka je vždy 156.
Skilly: Skilly žolďáka závisí na lvlu svitku a opět jeho lojalitě ke guildě. Žolďáka lze normálně boostit a je členem "speciální" party s majitelem. Fungují na něj všechny podpůrné skilly (včetně např. devo pokud je vlastník crusader/paladin) až na tyto vyjímky
Increase AGI - Zvedne pouze flee rate
Blessing - Zvedne pouze hit a vyléčí curse
Heal - Vyléčí pouze polovinu

Udržovaní: Nic, nemusí se krmit, nemusí se mu platit
Oddělení: Pokud se žolďák dostane do vzdálenosti větší než 15políček od svéo majitele bude automaticky teleportován k jeho vlastníkovi.
PVP: Žolďák funguje stejně v PVE, PVP i GW, ale žolďák nemůže útočit na emperko
Vzhled: Každý žolďák vypadá jinak. Podle lvl použitého svitku se mění žolďákovi čepička a podle toho jde poznat jeho lvl.
Konec služby: Po 30ti minutách od vyvolání/Smrtí majitele/Smrtí žolďáka/Dismiss tlačítkem

Lojalita: Body získané za používání žolďáka, pro každý typ žolďáku jsou jiné body (ted pokud mám hodně bodů v Bowman žolďácké guildě nemám tyto body také s Swordman guildou). Čím více má hráč bodů, tím rychleji dostává žolďák bonusy díky fragům.
Získávání bodů: Pokud je zabito monstrum s lvlem větším než 1/2blevelu vlastníka získá žolďák jeden frag a nezáleží jestli monstrum zabil hráč nebo žolďák nebo společně. Za každých 50fragů získá vlastník 1bod do lojality.
Pokud vlastník i jeho žolďák přežijou 30minut (do konce smlouvy) získá vlastník 1bod.
Pokud žolďák umře, ztratí vlastník 1bod.

Fragy: Po určitém počtů fragů dostane žolďák náhodny bonus k jednomu z jeho statů. Počet nutných fragů se snižuje s lojalitou k guildě žolďáka. Každý možný obdržený boost má a žolďák může obdžovát bonusy ke statům vícekrát. Např. tedy může dostat poprvé bonus 15 k Flee, pak dostane 5% bonus k HP a pak se mu bonus z 5% zvedne na 10 (nahradí se, bude mít 10% ne 15).
Bonus, Lvl 1, Lvl 2, Lvl 3, Lvl 4, Lvl 5
Flee, +15, +30, +45, +60, +75
Attack Power, +15, +30, +45, +60, +75
HP, +5%, +10%, +15%, +20%, +25%
SP, +5%, +10%, +15%, +20%, +25%
Hit, +15, +30, +45, +60, +75
Pokud žolďák obdrží bonus k HP/SP, tak se mu HP/SP obnoví do plna.
Tyto bonusy nejsou trvalé, ale končí jakýmkoli vypršením smlouvy (smrt/30min, ...)

Zde je vidět co je potřeba na jakého žolďáka a jaké má kdo skilly a staty

Edited by Nerosan, 05 September 2010 - 09:15 AM.

• 0
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#22 Solomon Short

Solomon Short

Smokie

• Supporters
  • 72 posts

Posted 05 September 2010 - 09:56 AM

nove exe mi vyhodi tohleto http://img821.images...1/4872/exeg.jpg, neslo mi zrusit jinak, nez pres Spravce uloh.

Mě nový exe při pokusu o zapnutí nahlásilo chybovou hlášku odkazující se do složky data. Přitom jsem nic neměnil, před třema dnama jsem měl reinstal na čisto.

Já měl stejný problém - spustil jsem klasicky reborn, on se opatchoval a až potom jsem zkusil ten kennyho new.exe - vše ok.
  • 0
Nikdy nevěř vysokému trpaslíkovi. Zcela jistě ti v nečem lže. -Solomon Short-

Co mají Chtorrané v pytlíku se svačinou? ... Dva krajíce černého chleba a Chicago.
A co používají místo párátka? ... Sbíječku.

#23 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 05 September 2010 - 10:17 AM

...

-->
Na wiki s tim :laughing1:
  • 0

#24 Aniteru

Aniteru

Hyegun

• Supporters
  • 422 posts

Posted 05 September 2010 - 07:00 PM

Nechci nic rikat,len nedame tomu Mercenary systemu nejake zkouskove obdobi? Ano priznavam se nejsem toho nijaky velkym zastancem,dle meho nazoru to jeste vic zleniví stavajíci hrace,ale to je jen muj odhad,nikomu ho nevnucuji....
  • 0
Aniteru~Aenaii~Sadness~Eureya~Xalli~Revy~Lyre~Nelnir~Genocide
Posted Image

#25 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 05 September 2010 - 07:49 PM

Nechci nic rikat,len nedame tomu Mercenary systemu nejake zkouskove obdobi? Ano priznavam se nejsem toho nijaky velkym zastancem,dle meho nazoru to jeste vic zleniví stavajíci hrace,ale to je jen muj odhad,nikomu ho nevnucuji....

