Jump to content
Reborn fórum

Lovci pokladu


Mitheress

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply
Vzhledem k tomu ze jsou monstra vybirana podle lvl tak jsou i nonagro a nekteri i portuji :) je to tak zajimavejsi... mas hodinu na to aby jsi ho nasel a zlikvidoval pote se misto resetne.

27978[/snapback]

 

To mas pravdu, ze je to zajimavejsi. Hlavne kdyz ho musis honit mezi bandou Sea Otter :) - comodo 4

 

to nema byt negativni kritika, nebo stezovani si - jen komentar :)

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem náhodou právÄ narazil na novice luÄtitele map, za jednu mapu přidá 1% skillu luÄtÄní­, maximálnÄ do výÄe svého skillu. Hledejte dalÄí­, tenhle se schovával na mjolnir 01, vyhlí­dka s dalekohledem 319, 270.

 

MÄl by být schopný naučit do 10%.

Link to comment
Share on other sites

zmizelo NPC na ukazovani % schopnosti lusteni map  /sob

tedka nevim kolik toho mam furt nahuntit :cray:  :group:

doufam ze ten eventik neni pro lidi co maj 1000 mapicek a vice  :beg:  :wub:

:)  :)  :wub:

28060[/snapback]

 

nezmizelo jen se presunulo ... :) quest uz je .... a eventik az bude cas :)

Link to comment
Share on other sites

Ehm, kam že se teda přesunul ten NPC, co ří­ká na jakém lvlu mám skill luÄtÄní­ map? (StaÄí­ mi v jakém mÄstÄ, či na jaké mapÄ)...Ono zatim je to jak hledat něco, co jsem slyÄela, že existuje,ale neví­m kde, neví­m jak se jmenuje, nevim nic, jen to že pravdÄpodobnÄ je...

Link to comment
Share on other sites

DÄkuju za toho Angatha:). Myslí­m, že spoustÄ lidí­ to pomůže (mÄ to sice jedna dobrá duÄe v noci prozradila, ale nebyla jsem jediná, kdo ho hledal a přece jen hledat ho po celém Midgardu a procházet vÄechny domeÄky, orÄí­ doupata, vyhlí­dky...to by bylo hledání­ na pár mÄsí­ců a to už je zas lepÄí­ zabijet potvorky :harhar: ). Taky, než jsem zjistila, že je nějaká npc, která dává procento za mapu do 10%, tak padlo přes 40 map, takže si v novém svÄtle informací­ připádám troÄku jak blbec...Ale jinak se mi to nové luÄtÄní­ lí­bí­ :vava: .

Link to comment
Share on other sites

Angath je ten, co ti řekne, na kolik už umí­Ä luÄtit mapy. A kde je? Klikni si na ten link od k3dT, co je na zaÄátku stránky  :).

28149[/snapback]

zkousel jsem to ale napsalo mi to NPC not found :) nema jinej nazev?

Link to comment
Share on other sites

kdyz to clovek pochpi treba ja uz sem to pochopil tak je to hrubej quest takze /no1 gm

 

ale nechce se mi cist nemuze mi nekdo napsat od kolikti % sance muzu zacit lustit mapy lvl 1 lvl 2 atd...? /thx predem

Link to comment
Share on other sites

Mam mensi problem...Rozlustil jsem 10 map lvl3 najednou a kdyz jsem je chtel vyndat z inventare, tak me po jeho otevreni vyrazil error

 

ResourceError: Cant find file Äš”ZRÄřRILICaREí´í´s\item\(null).bmp

 

Napsal bys mi kdyztak PM co s tim? /kis :confused1:

Link to comment
Share on other sites

Neni to patchem ? ja nemel opatchovanej reborn.A mapy i navnady na rybareni se mi zobrazovaly jako jablko s popiskem -neidentifikovany předmÄt- ... že by UFO?  :rip:    :confused1:  :rip:  :cray: .

28777[/snapback]

 

Mapy mi normalne sly az do tohohle okamziku...Opatchovano mam, a zkouseli to i jini od nas a delalo jim to samy... :rip:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...