Jump to content
Reborn fórum

Sniper - Buildy


Cooper

Recommended Posts

  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Jeste ti tu muzu dat jeden uhel pohledu jak planuji udelat GW snipu ja.

Vit 62+8

Agi 78+44

Dex 99+62 (bohuzel musi byt 161, kdyz dam 98 spadne to na +61 a je to...)

Str 4, zbytek jedna

 

HP - 12 082

SP - 613

ASPD - 182

 

Equip:

Sorin Doll hat se Stalactic golemem (76% resist na stun)

+7 Wool s Rayem

+7 Tidalky s Matyrem

+6 Sniping s Marcem

Buffalo se Zereomem

Buffalo se Zeromem

Gangster Scarf / Fousky

Masquerade

 

Myslim ze resist na stun mas celkem v pohode. Mas 160 dexu (a kdyz na tebe HP serou a nemas svitky, tak i bes blessu mas porad 150). HPcek mas dost a pak uz je ten prisun hodne maly. Daleko lepe se to expi, a ta ASPD navic jde u SSka docela poznat. A navic nemas bino, ale muezes si klidne dat navic Maskaradu. Ja osobne bysem videl GW snipu takto...vice vit mi prijde dneska uz docela zbytecne, kord kdyz tu mame tolik creatoru a s timto toho upotujes dosti hodne. Co celkem boli je ta str cili nosnost. (ale ja dneska chodim na GW s jednickou a unesu co potrebuji a jeste mam mensi rezervu a navic tu mas kafra karty, takze kdyz neco dojde nahodis a ani domu nemusis)

Link to comment
Share on other sites

Mí­sto HotB si dej orleany, mí­sto kafra dollky baphomet horny (20 atk, 12% redukce/20atk, 12% dmg). Jestli to má přeží­t boje, kde na každé stranÄ bude 1-2 gypsy, tak ti popřeju hodnÄ ÄtÄstí­ s tou vitou... 80 vit nebo osobní­ priest je pak nutnost. Radči varianty a naght sieger manteau, jeÄtÄ lépe dia botky a dia manteau (s tí­m jak to RNR rozhazujou celému serveru se diví­m, že ty helmy nenosí­ každej druhej novic).

Link to comment
Share on other sites

..s tím jak to RNR rozhazujou celému serveru se divím, že ty helmy nenosí každej druhej novic...

 

Jo to mas hold pravdu,nejhorsi je ze to nekteri jedinci prodavaji i takovym noobom co za tak smesne ceny ze je to az hrozne.. po dlouhe dobe jsem si rekl ze bych mohl neco prodat a prave nejaka osoba prodavala dia mantak na Tradu,tak mu nabizim dia robu,jeho odpoved" Já uz mám,jak myslis ze bych to jinak mohl skakat" "minule mi za to nabizeli i dia. botky a doplatek" a jine uber skiller reci.. hold.. reknu to jeste jednou a sem,radsi to lamejte nebo vymenujte za takove veci,ktere maji cenu a nedavejte jim mizerne ceny.. Jak jsem se tak podival tak od doby co to zacal Speed prodavat pod cenou tak se ho vsichni asi chytly..

 

Edit: zapomnel jsem na tema..

Tak uber dex,pridej vit(80 s TS je nejidealnejsi)aj 150dex staci na GW.. A EQ jak rikal Elle,ale s temi LBH bych si tak jisty nebyl,porad totiz doufam ze se ten drop nejak zmeni :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zdravim

 

Chtel jsem se zeptat na par veci ohledne buildu vzhledem ktomu ze jsem zacinajici hrac Rebornu tak v tom mam vsem zmatek... :P

kdyz jsem se koukal na buildy na strankach o povolanich tak tam vsude je psane ze se ma tahat dex a agilitka na 99 :) a kdyz ctu forum tak tu je zase psane neco jineho nehlede na to ze jsem nikde nenasel co jako hunter popripade sniper tahat za skilly :)

 

Takze asi takto muj zatim Archer je na tom takto:

 

Str: 5+1

Agi: 28+2

vit: 1

Int: 20+1

Dex: 57+14

Luk: 5+1

 

se skilli:

Double Strafing 10

Owl's Eye 10

Vulture's eye 10

Attention concentrate 4

 

Puvodne jsem chtel tento budild jako PVM ale jak tak sleduju tu se jede jen GW tak jsem z toho trosku mimo a nevim co stimto rozpracovanym buildem delat :):D

Nechtel bych ho nejak skazit abych ho pak musel delat znova :)

 

Dekuji za rady.

