Jump to content

Photo

Anime

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
402 replies to this topic

#361 Lucy

Lucy

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 9 posts

Posted 30 April 2009 - 07:52 PM

Elfen Lied :P aaa Vampire Knight :)

#362 Meelor

Meelor

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 3 posts

Posted 11 May 2009 - 03:02 PM

Huh, vy vůbec nemáte styl :-D aspoň že to Elfen lied se dost lidem líbilo.
Ale prostě absolutné nejlěpší anime je Shakugan no Shana ! Tohle anime je pro mě vážně jedno z nejlepších...
Ale 100% nejlepší anime o kterém si myslím že by ho měl vidět KAŽDÝ je Death note... To je opravdu skvěle vymyšlený! A ten konec je taky vážně libový :).
Určitě se mrkněte. ;-)
Jsem tu nový, tak mě prosím vás šetřeta (^^,).

#363 Lambisko

Lambisko

Hyegun

• Supporters
  • 482 posts

Posted 11 May 2009 - 04:52 PM

Me se konec u Death Note nelibil... zase to skoncilo dobre :) ale souhlasim, ze je to dobre anime. Shakugan sem tam pokulhava, dobre se u toho usinalo :) a ELfen Lied je docela jasnej :) Ale spatny neni ani napriklad Claymore :)
Konec - pokud uvidite moje smudly online, je na nich Anakin :)

#364 presi

presi

sucessful troll

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1,128 posts

Posted 11 May 2009 - 07:39 PM

dik decka, uz stahuju claymore a death note
"trolling is a art"
First Lady - priest

H̷͓͕͔̤ͨ̚͟E̷̲̻̮̖͈͓͋̍ͣͤ͠ͅ ̨̠̟̙̞ͮͥ́̌H̡̤̔̈́̐̓̒̍̆́͝Ā̧̠̦̭̥̜͉͒͋ͅS̶̰͚̹̣̭͍̠͕̃̐ͭ ̥͉̭̞͔͓̉̒̅͞R̸͍̰̺͔͐͆ͤ̍ͪ́E̷̳̯̲͓̊ͤ͛̎͑͘ͅͅT̷̬̖͖̦̮̻̘͛ͨ̈́̽̋U̥̳͇̮̲̾͗̒́ͨR̪͓͓͔̯̼̹̓ͬ̾͂N̴̡͓̯ͣ̆͐̏͝E̛̺̮̫̲͈̱͇̙̘͋͛̔Ḋ̾͂͏͎̖͙͕͕͓͇͡

#365 Meelor

Meelor

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 3 posts

Posted 11 May 2009 - 08:58 PM

Přirovnej ten claymore k něčemu :-)

btw. je pravda že 3/4 Shakuganu nebyly nic moc ale při 1/4 mi běhal mráz po zádech... Já vím, moc to prožívám xP

Edited by Meelor, 11 May 2009 - 09:00 PM.

#366 Perthorn

Perthorn

Werewolf

• Hráči
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 831 posts

Posted 11 May 2009 - 09:22 PM

Me se konec u Death Note nelibil... zase to skoncilo dobre :)

Konec Death Notu je trošku opruz no... ono už po smrti L to ztrácí šťávu (jejda žeby spoiler?) sry presi /gg . A ten konec mi byl jasný, Lightova logika měla docela mouchy během celého příběhu. Ale prvních +- 10 epizod má šťávu.
Posted Image

#367 Acri

Acri

Deviling

• Supporters
  • 203 posts

Posted 11 May 2009 - 09:38 PM

Přirovnej ten claymore k něčemu :-)

treba se da prirovnat k Ragnarok the animation a podobnym anime serialum k RPG, putovani odnikud nikam, semtam predvadi efektni utoky ap.
Acriko (nameholder, 1/1), Cibo (pakolyta)...

#368 Lambisko

Lambisko

Hyegun

• Supporters
  • 482 posts

Posted 12 May 2009 - 06:18 AM

Ragnarok the Animation mi pripadal horsi :) u toho stalo za to tak prvnich pet dilu a pak uz to byla docela nuda :)

Jinak tu je kratky popis o tom Claymore :)
Konec - pokud uvidite moje smudly online, je na nich Anakin :)

#369 presi

presi

sucessful troll

• Hráči
  • 1,128 posts

Posted 12 May 2009 - 09:06 AM

Konec Death Notu je trošku opruz no... ono už po smrti L to ztrácí šťávu (jejda žeby spoiler?) sry presi /gg . A ten konec mi byl jasný, Lightova logika měla docela mouchy během celého příběhu. Ale prvních +- 10 epizod má šťávu.

píšu si tě na seznam :)

treba se da prirovnat k Ragnarok the animation a podobnym anime serialum k RPG, putovani odnikud nikam, semtam predvadi efektni utoky ap.

super, tak sem to smazal protoze RTA byla naprosta kravina :) (krom te sceny s yuffou na balkone se mi zda :) )

btw. nasel sem neco jako fullmetal alchemist 2, mam toho 5 dilu a je to takove kopirovani s drobnymi zmenami oproti puvodnimu pribehu, nevite nekdo o tom neco?