Taky jsem proti mercům, důvody snad psát nemusím :laughing1:

BTW kenny? Plánuješ i nové styly vlasů s tím novým klientem? např. mužské / ženské
Nejsou to všechny, jsou to vybrané co jsem měl zrovna po ruce
  • 0
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.

Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#26 Hentai

Hentai

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 42 posts

Posted 05 September 2010 - 08:06 PM

BTW kenny? Plánuješ i nové styly vlasů s tím novým klientem? např. mužské / ženské
Nejsou to všechny, jsou to vybrané co jsem měl zrovna po ruce

Můj člověk :laughing1: neboj, už za to skandujeme s Morgie půl roku :laughing1:
  • 0

21:40 muffa: tracy od kdy jsi na umeni?
21:40 Tracy: od ty doby co jsou v nem nahy zensky

:D

13:36 Jakubicek: jezis co je to za novinky davat si do avataru svoji fotku
13:36 Jakubicek: kdo ma cumet na ty drzky :)

... :D

omfgomfg EEO EEO

Posted Image

#27 Morgaine

Morgaine

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 248 posts

Posted 05 September 2010 - 08:49 PM

Můj člověk :laughing1: neboj, už za to skandujeme s Morgie půl roku :laughing1:

Joo cokoliv za ty uzasny vlasy co maji jinde!
  • 0

#28 prcek

prcek

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 235 posts

Posted 06 September 2010 - 12:27 AM

a to ja na druhou stranu jsem zastancem mercu (teda zatim, az budou ve hre, treba se muj nazor zmeni)...Proc by mel byt zvyhodneny jen jeden char?:laughing1: To ze lidi jeste vic zlenivy je vec je sice mozny, ale proto asi maji zivotnost jen max 30 min. Pokud nebudou ty svitky "zadarmo" a clovek se bude muset opravdu snazit, tak jsem pro...:laughing1:

Zajimala by me jina vec, nevite nekdo, jak to bude s tim enchantovanim armoru? Jde mi zejmena o to, jestli to bude stoprocentni nebo zase jen na nejakou pravdepodobnost, viz napriklad derovani...

Edited by prcek, 06 September 2010 - 12:32 AM.

• 0
Deliamber: Priestik od Friendu(lvl neco malo pres 90)

ostatni jsou neduleziti...:)

"Bože, dopřej mi VYROVNANOST, abych přijal to, co nemohu změnit, HOUŽEVNATOST, abych změnil to, co změnit mohu, a HODNĚ ŠTĚSTÍ, abych to moc často nekurvil." - Stephen King: Vlci z Cally

#29 Vertol

Vertol

Repair'N'Run

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,167 posts

Posted 06 September 2010 - 05:06 AM

http://irowiki.org/wiki/Hidden_Enchant

Ve zkratce, je šance, že hidden enchant failne a zničí armor. Navíc staty jsou random, takže pokud chceš získat nějaký dražší armor s +3 dex, je to hrozně nákladné.
  • 0
Marwel...WS RNR
Harbinger...HP
Mannon...sinX
Denuo Convena...paladin
Korgen...champion (je jen můj! :P )

"Double the gun, double the fun!" Serious Sam :)

K/P/V

#30 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 06 September 2010 - 05:55 AM

http://irowiki.org/wiki/Hidden_Enchant

Ve zkratce, je šance, že hidden enchant failne a zničí armor. Navíc staty jsou random, takže pokud chceš získat nějaký dražší armor s +3 dex, je to hrozně nákladné.

Konkrétně šance na +3DEX u High Grade armoru (Dia roba např.) je cca 2% (tím nemyslím že se to na 98% zlomí, ale na 40% zlomí a na 58% enchantne na něco jinýho)

BTW: Podle oficiálního nastavení endlessu, čas bude 8hodin ala reborn sem slyšel a jak to bude s idlením mobů?

Edited by Nerosan, 06 September 2010 - 06:10 AM.

• 0

#31 Vertol

Vertol

Repair'N'Run

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,167 posts

Posted 06 September 2010 - 06:22 AM

BTW: Podle oficiálního nastavení endlessu, čas bude 8hodin ala reborn sem slyšel a jak to bude s idlením mobů?

Idlení mobů nesouvisí s nastavením endlessu ne?

/post editován pod pohružkou smrti/

Edited by Vertol, 06 September 2010 - 10:27 AM.

• 0
Marwel...WS RNR
Harbinger...HP
Mannon...sinX
Denuo Convena...paladin
Korgen...champion (je jen můj! :P )

"Double the gun, double the fun!" Serious Sam :)

K/P/V

#32 Essex

Essex

Deviling

• Supporters
  • 305 posts

Posted 06 September 2010 - 06:55 AM

Zajimala by me jina vec, nevite nekdo, jak to bude s tim enchantovanim armoru? Jde mi zejmena o to, jestli to bude stoprocentni nebo zase jen na nejakou pravdepodobnost, viz napriklad derovani...

Quest na enchant armory je napsany a momentalne je predany na scripting. Snad se ho brzy dockame v ostrem provozu. Matne si vybavuji, ze je tam nejaka procentualni pravdepodobnost.

btw: ty vlasy jsou fakt osklivy:D
  • 0
ende

#33 Baraka

Baraka

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 361 posts

Posted 06 September 2010 - 08:24 AM

jojo, vlasy jsou strašné.
2Majk: Marwel má pěknej odkaz na iRO wiki, ohledně těch enchanted armorů > šance, skupiny, cena, apd:) (pár postů z5)
  • 0
Sharon - Sinx 99/70
Guillotine Twins have been born and yet one died.
Mallisa, Crasher, Baraka, katrina, Sucell, Qenny, Refiel, Eilforte, Guilty

If you don't feel pain, then you can't be winning
Everything is possible, impossible just takes longer > Digital Fortress by Dan Brown
Mě už tu stejně skoro nikdo nezná :D
Dota 2 steam nick: ibabrak

#34 Guest_betr_*

Guest_betr_*
  • Guests

Posted 06 September 2010 - 08:41 AM

Jen aby tech zmen nebylo najednou moc ... hlavne kvuli testovani a oprave pripadnejch chyb/nevyvazenosti.
  • 0

#35 Ryuuki

Ryuuki

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 350 posts

Posted 06 September 2010 - 09:06 AM

Vlasy su godlike !! Uces ala Sephiroth mi chybal na mojom HPcku ..
  • 0
Kenji
Nasty - Gypsy - guild master --) Posted Image
Saja - Sniper - 96/63
Jore - Gypsy - 95/64 (pvm/suport)
Kaoru - profka - 95/63 (gw)
Yufi - profka - 93/55 (pvm)
Darn - High Priest - Xx/Xx (full support)
Ingmar - Creator - xx/xx
Kenjiro - Sinx - 96/65 (gw)

#36 Leela

Leela

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 294 posts

Posted 06 September 2010 - 10:34 AM

Ty klučíčí jsou toršku podivný, ale věřím, že si někdo vybere (třeba pleš) =)) Holčičí docela dobrý náhodou ;)

Díky Kenymu za chuť a výdrž dělat nějaký nový věci pro zdejší hráče, pro nás :air_kiss:

Jo a PS: Ta nová města asi budou časem i v DB, že?

Edited by Leela, 06 September 2010 - 02:33 PM.

• 0
Posted Image

Šafránka - dance Tlapinka - TK

#37 Hentai

Hentai

Chonchon

• Hráči
  • PipPip
  • 42 posts

Posted 06 September 2010 - 01:16 PM

btw: ty vlasy jsou fakt osklivy:D

jojo, vlasy jsou strašné.

Morgie, znič je! ;)

Jinak pro inspiraci k3, třeba TU je asi největší seznam co jsem našla :air_kiss: třeba to přesvědčí i skeptiky
  • 0

21:40 muffa: tracy od kdy jsi na umeni?
21:40 Tracy: od ty doby co jsou v nem nahy zensky

:D

13:36 Jakubicek: jezis co je to za novinky davat si do avataru svoji fotku
13:36 Jakubicek: kdo ma cumet na ty drzky :)

... :D

omfgomfg EEO EEO

Posted Image

#38 Johny16

Johny16

JimboSlinger

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPip
  • 541 posts

Posted 06 September 2010 - 02:31 PM

vlasy jsou bezvadnyyy nahodou:). jen kdyz uz budou, snad nebude nejaky sileny quest:))
  • 0
GuildMaster Flash of Emperium
Ve hre Slingerovci
Hlavni postava .JaySlingerova - SinX - 99/70.... Mission Completed
.......................JimboSlinger - clown - 95/64 cca.....Muzikant

............+ spousta dalsich nepodstatnych advanced

#39 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 06 September 2010 - 03:35 PM

Quest na enchant armory je napsany a momentalne je predany na scripting. Snad se ho brzy dockame v ostrem provozu. Matne si vybavuji, ze je tam nejaka procentualni pravdepodobnost.

Cože? Jako že i hidden enchant bude na rebornu custom?
  • 0

#40 Tomoko

Tomoko

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 201 posts

Posted 06 September 2010 - 04:29 PM

jj ucesy su fajn :3 na tie copanky som cakal :air_kiss: ... mohli by byt pridane do questu na zmenu ucesu ;)
  • 0

Posted Image
Mayumi
"If you're going to fight the boss, go after you've leveled enough."

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users