Jump to content
Reborn fórum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Ralok

Jak dlouho hrajete RO?

Recommended Posts

Včichni od Score, a já od DoupÄ DVD. Takže tak od 8:12 hodin veÄer, 22. dubna kolem roku 2005...ZaÄal jsem na FinalRO, jenže po jednom krásném nedÄlní­m odpoledni se dostavil wipe (ne že bych tehdy tučil, co to je) a přes NamelessRO sem se pred dvema tydny dostal az sem...

Uz to asi nejaky ten patek bude kdy jsem poprve zacal hrat RO. Seznamil me s nim muj kamos ze skoly. V Prvni moment jsem myslel, ze je to ta nejvetsi blbost co jsem kdy na PC videl, ale jak vsichni vime zdani klame :(

A je z toho laska, ktera trva uz 2 roky... :(

Zacinal jsem na czRO ( Mam pro nej jednu prezdivku: " Server, ktery je zapnuty..." , kdo na nem hral mozna pochopi :-P ), ale nejlepsi pocit pri hrani mam na serveru Reborn...

Timto chci dat hold GM teamu a vsem kteri se na nem podileli... :D:(:)

Ahoj.

Hraji od tohoto patku:o). Hra je to hezoucka, jenom mi vadi, ze jsem krom mesta vsude sama. Nezacinate taky nekdo Ragnarokem? Rada bych vytvorila stabilnejsi dvojici, trojici, s kterou to tu muzu vsechno prosmejdit.

budu rada, kdyz se mi nekdo ozvete,at uz ve hre, nebo tady. Ksenija.

Uch no ja hraju od cervence 2006 :megalol: a to jen proto ze me sem muj nejmenovany bratr zatahl :lol:

Ten druhy bratr, ne ja, a dneska toho oba litujeme ... :lol:

ZkouÄel jsem různé free online hry a v rámci testování­ nainstaloval ragnarok a klienta czechro, cca dva týdny před wipem na rebornu.

Sotva jsem trochu pochopil ovládání­ hry a uÄetřil na nějakou tu ÄavliÄku a Ätí­t tak nastal jeden z mnoha výpadků czechra. Nadržen na hru jsem objevil reborn a rychle instaloval jeho klienta. ÂŽe je hra v testovací­m režimu jsem se dozvěděl nÄkolik dní­ před wipe.

A pokud nezemřel, tak tu hraje dodnes. To je vÄe dÄti.

Hrajem tak pol roka a koneÄne som dočiel na to ako spravne rozhadzovaÂť staty postavam :pinch: , dufam že to teraz dotiahnem až ne 99 :in_love:

Unor 2005 na CzechRO. Timto zdravim Zdenicku :gun2:

Jaj, ja tenhle topic nasla az dnes, takze se omlouvam, ze pozdrav opetuji tak pozde:o) Teda doufam, ze jsi ten Josifek co si myslim, a ja ta spravna Zdenicka:o)

Jinak jsem se dostala k RO asi v listopadu 2004, pretahl mne z AOE II Hwi Nori. Ma prvni postava na CzechRu byla ANNED, ( GC crusaders) po celou dobu v guilde Old_school. Pri planovane delsi prestavce CzechRa (kdy se prechazelo na novou svn s adv. class) jsem zkusila Reborn. Tu byla prvni postava HW Naomi a po rozpadu guildy na Czechru jsem presla sem nastalo:o) A uz se mne nezbavite :listen:

Hraju od Äervence 2006 (teda doufám, z matiky maturovat fakt nebudu :D ) - ségra přiÄla s osekanou verzí­ na 2 CD, jelikož DVDÄka ta moje kraksna v té dobÄ jeÄtÄ nerada, a já se stala závislou :wub:

Listopad 2005(jo to byly jeste smele ideje o tom, jak zalozime guildu a budem ownit GW :), plany zkoncily na archeroovi lvl 40 :drool:) -> rocni pauza -> listopad 2006 az do ted :)

když už tu pí­Äe každý... zaÄátek na czechRO asi půl roku před zavedení­m adv classů, s tÄma sem skončil (můj bývalý GuM, Valior furt hraje a je to docela známá postaviÄka :drool: ), pak pauza a loni po vánocí­ch sem zaÄal smrdÄt tady :)

