Jump to content

Photo

Sniper - Buildy

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
301 replies to this topic

#301 TomulkaBambulka

TomulkaBambulka

Deviling

• Hráči
  • PipPipPipPipPip
  • 278 posts

Posted 22 September 2012 - 07:44 PM

Přestup se blíží ( a nejen u huntera), a tak jsem si řekl že začnu řešit build na snipera...Z toho co sem tadly pročetl jsem si neodnesl nic, co bych už nevěděl...

Build by vypadal zhruba takhle (ciste na PvM, MvP, hunteni...)

Dex - 99+61
Agi - 89+47
Int - 40+20
Vit - 18+8
Str - nic
Luk - nic

9194 hp
1309 sp
299 hit
260 flee
185 aspd (E. Petit je samozřejmost)

Equip:

Zbraň : +6 OAB + Converty/Endow (časem elem. luky)
Hlava : Ulleska s Willowem
Oci : bryle na enriched
Usta : fousky/dagger/gangsta scarf
Telo : +2 Dex Panties + Porcellio/elementy /+2 Dex Dia Roba (-1 ASPD,)
Kabat : Undershirt + Dragon Tail / Skin of Ventoss + DT (casem mozna proxy, ale to je uz prepych)
Boty : Variantky
Sperky : 2x Dia ring + Zerom, Creamy

Asi takhle by to vycházelo, +2 dex je proto, že +3 dex je zbytečné, a navíc už moc drahé :D

Jinak skilly klasika, SS,TS,WW,falcon,trapy...

Jenom to musím vyzkoušet na test serveru, jak se bude chovat ta aspd (jestli bude stačit 184 a 185, nebo jesetli ubrat int/vit a zvysit o 1).

Je to prostě sniper na dělání huntů, expení, farmení...
Nějaké připomínky, návrhy na vylepšení?

Ahoj, začal bych equipem. Jak už psal kolega níže, Pentie si nenaenchantuješ, bohužel, takže tu dexu budes muset nahnat někde jinde. Jedna možnost je ta +2dex Dia roba, druhá možnost je ta vykašlat se na počítání statů s Creamy. Já to switchuji a je to úplná pohoda. (A+S rovná se port, D a vše je jak má být.) Ullesku doporučuji s Blue acidus kartou, dá ti to stejně SPček, ale navíc dostaneš 5% regen. Element karty bych necpal do Pentie, osobně bych toto kombo moc neupřednostňoval. Hodí se to maximálně na tahání mobů, nebo při nějaké guild akci. Daleko důležitější jsou SPčka, říkal si, že to máš hlavně na PvM a hunty atd a pokud hraješ více sám než v partě, tak SP, SP, SP. Já třeba nejčastěji používám kombo Ulleska + Odin (Ano, je těžký, ale 10% redukce skillů je hodně.), když k tomu připočtu Archers Scarf + Icarus Wing, to už je 35% dohromady a to je nádhera. Zkusím ti pak dole sepsat základní výbavu pro Snipera, se kterou si vystačíš až až.
Ke statům. Ta Vit je úplně zbytečná. V podstatě ti to nikde nezachrání prdel a jen ti to žere staty. Už tady jednou proběhla diskuse na téma VIT u snipera. A sám za sebe ti můžu říci, že mě HPčka skoro nikdy nedojdou dříve než boosty nebo Spčka. Ať už jsem na Kasách, nebo na Incarnech, nebo na Tatacháchm v oborách, čí na drakách na solo, vždycky mi dojdou dříve boosty nebo SP a to mám Vit jedna. Možná má někdo jiný názor, ale na snipera v PvM mám odehráno až moc, abych ti řekl, že Vit je zbytečný stat. Klidně bych přidal AGI nebo INT. Já mám klasiku snipera 99-99+25INT a nemůžu si vynachválit. Jediné co bych možná změnil, je ubral trošku AGI a přidal INT. (Hraji hodně sám, takže ta AGI max na sharp je trošku přeceněná. Ale zase když nahodím Flee eq a kopu rudu, tak mi nedělá problém kdekoliv s tím pobýhat a i některá slabší MvPčka tě krásně missují.)