 

Edit: zapomel jsem jeste na level Base LVL 47

Job level 35

Link to comment
Share on other sites

...Puvodne jsem chtel tento budild jako PVM ale jak tak sleduju tu se jede jen GW tak jsem z toho trosku mimo ...

Reborn a GW? Na tomto serveru je znaÄné množství­ lidí­ a jen minimum z nich hraje GW. AvÄak obecnÄ platí­, že GW gildy - pokud se tu takové jeÄtÄ vyskytují­ - jsou ví­ce organizované, mají­ ví­ce spoleÄných akcí­, hrají­ tam schopnÄjÄí­ jedinci. JednoduÄe řeÄeno jsou schopni převálcovat jakoukoli jinou gildu i v oblasti PvM. Velice často mají­ tito GW hráči i ví­ce charů - nÄkteré na GW, nÄkteré na PvM. RozhodnÄ si nelam hlavu s GW, pokud nechceš. Reborn je nabí­zí­ mnohem ví­ce alternativ právÄ pro PvM hráÄe a není­ důvod, proÄ toho nevyuží­t.

 

Za archera určitě dojeÄ Improve Concentration, Arrow shower jeÄ až nakonec - využití­ je minimální­. Na nižÄí­m lvl bych asi zvedal hlavnÄ dexu, agi až pozdÄji (dex zvedá jak íştok, tak Äanci, že moba trefí­Ä, agi rychlost íştoku a schopnost mobům uhýbat - tedy aby mÄlo smysl rychle íştočit a vyhýbat se cizí­m íştokům, je třeba nějakej ten íştok mí­t).

 

Pokud uvažujeÄ čistÄ o PvM, tak skilly za huntera nejsou až tak podstatné - asi ankle snarl, blitz beat + cokoli co ti přijde pod ruku. Za snipera určitě Sharp shooting, True sight, Wind walk, Falcon Assault a ankle snarlu bych se určitě také nevyhýbal. Detect se může na nÄkteré moby hodit, otázkou je jak často na takové budeÄ chodit. OsobnÄ jsem ho v PvM snad nikdy nepotřeboval, pokud jsem nehuntil smokieho - což je ovÄem spí­Ä GW než PvM karta.

Link to comment
Share on other sites

U finální­ho buildu u huntera se neboj jet 99dex, tÄch 20-30int ti postaÄí­ a zbytek agi. Na sniperovi pak záleží­ na tvých prioritách, já osobě jedu 99dex, 90+agi, 30luk a 20int (nebo tak nějak to tam vychází­ - int kvůli SP a íşčinosti vÄcí­ na sp, protože nemám vlastní­ho profu, luk kvůli criticalu u Sharp shootu, což je spolu s DSkem, můj nejčastěji použí­vaný skill), ale klidnÄ můžeÄ jet i něco málo vitality. To už opravdu záleží­ jen na tom jestli chceš hrát spí­Äe sám, nebo se spoleháÄ, že se o tebe nÄkdo "postará"

Link to comment
Share on other sites

Záleží­ kam jdeÄ, pokud jdu něco solo huntit, tak bych si bral SP Equip (Dia Ringy, Dia Roba, Varianty, Morph Shawl, ...) nebo DEX equip (Ramen Hat, Ulles Cap, Tightsy, Orl Glovky, Glovky) a luk buÄ Orc Archer na neutral moby, Freezing s Vadonem na Fire, Burning s Kahem na Earth, Earthen s Mandragorou na wind a Gale s Drainliarem na Water. Na Ghost bych si bral ComposiÂťák s Civil Servantama, Na Holy bych si bral OAB a Cursed Water a na Shadow bych si házel Asperko. Ší­py Steel u OAB, Immaterialy na ghosty a u ostatní­ch je to logické.

 

Když jdu nÄkam s partou huntit (Draci, Inkarnace, Odin, ...) tak si beru Crit equip na SharpShoot (Morigane Set, Satan Morroc Accesorka, Sniping Suit, ...) popř. to kombinuju abych mÄl 1X0 dex a na SP vÄtčinou kaÄlu, protože tam bývá profa.

 

Do endlessu chodí­m akorát s lukem na ghosty a OABÄkem a vÄtčinou stří­lí­m neutral elementem a když je nějaké tÄžÄí­ patro tak si hází­m Convertor.

 

Karty pak

Incubus (150SP), Blue Acidus (80SP), Sohee (15% SP), Zerom (3DEX), Dragon Tail (5% DMG na DSko), Chung E (Crit +refine%, Luk +refine-5%), Kobold (4% Crit), Vadon (+20% DMG na Fire), Kaho (+20% DMG na Earth), Mandragora (+20% DMG na Wind), Drainliar (+20% DMG na Water), Civil Servant (+20% DMG na Ghost), Abyssmal Knight (25% DMG na Bosse), Porcellio (+25 ATK)

 

Psal sem spí­Äe Top equip. SamozřejmÄ nemusí­Ä mí­t vÄechno, dlouhou dobu si vystaÄí­Ä jenom s OAB, Gakkungem s Archer Skeletonama, AoAÄkem, Tightsama s Porckem, nějakýma botkama se Sohee, nějakým manÂťákem s Dragon Tailem popř. s Morph Shawlem a Glovkama a máÄ použitelný equip za 20M (Což je cena jedné podprůmÄrné Äásti z toho co jsem vypsal výÄe :)) jeÄtÄ ktomu když si můžeÄ nÄkteré vÄci vyhuntit a jeÄtÄ při tom naexpí­Ä.

 

P.S. "vybavi" se pí­Äe výbavy (Ta výbava jako ta žena, bez ženy - ne ženi :))

Link to comment
Share on other sites

Záleží­ kam jdeÄ, pokud jdu něco solo huntit, tak bych si bral SP Equip (Dia Ringy, Dia Roba, Varianty, Morph Shawl, ...) nebo DEX equip (Ramen Hat, Ulles Cap, Tightsy, Orl Glovky, Glovky) a luk buÄ Orc Archer na neutral moby, Freezing s Vadonem na Fire, Burning s Kahem na Earth, Earthen s Mandragorou na wind a Gale s Drainliarem na Water. Na Ghost bych si bral ComposiÂťák s Civil Servantama, Na Holy bych si bral OAB a Cursed Water a na Shadow bych si házel Asperko. Ší­py Steel u OAB, Immaterialy na ghosty a u ostatní­ch je to logické.

 

Když jdu nÄkam s partou huntit (Draci, Inkarnace, Odin, ...) tak si beru Crit equip na SharpShoot (Morigane Set, Satan Morroc Accesorka, Sniping Suit, ...) popř. to kombinuju abych mÄl 1X0 dex a na SP vÄtčinou kaÄlu, protože tam bývá profa.

 

Do endlessu chodí­m akorát s lukem na ghosty a OABÄkem a vÄtčinou stří­lí­m neutral elementem a když je nějaké tÄžÄí­ patro tak si hází­m Convertor.

 

Karty pak

Incubus (150SP), Blue Acidus (80SP), Sohee (15% SP), Zerom (3DEX), Dragon Tail (5% DMG na DSko), Chung E (Crit +refine%, Luk +refine-5%), Kobold (4% Crit), Vadon (+20% DMG na Fire), Kaho (+20% DMG na Earth), Mandragora (+20% DMG na Wind), Drainliar (+20% DMG na Water), Civil Servant (+20% DMG na Ghost), Abyssmal Knight (25% DMG na Bosse), Porcellio (+25 ATK)

 

Psal sem spí­Äe Top equip. SamozřejmÄ nemusí­Ä mí­t vÄechno, dlouhou dobu si vystaÄí­Ä jenom s OAB, Gakkungem s Archer Skeletonama, AoAÄkem, Tightsama s Porckem, nějakýma botkama se Sohee, nějakým manÂťákem s Dragon Tailem popř. s Morph Shawlem a Glovkama a máÄ použitelný equip za 20M (Což je cena jedné podprůmÄrné Äásti z toho co jsem vypsal výÄe :)) jeÄtÄ ktomu když si můžeÄ nÄkteré vÄci vyhuntit a jeÄtÄ při tom naexpí­Ä.