Edited by presi, 12 May 2009 - 09:07 AM.

"trolling is a art"
First Lady - priest

H̷͓͕͔̤ͨ̚͟E̷̲̻̮̖͈͓͋̍ͣͤ͠ͅ ̨̠̟̙̞ͮͥ́̌H̡̤̔̈́̐̓̒̍̆́͝Ā̧̠̦̭̥̜͉͒͋ͅS̶̰͚̹̣̭͍̠͕̃̐ͭ ̥͉̭̞͔͓̉̒̅͞R̸͍̰̺͔͐͆ͤ̍ͪ́E̷̳̯̲͓̊ͤ͛̎͑͘ͅͅT̷̬̖͖̦̮̻̘͛ͨ̈́̽̋U̥̳͇̮̲̾͗̒́ͨR̪͓͓͔̯̼̹̓ͬ̾͂N̴̡͓̯ͣ̆͐̏͝E̛̺̮̫̲͈̱͇̙̘͋͛̔Ḋ̾͂͏͎̖͙͕͕͓͇͡

#370 Meelor

Meelor

Poring

• Newbies
  • Pip
  • 3 posts

Posted 12 May 2009 - 01:44 PM

Hehe, podle mě byl Light Yagami tou špatnou stranou, ale L a N ještě větší svině :-P
Jinak díky za ten claymore... Nevypadá špatně.

#371 Guest_Baalberith_*

Guest_Baalberith_*
  • Guests

Posted 12 May 2009 - 03:12 PM

Hmm a čo tak ... Haibane Renmei? :)
Čo sa týka Death Note, niečo tomu chýbalo, ale napriek tomu to bolo dobré anime. Stále mi to pripadalo, ako shounen anime hrajúce sa na niečo viac.
RtA je vhodný ako prvé anime, inak eee :)

Edited by Baalberith, 12 May 2009 - 03:17 PM.

#372 joechip

joechip

Deviruchi

• Supporters
  • 171 posts

Posted 12 May 2009 - 06:15 PM

Ted jsem narazil na Casshern Sins,nevypadalo to spatne. Bohuzel titly pouze ke 4rem dilum, nema nekdo?

Claymore nebyl spatnej, neco jak Blood+ v minulosti. Kdyby byl Claymore 2, mohl by to bejt docela dobrej masakr:)

RtA na muj vkus spatny.

Nedavno jsem videl animak Paprika, sic slusne posahany, jinak gut

Edited by joechip, 12 May 2009 - 06:18 PM.

iro 99'

#373 Solomon Short

Solomon Short

Smokie

• Supporters
  • 72 posts

Posted 28 June 2009 - 08:33 PM

Pridam se mezi nadsence :)

Anime sem videl tolik, že si určitě nevzpomenu na vsechny, ale zkusim tady rozebrat tech par zminovanych a mozna pridat i dalsi.

Death Note - podle me perfektne vymyslenej charakter hlavniho kladaka L i zaporaka K. Dobry zvraty v jasnejch situacich a reakce protejsku, ktery by nekdo jenom tak necekal.

Elfen Lied - jedno z mych oblibenych. Prvni scena, kde se rozstrikne chlapovi hlava me dostala. Rekl sem si: "na co sem to zase zacal koukat?" Ale stalo to za to az do konce.

Shakugan no Shana na me moc nezapusobila, krome par dobrych okamziku, lepsi mi pripada Fate stay night.

Klasika Bleach, ze zacatku opravdu prvotridni bojovka, pozdeji s opakujicimi se styly boju, fileru atd upadla. Ale v dnesnich poslednich dilech opet neco zajimaveho.

Naruto, nema podle me chybu. Napad je sice pouzivanej v mnoha jinych anime, ale tohle se drzi nejdyl a asi nejlip. Po smrti Orochimaru to je jeste mnohem zajimavejsi :)

Berserk, Claymore - dobry akcni anime, prvni zminovany ma skvelej hlavni charakter, druhy dobre zvladnutou zapletku s ohrozenim lidstva.

Dalsi hromady dobrych anime je tady zminovano i zapominano. Gungrave, Witch hunter Robin, Zero no Tsukaima, School days nebo Shuffle!, dobry anime na slzy je napriklad Kanon, Onegai Teacher (Velmi oblibene anime z romantickeho zanru).