Tady je ten equip co bys postupně měl sehnat.
Hlava
- Ulesska s Blue Acidem
- Ulleska s Nighmerem
- Ulesska s Mardukem
- Fousky, Gangster scarf
- Enruched brýle, Bonoculars na 170 dex
- AMP
- Ramen hatku na 170 dex

Armory (já preferuji Odiny, neboť to mám pak i na Hpčko)
- cokoliv s Porcelkem
- cokoliv s Earth Deleterem
- Pasanu, Bathorku, více z elementů asi není třeba

Botky
- Varianty
- pripadne neco jako Dia botky s Matyrem

Garmet
- Proxy mantak s DT
- Undershirt bych zvolil s Kavach Icarus
- a poté něco pro Raydricka, možná Dia mantáček, či znova Proxy

Ringy (na ty já jsem úchylný)
- dex ringy se zeromem (glove, orle glove)
- dia ringy nebo archers scarf kombo
- cokoliv na Creamy
- na low lokace doporučuji dropovací karty
- na guild akce slot Bow Thimble se Zeromem
- na AGI eq, Bishorn Horny se Zeromem

Ve zbraních se meze nekladou, ale OAB + element luky + něco na ghosty je asi nejlevnější varianta.

Je to celé hodně zmatené, já vím a určitě jsem na něco zapomněl, tak kdyby něco klidne PM ve hře či tady.

Edited by TomulkaBambulka, 22 September 2012 - 07:46 PM.

PvM - TomulkaBambulka
GW - Sentiment + Knowya + Maya the Bee

#302 Zereges

Zereges

Baphomet

• Supporters
  • 1,236 posts

Posted 22 September 2012 - 08:35 PM

Tohle jsem jezdil na high rate serverech (s rozdílnýma lukama) na solo hunt
Tohle bych měl na rebornu + tento gear do party

(Už nehraju, třeba tu máte už nějakej novej gear o kterém nevím.)
Once and forever: emblem_pf.png Phoenix Fury, emblem_eki.png Pestilence & emblem_new_eki.pngEkirei Guilds.
Sometimes trolling on Classic Reborn #1 with Siglavi.

Zereges 99/70 FS High Priest, Ydienn 99/50 GW Soul Linker
Stuclinka 99/70 FS PVM Gypsy & Zachumlanek 99/70 FS PVM Clown
Celenitte 99/50 Mobber Soul Linker, Zerexie 99/70 PVM/MVP Sniper, Katami 98/69 Mobber LK
Hashika 97/64 DPS Creator, Ikamono 97/67 MATK Stalker, Feiru 92/58 FA Sniper - Rest in Peace, SEs are gone.
Sometimes occupying Elleshar's chars (Kanashimi 99/67 MVP Champion, Hanayaka 99/70 FS Professor, Falka 99/70 Lab Snatcher)
Mine+Elleshar's Endless Tower video

World of Warcraft (TwinStar): Zereges, Elemental Shaman, <Immortal Outlaws>, Horde (3.1-4.0)
World of Warcraft (Drak'Thul/Burning Blade): Zere, Shadow Priest, <Ekirei>, Horde (5.4-7.0 raider in Ekirei/Ladies First, 7.0-7.3 casual in Panta Rheî, 8.0+ inactive), Zerê, Shadow Priest, <Cerna Ruka>, Alliance(8.0 casual)
Diablo III: Zereges#2618, S15 Inactive, S14 Barbarian, S13 Necromancer (#262 EU), S12 Monk, S11 Wizard, S10 Demon Hunter, S4 Monk, Legacy Monk

My "up to Reborn" story, My Anime List, StackExchange.
Teakwon Class Lover & Expert (Kessha, Asari, Victorique, ...)
WSko je na plusování, kování zbraní a prodávání na trhu. A nikdo mě nepřesvědčí o opaku. (edit 2012: Nyní i na kování armorů) OK, brazilci mě přesvědčili, ale není to na žádnou formu competitive PvP.