Jump to content
Reborn fórum

Paladin - Buildy


IrulĂĄn

Recommended Posts

Tak jsem dumala a dumala, co s Irulán bude, jestli to jednou dotáhne na paladina... Nakonec mi guilda rozmluvila GC palyho, který je mi nejbližÄí­ a tak jsem si tu dala do kupy takový nějaký build Sacri/ritual paladina, a až ho rozjedu, tak mi nezbude než doufat, že mÄ guilda potáhne (což se nestane a já Iru přestanu hrát :P )

 

Staty:

STR 51+9

AGI 74+8

VIT 99+10

INT 11+7

DEX 32+8

LUK 3+3

 

Swordman High:

Sword Mastery 10

HP recovery 10

Bash 9

Provoke 10

Endure 10

 

Paladin

Faith 10

Cavalier Mastrey 5

Peco Peco raiding 1

Guard 10

Smite 5

Shield Reflect 10

Shield Boomerang 4

Holy Cross 6

Grand Cross 4

Sacrifice 4

Defending Aura 5

Sacri Ritual 5

 

Mi řeknÄte, co si o tom myslí­te, mÄ se to takhle docela lí­bí­...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 436
  • Created
  • Last Reply

Podle me VIT staci celkem 100(i s bonusama), zbytek nacpat do STR, tim se to stejne vykompenzuje(min zivotu, ale zase vic potu a navic pujde lip expit). Bude sice mensi dmg ritualem, ale zase ne o tolik(navic si muzes uvarit jidla na VIT a AGI, coz ti taky zvedne dmg/sec.).

INT 13+7 coz da s Blessem 30(vetsinou budes mit bless, takze bych stim rovnou pocital.

LUK pokud mozno na 2+3, nebo 7+3(ale pokud zbejva posledni bodik, tak stim se neda nic delat).

 

U skillu bych dal rozhodne Endure 10(MDEF se hodi) a Sword Mastery jen na 9(pokud vim, tak se nepocita do dmg Sacri ritualu).

 

Taky nevim s jakym equipem pocitas(jestli budes mit v Accessory +VIT karty, nebo si sezenes Safety Ringy, etc.), jestli chces mit Headgear volny(pro PooPoo/Kocku/cokoliv)

 

EDIT:

Takze vychazi to asi takhle(volny accessory a headgear, zbran je blade[4]) :

 

Stat/base/bonus/boosty

STR 51 + 9 + 10

AGI 77 + 8 + 10 + 1(z matyra) - kalkulator ma jako posledni bonus +8 a ne +9 jak pises ty, takze nevim co je spravne

VIT 90 + 10

INT 13 + 7 + 10

DEX 42 + 8 + 10

LUK 1+3

 

...zbyva 19 bodu(pokud je ten tvuj bonus k AGI spravne, tak 28 bodu)

 

ASPD - 178 s berserk potem a AGI+Bless, 182.1(!!) s Impresive Riff lvl 10

MaxHP - 20 926 (s matyrem a Peco peco), 25 460 hp s Song of Lutie lvl 10

Link to comment
Share on other sites

Moonovi:

 

Co se týká té INT, asi máÄ pravdu, je to celkem fuk, tÄch pár bodí­ků vyÄetří­m z AGI... Nejde mi o íştok, ale o tankování­... jeÄtÄ jsem přemýÄlela, že SR úplně vypustí­m a pojedu čistÄ jen a jen Ätí­ty... Pak bych to jela asi VIT 99, INT 80, zbytek STR (INT kvůli pasivní­ MDEF)... Zbytek na 1 - čistej tank, kterej nemá možnost dÄlat DMG a pouze razí­ cestu zbytku guildy (a na sacri táhne priesta a dvÄ wizzny).

Link to comment
Share on other sites

Irulán bild peknej ale jak bylo receno bumerank jen na 3 malo STR jedine puzito je wizna v SW (tam je ale lepesi provoke) jinak jeste ke guardu level 9 je nejhorsi volba bud 8 nebo 10 na levelu 8 ma 28% sanci cili dva joby daji jen 2% na 10bude teda tech 30% ale na 10 levelu ma 0,1 delay na 9 0,2 stejne tak i na 8 (podle popisku) tak ne level 9 ale bud 8 nebo 10 Ted ke statum Praskni vitalitu na max stojito zato. STR je dobra ja mam stejnou INT dej jak myslis vseobece je ulne zbytecna DEX max 30 nema zande vyuziti Sacri skoro porad kastis ze stringu a Presure Nevedes Ja ji taky netal stim ze Presure neslo uniknout ale kdyz se meni SVN tak uz se da ale to je fuk stejnak ho taky taham jen ze Stringu. jinak bych jeste nedaval smite na 5 mozna az jako konecny skil Jelikoz nic co ma AGI netrefis Wiznu Stunnes v momente i na 3 a Asuru tam uz maji velkou VIT tak Stun moc nevydrzi a na preruseni kastu stci v pohode 3 A kdyz se Rozhodne ti DAT Asuru tak v tom GW mumraji ti ji stejnak prohodí­ a PAK jen 10 level Guardu CINK

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tak jsem dala do hromady takový nějaký GC/Heal/BC paladinský build, poprosila bych hlavnÄ Caspera, pokud by se k nÄmu mohl vyjádřit :)

 

High Swordman skills:

Sword Mastery 10

Increase HP Recovery 10

Provoke 10

Bash 10

Endure 9 (+1 z paladina)

 

Paladin skills

Divine Protection 3

Demon Bane 5

Cure 1

Heal 10

Faith 10

Guard 5

Smite 2

Holy Cross 6

Grand Cross 10

Pressure 5

Battle Chant 10

 

Staty:

STR 41+9

AGI 1+9

VIT 77+12

INT 94+16

DEX 52+8

LUK 3+3

 

HP: 20146

SP: 1253

 

Equip:

Helm + Elder Willow card

Iron Cain

Fin Helm

Shield + Thara

Haedonggum + 2xFabre card (ale vlastnÄ i cokoliv jiného)

Manteau + Raydric card

Boots + Matyr card

2x Earring

Link to comment
Share on other sites

Jako mec vzit Haedongum[2](nebo Bazerald, jestli sezenes :)), coz je tri INT, potom muzes misto helmy s elder willowem, mit popoo, nebo kocku.

Do botek by byl samozrejme lepsi Firelock, ale dat je na +9 je peklo.... :)

 

Dal bych min VIT(tak 90 s bonusama, mozna i min) a zbytek narval do DEX, protoze takhle budes kouzlit Pressure pul hodiny.

Link to comment
Share on other sites

S firelockem máÄ samozřejmÄ pravdu, ale zí­skat ho je témÄř nereálné (ani tak toho firelocka, jako to do Äeho ho dát :) ).

 

PoÄkám, až se vyjádří­ ví­ce crussofilů, abych ten build zase nepředÄlávala 5x, jako u Mornheniell ;)

 

Jinak dí­ky za názor /no1

 

Edit: Build editován, prosí­m zkritizovat :)

Link to comment
Share on other sites

Hm, protože guilda chce jeÄtÄ sacri, dala jsem dohromady jeÄtÄ jednu alternativu BC buildu - předem upozorřuji, že tahle záležitost nepůjde sólovÄ expit :)

 

Swordman High Skill:

Increase HP recovery 10

Bash 10

Provoke 10

Sword mastery 10

Endure 9 +1 (z paladina)

Paladin Skill:

Faith 10

Cure 1

Divine protection 3

Demon bane 5

Guard 5

Smite 3

Shield boomerang 5

Shield reflect 5

Holy cross 6

Grand cross 4

Sacrifice 5

Defending aura 5

Battle chant 10

Peco peco raiding 1

Staty:

STR: 61+9

AGI: 1+9

VIT: 85+17

INT: 73+7

DEX: 52+8

LUK: 1+3

 

Equip:

 

Helm [1] + Grand peco peco card

Iron cain

Fin helm

Full plate [1] + Peco peco card

Falchion [4] + 4x Fabre card

Shield [1] + Thara card

Manteau [1] + Raydric card

Boots [1] + Matyr card

2x Safety ring

 

Editováno po konzultaci se slovutným Spardí­kem :)

Editováno podruhé po konzultaci se slovutným Casperem :)

Link to comment
Share on other sites

Irulán pekne pekne. :] Ides v podstate podobny build nez ja.

 

Len by som ti poradil iked to je len moj nazor. Ist sword masteri na 10 zbytocnost chod 9 a 10 Endure nech to nemusis dorabat za Paladina. Itak nebudes nikdy nic mlatit mecom. Co sa tikatej INT musis sa rozhodnut ci budes viac sacri alebo BC. Lebo ak BC je ta int zalostne mala. Podla tej Defending aury pojdes asi viac na sacri lebo ak nie tebe bude def aura v podstate zbytocna hunt ta neda.

A este k tej VIT poradim ti malou tabulkou nech si to troska doladis.

 

vitdefchart.jpg

 

No snad som ti trosku pomohol ale kludne sa hocico spitaj :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sacri je plechovka a vzdy ni i bude(nic sam nezabije)

Sem zastance pure sacri a nekonbinoval bych sacri s BC nebo GC, nebo dokonce heal...je to blbost

sacri+shield....shieldovni skilly to je to jedine co bych daval sacrimu

 

bash 10

provoke 10

endure 9+1(+1 z paladina)

 

Faith 10

Guard 10

Smite 5

Shield boomerang 3

Shield reflect 10

deffending aura 5

Holy cross 6

Grand cross 4

Sacrifice 5

Defending aura 5

Peco peco raiding 1

krucifix 5(40%sp a 2000dmg ma vsestranne GW vyuziti)

 

 

vit 100

str 60 nebo 70, klavne kvuli potum

a zbytek hlavne do dex, dex, dex(na GW je phen na prd)

jedina orchana pro wizny je sacri, ale kdyz ho necastis rychle, tak ho nevycastis:)..

nehazel sem to zatim to kalkulacky tak presne to nemuru napsat:)

Link to comment
Share on other sites

Äaues lidi!

rozjel sem GCcruse na rychlé expení­ (na paladina:))

na 99lvlu by mÄ vypadat takhle

STR 13+7

AGI 11+3

VIT 73+7

INT 98+14

DEX 57+3

LUK 1+5

 

není­ toho VIT trochu moc? poraÄte..

mmntálnÄ mám sworda na 40.jobu .. zatí­m sem usilovnÄ expil na metalingách base tam eÂťe leze ale job už tam neleze vůbec:( ..neví­te kam zají­t expit? do leafcatu se asi netrefim páÄ páÄ zatim jen 35dex... tak nevim :D

Link to comment
Share on other sites

Äaues lidi!

rozjel sem GCcruse na rychlé expení­ (na paladina:))

na 99lvlu by mÄ vypadat takhle

STR 13+7

AGI 11+3

VIT 73+7

INT 98+14

DEX 57+3

LUK 1+5

 

není­ toho VIT trochu moc? poraÄte..

mmntálnÄ mám sworda na 40.jobu .. zatí­m sem usilovnÄ expil na metalingách base tam eÂťe leze ale job už tam neleze vůbec:( ..neví­te kam zají­t expit? do leafcatu se asi netrefim páÄ páÄ zatim jen 35dex... tak nevim :console:

29176[/snapback]

 

Vit je dobra, zvedni str, nebo neuneses ani poty ani loot, expit muzes treba na GG. nebo si sezen aco a hura soily/HO.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mam dve otazky:

1) Kolik HP musi mit Pal(staci priblizne) s dobrym equipem aby prezil na GW asuru od champa s dobrym equipem(dobry equip je to co se da pri trose snahy sehnat, tj. +7 armory, zadny nesehnatelny karty, jako tao gunka, etc.).

 

2) Vyplati se Pure Shield Pallymu Sword mastery? Nepiste mi ze mi pomuze expit, protoze Pala(resp. high sworda) budu stejne expit v parte(=bude me expit parta :laughing1: ), takze tam mi je k nicemu.

Za Pala ho nevyuziju temer vubec, protoze Shield Boomerang neovlivnuje, Shield Chain neovlivnuje, Pressure/Gloria Domini neovlivnuje a jedinej dalsi utocnej skill kterej budu pouzivat a kterej SM ovlivnuje je Smite u kteryho nejde o dmg, ale o stun.