Z novejsich anime, ktere vychazeji nebo vysly byl docela dobrej Vampire Knight, ale chtelo by to pokracovani. Ted koukam na 7 Ghost, pribeh nevypada spatne, akce taky ne, ale uvidime, jak se to rozvine.

Ale co se pribehu tyce a ruznych prekvapeni, podle me zasadne vede Code Geass. Nikdy sem nevidel anime, ktery by me tak uchvatilo svym pribehem, chovanim hlavni postavy, zapletkami, rozuzlenimi a hned dalsimi zahadami. Proste perfektni anime. Libilo se mi jich hodne, ale tohle zatim vede.

Dobrych anime je opravdu hodne, nemuzu tady vypisovat stovku jmen, ale CG neni mozne nezminit :)
Nikdy nevěř vysokému trpaslíkovi. Zcela jistě ti v nečem lže. -Solomon Short-

Co mají Chtorrané v pytlíku se svačinou? ... Dva krajíce černého chleba a Chicago.
A co používají místo párátka? ... Sbíječku.

#374 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 29 June 2009 - 02:29 PM

Moje oblíbené Strašidelné Historky (Ghost Stories) a Yu Yu Hakusho nemají chybu, pak sem ještě koukal na Megamena :), Naruta, Full Metal Panic a další co hráli na A+ (Animax nebo jak se to jmenuje teďka)
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.

#375 Darth Josef

Darth Josef

Poring

• Hráči
  • Pip
  • 14 posts

Posted 08 October 2009 - 07:31 PM

TOP anime ? :)
No tak Naruto shippuden , Bleach což i zároveň sleduju nové díly jinak FMA 1 a 2
Jinak hezká klasika Princezna Mononoke a možná ještě by se něco našlo :)
Posted Image

#376 Kel

Kel

Poring

• Supporters
  • 15 posts

Posted 06 November 2009 - 12:04 PM

Tak všechny zmiňovaný anime jsou luxusní a je dobrý, že některý jedou pořád dál viz. Bleach a Naruto Shipp. Ale koukal jsem a hledal jsem něco novího a chytlo mě celkem Darker than Black season 2. Nevim zda to někdo znáte ale akce sou tam good :). Kdyžtak zkuste www.zomganime.com nevýhoda je jen to Mega video ale da se na to koukat :).
Runner

#377 presi

presi

sucessful troll

• Hráči
  • 1,128 posts

Posted 06 January 2010 - 01:00 PM

nedávno vyšel hellsing OVA 7 ... jen info, já na to čekal přes půl roku a nemohl se dočkat :)
"trolling is a art"
First Lady - priest

#378 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1,838 posts

Posted 06 January 2010 - 09:15 PM

Nice :D

Nedávno se mi velmi líbilo 5 centimetres per second. Tři volně navazující příběhy, velmi smutný a melancholický a smutný :)
Graficky taky velmi hezký, snad nejhezčí co sem viděl :P
"The purpose of life is to end."

#379 Glorf

Glorf

Deviruchi

• Supporters
  • 142 posts

Posted 23 January 2010 - 02:03 AM

ja v poslednom case pozeravam vzdy nove diely naruta a bleachu..aj ked je pravda ze teraz ten bleach je trochu low.. :/
dalsia vec k baalovmu postu: HR je podla mna super anime..povodne som do toho siel s tym ze som poznal len shonen anime..takze to bol porod tie prve 2-3 diely..potom v pohode ;)
mam teda otazku: FMA 1 a 2 nieje to iste? resp. 2. seria nepokracuje koncom 1.,..co je divne..(nieco podobne ako pri ghost in the shell tak tam vrazili par vymaxovanejsich zaberov..nieco prepracovali ale je to to iste..) pytam sa preto aby som vedel ci to vobec tahat..lebo som videl prvy diel a zdal sa mi identicky :/

inak mam rad aj yu yu hakusho a 07 ghost..to sa mi dost pacilo..aj ked sa to s narutom porovnavat absolutne neda :laughing1: teraz prave je v shipuudene super pribeh..takze si myslim ze na to teraz nema vobec nic ;)

edit1: gell: posli pmkom z coho si to tahal..nvm to najst..a to ani thepiratbay ;)
edit2: ak niekto zhanate klasicke anime..ale cerstvo subbnute tak skuste http://www.horriblesubs.org/ a http://www.dattebayo.com/

Edited by Glorf, 23 January 2010 - 02:27 AM.

DELETED:
Glorfindel 99/69 SVD LK PFT

Aktualny projekt: Maly konik; Findulais
Cogito, ergo sum.
.

#380 Gell

Gell

retired

• Supporters
  • 1,838 posts

Posted 23 January 2010 - 02:13 AM

Hledej "byousoku" :laughing1: