Jump to content
Reborn fórum

Sura-Buildy


tomasv

Recommended Posts

Zdarec,

přemýšlím,že bych rozjel MvP Suru,ale dlouho jsem tu nehrál a nemám přehled o nejnovÄjším equipu.Díval jsem se jaké buildy se jedou na zahraniÄních serverech a možná bych zkusil něco takového:

 

104 str+6

1 agi+8

92 vit+5

100 int

91 dex+7

45 luk

 

STR 110 -mám +3str dia.robu a dia.ring s mantisem,nevím jestli s tím mám poÄítat do buildu a jít na 120str.

 

VIT 92+5 jestli se dobře pamatuji tak to zaruÄuje imunitu na stun?

 

INT 100 imunita na mrznutí?

 

DEX 91+7 málo nebo hodnÄ pro MvP?

 

LUK 45-přidáva atk,vyplatí se na rebornu?

Edited by tomasv
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

moje názory:

STR 110 -mám +3str dia.robu a dia.ring s mantisem,nevím jestli s tím mám poÄítat do buildu a jít na 120str.

STR není potřeba zaokrouhlovat, u 3rd není žádný bonus do ATK (alespoř jsem žádný nepozoroval), a atk není nikdy dost, čili 120 base

VIT 92+5 jestli se dobře pamatuji tak to zaruÄuje imunitu na stun?

Opravdu potřebuješ stun-proof? Na jakých MVP bys to využil? Doppel? Lady Tanee? Kraken pokud se nepletu? Podle mÄ je toto zbyteÄnost a nedával bych více než 51 base.

INT 100 imunita na mrznutí?

100 INT není imunita na frozen, to si pleteš se 100 pre-renewall mdef. jak to je u renewall nevim, ale 100 INT bych ponechal kvůli SP.

DEX 91+7 málo nebo hodnÄ pro MvP?

Důležitost DEX pro MVP shuru je na 2. nebo 3. místÄ po STR, zároveř s INT. VidÄl bych to (a plánuju to tak) nÄkde mezi 100 a 110. Přez 110 už jsou ty body extrémnÄ drahé.

LUK 45-přidáva atk,vyplatí se na rebornu?

LUK sice přidává atk, ale rozdíl na Rebornu není takový jako na ofi. A jasné vyjádření Baala zní:

Na Rebornu se nevyplati davat body do LUK na zvyseni damage.

Odzkoušeno, potvrzeno. Nějaký ten damage to přidá, ale pokud se máš rozhodnout mezi STR, INT, DEX nebo LUK, jasnÄ vedou ty 3.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

PostupnÄ...

120 STR na MvP stojí za to, už kvůli postihu za nenamaxování dmg statu

100+ int rozhodnÄ, je to druhý nejlepší stat pro mvp suru

dex bohatÄ staÄí kolem 70+, stejnÄ castíš jen jednou za Äas sféry, případnÄ mental, gate of hell

zbývá stále spousta bodů, zvážil bych třeba 65(+5job) vit a 16 luk ( hodnÄ levných pár bodů do atku )

 

@excalibur proÄ zrovna 51 vit? pokud máš nějaký konkrétní build tak ho můžeš postnout celý, ne jen vit :D

http://calc.irowiki.org/?cbbcAaYb6acbdbRbvaqaiaapoiaFaFaFaae5aaaaaaaaacseYd5dWeunxc7tpgHlHaanMaanMbRjahaamaaaaaaaaakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@excalibur proÄ zrovna 51 vit? pokud máš nějaký konkrétní build tak ho můžeš postnout celý, ne jen vit :D

http://calc.irowiki....aaaaaaaaaaaaaaa

konkrétní build nemám spoÄítaný ještÄ, ale vždy dávám u 3rd staty x1... a i u nÄkterých non 3rd... a je to jednoduše proto, že další bod je o 1 dražší, což už nÄkdy je vyžší cena než bych byl ochotný obÄtovat :-P

mno, mohl bych něco napoÄítat:

http://calc.irowiki....aaaaaaaaaaaaaaa

mno, mám tam jen equip co mám k dispozicim určitě bude něco lepšího ... (i kdyby jen zbrař a róba, ku podivu morp. kombo vychází tÄsnÄ hůř, možná v nÄkterých případech i lépe než TEN LEPŠÍ equip :)

nicménÄ staty budu mít pravdÄpodobnÄ takto, možná menší zmÄny, takže hlavní staty podobnÄ jako ty.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

no nvm .... u sury sa neoplati investovat 120str, mne to slo lepsie pri vacsom luk ako investovat tolko do str.... ale nechcem ti do toho skakat predtym ako sa do neho pustis si ho skus vyskusat na testu ci ti to bude stacit.... 120str je ale podla mna zbytocne, ja som to radsej nainvestoval do vit a nemozem nato nic zle povedat....

Link to comment
Share on other sites

no nvm .... u sury sa neoplati investovat 120str, mne to slo lepsie pri vacsom luk ako investovat tolko do str.... ale nechcem ti do toho skakat predtym ako sa do neho pustis si ho skus vyskusat na testu ci ti to bude stacit.... 120str je ale podla mna zbytocne, ja som to radsej nainvestoval do vit a nemozem nato nic zle povedat....

Třeba poÄítá s blazing soul Äepkou a jejím bonusem do atk, ostatnÄ jako pomÄrnÄ hodnÄ Shur co znám (já s tím poÄítám také).

Link to comment
Share on other sites

Opravdu potřebuješ stun-proof? Na jakých MVP bys to využil? Doppel? Lady Tanee? Kraken pokud se nepletu? Podle mÄ je toto zbyteÄnost a nedával bych více než 51 base.

 

Sura má velice dobrej HP násobiÄ a je škoda ho nevyužívat.

 

Důležitost DEX pro MVP shuru je na 2. nebo 3. místÄ po STR, zároveř s INT. VidÄl bych to (a plánuju to tak) nÄkde mezi 100 a 110. Přez 110 už jsou ty body extrémnÄ drahé.

Nemá mýt renewal asura fixed cast time?Potom by DEX byla celkem k niÄemu,reskepktive by stačila kolem 50-60,dokážu si představit pure MvP build i s 1 dex.

Link to comment
Share on other sites

myslis si ze na sure vyuzijes iba asuru ? ....GoH ako na champovi som mal 40vit a islo ma z toho trafit...... Teraz mam na sure 100 vit a nemenil by som to uz .... a myslim ze tu ciapku nevyuzijes.... su omnoho lepsie ciapky na suru ako BS....

Link to comment
Share on other sites

myslis si ze na sure vyuzijes iba asuru ? ....GoH ako na champovi som mal 40vit a islo ma z toho trafit...... Teraz mam na sure 100 vit a nemenil by som to uz .... a myslim ze tu ciapku nevyuzijes.... su omnoho lepsie ciapky na suru ako BS....

S tím že shura má i jiné skilly plnÄ souhlasím, osobnÄ se mi líbí kombo: dragon combo - fallen empire - tiger cannon, proto taky co nejvíc STR na ATK

Blazing Soul mi vychází pomÄrnÄ dobře, rozhodnÄ lépe než maiden twin ribbon, lépe než jakákoliv +2 str Äapka

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

S tím že shura má i jiné skilly plnÄ souhlasím, osobnÄ se mi líbí kombo: dragon combo - fallen empire - tiger cannon, proto taky co nejvíc STR na ATK

Blazing Soul mi vychází pomÄrnÄ dobře, rozhodnÄ lépe než maiden twin ribbon, lépe než jakákoliv +2 str Äapka

 

tak u hocicoho ti 10atk urobi viac ako naka low str obzvlast u renewal.....ale zase take mvp tu ani neje na ktore by si potreboval taky dmg...ale kazdopadne za skusenie by to bolo dobre :) ale tych bodov no....to by ma mrzelo :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po delší dobÄ sem si nalogl champa a zkusil pár MvP a jsem nemile překvapen jakýma úprava prošla Asura.

 

Před renewalem jsem dával lexavanou asurou 550-600K,tÄÄ kolem 300K(dva Incubusové,+9 pánev s abysema)

Šílenej cast time nejen na Asuru ,ale i na ostatní skilly vÄetnÄ tÄch manželských.

Velká prodleva mezi berynama.

Omezení gospelu a kissu.

 

To jsem zkoušel jenom MvP ani si nedovedu představit jak by to vypadalo na GW/BG.

Proto by mne zajímalo zda toto nastavení je finální?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...