 

P.S. "vybavi" se pí­Äe výbavy (Ta výbava jako ta žena, bez ženy - ne ženi :))

 

 

Dekuju i za opraveni preklepu :D

Link to comment
Share on other sites

kdyz jste u toho,poradte mi prosim jaky luk si mam udelat na ghost element,rad bych nejaky 2xcivil s. + rasa? ci velikost? (rad bych universalni pouziti paklize existuje) ci jiny luk nez compo ?

jestlize to uz bylo nekde v predchozich postech zmineno,tak se omlouvam,nehledal jsem,necetl jsem

diky K.

Link to comment
Share on other sites

kdyz jste u toho,poradte mi prosim jaky luk si mam udelat na ghost element,rad bych nejaky 2xcivil s. + rasa? ci velikost? (rad bych universalni pouziti paklize existuje) ci jiny luk nez compo ?

jestlize to uz bylo nekde v predchozich postech zmineno,tak se omlouvam,nehledal jsem,necetl jsem

diky K.

Tak pořád asi nejlépe vychází­ composite 2x2 (element a rasa) na bosse 2x1x1 (2x abyss + rasa a element). Pro jiný elementy než ghost je celkem použitelnej OAB s convertorem/asperkem nebo cursed waterem (nevim jestli je nejlepÄí­, ale zas jich nemusí­Ä shánÄt ví­c s různýma kartama).

Link to comment
Share on other sites

Tak pořád asi nejlépe vychází­ composite 2x2 (element a rasa) na bosse 2x1x1 (2x abyss + rasa a element). Pro jiný elementy než ghost je celkem použitelnej OAB s convertorem/asperkem nebo cursed waterem (nevim jestli je nejlepÄí­, ale zas jich nemusí­Ä shánÄt ví­c s různýma kartama).

 

jde mi ciste o ghost "potvory",otazka je na ktery se vlastne tak asi muzu dostat popr.kde bych vyuzil tento luk,jediny co obcas davam a ten luk by se mi siknul,jsou morrocove,thana a mozna nekdy farming wiznicek (ale k tomu uz se tezko nekdy dostanu:))

 

jeste jsem premyslel nad timhle http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?item=1745 ,ale composite asi bude lepsi.

Link to comment
Share on other sites

jde mi ciste o ghost "potvory",otazka je na ktery se vlastne tak asi muzu dostat popr.kde bych vyuzil tento luk,jediny co obcas davam a ten luk by se mi siknul,jsou morrocove,thana a mozna nekdy farming wiznicek (ale k tomu uz se tezko nekdy dostanu:))

 

jeste jsem premyslel nad timhle http://server.reborn.cz/db/rodb.cgi?item=1745 ,ale composite asi bude lepsi.

Ghost mobů existuje pouze 29 druhů, což není­ až tak moc (když nepoÄí­tám offline labové MvP - high wizard kathryne a beelzebuba beru jako jednoho). Z toho pouze 17 má nad 10k HP.

 

15 boss (kde beelzebuba poÄí­tám jako jednoho a ty malý thanatose vÄechny 2x - existují­ 2 druhy) / 14 non-boss

 

5 Formless - Eggyra, Gloom, Kraben, Nox, Plasma

9 Undead - Thanatosové a 1 speciální­ druh whispera (6 s respawnem 30 minut, naví­c s ghost lvl 1 - tzn zabijeÄ je i normalem s jejich 1800 HP)

2 Brute - Baby Leopard a Evil Snake Lord

9 Demon - Beelzebub, Flame Skull, Ghost, Marioneta, Incarnation, Nightmare, Whisper, Giant whisper, Memory of Thanatos

4 Demi-Humani - Lab high wizna, lab wizna, lab mage a nějakej Duse, kterýho jsem v životÄ nevidÄl a když tak koukám kde se nachází­, tak asi ani neuvidim

 

 

Smysl má dÄlat luk na ghost pro tyto moby: Gloom, Evil Snake Lord, Incarnation, Memory of Thanatos, Kathryne Keyron pří­padnÄ High wizard Kathryne.