Kdyz se to tu tak rozjizdi tak taky neco prihodim :D

Zacal jsem hrat nejak na prelomu brezna/dubna minuleho roku - do ted si pamatuju jake pazvuky vydavaly ty podivne zaby v novice arene, kdyz sem je pizlal knifem :)

Uch no ja hraju od cervence 2006 :D a to jen proto ze me sem muj nejmenovany bratr zatahl :)

Hm jaa hraju od cervence 2006 kdyz jsem se uplne desne nudila a bracha ma to naucil :)

mavate aj vy deja vu?

btw ja hravam od zaciatku roku 2005 :P pol roka len tak 4 fun na kazdu postavu som sa vykaslala na lvli 30 pokial neprisiel wipe na reborne...

tomu sa hovori zahodene mladi :)

RO hraju snad od 2004 roku .... pul roku na 56kbps modemu na CZro za sage :D (cely dny vlackovani alarmu v clock toweru a zabijeni heavens drivem), kde jsem potkal i pul GM tymu :) konkretne Ren, Baala a Kocu. Pak nastala asi 3/4 rocni pauza na L2 a pak reborn. Pak prisel prvni champ, pak nasledne prvni smazanej advanced char a pak uz jenom dny, tydny a mesice hunteni, expeni a gw.

Porpvé jsem RO spatřil asi tak v roce 2004-2005, už jsi to přesnÄ nepamatuju, to jsem nevÄl ani o co přesnÄ de. ZaÄal jsem na czechRO, hrál jsem to tak 1-2 mÄsí­ce a potom dlouhá pauza do ledna 2006, kdy jsem si to chtÄl znova zahrát. A od té doby to hraju s jednou nebo dvÄmá mÄsí­Äní­ma pauzama.

RO hrám asi rok ale vedel som o řom troÄku dlhčie v nejakom malinkom ÄlánoÄku v LEVELi. Celkom sa mi to páčilo ale nebol net :thumsup4: No a teraz je zo mřa len Äkaredá hnusná gw postava.

hrajem asi tyzden na reborne a hral som prvykrat an Slovakro asi pred dvoma rokmi , potom pauza rok na czRO chvilku zase pauza rok a teraz som tu :thumsup4:

(za par dni odchadzam takze mozno ked sa vratim budem hrat dalej )

Tak ted jáááá:))

Kde zacit...mno tak RO sem poprve videl nekdy v kvetnu roku 2006, kdy muj braska ( Lentilka ) hraval nejcasteji v magme, a me se ty golemove nelibili, a premejslel sme proc jsou zmrzli a proc ho nezabijeji, velmi casto se mi chlubil svejma tehdejsima uspechama, ja to poustel jednim uchem dovnitr a druhym ven pac sem tomu nerozumel, a a nezajimalo me to :D

Prisel cas Vanoc, roku 2006, a ja sem se docela nudil, a bracha at to jdu zkusit, tak ze z ty nouze jsi to pujdu vyzkouset...zalozil mi knajtika, a uz to jelo, postupne objevovani sveta, ziskavani novych kamaradu, expeni v niffu apodobne,...

Tehdy to bylo o nicem jinem nez je to dnes, aspon z meho pohledu, ale na svoje zacatky vzpominam docela rad:))

Na rebornu to bude skoro rok!

jinak CzechRO> FINAL>LA2 na finalu>(a pak dlouho nic...)>LA2 na O.L.P>(a pak dlouho nic...)>!REBORN!

Na Rebornu teprve 2 mÄsí­ce, ale asi v rozmezí­ před 7-5 lety jsem hrál na CzechRO. Pa ksem na nějakou dobu přeÄel na jiné MMORPG, pak na poÄí­taÄovou neaktivitu a nakonec zpátky ke starému dobrému RO.

• Create New...