Jump to content
Reborn fórum

Super Novice - Buildy


jump

Recommended Posts

Osobne bych nepocital Hpcka na lvl 99 pokud si nejsi jistej ze ho das, protoze tech 50 vit dava bonus 50% ze zakladu a ten budes mi do lvlu 98 asi tak 600 HP, na 99 to bude tedy 2600 z cehoz uz ten bonus smysl ma, ale osobne bych s tim nepocital.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 125
  • Created
  • Last Reply

Osobne bych nepocital Hpcka na lvl 99 pokud si nejsi jistej ze ho das, protoze tech 50 vit dava bonus 50% ze zakladu a ten budes mi do lvlu 98 asi tak 600 HP, na 99 to bude tedy 2600 z cehoz uz ten bonus smysl ma, ale osobne bych s tim nepocital.

No už je to jedno, stejnÄ pojedu ví­c agi, jinak by se to asi tÄžko dalo expit, takže prostě dám dost agi a tak mi na vit ani nezbydou body. Jinak stejnÄ bych ti vit body dával až úplně nakonec, ale je fakt, že je to zbyteÄný :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest jirkan

Ahoj, nevite prosim, kdyz mam pushcart, jestli (pripadne hlavne jak) funguje quest na Change Cart? Push Cart mam (zatim 1), vozik mam taky (equipnuty) a nelibi se mi, job 30+ taky, a Charlron se na me tvari ze nic, ze pry obchoduje s mnoha vecma...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...
Guest Yzeuth

Ja SN zatim neplanuju vubec jen sem videl na youtube video jak dava instanty tak sem se chtel jen tak ujistit jestli to muze byt i na rebu. Jinak kdybych ho jel bylo by zajimavy mit urcitou matk (70int) a pak vse cpat do dex mozna by se zajimave expilo :) a v pvp by byl taky zajimavej

Link to comment
Share on other sites

Ja SN zatim neplanuju vubec jen sem videl na youtube video jak dava instanty tak sem se chtel jen tak ujistit jestli to muze byt i na rebu. Jinak kdybych ho jel bylo by zajimavy mit urcitou matk (70int) a pak vse cpat do dex mozna by se zajimave expilo ;) a v pvp by byl taky zajimavej
Zají­mavej by byl hlavnÄ důvod, proÄ dÄlat mrzáka, když můžeÄ mí­t normální­ wiznu :)
Link to comment
Share on other sites

Guest Yzeuth

Ale tady jde o to ze ja se ptal na instanty u SN kdyby me zajimal nejakej zazobanej wizard tak to budu psat do jinyho topicu ale stejne uz nic vedet nepotrebuju...

edit: I u SN by se dalo quagmire a plosnak :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

PrávÄ se mi podařilo dát 70átej job bez íşmrtí­ :):wub: TeÄ už mi staÄí­ dotáhnout dex na 94 a je tam instant i bez zeromu :wub: . StaÄí­ mi k tomu 2xdrops v Hypnotist staff, 2xwormtail v clipech, binoculary. Jsem ÄÂťastnej jak blecha, je to peklo dát 70 job bez chcí­pnutí­ ale de to :) já to dal asi na 15 pokus (v životÄ už mÄ na Geo nikdo neuvidí­).

Link to comment
Share on other sites

PrávÄ se mi podařilo dát 70átej job bez íşmrtí­ :):wub: TeÄ už mi staÄí­ dotáhnout dex na 94 a je tam instant i bez zeromu :wub: . StaÄí­ mi k tomu 2xdrops v Hypnotist staff, 2xwormtail v clipech, binoculary. Jsem ÄÂťastnej jak blecha, je to peklo dát 70 job bez chcí­pnutí­ ale de to :) já to dal asi na 15 pokus (v životÄ už mÄ na Geo nikdo neuvidí­).

 

Ehm...

ty máÄ dex/int SNko..

pravdÄpodobnÄ mááÄ bolty...( aspon jeden)

a ted mi rekni...

Co je tak tezkyho na preziti kdyz bolty castis z buhvijake vzdalenosti a gea se nehybaj?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...