Takze co vy na to? Me mozek :flirt: rika ze se to nevyplati, ale zas mi to prijde takovy divny, nejit z 50. jobu na advanced class... :)

Link to comment
Share on other sites

A treba ani bash nehodlas pouzivat ?.)

K cemu? Na dmg budu mit Shield Chain/Pressure(pokud vubec budu chtit dat nejaky dmg) a na stun mam smite.

Jedina vyhoda bashe je ze jde pouzit i pri divestu, ale to resi Chemical protect. A i kdybych ten divest dostal, tak budu bashovat pro Stun a ne pro dmg.

Link to comment
Share on other sites

Takze lepsi davat vic STR?

No zalezi na tom.... o co ti jde :thumsup4: Proti Asure ti STR moc nepomuze kdyz te slozi na jednu ranu, ale treba proti CT+IcePick, nebo AD je rozhodne lepsi mit vic STR, pac te na jednu ranu stejne nezabijou a diky vyssi STR mas vic potu, tj. dyl prezijes.

A navic, VIT vic nez 100 je, podle me, pro kohokoliv jinyho nez MR/Sacri Ritual pally overkill(proste to je zbytecnost). VIT ti da jen o neco vic HP a VIT-DEF(coz neni moc plus, protoze VIT-DEF je to co zveda dmg od OI/IcePicku), ale budes dostavat vic dmg od AD, IcePicku a OI a hlavne ztratis spoustu bodiku ktery narves do statu kterej ti prida jen trosku HP navic a taky spoustu dmg navic od zminenych skillu.

STR ti da vetsi weight limit(=vic potu=budes zit mnohem dyl), dmg pro skilly zavisly na STR a zadnou nevyhodu, krome toho ze do ni musis investovat bodiky.

Link to comment
Share on other sites

jako taky myslim že vit nad 100 je zbyteÄnost trochu ale zas to nepřehánÄj s tou str/vit :thumsup4: jako sice 1 str=30 "kousků váhy" (jeden slim WP 5, obyc wp 15) ale na druhou stranu jak si sám mluvil o tom přeží­t asuru ... když pak budeÄ chcí­pat jenom vejdeÄ do hradu a nebudeÄ mí­t ani Äanci ty poty co neseÄ použí­t :D tak to je to trochu kontraproduktivní­.. myslim že by si to mÄl radči sám ovÄřit praxí­ a esli opravdu neví­ tak zůstat non-ADV trochu dýl a koumat na GW :) co jak moc mu dÄlá :)

No, ja z praxe vim, ze Asura me zabije vzdycky(ne Cruze/Pala, myslim tim jinou postavu) a ze cokoliv me nekilne na jednu ranu(ted uz jen Asura a EDP Sonic od Sina s dost STR), tak upotuju. Problem je v tom, ze pri malo STR, dokazu upotovat jen par AD, Sacri Ritualu, etc. protoze i kdyz me nezabijou na jednu ranu, tak to dmg je prece jen dost znat.

A vzhledem k tomu ze moc STR zrovna nemam, tak staci kdyz na me Creator hodi 5x AD(kdyz nehidnu) a muzu jit ke kafre pro dalsi WP(a kdyz nepudu sam, tak on me tam posle :)).

Kdybych mel vic STR, tak muzu potovat dokud si budu myslet ze to ma jeste nejakej jinej efekt krome vyhazovani WP a AD flasek :)

 

Prirovnal bych to k tomu, jestli se ti zabiji snadneji LK v berserku nebo bez nej. Me teda rozhodne v berserku. Sice ma MNOHEM vic hp, ale nemuze potovat - podobny jako kdyz mas dost VIT, tj.dost maxHP, ale min STR, protoze jak ti dojdou poty, tak te ani 100k maxHp nezachrani :)

 

Samozrejme sem mluvil o buildu Sacri/Shield Chain Pallyho, u MR/Sacri Rit. to je neco jinyho, protoze STR neovlivnuje dmg, takze je vlastne jen na vetsi nosnost, zatimco VIT ovlivnuje dmg a taky maxHp.