 

Ostatní­ mají­ buÄ málo HP, nebo je jich tak málo (a s dlouhým respawnem), že je radči sestřelí­m horÄí­m lukem než abych si na nÄ dÄlal nějakej speciální­. PřiÄemž bych asi poÄí­tal s tí­m, že není­ problém si sehnat levnÄ composit s hydrama a skel workerem - Äí­mž by odpadla kathryna a její­ kamarádky v boss formÄ. Pak by ti zbyl jednen formless, jednen brute a dva demoni, kde je rozdí­ i ve velikostech (inkarnace je medium) - takže pak luk 4x civil servant nebo dražÄí­ podoba - 2x abyss a 2x civil servant...

 

Oba dva luky by vyhovÄly i na ty malý thanatose.

Link to comment
Share on other sites

krasne jsi to sepsal diky,v podstate je to co jsem chtel a potreboval vedet a nedokazal jsem se k tomu dokopat :)

varianta +2x abyss skrtam (to je nad muj cas,sily a chute)ikdyz by to bylo pro me nejlepsi volba,takze musim vymyslet nejaky hybrid,pravdepodobe (a to uz te nebudu otravovat) se mrknu na velikost zda se neshoduje a kdyz ne tak bych udelal dva luky 2+2 na demony a undeady a v nejhorsi verzi se budu temto monstrum vyhybat :D

diky jeste jednou K.

Link to comment
Share on other sites

Ještě je možnost 2x1x1 buď 2x race 1x property 1x size nebo 2x property 1x race. Záleží na ostatním equipu, např. jdeš na lab wizny, které jsou dh- vezmeš 2x servant, 1x hydra, 1x skel worker a alice dollku. Celkově budeš mít x 2,093 +5atk místo x 2,1 bez race/property headgearu to vychází x 1,932 +5atk oproti x 1,96

 

Já osobně bych bral 4x property compo :D A pokud nemáš 4 servanty, můžeš použít nějakej substitut jako luk na demony a tak.

Link to comment
Share on other sites

JeÄtÄ je možnost 2x1x1 buÄ 2x race 1x property 1x size nebo 2x property 1x race. Záleží­ na ostatní­m equipu, např. jdeÄ na lab wizny, které jsou dh- vezmeÄ 2x servant, 1x hydra, 1x skel worker a alice dollku. CelkovÄ budeÄ mí­t x 2,093 +5atk mí­sto x 2,1 bez race/property headgearu to vychází­ x 1,932 +5atk oproti x 1,96

 

Já osobnÄ bych bral 4x property compo :) A pokud nemáÄ 4 servanty, můžeÄ použí­t nějakej substitut jako luk na demony a tak.

 

me se prave 4x property moc nelibi :D

no nez ja se k tomu dokopu tak uz snad budou na trhu ty luky s cecilky a to vychazi podle calcu stejne (ale staci mi jen dve karty) :)

Link to comment
Share on other sites

Taky jsem byl puvodne proti 4 stejnym kartam v jenom luku, ale pak jsme zjistil ze je to proste lepsi moznost nez si delat hybrodni luky. Priklad, jdes expit do Thoru na Kasy, tak si udelas nejaky hybrid luk. Ale pak stejne zjistis, ze 4x Vadon je lepsi nejen na Thor (diky Impum) ale navic ho vyuzijes i mimo tuto lokaci, v podstate kdekoliv kde mas fire priserky. (magma, atd)

Link to comment
Share on other sites

Taky jsem byl puvodne proti 4 stejnym kartam v jenom luku, ale pak jsme zjistil ze je to proste lepsi moznost nez si delat hybrodni luky. Priklad, jdes expit do Thoru na Kasy, tak si udelas nejaky hybrid luk. Ale pak stejne zjistis, ze 4x Vadon je lepsi nejen na Thor (diky Impum) ale navic ho vyuzijes i mimo tuto lokaci, v podstate kdekoliv kde mas fire priserky. (magma, atd)

To už si radči poří­dim Freezing/Gale/Burning/Earthen bow... Není­ o tolik horÄí­, ale shánim jen jednu kartu + jeÄtÄ dávají­ statusy...

