Jump to content
Reborn fórum

Exorcist - cili 3rd class


ZeroX

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Urcite to neni fake !! :)

 

(Doporucuju venovat pozornost sekci Other information )

 

absurda.. X__X

 

La informacion extra hace pensar en q es fake.. neviem po spanielsky :) ale toto moze byt ono :D

 

PS :) je to fake a ak neni tak este prejde dlha doba kym to zacne byt natolko funkcne ze sa to zapne aj u nas

a po dalsie myslim ze by to velmi zle ovplyvnilo nas server kedze aury ma len par vyvolenych ali a niektori ludia hned niekolko a prestupovat na to z malej sa neoplati

Link to comment
Share on other sites

ano to je ale vyvolenych 80 ludi a co zvysok? :) aj tak je to fejk

neviem co je na tych ludoch co doexpili auru "vyvolene", poznam jednu zacinajucu gildu co uz teraz nema nejaky velky problem ist expit do labu, pripadne thor ponuka moznosti expit rovnako dobre aj pre ludi s mensim equipom a organizaciou... aspon by to bola prilezitost pre ludi co uz maju hotove postavy znova zacat hrat, ked sa hra vyvija :)

(a 109/150 mi nejride ako o tolko lepsia postava :D) no nechajme sa prekvapit

kazdopadne by som radsej verila tomu co ma napisane doddler na stranke, ze ranger bude mat vlka na jazdenie :wub:

Link to comment
Share on other sites

Skilly aj sprity síş fake :-/ Ani jeden z tých, Äo to postli, neuviedol oficiálny zdroj... tie skilly síş dosÂť odliÄné od toho, aké koncepty classov verejne oznámilo Gravity... a síş až trochu moc OP... a tie sprity? ÂŽeby Gravity vyrobilo DVA rozdielne female sprity pre jedno povolanie? Fanmade, podÂľa concept artov :-/

 

Kým niekto nehodí­ odkaz na stránku, ktorá bude kórejsky, a budíş na nej jasne vidieÂť popisy skillov, alebo sprity, tak sa netreba vzruÄovaÂť ._.

 

edit: Haha, a zabudol som na toto:

"--- Max Base Level: 999 (you must get a quest to pay 2 billion zeny)"

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 5 weeks later...
By mnÄ zají­malo z jakého serveru to máÄ screennuté, jeÄtÄ ani ten Rune Knight a Arcibishop nejsou hotovi ... jen Äumí­m co tam dÄlají­. A zrovna ty HP se mají­ jeÄtÄ upravovat, takže je dost předbÄžné tady něco poÄí­tat :rolleyes:

http://forums.irowiki.org/showthread.php?t=20283

http://forums.irowiki.org/showthread.php?t=21817

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...