 

Btw, i pri 90 VIT bude mit 20k hp(matyr/firelock+peco peco), tzn. zabijou ho jen "ti lepsi" a i pro ty to nebude jisty(Guard) a bude to pro ne riziko(preci jen, Reflect je svine :))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Za paladina hodlám jet shield/sacri asi takhle:

str 91+19

agi 22+21 (matyr)

vit 70+10

int 31+17

dex 62+18

luk 7+3

 

increase hp recovery 10, sword mastery 10, bash 10, magnum break 1, endure 10, provoke 8

faith 10, guard 10, smite 5, shield boomerang 5, shield chain 5, shield reflect 9, defending aura 5, holy cross 6, grand cross 4, sacrifice 5, gloria domini 5

(reflect 9 kvůli GD na 5 .. možná to jeÄtÄ upraví­m a bude reflect 10)

 

17 483 hp (19 072 s peco), 879 sp, aspd 170

defenzivní­ equip, krom matyra nic, co by přidávalo staty

 

Akorát neví­m, jestli ta agi není­ zbyteÄná, protože smite má nějakou delay, nezávislou na apsd, takže by možná bylo lepÄí­ čistÄ SVD / SDV /hmm

Link to comment
Share on other sites

Za paladina hodlám jet shield/sacri asi takhle:

str 91+19

agi 22+21 (matyr)

vit 70+10

int 31+17

dex 62+18

luk 7+3

 

increase hp recovery 10, sword mastery 10, bash 10, magnum break 1, endure 10, provoke 8

faith 10, guard 10, smite 5, shield boomerang 5, shield chain 5, shield reflect 9, defending aura 5, holy cross 6, grand cross 4, sacrifice 5, gloria domini 5

(reflect 9 kvůli GD na 5 .. možná to jeÄtÄ upraví­m a bude reflect 10)

 

17 483 hp (19 072 s peco), 879 sp, aspd 170

defenzivní­ equip, krom matyra nic, co by přidávalo staty

 

Akorát neví­m, jestli ta agi není­ zbyteÄná, protože smite má nějakou delay, nezávislou na apsd, takže by možná bylo lepÄí­ čistÄ SVD / SDV /hmm

Ja bych jel SVD a rozhodne bych nechal Sword Mastery na 8 a provoke dal na 10!!! SM ovlivnuje jen Bash, HC, MB, Smite a normalni utok a i tak je to jen rozdil 8 dmg(nevim jestli u HC neni 16, kdyz to sou jakoby dva zasahy, ale i tak to je na GW a po redukcich malickej rozdil, zatimco provoke je rozdil celkem velkej a navic na lvlu zavisi i uspesnost).

Link to comment
Share on other sites

Agi bych dával stejnÄ až úplně na konec a pak snad budu vědět, jestli radči trochu agi nebo přidat ví­c int/dex/luk.

VIT bych dal 84 nebo 90, protoze to sou hodnoty na kterejch dostanes nejvic VIT-DEF(teda pokud je ta tabulka co tu nekdo postoval spravne :)). Taky bych asi snizil INT, STR na poty mas dost, tak co (ale to je jen muj nazor, takze jestli ti vyhovuje vic INT, tak dej vic INT :jump: )

Link to comment
Share on other sites

Takze pokousim se stvorit novyho paldu,ale potreboval bych to jeste s nekym trochu projednat :D

Mel by to byt takovy hybrid; staty budou (snad) ve finale takle:

STR 71+29 (melo by stacit na shield chain a na poty)

AGI 60+20 (ASPD vyleze s berserkem na 176, coz staci na spamovani)

VIT 80+10 (tak tady si nejsem moc jistej, jestli to bude stacit; HP s pecem a matyrem 20K)

INT 1 +17 (neni co dodat)

DEX 62+18 (jeden z hlavnich duvodu proc sem se rozhod pro hybrid)

LUK 2 +3 (co zbylo:))

 

skilly: klasika sacri, ale asi budu muset trochu ubrat shieldovy skilly

 

Jinak nakej ten komentar: melo by se jednat o sacri na GW, kery bude na nepritele hazet shield chainy a dyz se dostane bliz, zacne spamovat ritualem. SC je taky dobry na zdrhajici nepratele (mam vyzkouseny:))

To je snad vse co k tomu muzu rict.

 

Za kazkou kritiku budu vdecny :air_kiss:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...