Link to comment
Share on other sites

To už si radči poří­dim Freezing/Gale/Burning/Earthen bow... Není­ o tolik horÄí­, ale shánim jen jednu kartu + jeÄtÄ dávají­ statusy...

 

 

No DMG je to skoro stejna, kdyz to mas hezky plusnute. Sam mam burning s Kahem (nebot sehnat 4x Kaho je zlo). Ale sniper je rozmazleny char (teda aspon v mem podani) a postupne zjistis, ze by se treba hodil i ten a ten luk a pak se rozhodnes aby to melo rad mit jen a jen 4slotove compositaky plne karet. :D:D

Pro novacky je stejne nejlepsi si udelat OAB a k tomu slot hunter bow s archer skeletonem. Vyjde te to na par supu a v podstate s tim do zacatku ustrilis cokoliv.

Link to comment
Share on other sites

Já psal gakkung, už neví­m jak hybridnÄ jsem to poÄí­tal ale vycházelo mi to lí­p než ten hunter bow.

 

Ty +10 ComposiÂťáky s kartama taky nejsou Äpatné, jsou hlavnÄ o dost lepÄí­ spí­Äe na ty ghost/undead/holy moby. NejuniverzálnÄjÄí­ a možná i nejlépe finanÄnÄ řečitelný je +8/9 OAB než si shánÄt miliardy luků a karet a k tomu ten +10 4x Civil Servant luk.

 

Na jednom nejmenovaném serveru mám Ty Elementární­ luky, OAB a ComposiÂťák[2x Civil 2x Abyss] a [4x Anti Size] ComposÂťáky a na holy/undead moby si dávám aspe/CW.

Link to comment
Share on other sites

Elementární luky jsou k poměru cena/výkon nejlepší. Jen s nimi opatrně, třeba takový freezing bow mrazí impy- ti pak mění target. A konkrétně do thoru je nejlepší burning bow s vadonem a water endow. Dává redukci na fire element a bonus na dmg se váže pouze na id šípu a ne na výsledný element.

 

EDIT: však já tu o praktičnosti nic nepsal :D

Link to comment
Share on other sites

Neví­m kdo by si rval do bunringu vadona a pak mÄl jeÄtÄ chuÂť házet si endow. Naví­c tÄch 10% redukce tÄ před fire breathem pokud nemáÄ pasanu stejnÄ nezachrání­ pokud nemáÄ nějakého vit snipra. Naví­c Atk má vyÄÄí­ freezing. Já ho tam bral, pokud jsem si nechtÄl házet endow. A když jsem mÄl zrovna dualovací­ náladu tak jsem bral OAB a dával si endow, který vychází­ jeÄtÄ lí­p než Freezing/Burning. A kdybych byl hodnÄ nároÄný, tak si udÄlám +10 ComposiÂťák s Abbysama, Vadonem a Peco Peco egg a skoro si zdvojnásobí­m dmg.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Po delsi dobe sem zas zavital na reborn a napadlo me vratit se ke korenum takze sniper! Mel by to byt sniper vhodnej jak na GW(primarne) i PvM. Chtel bych ho takhle hrat na GwRo i rebornu.

 

STATS

 

Str - 18+14

Agi - 77+38

Vit - 71+9

Int - 1+21

Dex - 90+60

Luk - 1+13

 

HP: 13 631 SP: 618 ASPD: 181 se vsim vsudy

 

 

EQUIP (reborn)

 

 

Feather Beret/Alice Doll(1)

Masquerade/Dark blinder

Sniping Suit(Evil Druid)+3DEX

Diabolus Manteau(Raydric)

Diabolus Boots(Green Ferus)

2x Orleans Gloves (Alligator)

 

Combat Knife/quad vital dyka

Earthen Bow(Hydra)

Valkyrian Shield(Thara)

 

refine bude podle moznosti

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...